W tym tygodniu:
 
 
 
Adam Grzegorzewski
 
 
 
 
Mikołaj Barański, Laura Barańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Oliva Nova MET Tour Hiszpania 2014

14-26.01.2014   CSI2 / YH

11-23.02.2014    CSI2 / YH

25.02-03.03.2014 CSI3 / YH

18-30.03.2014   CSI2 / YH

01-06.04.2014   CSI3 / YH

Pula nagród 989.000 eur,

więcej tu

 


Walny Zjazd Sprawozdawczy Delegatów PZJ

01/11/13 g.08.00

Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego poinformował wczoraj, że Walny Zjazd Delegatów PZJ odbędzie się w dniu 30.11.13 w Warszawie. 

 


Jan Chrzanowski drugi w Oliva Nova

31/10/13 g.17.15

Sukces Jana Chrzanowskiego w Finale dla 6 latków w Oliva Nova. Na holsztyńskim og. Casstess HBC, reprezentant Polski zajął w konkursie finałowym dla 6latków drugie miejsce !!

Gratulacje !!!
WYNIKI 

 

 


Marta Pacholska w Boll

31/10/13 g.04.00

Marta Pacholska w dniach 31.10-03.11.13 wystartuje w turnieju CSI1 w niemieckim Boll. Powodzenia!!

Dalej : podręczne linki do wyników, zgłoszenia oraz zawodniczka w obiektywie Magdaleny Gut.

 

 


Ramowy program II Kliniki Skokowej z Albertem Voorn

30/10/13 g.18.30

Ramówka programu II Kliniki z Albertem Voorn, która odbędzie się w dniach 12-14.11.2013 w Bobrowym Stawie.  Rezerwacja biletów tel. 506 701 067 ( lista miejsc ograniczona ). 

 

 

 


II Klinika z Albertem Voorn w Polsce

30/10/13 g.07.00

II Klinika z Albertem Voorn już 12-14.11 w Bobrowym Stawie. Nie przegapcie !!   Dziś zapraszamy do obejrzenia galerii Dominiki Frej z I Kliniki z v-ce Mistrzem Olimpijskim, która odbyła się w maju b.r. w Gajewnikach. 

 

 


Sukcesy polskich jeźdźców w niemieckich klubach

29/10/13 g.06.30

Z powodzeniem w niemieckich klubach starują polscy jeźdźcy. W niedzielnych konkursach 27/10/13 w Hallenchampionat Vechta w Oldenburgu świetnie spisali się Krzysztof Jawid i Jacek Neidrowski.  Gratulacje !!


Finały w Jaszkowie w obiektywie Katarzyny Primel

29/10/113 g.06.00

Galeria Katarzyny Primel z niedzielnych finałów HZO w Jaszkowie.

 

 

 

 

 


CSI2 / YH Leszno 29.11- 01.12.2013

28/10/13 g.14.50

Propozycje CSI2 / YH Leszno 29.11.-01.12.2013  

 


Jan Chrzanowski galeria CSI2 Oliva Nova

28/10/13 g,11.15

 

Jan Chrzanowski w obiektywie Herve Bonnaud z Hiszpanii.  Autumn Tour 2013

WYNIKI / GALERIA

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3788
Opłatek Andrzej  3535
Ludwiczak Krzysztof  3161
Wechta Maksymilian  2566
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1738
Kubiak Grzegorz  1514
Kaźmierczak Michał  1340
Kiecoń Mściwoj  1289

 31/12/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20