W tym tygodniu :
 

CSI2/1/U25/YH Sopot 

livestream SwiatKoni 

 

 

CSI5-W Leipzig GER

 

CSI-5 Dubai UAE

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Puchar Polski Dzieci 2013 gr I

11/08/13

Gratulacje dla Martyny, Franciszka i Olimpii - zwycięscy Pucharu Polski Dzieci gr I.

Wyniki końcowe, finaliści i ich konie

 

 

 

 

 


Puchar Polski Dzieci 2013 gr II

11/08/13

Gratulacje dla Zuzanny, Filipa i Antonii za wspaniałe finałowe emocje w Pucharze Polski Dzieci w gr. II !! Poznajcie finalistów, końcowe wyniki i zobaczcie rozgrywkę o pierwsze miejsce.  Gratulacje dla zawodników, ich rodzin i trenerów !

 

 

 


Piątkowi liderzy MP - Skrzyczński, Wechta, Gowin !

10/08/13 g.07.30

 Wyniki i klasyfikacje w Mistrzostwach Polski  seniorów, młodych jeźdźców i juniorów po piątkowych  konkursach w Drzonkowie.

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński, Klein i Twardowska pierwsi liderzy w Drzonkowie

08/08/13 g.18.30

Drzonków. Jarosław Skrzyczyński na Balouzino wygrał pierwszy półfinał Seniorów. Olaf Klein na Soprano prowadzi w klasyfikacji Pucharu Polski Dzieci gr. I a Zuzanna Twardowska na Hippisie w Pucharze Polski dzieci w gr. II Gratulacje !!

WYNIKI SENIORZY

 

WYNIKI DZIECI gr I      WYNIKI DZIECI gr II

 


Pierwsza relacja z Drzonkowa RTV Lubuska

07/08/13 g.18.00

Zapraszamy na pierwszą relacje z MP z Drzonkowa przygotowaną przez partnera medialnego imprezy - serwis  RTV Lubuska.

Zobacz tu

 

 

 

 


CSI3 w Łodzi ODWOŁANE

07/08/13

Zapowiadane zawody CSI3 w Łodzi w listopadzie b.r., które miała zorganizować Spółka Parada Jeździecka zostały odwołane. Informacje o tym fakcie oficjalnie podaje PZJ w swoim kalendarzu tu

 


Mistrzostwa Polski 2013 ! emocje rosną

07/08/13

125 zawodników na blisko 200 koniach rywalizować będzie w dniach 8-11 sierpnia w Mistrzostwach Polski w Skokach przez Przeszkody w trzech kat. wiekowych oraz w Pucharze Polski Dzieci.

Program / Uczestnicy

 

 


Zawada, Bętkowski, Gramza w Wr Neustadt

06/07/13

Julia Zawada, Marcin Bętkowski i Leszek Gramza w dniach 6-11.08.13 startować będą w turnieju CSI3 / YH w austriackim Wr. Neustadt.  Powodzenia !!!

 

WYNIKI tu

 

 

 


Marika Słowińska dla SK Ciekocinko !!

Transfer roku !!! 

 

Od dziś, Marika Słowińska będzie jeździła dla Stadniny Koni Ciekocinko !!

Powodzenia !!

 

 

 

 

 


Finały w Bratysławie

05/08/13

Marek Lewicki na Lupino 17 piąty w FŚR , Krzysztof Ludwiczak na Zoweja siódmy w Grand Prix to najlepsze wyniki naszych reprezentantów w niedzielnych finałach w Bratysławie. Zapraszamy na relacje z finałowych rozgrywek ŚR i konkursu GP oraz obejrzenia galerii zdjęć.

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4597
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1950
Grzegorzewski Adam 1654
Bobik Jan 1634
Wechta Maksymilian  1573
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Cassandra Orschel 741

20/12/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1654
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  431
4. Grundkowska Monika  349
5. Minkiewicz Weronika   335
5. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  215
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

20/12/18

1.  Milczarek Nina  407
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 132
10. Najdzionek Szymon 124

20/12/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Jannasz Wiktoria 2267
3. Jabłońska Julia  2256
4. Stefańska Natalia 2103
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

20/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Skotarczak Nel  422
4. Karnabal Maria 387
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. Ryciak Wiktoria  281

20/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

20/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Padalak Maria  198
7. Walorek Julia 182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Misztal Meggie 114
10. Zwierzyńska Żaneta  109

20/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3. Henzel Dominika 886
4. Osuch Aleksandra 816
5. Płatek Oliwia 715
6. Tralewicz-Pielak Laura 563
7. Heydel Karolina  498
8. Kołacka Marianna 471
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

20/12/18

1. Friedman Maja Bella 791
2. Jurzak Franciszek  665
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 190
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

20/12/18