WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

FEI Jumping Nations Cup™ Youth Šamorín / CSI2 / CSIYH 30.07-04.08.19

fot. Kornelia Błaszkiewicz 

 

WYNIKI TURNIEJU           ZGŁOSZENIA

 

CSIOY - Martyna Kaldonek

CSIOJ  - Laura Barańska Mikołaj Baranski Zuzanna Jarocka,  Emila Chmielowska, Aleksandra Zybała, Kornelia Kurleto,  

CSIOCH - Laura Kłapińska Maria Branka - Borja, Wiktoria  Jannasz,  Klara Kozioł, Maja Marchwicka, Daria Pietrzak

CSIOP - Agata Derda, Dominika Henzel, Agata Kamińska, Oliwia Platek, Aleksandra Osuch

 

 


X-BIONIC® SUMMER TOUR 2019 Samorin 24-28 lipca 2019

Bartosz Adamus i El Camp - zwycięzcy 1* Grand Prix 

 

II tydzień zawodów X-BIONIC® SUMMER TOUR w Samorin - najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

CSI1 Grand Prix - 1 miejsce Bartosz Adamus POL EL CAMP  27/07/19 

CSI2 Grand  Prix - 25m. Radosław Zalewski POL ILATINA  4 pkt 

CSI4 150cm - 6m Natalia Czernik POL EVERDI 

CSI2 125cm - 7m. Bartosz Adamus POL FONTAINE BLUE CKV

CSI1 115cm - 7m. Nadia Kużma POL QUELLE DAME Z 

CSI2 140cm - 4m Radosław Zalewski POL HERE I AM   26/07/19

CSI1 130cm - 4m. Michał Kaźmierczak POL BENGRAF 

CSI1 115cm - 9m Izabela Vinckier POL DIANDRO RED WINE 

CSI2 140cm - 7m Michał Kaźmierczak POL DAME DE PIQUE  25/07/19

CSI2 130cm - 9m. Radosław Zalewski POL HERE I AM  

Final YH 5yo -  4m. Natalia Czernik POL U2 

CSI1 130cm - 8m - Michał Kaźmierczak POL BENGRAF  

CSI2 145cm - 3m Michał Kaźmierczak POL CISALL FS   

CSI2 125cm - 4m. Natalia Czernik POL CHUCK BAS 

WYNIKI ZAWODÓW 


CSIO5 Ateny - Final FEI NATIONS CUP Europe Division 2 - Polska bez kwalifikacji do Barcelony 24-28 lipca 2019

 

 

Reprezentacja Polski z 8 pkt - trzecia w Pucharze Narodów w Atenach, bez kwalifikacji do światowego finału w Barcelonie i już bez szans na zespołowa kwalifikację do IO w Tokio w 2020r.  Wojciech Wojcianiec i Chintablue - najlepsza polska para turnieju - drugie miejsce w Grand prix i bezbłędni w obydwu nawrotach PN. 

Sezon 2019 Pucharów Narodów zakończony.  28/07/19

 

 

 

WYNIKI TURNIEJU           LIVESTREAM            FEI NATIONS CUP 


Anna Dziuba i Olga Styła wygrywają Finały OOM w Drzonkowie - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Drzonków 25/o7/19

 

FINAŁ OOM 2019 - podium

złoto - Anna Dziuba  DOLLAR DE NUEVO SKJ Bobrowy Staw  3,17 pkt 

srebro -  Maria Brańska Borja REFLECTION WLKS Krakus  4,33 pkt 

brąz - Iga Biegalska DORAVELLA SKJ Sopot 4,83 pkt 

WYNIKI 

 

FINAŁ OOM 2019 - kuce - podium 

złoto - Olga Styła NOBELSTAR 0005 Rio Grande Krosinko  3 pkt 

srebro - Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA KJ Aldragho  4,34 pkt 

brąz - Julia Pięta KANTJE’S ELTON JUKS Abakus Kaczyna  5,16 pkt 

WYNIKI 

Drzonków 24-25 lipca 2019 

 

 


Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania podczas V etapu PLJ w Białym Lesie 21/07/19

 

Jarosław Skrzyczyński wygrał wszystkie trzy niedzielne finały rund :

Grand Prix Rundę ZŁotą na SUEDWINDS AMANDA

Rundę Srebrną na INTURIDO

Rundę Brązową na FOR PASSION

 

V etap Drużynowego Pucharu Polski wygrała ekipa KJ Agro Handel Śrem w składzie: Szymon Tęcza, Wiktor Szała, Dawid Skiba, Msciwoj Kiecoń 

WYNIKI ZAWODÓW 

fot. Katarzyna Broda 

 

 


Sandra Piwowarczyk w formie w Zuidwolde 20/07/19

 

Sandra Piwiwarczyk z powodzeniem jeździła w turnieju dla młodych w Zuidwolde. W Finale dla koni z rocznika 2014 zajęła trzecie miejsce na JOHNNY BRAVO i czwarte na JAKARTA / video/ 

