W tym tygodniu:
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski, Wojcieh Dahlke
 
 
 
 
 
 
 
 
CSI2 Budapeszt HUN
Jarosław Koziarowski 
 
 
 
 
CSI2 Ranshofen AUT
Maciej Chomiak 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Łukasz Koza drugi w Grand Prix Wr Neustadt

20/10/13 g.17.3o

Łukasz Koza drugi w Grand Prix Wr Neustadt Gratulacje !!!

WYNIKI

 

 

 

 

 

 

 

 


Paweł Spisak medalistą MŚMK w WKKW

20/10/13 g.12.30

Sukces !! Paweł Spisak trzeci na Mistrzostwach Świata Młodych Koni w WKKW

Gratulacje !!!

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w konkursie East vs West w Helsinkach

20/10/13 g.12.00

Jarosław Skrzyczyński na Baltazar du Rouet był gwiazdą sobotniego wieczoru w Helsinkach. W bardzo widowiskowym konkursie East vs West ustąpił tylko reprezentantowi Włoch - Luca Maria Moneta. Gratulacje !!

 

 


Sobotnie Finały w Wr Neustadt

20/10/13 g.05.30

Dobra forma polskich jeźdźców w Wr Neustadt w finałowych sobotnich konkursach. Łukasz Koza szósty w trudnym konkursie Derby, Aleksandra Lusina również była szósta w Finale dla 6 latków, Michał Każmierczak piaty w Finale Rundy Rubinowej a Finał 7 latków najlepiej spośród naszych zawodników pojechał Łukasz Koza na Bijou Be. Gratulacje !!

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w pierwszym konkursie w Helsinkach

18/10/13 g.17.30

 

Fenomenalny Baltazar du Rouet i Jarosław Skrzyczyński drugą parą w konkursie otwarcia w Helsinkach  !! Gratulacje !!!

WYNIKI KONKURSU

 

 


Maksymilian Wechta wygrał w Odense konkurs DR

18/10/13 g.13.00

Maksymilian Wechta wygrał konkurs Dużej Rundy o nagrodę MUSTANG-trailer w Odense na klaczy Calanda Gratulacje !! Wspaniała forma naszego młodzieżowca !

 

wyniki

 


Galeria Wr Neustadt autor sIBIL sLEJKO

18/10/13 g.08.30

Galeria International Equestrian October Festival Wr Neustadt 2013

autor sIBIL sLEJKO

 

 

 

 

 


Jan Chrzanowski w Hiszpanii

18/10/13 g.07.10

Jan Chrzanowski z 4 końmi od dziś startuje w słonecznej Hiszpanii  w Oliva Autumn Tour 2013

Powodzenia !!

Podręczne linki do wyników / więcej o koniach J. Chrzanowskiego 

 

 


HPLMK i HZO w Lesznie 18-20.10.13

17/10/13 g.18.30

W dniach 18-20 października w Lesznie odbędą się kolejne HZO oraz druga eliminacja Halowego Pucharu Leszna Młodych Koni. Wśród zgłoszonych uczestników nie zabraknie kadrowiczów. Na listach startowych są m.in. Andrzej Lemański, Piotr Morsztyn, Łukasz Wasilewski, Mściwoj Kiecoń czy Zuzanna Gowin.  Powodzenia !! LISTY startowe na piątek tu Relacja z pierwszej el. HPLMK, która odbyła się w dniach 4-6.10 tu


Goeteborg gospodarzem Pucharu Świata w 2016

16/10/13 g.16.15

Finał Pucharu Świata w 2016 roku odbędzie się w Szwecji w Goeteborgu . Najbliższy Finał zaplanowany w dniach 17-21 kwietnia 2014 roku odbędzie się w Lyonie we Francji a kolejny w 2015 roku w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych.

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4858
Wojcianiec Wojciech 2978
Ludwiczak Krzysztof  2714
Grzegorzewski Adam 1899
Kaźmierczak Michał    1761
Bobik Jan 1725
Grzelczyk Kamil  1548
Wechta Maksymilian   1453
Opłatek Andrzej  1066
Kubiak Grzegorz 881

30/04/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1418
2. Jabłońska Julia   1272
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  935
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  787
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 534
10.  Kozioł Klara  420

13/05/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Śliwiński Antoni  252
3. Pięta Julia  237
4. Skotarczak Nel  235
5. Sówka Nell 226
6. Ganowska Julia 209
7  Piontek Barbara  179
7. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Ryciak Wiktoria  145

13/05/19

1. Szeszuła Zuzanna 257
2. Piontek Helena 245
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 135
5. Żuk Kaja 129
6. Padalak Maria 89
7. Naumiuk Roksana  81
8. Mycio Oliwia  63
8.  Jach Oliwia  63
10. Misztal Maggie  50

 13/05/19

1. Kamińska Agata  491
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  457
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Piontek Helena 233
8. Tralewicz Pielak Laura  226
9.   Konarska Marta  224
10.  Styła Olga  220

  13/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  45
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

  13/05/19