W tym tygodniu :
 
 
 
 

 

 
 
Cassandra Orschel 
 
 
Julia Jaglarz 
 

 
Szymon Najdzionek 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Klinika z Albertem Voorn już za tydzień !

15/05/13 g.09.00

Z niecierpliwością czekamy na Klinikę z Albertem Voorn która w dniach 22-24 maja odbędzie się w gościnnym ośrodku w Gajewnikach !!

 

Wszelkie informacje pod nr tel 506 701 067

 

 

 

 

 


Polskie sukcesy w Lamprechtshausen

14/05/13 g.08.00

Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy w kolejnych zawodach CSI w austriackim Lamprechtshausen. Zuzanna Gowin odniosła sukces w najważniejszym konkursie Grand Prix plasując się na drugim miejscu. Świetnie pokazały się młode konie Jana Ludwiczaka.

WYNIKI TURNIEJU / VIDEO

 

 

 


Sukces Maksymiliana Wechty w Hamburgu !

13/05/13 g.12.00

 

Maksymilian Wechta wygrał w Hamburgu trzy z czterech konkursów w których startował !!!

 

 

 

 

 

 


Chomiak i Skrzyczyński w CSI Muenchen Reim

10/05/13 g.10.00

Jarosław Skrzyczyński i Maciej Chomiak startują w zawodach

w Muenchen Reim. Powodzenia !!

 

Wyniki / Live 

 

 

 


VIDEO Aleksandra Lusina Grand Prix Baku 2013

10/05/13 g.09.30

Sukces Aleksandry Lusiny w Baku. Video z przejazdu w GRAND PRIX i wyniki z turnieju w Azerbejdżanie

 

 

 


Polska reprezentacja w Lamprechtshausen 9-12 maja 2013

08/05/13 g.16.00

CSI2, CSIYH, CSIJ, CSIY

CSICh, CSI Am, CSI U25

podręczne linki do wyników, live,

zgłoszeni zawodnicy, nasza reprezentacja

 

 

 


Wechta i Murawski w GCT w Hamburgu ! Powodzenia !!

08/05/13 g.12.00

Od dziś w Hamburgu kolejny etap GCT . W zawodach wystartuje dwóch polskich jeźdźców Oskar Murawski i Maksymilian Wechta

Powodzenia !!

 

 

 

 

 


Galeria Magna Racino Spring Tour 2013

08/05/13 g.10.30

 

Mini galeria z Ebreichsdorfu AUT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CSIO Linz 2013 galeria

07/05/13 g.14.00

Mini galeria z zawodów

CSIO Linz 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Karolina Stańczak wygrała wszystko w Linz !!

06/05/13 g.08.00

Wspaniały sukces polskiej juniorki w Linz !

Karolina Stańczak wygrała wszystkie juniorskie konkursy.

Gratulacje !!
 

VIdeo / wyniki z Grand Prix

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4111
Ludwiczak Krzysztof  3072
Wojcianiec Wojciech 2563
Kaźmierczak Michał     1828
Grzelczyk Kamil 
1724
Wechta Maksymilian 1630
Grzegorzewski Adam 1431
Bobik Jan 1374
Opłatek Andrzej  1358
Kiecoń Mściwoj  891

31/05/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1431
2. Opłatek Andrzej  1358
3. Pawlicka Dajana 394
4. Matuszewska Magdalena 352
5. Szmytka Michalina  289
6. Rynkiewicz Martyna 285
7. Minkiewicz Weronika 190
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Seroka Anna 124

31/05/18

1. Milczarek Nina 356
2. Lewicki Filip    253
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 208
5. Bado Gabriela 194
6. Suska Juliana  175
7. Głowacka Wiktoria  159
8. Lehmann Dalia 158
9. Baehr Maria  151
10. Dobkowska Milena 100

31/05/18

1. Marchwicka Maja  1147
2. Jannasz Wiktoria  922
3. Wawrzyniak Pola  689
4. Kłapińska Laura  680
5. Gola Katarzyna  665
6Barańska Laura  630
7. Stefańska Natalia 553
8. Krywult Amelia 460
9. Kucharska Zuzanna  445
10. Korek Dorota  384

05/06/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

05/06/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

05/06/18

1. Pietrzak Daria   221
2. Wypiór Marta 205
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Wojtaś Julia  100
6. Konarska Marta 99
7. Zawadzka Eliza 98
8. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
10. Hałoń Katarzyna  84

05/06/18

1. Kamińska Agata  719
2. Derda Agata  538
3Henzel Dominika 344
4. Płatek Oliwia  325
5. Heydel Karolina  284
6. Osuch Aleksandra 276
7. Walorek Julia  259
8. Jurzak Franciszek   249
9. Jabłońska Julia  247
10. Oleszkiewicz Nina 244

05/06/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 80
5. Jurzak Franciszek  75
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak Matylda 20

05/06/18