W tym tygodniu:
 
Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Grzegorz Kubiak 
 
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
Juliana Suska 
 
Jan Chrzanowski  
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Paweł Jurkowski i Oskar Murawski w CSN Osterholz

20/01/14 g.18.15

Reprezentanci Polski  Oskar Murawski i Paweł Jurkowski w dniach 20-21 stycznia startują w turnieju CSN Late Entry Osterholz w Niemczech. Powodzenia !! 

podręczne linki od WYNIKÓW 

 


Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski w CSI3 Drachten 16-19.01.14

  15/01/14 g.14.00

Podręczne linki do wyników, LIVEstream, zgłoszenia.

 

 


Radosław Zalewski galeria CSI2 Drachten autor Monique de Smit

14/01/14 g.12.34

Radosław Zalewski i jego konie w obiektywie Monique de Smit. CSI2 Drachten 9-12.01.2014

 

 

 

 


Ranking końcowy PZJ w Kat Dzieci 2013

14/01/14 g.07.50

Ranking PZJ na koniec 2013 w Kategorii Dzieci zdecydowanie wygrała 14 letnia finalistka Mistrzostw Europy Dzieci, medalistka Pucharu Polski Dzieci, reprezentantka klubu CSJ Coval Biały Bór Olimpia Wołodkowicz. Gratulacje !

Olimpia Wołodkowicz w podsumowaniu 2013 roku przez naszą redakcję, została wyróżniona tytułem Zawodnik 2013 Roku w Kat. Dzieci.

Końcowy Ranking 2013 roku ( 56 zawodników )  

 


Ranking końcowy K i MK 2013

13/01/14 g.16.00

Adam Grzegorzewski ( na zdjęciu ) liderem w grupie D i E , Aleksandra Kierznowska, Maria Baehr, Wiktoria Głowacka i Aleksandra Bolko najlepsze w pozostałych grupach. Gratulacje !!

RANKING KOŃCOWY 2013 

 

 


Radosław Zalewski i Enriques of The Lowlands w dobrej formie w Drachten

11/01/13 g.08.10

Radosław Zalewski i wspaniały  10 letni siwy Enriques of The Lowlands plasują się w czołówce konkursów DR w Drachten .

 

 

 

 

 


Klasy sportowe PZJ za sezon 2013

11/01/14 g.02.00

Polski Związek Jeździecki opublikował robocze Zestawienie Klas Sportowych dla zawodników za sezon 2013. Klasy MM ( Mistrzowska Międzynarodowa ) nie nadano, Klasę MISTRZOWSKA nadano 5 zawodnikom - Aleksandra Lusina, Marek Lewicki, Piotr Morsztyn, Jarosław Skrzyczyński i Maksymilian Wechta, PIERWSZĄ KLASĘ przyznano 76 jeźdźcom. 

Zestawienie KLAS Sportowych 

 


HZO Leszno luty - marzec propozycje

10/01/14 g.16.00

Propozycje HZO 

21-23.02, 28.02-03.03, 16-18.03


Amber Cup 21-23 lutego 2014 propozycje

10/01/14 g.14.00

PROPOZYCJE CSI2

W dniach 14-16 lutego w Sopocie odbędą sie zawody CSN -( koszty : ŚRMR 320zł  DR 400 zł  (GP 530+1% od puli )  boks 300 zł więcej www.hipodrom.sopot.pl

PROPOZYCJE wybranych IMPREZ MIĘDZYNARODOWYCH w dziale KALENDARZ


Końcowy Ranking PZJ na dzień 31.12.2013

10/01/14 g.07.00 

Końcowy Ranking Polskiego Związku Jeździeckiego 31.12.13 

 


Skrzyczyński Jarosław 3817
Wojcianiec Wojciech 3231
Ludwiczak Krzysztof  2747
Opłatek Andrzej  2336
Bobik Jan  1917
Wechta Maksymilian  1794
Kubiak Grzegorz  1569
Grzegorzewski Adam  1480
Grzelczyk Kamil  1429
Kaźmierczak Michał 1409

30/09/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1480
2. Grundkowska Monika   444
3. Milczarek Nina 238
4. Żołądkiewicz Maciej   197
5. Seroka Anna  179
6. Pawlicka Dajana 176
7. Kubiak Jakub 140
8. Kałdonek Martyna  139
9. Klein Olaf  136
10.Szmytka Michalina  126

30/09/19 

1. Kierznowska Aleksandra 935
2. Lewicki Filip    581
3. Suska Juliana 423
4. Lehmann Dalia 375
5. Lewandowski Aleksander 282
6. Kawa Aleksandra  201
7. Błaszczak Julia  195
8. Babiak Filip  189
9. Bado Gabriela  174
10 Skrobacz Olga 161

 30/09/19

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19