W tym tygodniu :
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Cavaliada Future Warszawa 2018 - ranking, zgłoszenia

Natalia Głowacz i Marcelina Jackowiak prowadzą w rankingu Cavaliada Future przed Finałem w Warszawie.  Aktualny ranking, zgłoszenia Torwar - zobacz dalej.

22/02/18

 


Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Grand Prix Cavaliaday w Lublinie ! 18/02/18

 

Jarosław Skrzyczyński na SILVER SHINE po zaciętej walce w rozgrywce wygrał najważniejszy konkurs lubelskiej Cavaliady - Grand Prix LR 145cm o nagrodę Banku PKO BP pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego. Do finałowej rozgrywki awansowało 13 par.  Drugie miejsce wywalczył Krzysztof Ludwiczak na NORDWIND ze stratą 0,14 s, a trzecie Wojciech Wojcianiec na NACCORD MELLONI. 

18/08/18 

 

 


Finał Cavaliady Future w Lublinie pod dyktando Natalii Głowacz i Amelii Szczupakowskiej 18/02/18

WYNIKI FINAŁ 

Finał Cavaliada Future MINI   1m. Natalia Głowacz KJ Liljówka SZAMAN

Finał Cavaliada Future MIDI   1m. Amelia Szczupakowska LKJ Hippologia JOWISZ

 

18/02/18 

 

 


Cavaliada Future Lublin 2018 - Maria Karnabal i Martyna Ufnal najlepsze w sobotę 17/02/18

Martyna Ufnal i Maria Karnabal najlepsze w sobotnich konkursach Cavaliady Future w Lublinie o nagrodę Banku PKO BP i firmy Torpol.

fot. Ewa Imielska Hebda 

17/02/18


Cavaliada Lublin 15-18 lutego 2018

 

 

 

 

 

 

 

Zamówienia zdjęć :  Ewa Imielska-Hebda Photography

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

NIEDZIELA 18/02/18

Grand Prix   1m. Jarosław Skrzyczyński SILVER SHINE

Finał 125cm  1m. Dawid Skiba LA VULKANO L

Finał Cavaliada Future MINI   1m. Natalia Głowacz KJ Liljówka SZAMAN

Finał Cavaliada Future MIDI   1m. Amelia Szczupakowska LKJ Hippologia JOWISZ

 

SOBOTA 17/02/18

Speed & Music  2m. Agnieszka Olszewska SKARBIEC

Finał 135cm  2m. Jacek Zagor NIRVARO

120cm   1m. Natalia Stefańska PAPILLON 142

Cavaliada Future MINI  1m. Martyna Ufnal  RAMIRO  KJ Hippica Polonia 

Cavaliada Future MIDI  1m. Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10  KJ Podkowa Gruszczyn

 

PIĄTEK 16/02/18

LR 145cm  1m. Jarosław Skrzyczyński SILVER SHINE

130cm  130cm  1m. Julia Cieślar POETIN /  i Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA

Wenus vs Mars

 

CZWARTEK  15/02/18

Potęga Skoku Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE i Jan Bobik SANTISA

140cm   1m. Mściwoj KiecońDANTOS

130cm  1m. Jarosław SkrzyczyńskiQUINTELLA

120cm  1m. Julia Cieślar / BINGO


Michał Kaźmierczak, Nina Milczarek, Aleksandra Bolko, Karolina Godoś najlepsi w 7 kwalifikacji Halowego Pucharu Polski w Michalowicach 11/02/18

 

WYNIKI / RANKINGI HPP / WYNIKI  

 


Galeria Finały HPP Michałowice fot, Przemysław Antosz


Arkadiusz Fimmel najlepszy w Grand Prix Leszna, 16 letnia juniorka Maria Baehr druga ! 11/02/18

Zawodnicy KJ Agro Handel Śrem zdominowali Grand Prix Leszna - wygrał Arkadiusz Fimmel na klaczy Zimowa Dama, drugie miejsce zajęła 16 letnia juniorka Maria Baehr na klaczy La Strada. Czwarte miejsce wywalczył Mściwoj Kiecoń na Digisport Satisfaction.

11/02/18

 


Klasy sportowe za 2017 rok

08/02/17 

 

Klasy Sportowe nadane przez PZJ za 2017 rok 

 

 

 

 


Ranking FEI na koniec stycznia 2018

Longines Ranking FEI - 31/01/18

1m. Kent Farrington USA  3298

2m. Harrie Smolders NED  3013

3m. McLain Ward USA  2903

89m. Jarosław Skrzyczynski  1335

Polacy w Ranking FEI        06/02/18

 


Skrzyczyński Jarosław 4683
Ludwiczak Krzysztof  2916
Wojcianiec Wojciech 2774
Grzegorzewski Adam 1990
Kaźmierczak Michał    1960
Bobik Jan 1798
Grzelczyk Kamil  1568
Wechta Maksymilian   1471
Opłatek Andrzej  1164
Kubiak Grzegorz 821

31/01/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19