W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Marek Lewicki siódmy w Grand Prix CSI2 Kreuth

23/11/14 g.17.40

Marek Lewicki siódmy w Grand Prix CSI2 w Kreuth na Abigej oraz trzeci w Finale ŚR na Codetia VDL. Wyniki turnieju tu 

 


CSI2 CSIYH CSIAm Leszno wyniki finały 23/11/14

Zwycięskie pary niedzielnych finałów w Lesznie :

 

CSIYH 7l Marcin Bętkowski POL / Versace L

CSIYH 6l Jasas Stasys LTU / Mollgards Contina

CSI2 MR Anna Więcek POL / Alsagana

CSIAm Ewelina Szczepanik POL / Escalona

CSI2 ŚR Anna Jurgens GER /

GRAND PRIX Jarosław Skrzyczyński POL / Crazy Quick

 

WYNIKI 

 


Wolica 21-22-23/11/14 wyniki HZODiM / HZO

   POBIERZ HZO DiM                      POBIERZ HZO          

 

Piątek. Konkurs DR   wygrał Mateusz Tyszko na klaczy Lakira ( Lord Pezi - Laeken )

Sobota. Konkurs DR wygrał Kamil Grzelczyk na wł.Wibaro ( Bajou du Rouet - Graf Quidam )

Niedziela. Grand Prix wygrała Iga Tokarska na wł.Hektor ( Qumball - Hipovit )

 


CSI2 CSIYH CSIAm Leszno 22/11/14 - wyniki

Sobotni zwycięzcy konkursów zawodów CSI w Lesznie :

 

CSIYH 7l - Marcin Bętkowski POL / Parco L

CSIYH 6l - Julia Klinge POL / Lili Marlene

CSI2 Mr - Łukasz Krajewski POL / Zuline

CSIAm - Ewelina Szczepanik POL / Escalona

CSI2 ŚR - Leszek Gramza POL / Badorette

CSI2 DR - Zuzanna Gowin POL / Emperio vant Roosakker

 

Bieżące informacje z Leszna na naszym facebooku

WYNIKI

 


CSI2 Leszno - pierwsze wyniki 21/11/14

Konkurs CSIYH 6l - Marek Wacławik POL / Durano W

Konkurs CSIYH 7l - Daria Kobiernik POL / Winchester

Konkurs CSI2 MR - Anna WIęcek POL / Alsagana

Konkurs CSIAm - Ewelina Szczepanik POL / Escalona

Konkurs CS2 ŚR - Leszek Gramza POL / Badorette

Konkurs CSI2 DR - Maksymilian Wechta POL / Boliwia

Bieżące informacje z Leszna na naszym facebooku

 

WYNIKI

 


Klara Kostrzewa udanie rozpoczęła turniej w Lier

21/11/14

Klara Kostrzewa bardzo udanie rozpoczęła starty w licznie obsadzonym turnieju w belgijskim  Lier.  Pierwszy konkurs 135 cm ukończyła na ósmym miejscu dosiadając klaczy Wiske ( Casco - Indorado ) Gratulacje !! WYNIKI KONKURSU  video z przejazdu poniżej

 


Marek Lewicki wygrał pierwszy konkurs 135 w Kreuth !!

20/11/14 g.21.00

Marek Lewicki na 7 letniej klaczy rasy KWPN Codetia VDL  ( Hold up Premier / Jasper ) w  świetnym stylu  wygrał konkurs otwarcia 135 cm w Kreuth. WYNIKI KONKURSU

W konkursie DR na Abigej ( Lupicor / Concorde ) ukończył na 7 miejscu. WYNIKI KONKURSU

 


CSI3 / CSI1 / CSIYH 5-7/12/14 Poznań MTP - lista zgłoszeń

20/11/14 g.15.10

LISTA ZGŁOSZEŃ CSI3

 

LISTA ZGŁOSZEŃ CSI1

 

LISTA ZGŁOSZEŃ CSIYH 

 

Drużynowy Mistrz Świata Jur Vrieling gwiazdą turnieju w Poznaniu !

 

 


ZO K i MK Wolica 21-23/11/14 - II kwalifikacja Cavaliada Future


Ranking PZJ - Dzieci - Kuce - MK na dzień 10/11/14

20/11/14

Liderką  rankingu PZJ w kat Dzieci na dzięń 10/11/14 jest Dalia Lehmann. Liderami w rankingach PZJ w kat Kuców i MK są :  Gabriela Kozłowska,  Emilia ChmielowskaMaria Baehr, Wiktoria Głowacka, Wiktoria Bedyńska , Adam Grzegorzewski . Zobacz rankingi.

 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21