W tym tygodniu:
 
 
 
Natalia Czernik, Bartosz Adamus 
 
 
 
CSI2 Rijadh KSA
Krystian Zupa 
 
 
 
 
Łukasz Przybylski 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Sandra Piwowarczyk - Bałuk trzecia w Wr Neustadt

12/10/13 g.21.00

Sobota w Wr Neustadt była dniem finałów dla Młodych Koni. Sandra Piwowarczyk Bałuk na Starfighter ukończyła na miejscu trzecim Finał dla 7 latków a Aleksandra Lusina na Carthano była piąta w Finale dla koni 6 letnich !

Gratulacje !!

 

 


Maksymilan Wechta w dobrej formie w Odense

12/10/13 g.19.00

 

Maksymilan Wechta trzeci w Grand Prix Odense na klaczy Calanda, trzeci w konk. 135 na Quintusie 93. Gratulacje !!!

 

 


Łukasz Wasilewski i Conner znowu razem

12/10./13 g.12.00

Wiadomość dnia !!   Łukasz Wasilewski i 8 letni holst.  ogier Conner znowu razem !  Zawodnik i Bogna Sąsiadek odkupili konia z powrotem z Holandii dla swojej stajni w Lasocicach.

 

 


Reprezentacja w Oslo, Odense, Assen, Wr Neustadt , Lorraine w Polsce HZO w Michałowicach

Podręczne linki WYNIKI , programy zawodów , skład Reprezentacji

 


Rankingi PZJ na dzień 30.09.13

Polski Związek Jeździecki na koniec września opublikował 4 rankingi, jeden ogólny, oraz rankingi na poszczególne kategorie wiekowe : juniorzy, seniorzy i młodzieżowcy. Liderem ogólnego rankingu PZJ jest Jarosław Skrzyczyński, najlepszym młodzieżowcem w ranking PZJ jest Maksymilian Wechta a najlepszą juniorka Zuzanna Gowin.

 

 

 


Halowy Puchar Leszna Młodych Koni 2013 edycja 5

08/10/13 g.16.00

Ruszyła V edycja Halowego Pucharu Leszna Młodych Koni. Zapraszamy na relację z pierwszych eliminacji , które odbyły się w dniach 4-6 października b.r. na hali JKS Przybyszewo w Lesznie.

 

 

 


WARKA gospodarzem Mistrzostw Polski w Skokach 2014-2018

08/10/13 g.15.00

Gratulacje dla Warki za prawo do organizacji Mistrzostw Polski we wszystkich kat. wiekowych na najbliższe pięć lat ! Mistrzostwa Polski w 2014 roku PZJ zaplanował w terminie CSIO3 w Budapeszcie. Przeczytajcie komunikat prasowy z wypowiedzią Pana Prezesa dotyczącą układania centralnego kalendarza PZJ z uwzględnianiem priorytetowych startów.

 

 


Wr Neustadt International Equestrian October Festival 2013

08/10/13 g.08.00

Od dziś konkursami dla młodych koni w Wr Neustadt rozpoczyna się Międzynarodowy Jeździecki Festiwal Jesieni.  Polskę w pierwszym tygodniu turnieju reprezentować będą Sandra Piwowarczyk - Bałuk, Julia Zawada i Aleksandra Lusina.  Powodzenia !!

 

WYNIKI / LISTY tu

 


Łukasz Koza trzeci w Grand Prix CSI3 Wr Neustadt

06/10/13 g.20.20

Łukasz Koza w bardzo licznie w gwiazdy czołówki rankingu FEI obsadzonym konkursie Grand Prix w Wr Neustadt ukończył konkurs na 3 miejscu.

Gratulacje !!!

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

 


Zuzanna Gowin gwiazdą Pucharu Świata w Tallinie

06/10/13 g.20.00

Polska juniorka Zuzanna Gowin, zajęła drugie miejsce w konkursie zaliczanym do klasyfikacji Pucharu Świata w Tallinie. Trzeci miejsce w konkursie zajął Andrzej Głoskowski. Gratulacje !!!

 

WYNIKI KONKURSU

foto Magdalena Gut

 


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Szymon 147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20