W tym tygodniu:
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski 
 
 
 
 
 
CSI5-W / CSIam Leipzig GER Agata Szymoniak 
 
 
 
Amelia Mościcka, Olga Ziemniewicz 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Mistrz Jarosław Skrzyczyński w rocznice 100 lecia Niepodległości Polski zwyciężył w 4* Grand Prix LR 160cm w Samorin 11/11/18


Michał Kaźmierczak siódmy w 3* Grand Prix w Opglabbeek 11/11/18

 

Michał Kaźmierczak z powodzeniem jeździł w zawodach CSI3 w Obglabbeek w Belgii - poniżej najlepsze wyniki:

Grand Prix LR 155 cm - Stakorado - 7 miejsce 

Finał LR 145cm - Que Pasa - 8 miejsce 

CSI3 140cm - Cisall FS - 4 miejsce 

WYNIKI ZAWODÓW

 

 


4 etap - Halowy Puchar Polski - Leszno 10/11/18

Zwycięzcy Finałów 4 etapu HPP w Lesznie :

HPP Seniorzy - Dawid Kubiak / Anastacia III / Sobieski Jumping Team Gdańsk

 

 

HPP MJ - Nina Milczarek / Cyandra / KJ Infernal Team 

HPP Juniorów - Aleksander Lewandowski / Jazzmir VHH / OSK Lipce

HPP Dzieci - Maja Marchwicka / Szafit M / KJ Zbyszko - video poniżej

HPP Open - Julia Jabłońska / Cahir / JUKS Mieczewo

 

RANKING HPP PO ZAWODACH w Lesznie 


Jacek Grzywacz najlepszy w Grand Prix Ciekocinka 11/11/18


Łukasz Troszczyński wygrywa Grand Prix Leszna 04/11/18

Łukasz Troszczyński z KS Nad Wigrami na DJARVI B zwyciężył w Grand Prix Leszna. W 

 

WYNIKI TURNIEJU   3-4/11/18

 

 


Daria Kobiernik najlepsza w Grand Prix Leszna 28/10/18

 

Daria Kobiernik na WINCHESTER zwyciężyła w Grand Prix Leszna  28/10/18

WYNIKI GRAND PRIX 

 

 


Halowy Puchar Polski - III kwalifikacja Poczernin 28/10/18

Zwycięzcy konkursów finałowych III etapu HPP w Poczerninie:

 

GP - Konrad Pawłowski LAUR  KJ Arpav

MJ - Nina Milczarek RISOTTO KJ Infernal 

Juniorzy - Aleksandra Kawa  WIENA  WLKS

Dzieci - Maja Marchwicka SZAFIR M KJ Zbyszko 

OPEN - Karolina Godoś COSA CHE KJ Royal

Konrad Pawłowski fot. Magda Pocztowska 

 

 


Jacek Zagor wygrwa Grand Prix w Ciekocinku

Jacek Zagor na NIRVARO zwyciężył w Grand Prix HZO w Ciekocinku. 

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 

 


Kwalifikacje do Cavaliada Future po 4 kwalifikacjach - Martyna Ufnal i Antoni Śliwiński prowadzą w rankingach 28/10/18

 

WYNIKI IV Kwalifikacji - Wolica 28/10/18 

RANKING PO 4 kwalifikacjach - Martyna Ufnal i Antoni Śliwiński - liderzy rankingów

Na zdjęciu - zwyciężczynie ostatniego konkursu kwalifikacyjnego w kat MINI - Martyna Ufnal, Matylda Głowacz i Matylda Szrajer. 


Cracovia Szary Equestrian Tour 25-28.10.2018

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 28.10.18

Grand Prix LR 145cm  1m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO

Grand Prix CSI1 135cm  2m. Laura Barańska POL CODETIA VDL

CSI1 135 cm  2m. Michał Ziębicki POL WHOOPY BOY video

CSIYH 6/7  1m. Krzysztof Ludwiczak POL  DIAROUBET  video 

 

sobota 27.10.16

CSI2 140cm Final  1m. Jarosław Skrzyczyński POL QUINTELLA

CSI1 130cm  1m. Jarosław Koziarowski POL CARINTENDER

CSI1 120cm  1m. Nikol Gburyk POL GOLDEN

CSI1 115 cm  1m. Wiktoria Andrzejewska POL CONDI

CSIYH 6/7 yo   2m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

CSIYH 5yo  1m. Jan Bobik POL FLANDRIA

 

piątek 26.10.18 

CSI2 LR 145cm  1m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO   video 

CSI2 140cm  1m. Jan Bobik POL ONASIS

CSI1 110 cm  2m. Agnieszka Olszewska POL ALL NIGHT

CSIYH 6/7 yo  1m. Jarosław Skrzyczyński POL CENTADA   video 

CSIYH 5yo   3m. Agnieszka Olszewska POL INNOCENCE

 

czwartek 25.10.18

CSI2 140cm  1m. Mściwoj Kiecoń POL COCO MAMBO K  

CSI2 135cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL GREATEST   video

CSI1 130cm    1m. Jarosław Koziarowski POL CARINTENDER  video

CSI1 120cm  2m. Jarosław Koziarowski POL CAPPONE  

CSI1 110 cm  3m. Olga Skrobacz POL LACARO 2  video 

 


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19