WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Mistrzostwa Polski Juniorów 2013

12/08/13 g.08.00

MP Juniorów 2013

Złoto - Maja Radomska

Srebro - Paulina Januszewska

Brąz - Dominik Słodczyk

Gratulacje !!

 

 

 

 

 


Puchar Polski Dzieci 2013 gr I

11/08/13

Gratulacje dla Martyny, Franciszka i Olimpii - zwycięscy Pucharu Polski Dzieci gr I.

Wyniki końcowe, finaliści i ich konie

 

 

 

 

 


Puchar Polski Dzieci 2013 gr II

11/08/13

Gratulacje dla Zuzanny, Filipa i Antonii za wspaniałe finałowe emocje w Pucharze Polski Dzieci w gr. II !! Poznajcie finalistów, końcowe wyniki i zobaczcie rozgrywkę o pierwsze miejsce.  Gratulacje dla zawodników, ich rodzin i trenerów !

 

 

 


Piątkowi liderzy MP - Skrzyczński, Wechta, Gowin !

10/08/13 g.07.30

 Wyniki i klasyfikacje w Mistrzostwach Polski  seniorów, młodych jeźdźców i juniorów po piątkowych  konkursach w Drzonkowie.

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński, Klein i Twardowska pierwsi liderzy w Drzonkowie

08/08/13 g.18.30

Drzonków. Jarosław Skrzyczyński na Balouzino wygrał pierwszy półfinał Seniorów. Olaf Klein na Soprano prowadzi w klasyfikacji Pucharu Polski Dzieci gr. I a Zuzanna Twardowska na Hippisie w Pucharze Polski dzieci w gr. II Gratulacje !!

WYNIKI SENIORZY

 

WYNIKI DZIECI gr I      WYNIKI DZIECI gr II

 


Pierwsza relacja z Drzonkowa RTV Lubuska

07/08/13 g.18.00

Zapraszamy na pierwszą relacje z MP z Drzonkowa przygotowaną przez partnera medialnego imprezy - serwis  RTV Lubuska.

Zobacz tu

 

 

 

 


CSI3 w Łodzi ODWOŁANE

07/08/13

Zapowiadane zawody CSI3 w Łodzi w listopadzie b.r., które miała zorganizować Spółka Parada Jeździecka zostały odwołane. Informacje o tym fakcie oficjalnie podaje PZJ w swoim kalendarzu tu

 


Mistrzostwa Polski 2013 ! emocje rosną

07/08/13

125 zawodników na blisko 200 koniach rywalizować będzie w dniach 8-11 sierpnia w Mistrzostwach Polski w Skokach przez Przeszkody w trzech kat. wiekowych oraz w Pucharze Polski Dzieci.

Program / Uczestnicy

 

 


Zawada, Bętkowski, Gramza w Wr Neustadt

06/07/13

Julia Zawada, Marcin Bętkowski i Leszek Gramza w dniach 6-11.08.13 startować będą w turnieju CSI3 / YH w austriackim Wr. Neustadt.  Powodzenia !!!

 

WYNIKI tu

 

 

 


Marika Słowińska dla SK Ciekocinko !!

Transfer roku !!! 

 

Od dziś, Marika Słowińska będzie jeździła dla Stadniny Koni Ciekocinko !!

Powodzenia !!

 

 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20