W tym tygodniu :
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Michał Kaźmierczak, Natalia Czernik, 
 
 
 
Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Lukasz Kut, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska
 
 
 
Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli, Przemysław Konopaki 
 
 
 
Natalia Stefańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monika Dulczewska, Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Michał Kaźmierczak i Que Pasa szóstą parą konkursu 145cm CSI4 w Monachium

 

Michał Kaźmierczak i Que Pasa - 6 miejsce 145cm 

WYNIKI    10/11/17


Skrzyczyński, Opłatek, Rynkiewicz - liderami rankingu PZJ na koniec października 2017

LIDERZY RANKINGÓW PZJ na koniec X 2017 

 

Jarosław Skrzyczyński - ranking ogólny 

 

Andrzej Opłatek - ranking MJ

 

Martyna Rynkiewicz - ranking juniorzy 

 

Andrzej Opłatek 

 


Ranking PZJ na koniec październiki - Dzieci i Kuce 09/11/17

Liderzy Rankingów PZJ 30/101/17 :

DZIECI - Aleksandra Kierznowska 

KUCE  :

GR A1 - Eliza Zawadzka 

GR B - Julia Kapel 

Gr C - Julia Walorek 

Gr D - Agata Kamińska

Gr E - Zofia Budzuńaka 

Aleksandra Kierznowska CSI1 Leszno fot Primel.pl 

 


Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata po zawodach w Lesznie 08/11/7

Ranking Ligi Europy Centralne PŚ po zawodach w Lesznie :

1m. Urmas Raag EST  81 pkt

8m. Michał Kaźmierczak POL 40 pkt 

15m. Krzysztof Ludwiczak POL  32 pkt 

08/11/17

 

 


HZO DiM Jaszkowo 3-5 listopada 2017 WYNIKI

ZWYCIĘZCY FINAŁÓW :

Gr A1  - Paulina Głowacz / Szaman / SJK "Liljówka"

Gr A2 - Piotr Pietrzak / Lara  / Fundacja Kaczyna 

Gr B - Marta Konarska / Jacob  / KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C - Julia Walorek / Figaro / Podkowa Gruszczyn 

Gr D bis - Dominika Siudzińska / Cinamon / LKS Cwał Poznań 

Finał Dzieci II - Kornelia Smura / DK Lady / BPK

Finał D / E - Zofia Budzyńska/ Fabia / SKJ Gronówka 

Finał Rundy Juniorskiej - Maria Stanisławiak/ Italian / KJ Agro Handel Śrem 

07/11/17 

 


Leszno CSI3*-W - Memorial of General Michał Gutowski 3-6 /11/17

   ZGŁOSZENIA  CSI3-W       ZGŁOSZRNIA CSI1

   Ranking Ligi Europy Centralnej PŚ 

   LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

   LIVEStream 

   zamówienia zdjęć foto@primel.pl     02/11/17 

 

NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI :

 

Poniedziałek 06 listopada 2017 

 

Grand Prix CSI3 160cm  1m. Marek Lewicki ABIGEJ

CSI3 130cm  Final    2m. Hubert Kierznowski LANOSO

CSI1  115cm  Final   1m. Dawid Skiba  SANTORINI L

CSI1  125cm Final   1m. Marek Lewicki PHILADELPHIA

 

Niedziela 05 listopada 2017 

 

CSI3 LR 145cm 4m. Michał Kaźmierczak QUE PASA 5

CSI3 130cm  5m. Mściwoj KiecońDIGISPORT SATISFACTION 

CSI1 125cm  1m. Matylda Kasner ARES 

CSI1 115 cm  1m. Dawid Skiba ATOMIUM L

 

Sobota 04 listopada 2017

 

CSI3 160cm World Cup  1m. Michał KaźmierczakSTAKORADO   VIDEO 

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA

CSI1 125cm  1m. Jarosław Skrzyczyński / ANNCHEN 11

 

Piątek 03 listopada 2017 

CSI3 145cm LR   1m. Kamil GrzelczykWIBARO       VIDEO 

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński CALEVO 2

CSI3 130cm  5m. Maria BaehrLA STRADA L

CSI1 115 cm  2m. Dawid SKibaATOMIUM L  

 

 


Adam Grzegorzewski trzeci w Wierden w 140 i z punktami LR w 145 02/11/17

 

Adam Grzegorzewski w Wierden w konkursie 140cm na Okarino był trzeci a w konkursie zaliczanym do LR 145 na Zazou Szumawa ukończył na 10 miejscu.   02/11/17 


Cassandra Orschel w top formie w Oliva Nova - ósma w LR 145cm 02/11/17

Czwartek 02/11/17 był bardzo udany dla Cassandry Orschel, Reprezentantka Polski zdobyła punkty do światowego rankingu, zajmując 8 miejsce w konkursie LR 145cm, W konkursie dla koni 5 - letnich była czwarta i szósta. 

 

 

 

fot. arch. Cassandra Orschel

 


Cassandra Orschel i Dacara E w top formie w Hiszpanii 01/11/17

WYNIKI   01/11/17


Grand Prix Wolicy dla Mieszka Dąbrowskiego 29/10/17

Mieszko Dąbrowski z KJ przy SK Mieczownica wygrał Grand Prix Wolicy na Efron. W Finałach HZO DiM triumfowali : Wiktoria Ryciak A1,Marta Konarska A2, Karolina Bar C,  Aleksandra Pliem-Perka Dzieci II, Zofia Budzyńska D/E 

WYNIKI TURNIEJU    29/10/17 

 


Skrzyczyński Jarosław 4161
Wojcianiec Wojciech 2883
Ludwiczak Krzysztof  2860
Kaźmierczak Michał     1965
Wechta Maksymilian
1732
Grzelczyk Kamil 1635
Grzegorzewski Adam 1588
Opłatek Andrzej  1564
Jan Bobik 1497
Orschel Cassandra 969

30/06/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18