W tym tygodniu :
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

eOOm 2018 - kalendarz eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2018

06/03/18 

 


HZO Leszno 2 - 4 marca 2018 wyniki

04/03/18 

 

 


HZO DiM Michałowice 2-4 marca 2018 fot Przemysław Antosz


Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Grand Prix Cavaliaday w Warszawie 04/03/18

Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Warszawie, najlepszy w końcowym rankingu Cavaliada Tour sezonu 2017/18, najwyżej spośród reprezentantów Polski  w końcowym rankingu Ligi Europy Centralnej PŚ - 5 miejsce. Mistrz !

04/03/18

fot. Beata Wieczorkowska 

 


Cavaliada Warszawa - Finał Ligi Europy Centralnej PŚ 1-4 marca 2018

 

WYNIKI 

 

RANKING LIGI EUROPY CENTRALNE PŚ 04/03/18  

 

RANKING CAVALIADA  TOUR 

 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - niedziela 03/03/18

Grand Prix LR CEL Final 155 cm   1m. Jarosław Skrzyczyński  CHACCLANA

Finał Małej Rundy 135cm  1m. Filip Lewicki MAROS 6

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - sobota 03/03/18

Finał ŚR LR 145cm  1m. Jarosław Skrzyczyński CASQUELL

Konk. 130cm  2m. Marek Lewicki / PHILADELPHIA

Speed & Music  1m. Mściwoj Kiecoń / DIGISPORT SATISFACTION

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - piątek 02/03/18

LR 150cm      1m. Adam Grzegorzewski ZAZOU SZUMAWA

Konk. 140cm  1m. Adam Grzegorzewski OKARINO

Venus vs Mars  1m. Mateusz Kiempa CATALAYA

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - czwartek 01/03/18

Potęga Skoku - 1m. ex aequo Hubert Kierznowski i Jan Bobik

Konk. 145cm - 1m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  

Konk. 140cm  - 1m. Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM 

Konk. 130cm - 1m. Adam Grzegorzewski  IRYDION L

 

 


Martyna Ufnal i Marcelina Jackowiak wygrały Tour Cavaliady Future w Warszawie 04/03/18

 

Cykl Cavaliady Future sezonu 2017/18 wygrały w kat MIMI Emilia Ufnal z KJ Hippica Polonia Słupno na Ramiro oraz  w kat MIDI Marcelina Jackowiak z KJ Gronówka na Barkarola.

 

fot Ewa Imielska Hebda   04/03/18 

 

 

 


Adam Grzegorzewski przebojem Cavaliady w Warszawie !!!

Galeria z wielkiego sukcesu  Adama Grzegorzewskiego podczas warszawskiej Cavaliaday autorstwa Beata Wieczorkowska - Equestrian Photography !

02/03/18

 


HZO DiM / HZR Michałowice 2-4 marca 2018

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

zamówienia zdjęć Przemysław Antosz

 

 


Kubiak, Grundkowska, Suska i Wawrzyniak - najlepsi w 8 finałach HPP. Leszno 25.02.18

W dn 23-25 lutego  2018 w Lesznie odbyła się ostatnia kwalifikacja do Halowego Pucharu Polski. Finałowe konkursy w poszczególnych kategoriach wiekowych wygrali : Grzegorz Kubiak - seniorzy, Monika Grundkowska - MJ, Juliana Suska - juniorzy i Pola Wawrzyniak - open. 

 

Liderami rankingów HPP przed finałem w Sopocie są : Seweryn Murdzia, Nina Milczarek, Wiktoria Głowacka i Milena Dobkowska

 

 

Foto Primel 

 


R I P Crazy Quick 2005- 2018


Skrzyczyński Jarosław 4683
Ludwiczak Krzysztof  2916
Wojcianiec Wojciech 2774
Grzegorzewski Adam 1990
Kaźmierczak Michał    1960
Bobik Jan 1798
Grzelczyk Kamil  1568
Wechta Maksymilian   1471
Opłatek Andrzej  1164
Kubiak Grzegorz 821

31/01/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19