W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

HZO Leszno 22-22 X 2021

Paweł Spisak i I-MARK W najlepszą parą konkursu Grand Prix fot. Paula Bartkowiak

 

Podium konkursu Grand Prix HZO JKS Przybyszewo 24/10/21

1m. Paweł Spisak I MARK W  JKS Dako Galant Skibno 0/0 39,13s

​2m. Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127 KS Small Cherry 0/0 39,31s

3m. Wiktor Dziemidowicz AHMAR SAPHIR OSK Michalscy 0/0 40,37s

WYNIKI GRAND PRIX  

 


CSN Dąbrówka Mała 22-24 X 2021

 

Podium konkursy Grand Prix CSN JKS u Robsonów 24/10/21

1m. Jan Bobik FARMER  LKS Dragon Nowielice  0/0 48,78s

2m. Jakub Kubiak QUILBET  KJ SO Łąck  0/4 44,62s

​3m. Malwina Urbańska CAN YA MECAN KJ Strzała Krubiczew 0/4 47,05s

WYNIKI GRAND PRIX     WYNIKI TURNIEJU   

 


HZO DiM Salio 22-24 X 2021

Podium Finału A1 - Zosia Wierucka - Zosia Reimann - Zosia Kamińska
 
Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM Salio 24/10/21 : 
Gr A0 - Maria Wirucka IKONA Rio Grande Krosinko
Gr A1 - Zofia Wierucka CYKOR Rio Grande Krosinko Cavaliada Future
Gr A2 - Zofia Janusz JAGIENKA Akademia Kucania Dawidy Cavaliada Future
Gr C - Lena Anna Tokarz SISI ZAGÓRKA KJ Cavallino
Gr Dbis - Roksana Frączkowska  IMPRESA MISS NANDO KJ Infernal Team Golesze
GP D E - Nell Sówka BEN GUN KJ Podkowa Gruszczyn
Finał Mł JM - Nel Skotarczak  KARIKA KJ Podkowa Gruszczyn 
GP Dzieci - Roksana Nawrocka PANY LANE BPK 
Finał Jun/M - Barbara Kościelska CACHADILLO KJ Leśna Podkowa Damaszka

 

 

CSI2 CSI1 CSIYH Sentower Park 21-24 X 2021

 

PROGRAM / WYNIKI      LIVESTREAM 

Reprezentacja Polski :  Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak, Piotr Ciołczyk, Gaja Ruszewska, Jakub Ryczkowski, Natalia Zimnowodzka.

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach: 

niedziela 24/10/21

Grand Prix CSI1 10m. Piotr Ciołczyk BARON Z H

 

sobota 23/10/21 
CSI1 120cm 8m. Jakub Ryczkowski QUALITY QUEEN

piątek 22/10.21

CSIYH 6yrs  1m. Mateusz Tyszko COMMING STAR Z  VIDEO 

CSI1 115cm  4m. Jakub Ryczkowski QUALITY QUEEN

 

czwartek 21/10/21

CSIYH 6yrs   7m. Mateusz Tyszko COMMING STAR Z

CSI1 115cm  8m Jakub Ryczkowski QUALITY QUEEN

CSIYH 5yrs  10m. Piotr Ciołczyk LOVE OF APRIL - H

 


Sunshine Tour II Vejer de la Frontera 21-24 X 2021

Małgorzata Ciszek-Lewicka i DAISY fot. Sunshine Tour

 

Reprezentacja Polski : Natalia Czernik, Małgorzata Ciszek-Lewicka,  Izabela Vinckier,Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń, Marek Lewicki, Przemysław Konopacki,  Bartosz Adamus

PROGRAM / WYNIKI /     LIVESTREAM 

Najlepsze wyniki dla Polski w II tygodniu zawodów:

niedziela 24/10/21

CSI3 LR 150cm  24m. Mściwoj Kiecoń IDEALISCA
CSI3 140cm 10m. Małgorzata Ciszek Lewicka ICI
CSI3 135cm  5m. Maksymilian Wechta  QUADRIGA
Finał CSIY 7yrs 1m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY VIDEO
CSI3 125cm 2m. Izabela Vinckier  SALVE

 

sobota 23/10/21
CSI3 LR 145  12m. Marek Lewicki LA PEZI
CSI3 140cm  15m. Maksymilian Wechta  CASSIOPEIA

piątek 22/10/21

CSI3 140cm  7m. Mściwoj Kiecoń GIRALDO L  VIDEO

CSI3 130cm  16m. Natalia Czernik FONTAINE BLUE CKV

CSI3 120cm  3m. Izabela Vinckier  SALVE

CSIYH 7yrs  8m.  Małgorzata Ciszek - Lewicka  DAISY

CSIYH 5yrs 5m. Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION

 

czwartek 21/10/21

CSI3 145cm  6m. Marek Lewicki LA PEZI

CSI3 140cm  12m. Mściwoj Kiecoń BACCORD

CSIYH 7yrs 7m. Małgorzata Ciszek - Lewicka  DAISY

CSIYH 6yrs  3m. Marek Lewicki KING LEPANTINO

CSIYH 5yrs  1m. Natalia Czernik MANCHESTER RED WINE i Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION 

 

niedziela 24/10/21
CSI3 LR 150cm  24m. Mściwoj Kiecoń IDEALISCA
CSI3 140cm 10m. Małgorzata Ciszek Lewicka ICI
CSI3 135cm  5m. Maksymilian Wechta  QUADRIGA
Finał CSIY 7yrs 1m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY VIDEO
CSI3 125cm 2m. Izabela Vinckier  SALVE

