W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix Salio 12/07/20

 

Mateusz Tyszko na LYJANEIRO Z / Lyjanero x Aloube Z / będącym własnością  i wyhodowanym przez Gerarda Grutzę wygrywa konkurs Grand Prix Salio.

VIDEO rozgrywka 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW 


Kalendarz kwalifikacji do CAVALIADA Future 2020/21

 

Kalendarz kwalifikacji do CAVALIADA Future 2020/21 

 

ZO DiM Sopot – 17–19.07.2020 - pomorskie

MP i PP Jakubowice – 27-30.08.2020 - opolskie

HZO DiM Sowia Wola – 9–11.10.2020 - mazowieckie

HZO DiM Besiekierz Rudny – 23–25.10.2020 - łódzkie

HZO DiM Jaszkowo – 06–08.11.2020 - wielkopolskie

HZO DiM Michałowice 20–22.11.2020 – małopolskie

05/07/20

 


Zuzanna Niziołek i Paulina Pellowska najlepsze w eOOM w Kwiekach 05/07/20

 

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w regionie I PZJ / pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko - mazurskie / wygrały : na koniach - Zuzanna Niziołek z SKJ Sopot na MARIKA w kategorii kuców triumfowała zawodniczka JKS Barłomina Paulina Pellowska na JOWISZ.

 05/07/20

 

 

 


Kaja Langer i Zofia Sondej wygrywają eOOM w Kielcach 05/07/20

 

W eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Region III  PZJ ( małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świetokrzyskie )  zwyciężyły : 

Na koniach  - Kaja Langer z KJK Romico Żywiec na BIQEEN a na kucach reprezentantka gospodarzy z Kieleckiego KJ Zofia Sondej na MAKS.

 

05/07/20 

 


Polska Liga Jeździecka - IV etap Sopot 05/07/20

Zwycięzcy finałów PLJ Hipodrom Sopot 2020 

Grand Prix - Tomasz Olszewski  CAMAKO'S BOY JW JW Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy - na zdjęciu  fot. Aleksandra Ziętak
Runda Srebrna - Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z Tyszko Horses
Runda Brązowa - Klara Kozioł CHAMBERTINA  TKJ Garbówek 
DPP Stajnia Barłomino / Jacek Grzywacz  Martyna Pietroń Adam Nicpoń / 

 
wyniki zawodów https://zawodykonne.com/zawody/162/137  

 

 

Rankingi PLJ po 4 etapach - liderzy rund : 

 

Runda Złota 1m. Arkadiusz Fimmel KJ Fimmel Team 45,5 pkt 

Runda Srebrna  1m. Antoni Strzałkowski KJ Strzała Krubiczew 41 pkt 

Runda Brązowa 1m. Lena Maruszak J03  KS AZS UWM Olsztyn 41 pkt 

Drużynowy Puchar Polski   1m po 9 pkt KJ Agro Handel Śrem i KJ SO Łąck

 

ranking PLJ https://plj.pzj.pl/ranking

 

 


Maksymilian Wechta przebojem ZO w Lesznie 02/07/20

 

ZO JKS Przybyszewo - Maksymilian Wechta przebojem turnieju w Lesznie. Zawodnik Wechta Equestrian wygrał 5 konkursów w tym:


▶️ Grand Prix na MYSTIQUE / Mylord Carthago x Concerto II /, 
▶️Finał ŚR na EVIVA /Mylord Carthago x Diamant De Semmily / video - 
▶️Finał MR na CONSILLA / Cassilio x Ulco/ 
 

02/07/20

 


Baltica Tour 30.06-05.07.2020 CSI2 CSIYH CSI1

 

 

Wojciech Wojcieniec wygrywa dwa najważniejsze konkursy podczas II tygodnia Baltici w Ciekocinku - pierwszy to piątkowy konkurs LR a drugi to niedzielny konkurs Grand Prix. 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 05 lipca 2020 

Grand Prix CSI2 LR 145cm  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

Grand Prix CSI1 135cm  3m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE

CSI2 140cm 2m. Kamil Grzelczyk SENIOR

CSI2 135cm 1m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI1 125cm  2m. Dominika Luty GRANDE DIVA

