W tym tygodniu :
 
 
/ Jarosław Skrzyczyński, Matylda Kasner / 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Polska ekipa Młodych Jeźdźców najlepsza w Pucharze Nardów w Ciekocinku 26/05/17

Trener - Rudolf Mrugała 

Team

/ Monika Grundkowska, Michalina Szmytka, Adam Grzegorzewski. Andrzej Opłatek /

WYNIKI ZAWODÓW

RELACJA ONLINE www.swiatkoni.pl 


Andrzej Opłatek i Adam Grzegorzewski ze wsparciem Riders Academy

23/05/17

Polacy w Magna Racino 14- 21 maja 2017

W międzynarodowym turnieju Magna Racino w Austrii  bezbłędnie zadebiutowała w konkursach 135/140 na Caspar De Vald Natalia Czernik, Matylda Malepszy była druga w jednym z konkursów rundy Dzieci, świetnie spisywał się Dublin pod Łukaszem Wasilewskim i Elbero H pod Adrianną Ostrowską . W konkursach dla Młodych Koni z powodzeniem jeździli Bartosz Adamus i Natalia Czernik.

22/05/17

 


Weronika Wilska druga w Grand Prix w Ciekocinku 21/05/17

Pierwszy tydzień Baltici był bardzo udany dla reprezentantów Polski. Weronika Wilska wywalczyła drugie miejsce w Grand Prix. W małym Grand Prix CSI1 triumfował Radosław Zalewski. W  dwugwiazdkowych konkursach 130cm dwa razy Hymnu Polski wysłuchał Leszek Gramza. Pierwszy tydzień Baltici zachwycił formą polskiej młodzieży. Przebojowe Juliana Suska i Olga Skrobacz wygrały po dwa konkursy. Świetnie spisała się Oliwia Szustkowska zdobywając kwalifikację do Mistrzostw Europy.  Konkursy CSI1 najlepiej jeździła Magdalena Gut   a konkursy dla Młodych Koni Dawid Skiba i Łukasz Troszczyński.  

22/05/17


Wojciech Dahlke w dobrej formie w Lier

Reprezentant Polski Wojciech Dahlke od tego sezonu trenuje w Belgii w stajni Cassandry Breckmans. Z powodzniem startował w pierwszym międzynarodowym turnieju w Lier w dn19-21 maja 2017.  Na 13 startów - 9 razy nie miał błędów na przeszkodach. 

21/05/17


Michał Tyszko i Surrimo - najlepszą Polską parą w konkursie 145cm w Ciekocinku 18/05/17

WYNIKI KONKURSU    / Kwalifikacja do Grand Prix - Michał Tyszko POL / Surrimo - 5 miejsce / 


Agata Kamińska druga w Lamprechtschausen 18/05/17

Agata Kamińska na 10 letnim polskiej hodowli Czingis Chan / Hufiec x Kurant / w konkursie otwarcia dla kuców CSIOP w Lamprechtshausen wywalczyła drugie miejsce. 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


Aktualizacja Składu Kadry Narodowej Polski z 05/05/17

18/05/17 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 16-21 maja 2017

BALTICA EQUESTRIAN SPRING TOUR Ciekocinko        zgłoszenia 

Najlepsze wyniki dla Polski w Ciekocinku  

 

CSIOJ / P Lamprechtshausen AUT                      livestream

/ Dalia Lehmann, Agata Kamińska, Aleksandra Osuch

21/05/17 CSIOJ 125cm  2m. Dalia Lehmann POL / Cos I Can

20/05/17 CSIOJ 120cm 5m. Dalia Lehmann POL / Cos I Can

20/05/17 CSIOP 115cm 3m. Agata Kamińska POL / Chingis Chan 

18/05/17  CSIOP  115cm   2m. Agata Kamińska POL / Chingis Chan 

 

Magna Racino CSI2 Ebreichsdorf AUT               livestream 

/ Adrianna Ostrowska, Maciej Chomiak, Bartosz Goszczyński

 

CSI2 Lier BEL      / Wojciech Dahlke /

 

CSN Drzonków    Grand Prix Zielonej Góry 1m. Arkadiusz Fimmel 


Ludwiczak i Opłatek w top formie w Redefin 1405/17

Bardzo dobre wrażenie po sobie zostawili w Niemczech reprezentanci Polski: Krzysztof Ludwiczak i Andrzej Oplatek - ukończyli Grand Prix 155 cm CSI3 Redefin w pierwszej 10-tce. 

