Mściwój Kiecoń, Michał Kaźmierczak, Aleksandra Kierznowska, Mateusz Tyszko, Malwina Urbańska, Radosław Zalewski, Stanisław Przedpełski, Gabriela Biedka, Oliwer Bule, Nadia Boćkowska, Olivia Boćkowska, Michalina Czarkowska, Michalina Czyżowicz, Grzegorz Faber, Emilia Gielata, Karolina Godoś, Amelia Jurkiewicz, Zuzanna Kajstura, Małgorzata Koszucka, Jarosław Koziarowski, Pola Kuchta, Michalina Łącka, Julian Laskowski, Maria Majchrzak, Jacek Mierzwiński, Grzegorz Nowak, Julia Pawłowska, Paulina Polec, Julia Ptaszyńska, Anna Siwicka, Olga Skrobacz, Maria Swat, Julia Szpanska, Zofia Trela, Julia Trześniewska, Szymon Weremczuk, Milena Wójcikiewcz, Krzysztof Złocki,
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Krzysztof Okła szósty w Finale MK w Oliva Nova
18/02/16
Krzysztof Okła z powodzeniem startuje kolejny tydzień w MET Oliva Nova w Hiszpanii. W rozegranym dziś Finale Rundy Młodych Koni ( 7 latki ) reprezentant Polski Krzysztof Okła na Chicharito BLue ukończył Finał na szóstym miejscu. Konkurs wygrał reprezentant Niemiec Andreas Knippling na Papa Roach.
Galeria Ewa Imielska Hebda - Cavaliada Lublin
zamówienia zdjęć ewa.imielska@gmail.comwyniki / rankingi http://kadraskoki.pl/Grand_Prix_Lublina_dla_Łukasza_Kozy
Posted by KadraSkoki.pl on 10 luty 2016
Wojcianiec, Zagor, Wołodkowicz najlepsi w sobotę w Lublinie
06/02/16
Najbardziej widowiskowy sobotni konkurs Speed & Music w koncertowym stylu wygrał Wojciech Wojcianiec Finał ŚR wygrał Jacek Zagor na a młodziutka Olimpia Wołodkowicz triumfowała w porannym konkursie MR. Zespół pod wodzą Łukasza Brzóski w składzie Dominika Henzel i ALeksandra Osuch zdominował konkurs Sztafet. W pierwszym konkursie II Eliminacji Cavaliady Future zwycięstwo wywalczyły Lea Neuber ( MINI ) i ALicja Tomaszewicz.
Aleksandra Kozanecka przebojem drugie dnia Cavaliady w Lublinie
05/02/16
Aleksandra Kozanecka na Calingka triumfowała w konkursie DR zaliczanym do Longines rankingu FEI. W licznie obsadzonym konkursie ŚR triumfowali zawodnicy KJ Agro Handel Śrem - Marcin Bętkowski na Baldessarini i Mściwoj Kiecoń na Romina L. Wieczorny konkurs Wenus kontra Mars wygrał Paweł Jurkowski na Espresso 22.
