W tym tygodniu:
 
 
 

 

 
 
Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Aleksandra Kierznowska, Laura Kłapińska, Olga Skrobacz, Anna Dziuba.
 
 
 

 

 
Sophie Von Werner 
 

CSN Aachen Youngstars Wiktoria Bedynska 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSIOCh CSIOJ Pezinok 2013

20/03/13

Sukcesami polskich jeźdźców rozpoczęła się rywalizacja w Pezinok w turnieju CSIOCH  / CSIOJ, będącym dla naszej młodzieży jednym z ostatnich sprawdzianów  przed Mistrzostwami Europy w Hiszpanii które rozpoczną się już za niespełna miesiąc. Olimpia Wołodkiewicz wygrała czwartkowy konkurs otwarcia dla dzieci a Andrzej Ołpatek był drugi w juniorskim konkursie otwarcie . Gratulacje !!

SKŁAD POLSKIEJ EKIPY / WYNIKI 

 

 


Klinika z Mistrzem Polski Andrzejem Lemańskim Stara Miłosna k / Warszawy

18/06/13

Fundacja Horse Sport zaprasza w dniach 25-26 czerwca b.r. na kolejne konsultacje z Andrzejem Lemańskim.

 

 

 

 


CSIO3 Sopot podsumowanie

17/06/13 g.16.00

Zakończyły się rekordowo obsadzone zawody CSIO*** w Sopocie. Polacy wygrali 7 z 12 konkursów. Najlepszym polskim jeźdźcem turnieju był Jarosław Skrzyczyński, najlepszy polski zawodnik w Grand Prix to Marek Lewicki a najlepiej w Pucharze Narodów spośród naszych reprezentantów spisał się  Igor Kawiak. Zabłysła nowa gwiazda - Weronika Wilska Gratulacje !!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Maksymilian Wechta i Adam Grzegorzewski w Future Champions w Hagen

13/06/13

Maksymilian Wechta i Adam Grzegorzewski reprezentują nasz kraj w młodzieżowym turnieju Future Champions w Hagen w dniach 12-16.06.13

 

Powodzenia !!

WYNIKI tu

LIVE na www.clipmyhorse.de

 

 

 


CSIO3 Sopot 2013 od dziś !

13/06/13 g.06.00

Oficjalny skład Polskiej Reprezentacji : Igor Kawiak, Łukasz Koza, Andrzej Lemański, Łukasz Wasilewski i Radosław Zalewski.

 

 Ekipy CSIO tu

Zawodnicy tu

WYNIKI / LISTY tu

Transmisja na www.swiatkoni.pl

 

 


CSI4 Poznań sobotni konkurs DR, świetny Chito Blue Łukasza Kozy

08/06/13 g.23.00

Debiutujący w tak trudnym parkurze Chito Blue pod Łukaszem Kozą  był najlepszym polskim koniem w sobotnim konkursie DR zliczanym do Longines ranking FEI. Gratulacje !!

 

Video / Wyniki

 

 

 


Dutch Youngster Festival w Wierden pod dyktando polskich jeźdźców

08/06/13 g.06.50

Zuzanna Gowin i Adam Grzegorzewski gwiazdami piątkowego Dutch Youngster Festival w Wierden !!

 

 

 


Sukces polskich jeźdźców pierwszego dnia CSI4 w Poznaniu

06/06/13 g.21.00

Anastazja Broniatowska i Jacek Zagor to zwycięscy dzisiejszych konkursów otwarcia w Poznaniu.

Gratulacje !!

 

WYNIKI  / PROGRAM CSI4 tu

 

LIVE www.swiatkoni.pl

 

 


Zuzanna Gowin i Adam Grzegorzewski w Wierden

05/06/13 g11.00

Zuzanna Gowin i Adam Grzegorzewski od dziś repreezentują nasz kraj w Wierden w turnieju Dutch Youngster Festival. Powodzenia !!

 

WYNIKI  tu

 


Kiecoń, Gowin , Lemański, Lusina w górę w rankingu FEI

04.06.13 g.17.00

Jarosław Skrzyczyński najwyżej sklasyfikowanym polskim jeźdźcem w rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej !

Zobacz ranking polskich jeźdźców

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19