W tym tygodniu:
 

CSI4 Valkenswaard NED 

 Andrzej Opłatek  Mściwoj Kiecoń  Bartosz Adamus 

livestream

 

 

 

CSI3 Knokke BE

Cassandra Orschel

livestream

 

 

 

CSIYH Montefalco ITA  

Monika Dulczewska

 

 

 

 

PLJ Jakubowice 

 

 

​ZO DiM Solec Kujawsk I kwalifikacja Cavalaida Future 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Polska Liga Jeździecka - 6 etap Drzonków 27-29 sierpnia 2021

Jarosław Skrzyczński pierwszy i trzeci w finale Rundy Złotej PLJ w Drzonkowie 29/08/21

 

Podium Finału Rundy Złotej PLJ - Grand Prix

1m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP KJ Agro Handel Śrem 0/0 40,74s 

2m.  Zuzanna Januszewska IRONIA KJ Small Cherry Trzebnica 0/0 40,78s 

3m. Jarosław Skrzyczyński EXIT REMO KJ Agro Handel Śrem 0/0 40,82s 

WYNIKI  GP     WYNIKI ZAWODÓW   

RANKING PLJ 


Krzysztof Ludwiczak i Małgorzata Koszucka z powodzeniem na zagranicznych arenach 29/08/21

W dn 26-29 sierpnia 2021 z powodzeniem na zagranicznych arenach jeździli reprezentanci Polski - Krzysztof Ludwiczak w Opglabbeek w Belgii i Małgorzata Koszucka w austriackim Wr Neustadt. 

 

Krzysztof Ludwiczak na kłaczy CONFUA wygrał konkurs 135cm, na ogierze KWOAJONG był czwarty w finale rundy CSIYH i 11-ty na ogierze CROS BLUE w 1* Grand Prix.  

Małgorzata Koszucka na og. JUVENTUS była trzecia w konkursie 125 i druga w finale MR 130cm

 

WYNIKI CSI Opglebbek BEL

WYNIKI CSI Wr Neustadt AUT 


MP Kuców, MP Młodzików, Puchar Polski JM, MK, Kuców - Osadkowski Jakubowice 24-29 sierpnia 2021


 

WYNIKI FINAŁOWE 

Mistrzostwa Polski Kuców  1m. Hubert Aniołek  OISIN BIOR DUBH SKJ Pony Power

Mistrzostwa Polski Młodzików 1m. Martyna Grobelny MAKS KJ Trachy Gliwice

Puchar Polski JM DK - 1m. Martyna Dubieniecka EDESSO SKJ Sopot 

Puchar Polski Młodzików DK - 1m. Nel Skotarczak  CASH M.E. KJ Podkowa Gruuszczyn 

Puchar Polski Kuców Dbis -  1m. Olga Patecka  BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata 

Puchar Polski Kuców C - 1m. Nikola Panarowicz MAROKO KJ Podkowa Gruszczyn

Puchar Polski Kuców A1 - 1m. Wiktoria Cwalina S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Puchar Polski Kuców A0 - 1m. Lilianna Kostkowska KLARA SKJ Ponylandia 

 

 


ZGŁOSZENIA MP 

PROGRAM / WYNIKI 

RELACJA VIDEO 

zamówienia zdjęć  Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

II Mistrzostwa Polski HOBBY HORSE 


CSN Michałowice - X lecie KJK Szary 22/08/21

Anna Szary Ziębicka fot. Przemysław Antosz 

 

Anna Szary - Ziębicka na wł. LUCIANO wygrała Grand Prix z okazji 10 lecia KJK Szary w Michałowicach.  Wspaniały zwieńczenie jubileuszu własnego ośrodka! Gratulacje !!

VIDEO 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW


ZO Bogusławice o szablę mjr Henryka Dobrzańskiego - Hubala 20-22.08.21

 

Piotr Szmytkowski na 8 leniej klaczy TIGRINA /Cascadello x Calido II/ wygrał Grand Prix o szablę mjr Henryka Dobrzańskiego - Hubala w Bogusławicach. 

WYNIKI ZAWODÓW 

 


Maksymilian Wechta w top formie w Wr Neustadt ! 21/08/21

 

Formą błyszczy Maksymilian Wechta w zawodach CSI2 w austriackim Wr Neustadt. Reprezentant Polski w dn 21.08.21 na ogierze QUVEE PRESTIGE wygrał Finał ŚR 140cm, w  konkursie otwarcia 145cm ( 19.08.21) na FIBONACCI S był drugi. 