CSI1 105cm 1m. Dominika Luty CLINTELLA

 

sobota 04 lipca 2020

CSI2 140cm 3m. Kamil Grzelczk SENIOR VIDEO

CSI2 135cm  4m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI2 130cm  2m. Dalia Lehmann SILVER STAR 

CSI1 120cm  1m. Agata Szymoniak SALAMINA

CSI1 115cm  1m. Marcel Telej  DARINOSA C

CSI1 100cm  3m. Kaja Milewska CARYZMA MK

 

piątek 03 lipca 2020

CSI2 145cm LR   1m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI   VIDEO

CSI2 135cm 1m. Mateusz Tyszko FOREST  VIDEO 

CSI2 130cm   4m. Dawid Skiba SANTORINI L

CSI1 130cm  4m. Daria Pietrzak MONSUN 

CSI1 120cm 1m. Eliza Zawadzka CABONA

CSI1 110cm  1m Paulina Koza DRIADA ZK

CSI1 100cm 2m. Cassandra Orschel GRETA III

 

czwartek 02 lipca 2020

CSI2 145cm 3m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F   VIDEO 

CSI2 140cm 5m  Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA  VIDEO

CSI2 130cm 4m. Mateusz Tyszko FOREST  VIDEO 

CSI1 130cm 3m. Daria Kobiernik CZWERG

CSI1 110cm 3m. Paulina Koza DRIADA ZK

Finał YH 5yr  1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S 

Finał YH 6yr  2m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR    

Finał YH 7rs  3m  Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO 

 

środa 1 lipca 2020    

CSIYH 7yr    5m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR

CSYH 6 yr    4m. Tomasz Miskiewicz  STAKKATO LAZAR 

CSIYH 5 yr   1m. Adam Grzegorzewski KALITA O

 

wtorek 30.06.20  

CSIYH 7 yr  2m. Tomasz Miśkiewicz  VELVET LAZAR

CSIYH 5 yr   CSIYH 6 yr


ZO DiM Bogusławice 26-28 czerwca 2020

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Bogusławice 28/06/20 :


GR A0 - Stanisław Woźniak ŁKJ Łódź
GR A1 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn - video 
GR A2 - Kornelia Jurasz -  KJ Podkowa Gruszczyn
Gr C - Jagoda Kierznowska KJ Sokół Damasławek
GR D Bis - Luna Kowalonek JUKS Abakus Kaczyna 
Dzieci II - Natalia Urbańska Napoleońska Zagroda
GP D/E - Nadia Ambroziak SKJ Pony Power 
GP Dzieci - Oliwia Ostrowska Napoleońska Zagroda
Final Jun / M - Emilia Pietrzak KJ Jumping Team Brynica 
 
wyniki https://zawodykonne.com/zawody/hipposerwis/163


III etap PLJ Dąbrówka Mała 28/06/20

Zwycięzcy trzeciego etapu PLJ  w Dąbrówce Małej:


Runda ZłotaDawid Kubiak TINKERBELL W  - video 
Runda Srebrna - Antoni Strzalkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF 
Runda Brązowa - Magdalena Dąbrowska  VERONA
DPP - Amelia Krywult, Jakub Dołhun, Nina Milczarek, Paula Grzesiek 

Grand Prix U Robsonów wygrał Jakub Kubiak na QUILIBET

wyniki https://zawodykonne.com/zawody/jksurobsonow/103

 

Liderzy rankingów PLJ po III etapach :

Runda Złota - Dawid Kubiak Sobieski JT  35 pkt

Runda Srebrna - Dawid Kubiak Sobieski JT  37 pkt

Runda Brązowa - Zuzanna Prymek KJ Aromer 39 pkt 

DPP - KJ Agro Handel Śrem / KJ Łąck - 9 pkt

 


Andrzej Opłatek wygrywa w CSN Corcelles 25/06/20

 

Andrzej Opłatek w dn 25.06.20 z powodzeniem startował w CSN Corcelles w Szwajcarii. Na Stakkatanie wygrał konkurs 145 , na Odile du Soufflet był trzeci w konkursie 140 i drugi w konkursie 135cm 

VIDEO Odile du Soufflet   


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21