W tym tygodniu :
 
 
 
 

 

 
 
Cassandra Orschel 
 
 
Julia Jaglarz 
 

 
Szymon Najdzionek 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2-W Zagare LTU i CSI 3 Munster GER 18-21.07.13

18/07/13 g.16.00

CSI3 Munster GER

Reprezentacja Polski :  Piotr Morsztyn

WYNIKI / LISTY tu 

LIVE na www.clipmyhorse.de

CSI2-W / CSIYH Zagare LTU

Reprezentacja Polski :  Andrzej Głoskowski

WYNIKI / LISTY tu           

 


CSI** Zuidwole C.H de Wolden od dziś z liczną reprezentacja z Polski

18/07/13 g.14.00

Od dziś Polacy  startują w zawodach CSI2 w holenderskim Zuidwole. Aleksandra Lusina, Sandra Piwowarczyk - Bałuk, Paulina Malinowska, Bogna Sąsiadek, Amanda Pietrzak, Łukasz Appel, Łukasz Wasilewski .

WYNIKI / LISTY tu

LIVE na www.uhorse.tv

Powodzenia !!!

 


Po pierwszym dniu zmagań w Hiszpanii

18/07/13 g.10.00

Prezentujemy WYNIKI z pierwszej kwalifikacji indywidualnej, galeria zdjęć Magdaleny Gut. Dziś pierwszy konkurs drużynowy, będący jednocześnie drugą kwalifikacją indywidualną.

g11.30 Dzieci  g.16.00 Juniorzy

WYNIKI LIVE tu

TRANSMISJA LIVE tu

 

 

 


Reprezentacja Polski na ME Seniorów Herning Dania 2013

18/07/13 g.08.00

17 lipca minął termin zgłoszeń reprezentacji przez poszczególne europejskie federacje do Mistrzostw Europy Seniorów, które odbędą się w dniach 20-25 sierpnia w Herning w Danii. 

Poznajcie skład Polskiej Kadry zgłoszonej przez polską federację do udziału w tej imprezie.

 

 

STRONA ME tu

 

 

 


Foto blog Magdaleny Gut - ceremonia otwarcia ME

17/07/13 g.01.00

 

Foto relacja z ceremonii otwarcia ME w Vejer de la Frontera autorstwa Magdaleny Gut.

 

 

 

 

 


Galeria CSIO Budapest video Igor Kawiak Grand Prix

15/07/13

Galeria zdjęć z CSIO Budapeszt 2013

Video Igor Kawiak Grand Prix

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sukces !! Igor Kawiak trzeci w Grand Prix Budapesztu !!

14/07/13 g.17.40

Zakończył się bardzo trudny konkurs Grand Prix w Budapeszcie, który wygrał 27 letni reprezentant Belgii Pieter Devos na 10 letnim wł rasy BWP Dream of India Greenfield ( Gem of India - Night and day ). Drugie miejsce również zajął  reprezentant Belgii Gregory Wathelet a trzeci w konkursie był reprezentant Polski  Igor Kawiak na Centino du Ry.

 

 

 


ME Vejer de la Frontera - foto blog Magdaleny Gut.

14/07/13

Wszystkie polskie konie szczęśliwie dotarły już na miejsce Mistrzostw. Zapraszamy na foto relację Magdaleny Gut.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Mistrzostwa Europy MJ / J / Dz już za dwa dni !!

 

14/07/13

Wszystko o ME 2013 :

Reprezentacja Polski

Uczestnicy ME

podręczne linki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Polska na 5 miejscu w rankingu Division 2 po zawodach w Budapeszcie.

Polacy na 4 miejscu ukończyli Puchar w Budapeszcie, zdobyli tym samym 69 punktów do rankingu Division 2 i awansowali na 5 miejsce.

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4111
Ludwiczak Krzysztof  3072
Wojcianiec Wojciech 2563
Kaźmierczak Michał     1828
Grzelczyk Kamil 
1724
Wechta Maksymilian 1630
Grzegorzewski Adam 1431
Bobik Jan 1374
Opłatek Andrzej  1358
Kiecoń Mściwoj  891

31/05/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1431
2. Opłatek Andrzej  1358
3. Pawlicka Dajana 394
4. Matuszewska Magdalena 352
5. Szmytka Michalina  289
6. Rynkiewicz Martyna 285
7. Minkiewicz Weronika 190
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Seroka Anna 124

31/05/18

1. Milczarek Nina 356
2. Lewicki Filip    253
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 208
5. Bado Gabriela 194
6. Suska Juliana  175
7. Głowacka Wiktoria  159
8. Lehmann Dalia 158
9. Baehr Maria  151
10. Dobkowska Milena 100

31/05/18

1. Marchwicka Maja  1147
2. Jannasz Wiktoria  922
3. Wawrzyniak Pola  689
4. Kłapińska Laura  680
5. Gola Katarzyna  665
6Barańska Laura  630
7. Stefańska Natalia 553
8. Krywult Amelia 460
9. Kucharska Zuzanna  445
10. Korek Dorota  384

05/06/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

05/06/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

05/06/18

1. Pietrzak Daria   221
2. Wypiór Marta 205
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Wojtaś Julia  100
6. Konarska Marta 99
7. Zawadzka Eliza 98
8. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
10. Hałoń Katarzyna  84

05/06/18

1. Kamińska Agata  719
2. Derda Agata  538
3Henzel Dominika 344
4. Płatek Oliwia  325
5. Heydel Karolina  284
6. Osuch Aleksandra 276
7. Walorek Julia  259
8. Jurzak Franciszek   249
9. Jabłońska Julia  247
10. Oleszkiewicz Nina 244

05/06/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 80
5. Jurzak Franciszek  75
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak Matylda 20

05/06/18