WYNIKI ZAWODÓW


Andrzej Opłatek trzeci w Valkenswaard 21/08/21

 

Andrzej Opłatek na kl ODILE DU SOUFFLET zajął trzecie miejsce w konkursie LR 145 w Valkenswaard. W konkursie zwyciężył Julien Epaillard z Francji na klaczJALANTA P.

WYNIKI ZAWODÓW


Radosław Zalewski trzeci w Peelbergen 21/08/21

 

Radosław Zalewski podczas 2* turnieju w holenderskim Peelbergen Kronnenberg, zajęła trzecie miejsce w konkursie 145cm z rozgrywką na wł. HERE I AM . Konkurs wygrał Gerrit Nieberg z Niemiec na QUIBELLE DE LA COEUR

WYNIKI ZAWODÓW


Tomasz Miśkiewicz czwarty w Grand Prix i w Champinacie Wiener Neustadt 2021

 

Tomasz Miśkiewicz na 8 letniej klaczy VELVET LAZAR w dn. 20.08.21 wywalczył czwarte miejsce w konkursie zaliczanym do światowego rankingu LR 145cm - Championat of Wiener Neustadt. oraz był czwarty w finałowym konkursie turnieju Grand Prix LR 145cm

WYNIKI ZAWODÓW


Wiktoria Cwalina przebojem DiM w Poczerninie ! 15/06/21

 

Wiktoria Cwalina z KJ Podkowa Gruszczyn wygrała obie kwalifikacje do Cavaliady Future podczas ZO DiM w Poczerninie 15/08/21 

 

RANKING kwalifikacji CAVALIADA FUTURE 


Skrzyczyński Jarosław 2967
Opłatek Andrzej  2237
Wojcianiec Wojciech  2170
Wechta Maksymilian  1850
Konopacki Przemysław 1618
Kubiak Dawid 1458
Kaźmierczak Michał   1437
Grzelczyk Kamil   1275
Kiecoń Mściwoj  1264
Grzegorzewski Adam       1218

31/05/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  557
2. Lewandowski Aleksander 543
3Błaszczak Julia  365
4. Skrobacz Olga  278
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  202
7. Wilczewska Weronika  153
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Skrzypiec Agata  93

31/05/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     270
3. Kozioł Klara  260
4. Zawadzka Eliza     224
5. Konieczna Róża  212
6. Pietrzak Daria   135
7. Jannasz Wiktoria  130
8. Wypchło Aleksandra  128
9. Prymek Zuzanna  119
10. Oleszkiewicz Lena  102

31/05/22

1  Sówka Nell  1385
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    970
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Babczyńska Małgorzata  760
8. Piszczek Marta   700
9. Pellowska Paulina   680
10. Lewkowicz Amelia  640

31/05/22 

1. Rąbca Milena  268
2. Cicha Zofia   188
3. Layer Blanka   182
4. Michalak Helena      134
5. Wierucka Maria      128
6  Maj Natalia    96
6. Cytrynka Hanna     96
7. Luboński Ignacy    82
9  Janaszczak Lena     80
10. Gudan Natalia  78

31/05/22

1.  Wierucka Zofia 377
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  200
5.  Zawadzka Katarzyna  196
6   Jach Michalina  194
7.  Lewicka Aleksandra  192
8.  Hamerska Ewa   191
9.  Krzeszewska Zofia  182
10. Wójcikiewicz Róża  180

31/05/22

1  Lewandowska Gabriela   350
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia  200
6. Rąbca Milena   161
7  Reimann Zofia  160
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Kajdrys Klara  143

31/05/22

1. Cwalina Wiktoria     267    
2. Tymieniecka Wiktoria   264
3. Fediow Daria    244
4. Pasternak Julia  233
5. Buczek Agata     208 
6. Stasiak Agata 195
7. Grobelny Martyna     176
8. Czeszejko - Sochacki Filip 146
9. Kaleta Zuzanna    137
10. Mucha Weronika   127

31/05/22

1.  Aniołek Hubert    390
2.  Ganowska Julia 380
3.  Kierznowska Jagoda  320
4.  Patecka Olga       155
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.      0
10.      0

31/05/22

1.  Cwalina Wiktoria    422
2.  Pakur Zofia 352
3.  Hart Dyke Zofia   287
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Wiśniewski Marcel   235
7. Romanowska Gabriela   209
8. Kępka Aleksandra  185
9. Mroczek Jakub    173 
10. Kraśko Aleksander   170

31/05/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Sawicka Paulina    50
6. Kaczmarek Mikołaj  50
7. Biskup Julia  35
8.   0
9.     0
10    0

31/05/22