W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2-W Pezinok SVK 06-09.09.12


 

Reprezentacja w składzie :

 

Ewa Mazurowska

Paulina Wielgórska

Paulina Koza

Katarzyna Darlak

Radosław Zalewski

Sławomir Uchwat

Sławomir Hartman

Krzysztof Okła

Łukasz Koza

Wiktor Larkowski

Robert Uchwat

 

   wyniki tu link

 

 


URBANE gwiazdą Chiemsee Pferde Festival !!!




Dwukrotna Mistrzyni Polski wspaniała klacz URBANE do 2011 roku dosiadana przez  Mściwoja Kieconia,   wygrała pod nowym jeźdzcem dwa konkursy EY-CUP podczas Chiemsee Pferde Festival Ising 2012.

 

 

 


Najserdeczniejsze życzenia z okazji ślubu dla Izabeli i Antoniego Tomaszewskich !!


 

W dniu 1 września 2012 roku odbył się ślub Antoniego i Izabeli z tej okazji życzymy Młodej Parze by życie dało Wam wszystko, co może dać w darze: szczęście, pogodę w miłości i uśmiech wiecznej radości !!


galeria

 

 

 

 


Rok 2013 zmieni rozgrywki Pucharów Narodów na całym świecie.


Od 2013 roku rozgrywki FEI Nations Cup zmieniają formę.   Eliminacje do finału odbywać się będą w 6 regionalnych ligach następnie dwóch półfinałach, zamiast obecnego systemu kwalifikacji FEI NC Promotional Leagues.

Projekt zmian przygotowany  przez FEI tu :


Łukasz Wasilewski drugi w konkursie Masters Art w Doniecku !

 

Łukasz Wasilewski i Wavantos zajeli drugie miejsce w konkursie 145 Masters Art podczas trwającego w Doniecku 5 gwiazdkowego turnieju. Gratulacje !

wyniki tu link

 

 

 

 

 

 


CSI5-W Donetsk z udziałem Polaków Piotra Morsztyna i Łukasza Wasilewskiego !


Gratulacje !! Polska Kadra najlepsza w Pucharze Narodów w Moskwie !


Reprezentacja w Moskwie, Aachen i Verbier !



CSIO5 Moskwa, Akademickie Mistrzostwa Świata w Aachen i CSI3 Verbier – oto bieżące wydarzenia z udziałem naszych reprezentantów.

Powodzenia !


 




CSIO5 Moskwa

Piotr Morsztyn, Łukasz Wasilewski, Antoni Tomaszewski, Sławomir Uchwat

Akademickie Mistrzostwa Świata w Aachen

Anna Szlezinger, Jacek Mierzwiński, Stanisław Przedpełski

CSI3 Verbier SUI

Jan Chrzanowski


CSI 2 - W Vazgaikiemis LTU 17-19.08.2012

 

Sławomir Hartman na Wodanie był drugi w konkursie Grand Prix zaliczanym do klasyfikacji Pucharu Świata. Jeden z konkursów wygrał Mściwoj Kiecoń na Winning Mood.

Wyniki:

Aug-17
Aug-18
Aug-19


Mistrzostwa Europy Juniorów , Młodych Jeźdźców i Dzieci 14-19.08.2012

 

 

Gratulacje dla Wszystkich naszych reprezentantów.
Start w tak ważnej imprezie niewątpliwie dał naszej młodzieży cenne doświadczenie.
W Mistrzostwach najlepiej spisały się dzieci. W finale wystartowali  Monika Grundkowska i Adam Grzegorzewski. 
W klasyfikacji juniorów najwyżej spośród polskich zawodników uplasowała się Zuzanna Gowin.

Galeria


   


Skrzyczyński Jarosław 4653
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1960
Grzegorzewski Adam 1734
Wechta Maksymilian  1688
Bobik Jan  1634
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Kiecoń Mściwoj 769

30/11/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18