WIELKANOC 2019 
 
 
 
Radosław Zalewski 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Wiktoria Bedyńska 
 
 
 
Maksymilian Wechta, Leszek Gramza, Przemysław Konopacki, Zuzanna Kucharska, Katarzyna Wiśniewska
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2-W Zagare LTU i CSI 3 Munster GER 18-21.07.13

18/07/13 g.16.00

CSI3 Munster GER

Reprezentacja Polski :  Piotr Morsztyn

WYNIKI / LISTY tu 

LIVE na www.clipmyhorse.de

CSI2-W / CSIYH Zagare LTU

Reprezentacja Polski :  Andrzej Głoskowski

WYNIKI / LISTY tu           

 


CSI** Zuidwole C.H de Wolden od dziś z liczną reprezentacja z Polski

18/07/13 g.14.00

Od dziś Polacy  startują w zawodach CSI2 w holenderskim Zuidwole. Aleksandra Lusina, Sandra Piwowarczyk - Bałuk, Paulina Malinowska, Bogna Sąsiadek, Amanda Pietrzak, Łukasz Appel, Łukasz Wasilewski .

WYNIKI / LISTY tu

LIVE na www.uhorse.tv

Powodzenia !!!

 


Po pierwszym dniu zmagań w Hiszpanii

18/07/13 g.10.00

Prezentujemy WYNIKI z pierwszej kwalifikacji indywidualnej, galeria zdjęć Magdaleny Gut. Dziś pierwszy konkurs drużynowy, będący jednocześnie drugą kwalifikacją indywidualną.

g11.30 Dzieci  g.16.00 Juniorzy

WYNIKI LIVE tu

TRANSMISJA LIVE tu

 

 

 


Reprezentacja Polski na ME Seniorów Herning Dania 2013

18/07/13 g.08.00

17 lipca minął termin zgłoszeń reprezentacji przez poszczególne europejskie federacje do Mistrzostw Europy Seniorów, które odbędą się w dniach 20-25 sierpnia w Herning w Danii. 

Poznajcie skład Polskiej Kadry zgłoszonej przez polską federację do udziału w tej imprezie.

 

 

STRONA ME tu

 

 

 


Foto blog Magdaleny Gut - ceremonia otwarcia ME

17/07/13 g.01.00

 

Foto relacja z ceremonii otwarcia ME w Vejer de la Frontera autorstwa Magdaleny Gut.

 

 

 

 

 


Galeria CSIO Budapest video Igor Kawiak Grand Prix

15/07/13

Galeria zdjęć z CSIO Budapeszt 2013

Video Igor Kawiak Grand Prix

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sukces !! Igor Kawiak trzeci w Grand Prix Budapesztu !!

14/07/13 g.17.40

Zakończył się bardzo trudny konkurs Grand Prix w Budapeszcie, który wygrał 27 letni reprezentant Belgii Pieter Devos na 10 letnim wł rasy BWP Dream of India Greenfield ( Gem of India - Night and day ). Drugie miejsce również zajął  reprezentant Belgii Gregory Wathelet a trzeci w konkursie był reprezentant Polski  Igor Kawiak na Centino du Ry.

 

 

 


ME Vejer de la Frontera - foto blog Magdaleny Gut.

14/07/13

Wszystkie polskie konie szczęśliwie dotarły już na miejsce Mistrzostw. Zapraszamy na foto relację Magdaleny Gut.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Mistrzostwa Europy MJ / J / Dz już za dwa dni !!

 

14/07/13

Wszystko o ME 2013 :

Reprezentacja Polski

Uczestnicy ME

podręczne linki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Polska na 5 miejscu w rankingu Division 2 po zawodach w Budapeszcie.

Polacy na 4 miejscu ukończyli Puchar w Budapeszcie, zdobyli tym samym 69 punktów do rankingu Division 2 i awansowali na 5 miejsce.

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4631
Ludwiczak Krzysztof  2874
Wojcianiec Wojciech 2758
Grzegorzewski Adam 1956
Kaźmierczak Michał    1779
Bobik Jan 1649
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1389
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 889

31/03/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1956
2. Dajana Pawlicka   409
3. Szmytka Michalina 358
4. Grundkowska Monika  319
5. Milczarek Nina 240
6. Najdzionek Szymon 226
7. Klein Olaf 184
8. Seroka Anna 179
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 109

31/03/19

1. Kierznowska Aleksandra  503
2. Lewicki Filip   475
3. Lehmann Dalia 315
4. Suska Juliana 252
5. Barański Mikołaj  212
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Kawa Aleksandra 192
8. Bado Gabriela  136
9. Dobkowska Milena 135
10. Baehr Maria 109

31/03/19

1. Jabłońska Julia  1192
2. Kucharska Zuzanna  978
3. Marchwicka Maja 752
4. Pietrzak Daria 705
5. Biegalska Iga 700
6. Zawadzka Eliza  630
7. Jannasz Wiktoria 567
8. Brańka Borja Maria 514
9. Wypiór Marta 379
10.  Smura Kornelia  327

09/04/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Pellowska Paulina 171
3. Skotarczak Nel  164
4. Pieta Julia  149
5. Ryciak Wiktoria 145
6. Janiszewska Lena  139
7  Sówka Nell  128
8. Piontek Barbara 125
9. Ganowska Julia  124
10. Pawłowska Kornelia  115

09/04/19

1. Szeszuła Zuzanna 222
2. Piontek Helena 200
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja   129
5. Bar Karolina 101
6. Padalak Maria 82
7. Naumiuk Roksana  71
8. Mycio Oliwia  63
9.  Jarecka Lena 42
9. Panarowicz Nikola 42

09/04/19

1. Henzel Dominika 470
2. Płatek Oliwia 392
3. Derda Agata  369
4. Heydel Karolina  348
5. Kamińska Agata  326
6. Osuch Aleksandra  292
7. Konarska Marta  194
8. Zawadka Joanna  187
9.   Tuliszkiewicz Olga  185
10.  Piontek Helena  173

09/04/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  76
5. Jędrychowska Aleksandra  35
6. Dubiniak Matylda  15
6.  Okupny Wiktoria  15
6.  Pieta Julia  15
9.  Klota Amelia  10
9  Bar Karolina  10

09/04/19