Jeździeckie Gwiazdy 2015 roku - Gala Mistrzów Sportu - Lublin 03.02.16
Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński
Trener Roku - Stanisław Marchwicki
Amazonka Roku - Agnieszka Cecuga
Młodzieżowiec Roku - Krzysztof Okła
Junior Roku - Andrzej Opłatek
Zawodnik Roku w kat Dzieci -
Aleksandra Bolko / Wiktoria Głowacka / Dalia Lehmann / Filip Lewicki
Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice
Klub Roku - Agro Handel Śrem
fot Michał Szubert
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336
Zgłoszenia ostateczne IO Paryż 2024
Mistrzostwa Europy Kronenberg 2024
Zgłoszenia wstępne IO Paryż 2024
Cavaliada Future sezon 2024/25
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 2808 |
Miśkiewicz Tomasz | 2475 |
Skrzyczyński Jarosław | 2461 |
Wacławik Marek | 1718 |
Konopacki Przemysław | 1491 |
Kubiak Dawid | 1465 |
Kaźmierczak Michał | 1417 |
Opłatek Andrzej | 1391 |
Tyszko Michał | 1265 |
Wechta Maksymilian | 1230 |
1. Kierznowska Aleksandra | 653 |
2. Maruszak Lena | 441 |
3. Sydow Natalia | 423 |
4. Barański Mikołaj | 418 |
5. Suska Juliana | 312 |
6. Parkitny Maximilian | 236 |
7. Tybulczuk Tamara | 209 |
8. Wypchło Aleksandra | 209 |
9. Handzlik Maciej | 209 |
10. Lewandowski Aleksander | 195 |
1. Biegalska Iga | 501 |
2. Ganowska Julia | 433 |
3. Pietrzak Daria | 301 |
4. Macieszczak Ewa | 233 |
5. Sówka Nell | 198 |
6. Padalak Maria | 153 |
7. Zawadzka Eliza | 150 |
8. Kucharska Antonina | 150 |
9. Nawrocka Roksana | 108 |
10. Hudzik Jakub | 105 |
1 Kosmol Alicja | 1985 |
2 Kazimierczak Gaja | 1730 |
3. Goszczyński Adam | 1615 |
4. Kulesza Lila | 1495 |
5. Gola Helena | 1340 |
6. Chojowska Iga | 1220 |
7 Soforek Marcel | 1120 |
8. Malesa Alicja | 1025 |
9. Pis Hanna | 970 |
10. Dampc Nela | 915 |
1. Sabok Gabriela | 234 |
2. Czyżyk Zahiu Natalia | 174 |
3. Głoskowski Franciszek | 162 |
4. Mordzelewska Hanna | 132 |
5. Sławińska Aleksandra | 126 |
6 Furmańczyk Lena | 92 |
7. Tomczak Oliwia | 88 |
8. Cytarska Hanna | 72 |
9 Leśniewska Emilia | 70 |
10. Filkiewicz Hanna | 62 |
1. Reimann Zofia | 500 |
2. Dziedzińska Konstancja | 360 |
3. Leboda Oliwia | 357 |
4. Pycha Antonina | 261 |
5. Pinocy Wiktoria | 242 |
6 Mordzelewski Jan | 240 |
7. Głoskowska Maja | 228 |
8. Szmyt Maria | 213 |
9. Przybylska Łucja | 206 |
10. Wnuczko Sara | 196 |
1 Broniarczyk Henryk | 241 |
2. Marszałek Amelia | 223 |
3. Wnuczko Sara | 221 |
4. Stawiarska Paulina | 214 |
5. Luboński Ignacy | 200 |
6. Seroczyński Kacper | 188 |
7. Lubońska Helena | 182 |
8. Głoskowska Maja | 168 |
9 Goszczyński Tomasz | 168 |
10. Pellowska Blanka | 138 |
1. Buczek Agata | 261 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 250 | ||
2. Jach Michalina | 215 | ||
4. Molenda Lena | 204 | ||
5. Binkowska Wera | 188 | ||
6. Sawa Blanka | 156 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 145 | ||
8. Kurcweil Julia | 142 | ||
9. Haniszewski Bruno | 134 | ||
10. Chrostowska Zofia | 125 |
1. Kamińska Zofia | 565 |
2. Czerepińska Maria | 490 |
3. Hart Dyke Zofia | 475 |
4. Cwalina Wiktoria | 480 |
5. Biel Zofia | 350 |
6. Ferjan Victoria | 340 |
7. Szostawicka Karolina | 300 |
8. Patecka Olga | 225 |
9. Szulczyńska Pola | 175 |
10. Sławińska Zuzanna | 140 |
1. Korus Anna | 505 |
2. Koperska Pacyńska M. | 411 |
3. Moczkowska Carla | 391 |
4. Pundzis Marta | 291 |
5. Kwiatkowska Julia | 257 |
6. Ferjan Victoria | 250 |
7. Nowak Liwia | 240 |
8. Czupryna Martyna | 185 |
9. Rachubik Julia | 170 |
10. Biszkowiecka Kinga | 158 |