WYNIKI ZAWODÓW 


X-BIONIC® SUMMER TOUR 2019 Samorin 16-21 lipca 2019

Natalia Czernik na Everdi /Verdi / Cassini I/ zwycięzyła w konkursie otwarcia CSI4 145cm   18/07/19

 

WYNIKI TURNIEJU 

Reprezentacja Polski :

Natalia Czernik, Bartosz Admaus, Oliwer Bule, Oliwia Kosmol 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSI4 145cm  8m. Natalia Czernik POL Everdi  20/07

CSI1 115cm 6m Oliwia Kosmol POL Aperitif 

CSI4 145cm 1m. Natalia Czernik POL Everdi   18/07

CSI1 120cm 2m. Oliwer Bule POL C Bas 

 


Zuidwolde - Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci 7-14 lipca 2019

Klara Kozioł i Rocky fot, DigiShots.nl

 

Polskie młodzieżowe kadry zespołowo w Mistrzostwach Europy w skokach przez przeszkody  w holenderskim Zuidwolde zajęły 6 miejsce w kategorii Dzieci i 10 miejsce w kategorii  Juniorów.

Indywidualnie w finałach Mistrzostwa Europy pojechały tylko Klara Kozioł i Daria Pietrzak ( obie w kat. Dzieci). Klara Kozioł ukończyła rywalizację z 8 pkt na 11 miejscu a Daria Pietrzak z 9 pkt zajęła 16 miejsce.

 

Reprezentacja Polski : 

Dzieci - Iga Bieglaska, Laura Kłapinska, Klara Kozioł Maja Marchwicka, Daria Pietrzak,  

 

Juniorzy - Wiktoria Bedyńska, Aleksandra Kierznowska, Dalia Lehmann, Filip Lewicki, Juliana Suska 

 

MJ - Monika Grundkowska, Olaf Klein 

 

 

 


Silesia Equestrian Jakubowice 2019 - II tydzień

 

Podium LR 160cm Grand Prix  Dalma Malhas KSA - David Will GER - Wojciech Wojcianiec POL   Foto Primel   

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

 

LR Grand Prix 160cm  3m. Wojciech Wojcianiec POL CHINTABLUE

CSI3 135/140ccm 1m. Grzegorz Nowak POL COMIENZO

CSIU25 Final 1m. 1m. Andrzej Opłatek  POL ODILE DU SOUFFLET

CSIJ Final 1m,  Gabriela Bado POL BALISTO AC

CSICh Final  1m. Anna Dziuba POL DOLLAR DE NUEVO

 

sobota 13/07/19

Final CSI3 140cm  1m. Wojciech Wojcianiec POL  CARTOSI MELLONI

CSU25 1m. Andrzej Opłatek  POL ODILE DU SOUFFLET

CSIJ 1m. Gabriela Bado POL BALISTO AC

CSICH  1m. Eliza Zawadzka POL ESCALONA

CSI1 135cm 3m. Pola Wawrzyniak POL DIMPLE

CSI1 125cm 1m. Karolina Godoś POL COSA CHE

Final CSIYH  1m. Jan Bobik POL OLE

 

piątek 12/07/19 

LR 150 cm - 9m Weronika Minkiewicz POL CHOCOLATE BLUE

CSI3 140cm  - 2m Wojciech Wojcianiec POL CARTOSI MELLONI

CSI3 135cm - 1m Tomasz Olszewski POL LUNA P

CSI1 130cm  - 2m.  Aleksandra Zybała POL QUAIDO

CSIYH 5yo 

 

czwartek 11/07/19

CSI3 LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL JERICO

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczński POL GREATEST

CSI3 135cm  1m. Jan Bobik POL CHACCO AMICOR ZM

CSIU25  1m. Adam Grzegorzewski POL LISSARA T

CSI1 120cm 1m. Zuzanna Sterczyńska POL ARIANA

CSIJ  1m. Gabriela Bado POL BALISTO AC

CSICH 1m.  Wiktoria Jannasz POL WHITE SHOT

 

środa 10/07/19

CSI1 130cm  2m. Kamil Grzelczyk POL SENIOR

CSI1 120cm  1m. Zuzanna Sterczyńska POL ARIANA

CSIYH 5yo 


ZO DIM Solec Kujawski 5-7 lipca 2019

ZWYCIĘZCY NIEDZIELNYCH FINAŁÓW 

 

GR A1 - Nell Sówka   S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 
GR A2 - Nell Sówka   FIGARO     KJ Podkowa Gruszczyn 
GR C - Antoni Śliwiński  SZOGUN  KJ Podkowa Gruszczyn

GR Dbis Agata Kamińska  FINISZ KJ Ranczo Kołata 

Finał Jun Ml / Dzieci II - Zofia Teper  EMIR  JKSR Michelin Włocławek 

Grand Prix D/E - Dominika Henzel  TIFFANY KJ Sokół Damasławek 

Grand Prix Dzieci - Olga Tuliszkiewicz  VANDAMME KJ Sokół Damasławek

 

07/07/19  fot. Magda Kiczka 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20