Krzysztof Ludwiczak wygrał Finał Średniej Rundy 145cm zaliczany do  LR.

Andrzej Opłatek jeździł na zero wszystkie konkursy kwalifikacyjne A young Riders Academy, w konkursie finałowym plasując się na siódmym miejscu. 

WYNIKI ZAWODÓW   


Skrzyczyński Jarosław 4376
Ludwiczak Krzysztof  2343
Grzelczyk Kamil 2074
Kaźmierczak Michał  2026
Wojcianiec Wojciech  
1968
Wechta Maksymilian 1391
Opłatek Andrzej  1310
Grzegprzewski Adam 1246
Bobik Jan 1137
Kiecoń Mściwoj  1073

31/12/17

 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1310
2. Grzegorzewski Adam  1246
3. Szmytka Michalina  561
4. Pawlicka Dajana  329
5. Marciniak Joanna  222
6. Seroka Anna  212
7. Ostrowska Adrianna   168
8. Rozynek Martin 154
9. Żołądkiewicz Maciej  150
10.Minkiewicz Weronika 73

31/12/17

1. Rynkiewicz Martyna 287
2. Lewicki Filip  229
3. Baehr Maria 226
4. Lehmann Dalia 213
4.  Matuszewska Magdalena 213
6. Januszewska Zuzanna 198
7. Bado Gabriela   173
8. Bolko Aleksandra   155
9. Wilczewska Weronika  89
10. Szustkowska Oliwia 84

31/12/17

1. Kierznowska Aleksandra  3843
2. Dobkowska Milena  3037
3. Suska Juliana  2862
4. Skrobacz Olga   2046
5. Kłapińska Laura 1747
6. Barański Mikołaj 1532
7. Chmielowska Emilia  1462
8. Malepszy Matylda  1398
9. Jarocka Zuzanna  1264
10. Adamietz Maria 1003

20/12/17

1.  Zawadzka Eliza  706
2.  Konarska Marta 619
3.Pliem-PerkaAleksandra  578
4. Rynowiecki Olaf  404
5. Tuliszkiewicz Olga 396
6. Karnabal Maria 345
7. Ufnal Martyna 332
8. Ganowska Julia 320
9. Misztal Maggie 317,5
10. Jackowiak Marcelina 302

20/12/17

1. Kapel Julia   227,5
2. Derda Agata 217
3. Markiewicz Alicja 134
4. Siudzińska Dominika 72
5. Ratajska Gabriela 66
6. Frołow Anastazja 62
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Owczarz Mateusz 30
10. Kotkiewicz Edyta  25

20/12/17

1. Walorek Julia   472
2. Banaszek Zofia 371
3. Bieńkowska Anna  203
4. Grzymała Gabriela  183
5. Von Mauberg Aurelia  182
6. Henzel Dominika 160
7.  Bednarczyk Julia  154
8. Sydow Natalia 142
9. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

20/12/17

1. Kamińska Agata 1367
2. Osuch Aleksandra  1184
3. Henzel Dominika 565
4. Derda Agata  562
5. Płatek Oliwia  557
6. Stefańska Natalia  570
7.  Walorek Julia 423
8. Bors Iga  340
9. Wągrodzka Róża   336
10. Dubiniak Matylda  327

20/12/17

1. Budzyńska Zofia  493
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  250
4Golicka Zuzanna  244
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

20/12/17