WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

HZO Leszno 1-3 marca 2019 - Wojciech Dahlke najlepszy w Grand Prix 03/03/19

video - Michalina Szmytka i Caxais  2 miejsce Grand Prix

WYNIKI GRAND PRIX 

1m. Wojciech Dahlke A QUITE KJ Sokół Damasławek

2m. Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL  TKJ Garbówek 

3m. Oliwia Płatek TIK TAK KKJ Kielce

03/03/19

 


CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.19 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski

 

niedziela 03 marca 2019 

Grand Prix LR 145cm   1m. Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI  video  wywiad

Ranking Cavaliada Tour  - lider Jarosław Skrzyczyński 

Finał CSI2 125cm   1m. Rafał Krajewski POL CARMEN P

Cavaliada Future Mini   1m. Barbara Piontek CYKOR   RIO GRANDE Krosinko video

Cavaliada Future Midi   1m. Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA  KJ Wiktorowo video

Ranking Cavaliada Future 2018/19  liderki Martyna Ufnal i Zofia Ćwik

 

sobota 02 marca 2019

 

Ola Kierznowska i Dior V  fot Magda Pocztowska 

 

Speed & Music  1m. Aleksandra Kierznowska POL DIOR V  wywiad 

CSI2 135cm - 3m Jarosław Skrzyczńyski POL AKKOL   video 

CSI2 120cm - 2m. Dominik Słodczyk POL APERITIF  

Cavaliada Future MINI 1m. Martyna Ufnal RAMIRO KJ Hippica Polonia 

Cavaliada Future MIDI 1m. Zofia Ćwik TETI Pałucki KJ w Górkach Zagajnych

Sztafeta  1m. Aleksandra Kierznowska, Martyna Ufnal, Zofia Ćwik 

Ranking Cavaliada Future - liderki Martyna Ufnal i Zofia Ćwik 

 

piątek 01 marca 2019

Jarosław Skrzyczyński   fot. Magda Pocztowska

 

LR 145cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński  POL CHACCLANA   video rozgrywka  wywiad

Ranking Cavaliada Tour  - Lider Krzysztof Ludwiczak POL

CSI2 130cm - 2m. Jarosław Skrzyczyński POL AKKOL  -  video 

Venus vs Mars  - 1m. Aleksandra Kierznowska POL VALENCIA

Ranking Cavaliada Venus vs Mars - Liderzy Paulina Koza, Aleksandra Kierznowska, Mściwoj Kiecoń 

 

Dawid Skiba fot. Magda Pocztowska 

czwartek 28.02.19 

CSI2 140cm -  4m  Dawid Skiba POL  SECRET WEAPON L - na zdjęciu  

CSI2 130cm - 2m. Dawid Skiba POL LA VULKANO L   video 

CSI2 120cm - 1m. Dominik Słodczyk POL APERITIF  video 

Potęga Skoku - 1m.  Jakub Krzyżosiak POL DIRESTRAIT  wywiad 


CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.19

ZGŁOSZENIA CSI                  ZGŁOSZENIA CAVALIADA FUTURE

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

LIVEstream 

 

Relacja TV - TVP Sport 

piątek 01.03. 21:30 Venus vs. Mars, konkurs równoległy (120 cm)

niedziela 03.03. 16:00 CSI2* GRAND PRIX Krakowa z rozgrywką, (145cm)

 

zamówienia zdjeć : Magda Pocztowska Photography  Przemysław Antosz Fotografia


HZO DiM Poczernin 22-24 lutego 2019

Matylda Szrajer fot. Magda Pocztowska

Niedzielne finałowe konkursy HZO DiM w Poczerninie wygrały: Matylda Szrajer, Antonina Kopacz, Julia Bednarczyk, Olga Styła, Zuzanna Werlich, Wiktoria Jannasz, Wiktoria Leszek Karwańska

24/02/19

 


Marcin Wesoły wygrywa Grand Prix Leszna 24/02/19

Marcin Wesoły zwyciężył w Grand Prix Leszna na 11 letniej klaczy polskiej hodowli FAUNA KG będącej własnością Karola Komina.  fot Paula Bartkowiak  

 

WYNIKI GRAND PRIX       WYNIKI TURNIEJU 

 


7 etap HPP w Michałowicach

Adam Grzegorzewski i Ażur - najlepsza para konkursu Grand Prix w Michałowicach

 

Grand Prix  1m. Adam Grzegorzewski AŻUR KJ Agro Aves Gajewniki

Finał MJ 1m.  Agata Skrzypiec BERLINA KJK Szary Michałowice 

Finał Dzieci 1m. Daria Pietrzak MONSUN KJK Pod Żubrem 

Finał Juniorów  1m.  Aleksander Lewandowski  GENTLY VAN DE DENNENHOEVE  KJ Arpav

Finał OPEN 1m. Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z  JUKS Mieczewo

 

WYNKI ZAWODÓW 

 

RANKING HPP po 7 etapach 

 


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2019 - rozkład jazdy

20/02/19 

 


Tomasz Olszewski wygrywa Grand Prix Leszna 17/02/19

Tomasz Olszewski na CAMAKO'S BOY JW z Kujawsko Pomorskiego KJ w Bydgoszczy zwyciężył w pierwszym ogólnopolskim Grand Prix w 2019 roku, podczas szóstego etapu kwalifikacji Halowego Pucharu Polski w Lesznie. Anna Seroka  z SKJ Bajardo na EXTRA DOLLARS triumfowała w Finale HPP MJAleksandra Gebler z KJ Sokół Damasławek na BOLTER wygrała Finał HPP Juniorów, Klara Kozioł z TKJ Garbówek na ROCKY była najlepsza w Finale HPP Dzieci I . Finał HPP Open wygrał Franciszek Jurzak z SKJ Ponylandia na LA CUMPARSITA,

WYNIKI ZAWODÓW    fot. Magda Pocztowska 

RANKING Halowego Pucharu Polski 

 


HZO DiM Jaszkowo 17/02/19

ZWYCIĘZCY NIEDZIELNYCH FINAŁÓW HZO DiM Jaszkowo 17.02.19 .:

Finał J / MJ - Aleksandra Osuch  CROWN DU BUISSON Z  KJ Podkowa Gruszczyn
GP Dzieci I - Kornelia Smura DIE KLEINE LADY KS Jumping Events
Finał D/E - Aleksandra Osuch ROSA KJ Podkowa Gruszczyn
Finał Dzieci II - Marta Konarska LILI MARLENE  KJ Podkowa Gruszczyn
Finał Dbis - Karolina Heydel MONTGOMERIE EX M.D   Rio Grande Krosinko
Finał C - Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8  KJ Podkowa Gruszczyn
Finał A2 - Marcelina Jackowiak COAST PLAYER S. KJ Gronówka
Finał A1 - Berenika Biela GARBONOS CH Jaszkowo

WYNIKI TURNIEJU 


Jarosław Skrzyczyński drugi w Neumunster w LR 150cm 16/02/19

 

Jarosław Skrzyczynski i Chacclana - 2 miejsce w konkursie LR 150cm CSI3 Neumunster. WYNIKI

16/02/19


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20