W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
TVP SPORT   ONLINE 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam , Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Kiecoń, Gowin , Lemański, Lusina w górę w rankingu FEI

04.06.13 g.17.00

Jarosław Skrzyczyński najwyżej sklasyfikowanym polskim jeźdźcem w rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej !

Zobacz ranking polskich jeźdźców

 

 

 

 


Maksymilian Wechta w świetniej formie w Lastrup !

02/06/13 g.06.30

Maksymilian Wechta w Lastrup wygrał konkurs 135 cm, w 140 był czwarty !!  

 

 

 


Polacy w turnieju Equi Young Stars w Lastrup

30/05/13 g.21.00

Maksymilian Wechta i Andrzej Opłatek bez błędów w dzisiejszych konkursach otwarcia w Lastrup !!

 

Wyniki / Live

 

 

 

 


Igor Kawiak w Haras de Bory

30/05/13 g.20.00

Igor Kawiak rozpoczął dziś starty w Haras de Bory we Francji .

Powodzenia !!

 

Wyniki / Live

 

 

 

 

 

 

 


Aleksandra Lusina w Moskwie

30/05/13 g.13.00

 

Aleksandra Lusina wystartuje w CSIO4 w Moskwie. Powodzenia !!!

 

 

 

 


Galeria Kopenhaga II Nawrót PN

25/05/13 g.14.00

Mini Galeria z II Nawrotu PN

więcej na naszym facebooku

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Polska zdobyła 70 punktów do rankingu Furusiyya Nations Cup ! video I nawrót

25/05/13 g.06.00

Polska na piątym miejscu ukończyła  Puchar Narodów w Kopenhadze zdobywając 70 punktów do rankingu FNC.

Wyniki Pucharu Narodów oraz video z pierwszego nawrotu

 

 

 

 


CSIO3* Copenhagen 2013 FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

24/05/13 g.06.30

Polska Kadra powalczy dziś o pierwsze punkty do tegorocznego rankingu  FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

Andrzej Lemański / Bischof L

Łukasz Koza / El Camp

Łukasz Wasilewski / Wavantos

Igor Kawiak / Centino du Ry

 

 


CSIO3 Kopenhaga 2013 FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

21/05/13 g.16.00

Po pierwsze w tym roku punkty dla Polski  do rankingu  FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™ do Kopenhagi wyjechała nasza  reprezentacja w składzie :  Igor Kawiak, Łukasz Koza, Andrzej Lemański, Łukasz Wasilewski i Radosław Zalewski.  Do udziału w zawodach zgłosiło się 13 ekip.

Zapraszamy do zapoznania się z listą zgłoszonych koni i zawodników.

 

ZGŁOSZENIA / PROGRAM   

 

 

 

 


Program Kliniki z Albertem Voorn

21/05/13 g.14.00

Już jutro VICE MISTRZ OLIMPIJSKI ALBERT VOORN w Polsce !!

 

Zapraszamy na zapoznanie się z programem Kliniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19