 

sobota 23/10/21
CSI3 LR 145  12m. MareekA PEZI
CSI3 140cm  15m. Maksymilian Wechta  CASSIOPEIA

10 jubileuszowy turniej CRACOVIA SZARY EQUESTRIAN Show Michałowice 21-24 X 2021

 

Adam Grzegorzewski - I miejsce Grand Prix 

 WYNIKI   VIDEO ARCHIWUM 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

Grand Prix LR 145cm  1m. Adam Grzegorzewski  STAKATA VIDEO

Grand Prix CSI1  2m. Leszek Nieużyła CHACORNETO
CSI1 125cm  5m. Julia Ganowska JORNIAN BLUE F VIDEO 
CSI1 115cm  1m. Jagoda Slezak REBELL'S CIDRE  VIDEO 
Finał CSIYH 6/7  1m. 1m. Łukasz Wasilewski KREKWAKWOU 

 

sobota 23/10/21
CSI2 140cm 3m. Aniela Kilian LACARO 2
CSI1 130cm 3m. Damian Ostręga KOBE DE LEAU
CSI1 120cm  2m. Lena Kołacka SUEDWIND 9 VIDEO
CSI1 110cm  1m. Marta Piszczek AZUR  VIDEO 
CSIYH 6/7yrs  1m. Łukasz Wasilewski KREKWAKWOU C VIDEO 
Finał CSIYH 5yrs  4m. Matylda Malepszy  LOUK HBC
 

piątek 22/10/21

CSI2 LR 145cm  1m. Jarosław SkrzyczyńskQUICK STEP

CSI2 140cm  1m. Kamil Grzelczyk  MISTER DR HEIGL  VIDEO

CSI1 130cm  2m. Kamil Grzelczyk SANPRESSA VIDEO

CSI1 120cm 1m. Maciej Handzlik BEAU BALOU  VIDEO 

CSI1 110cm 1m. Maja Likus OLIMPIA  VIDEO

CSIYH 6/7yrs   3m. Łukasz Wasilewski KREKWAKWOU C

CSIYH 5yrs 4m. Matylda Malepszy  LOUK HBC  VIDEO 

 

czwartek 21/10/21

CSI2 140cm  2m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI2 135cm 2m. Kamil Grzelczyk WIBARO

CSIYH 5yrs  5m. Damian Ostręga QUILOTTA

 


Sunshine Tour Vejer de la Frontera 14-17 X 2021

Izabela Vinckier i Salve fot. Sunshine Tour 

 

I tydzień turnieju Sunshine Tour 14-17 X 2021  Reprezentacja Polski : Natalia Czernik, Maksymilian Wechta, Przemysław Konopacki,  Bartosz Adamus, Izabela Vinckier 

WYNIKI PROGRAM 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z zawodach:

niedziela 17/10/21 

LR 145 Grand Prix 33m Przemysław Konopacki HOME-RUN

CSI2 135cm  14m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA

CSI2 110cm 14m. Izabela Vinckier SEVILLA

 

 sobota 16/10/21

CSI2 140cm - 4m. Przemysław Konopacki  DUKE

CSI2 135cm - 15m. Maksymilian Wechta CHEPETTANO

CSI2 120cm - 1m. Izabela VInckier SALVE

CSIYH 5yrs - 8m. Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION

 

piątek 15/10/21

LR 145cm -  5m. Przemysław Konopacki  HOME-RUN

CSI2 110cm - 13m. Izabela Vinckier SEVILLA

CSIYH 5yrs - 5m. Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION

 

czwartek 14/10/21

CSI2 140cm - 6m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA

CSI2 130cm - 19m. Maksymilian Wechta CASSIOPEIA

CSIYH 5yrs - 1m. Izabela Vinckier CALUA


Hubert Polowczyk wygrywa Grand Prix Leszna 17/10/21

Hubert Polowczyk fot. Paula Bartkowiak 

Podium konkursu Grand Prix  17/10/21 Leszno 

1m. Hubert Polowczyk  M. BLUE'S BOY Z  KS Cortina Kaczenice 0/0 33,22s

2m. Agata Skrzypiec BERLINA WLKS Kraków 0/0 36,20s

3m. Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE KS Cortina Kaczenice 0/4 34,38s 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU   

 


HZO DiM Wolica 15-17 X 2021

Martyna Obrocka 

Zwycięzcy niedzielnych finałów 17/10/21 :

Gr A0 - Oliwia Leboda RAMZES BPK

Gr A1 - Iga Drzycimska  SZOGUN  KJ Młyńska Struga

Gr A2 - Mia Moczkowska MENTOS  KU AZS UW

Gr D bis - Martyna Obrocka CARLINE DE KERVALENOU KJK Solka Międzyrzecze 

Finał MŁ i JM - Nadia Brzyska JOHNY BRAVO LZJ Drama Zbrosławice

GP Dzieci - Hubert Kowalczyk TACYT KJ Chrobry Warszawa

Finał J Mj - Maja Bella Friedmann CORDULA GRUN  R&S Stables Kębliny 

 

 

 


Mikołaj Barański i Marcin Murdzia błyszczą formą w Olivie 16/10/21

wł. Mikołaj Barański i Juggle Baraka 

W trzecim tygodniu turnieju w Olivie formą błyszczeli Mikołaj Barański i Marcin Murdzia. Mikołaj Barański wygrał dwa konkursy 135cm i był drugi w finale 140cm na wł. JUGGLE BARAKA, a na wł. KAZAN VAN DE PITSEMBURG był trzeci w konkursie 130cm.  Marcin Murdzia na wł. CARACTER w konkursie 140 był drugi. 

WYNIKI TURNIEJU

VIDEO Mikołaj Barański i Juggle Baraka 


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22