W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Podsumowanie 2013 roku przez PZJ

19/12/13 g.08.15

 

 

 

 

 

 


Łukasz Wasilewski w Roosendaal

Łukasz Wasilewski w dniach  18-21 grudnia wystartuje w dwugwiazdkowym turnieju w holenderskim Roosendaal. Powodzenia !! 

W turnieju wystartuje blisko 130 zawodników na 350 koniach z 25 państw. Listy zgłoszeń, program, link do wyników 


Baltica Tour 2014

16/12/13 g.09.00

Ruszyła oficjalna strona turnieju Baltica Tour 2014 

 

 

 

 


HZO Leszno 13-15 grudnia wyniki

 

WYNIKI 

 

 

 

 


Relacje VIDEO z Poznania

11/12/13 g.10.00

Relacja VIDEO z Poznania ( najlepsze przejazdy reprezentantów Polski z konkursów DR, najlepsi z finału MR i ŚR, najlepsi juniorzy, finał Cavaliada Future oraz Potęga Skoku )

 

 


Cavaliada w mediach

10/12/13 g.08.30

CAVALIADA w relacjach prasowych, video, wywiady, zdjecia

 

 

 

 


Motywacja w jeździectwie ANKIETA

21/12/13 g.21.20

Zwracamy się do Wszystkich PEŁNOLETNICH Koniarzy, którzy uprawiają Jeździectwo sportowo lub zawodowo, z wielką prośbą o wzięcie udziału w anonimowym badaniu do  pracy magisterskiej NATALII WRONY.

 

 

11/12/13  Ankieta  ZAKOŃCZONA Dziękujemy za udział ! Odzew i Państwa zaangażowanie w pracę było natychmiast. Dzięki !


HZO Leszno 13-15 grudnia program

  


Nasze zdjęcia z Poznania w międzynarodowych serwisach jeździeckich

09/12/13 g.20.45

Nasze zdjęcie, reprezentanta Niemiec, Felixa Hassmanna z dekoracji konkursu Grand Prix publikowały międzynarodowe serwisy jeździeckie.

 

 

 

 

 

 


CSI3-W Poznań za nami

09/12/13 10.00

Kolejna Cavaliada odbyła się, zgromadziła kilka topowych nazwisk  uatrakcyjniając sportową część imprezy, niestety   nie zachwyciła poza sportowymi atrakcjami na arenie głównej, w pamięci licznie zgromadzonej publiczności na trybunach i w sektorze VIP zostaną   wspomnienia ciągłych przerw technicznych na równanie podłoża. 

 

Podsumowanie sobotnich i niedzielnych startów naszych reprezentantów w Poznaniu. 

 

 

 

Jarosław Skrzyczyński i Balouzino najlepsza polska para konkursu Grand Prix 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20