W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Albert Ornat i Kamila Badowska najlepsi w Linz

06/05/14

Albert Ornat na Warex Pleasure wygrał niedzielny ( 04..05 )konkurs Grand Prix CSIJY Linz , Kamila Badowska była najlepsza w konkursie CSIJY w sobotę ( 03.05 ) na Graf Pilox.

 

WYNIKI / GALERIA

 

 


Michał Kaźmierczak trzeci w LR 145 Celje Championat

06/05/14

Sobotni konkurs w Celje liczony do rankingu Longines FEI był bardzo udany dla polskich par : Michał Kaźmierczak i Apart ( 3 miejsce ) oraz dla Pauliny Kozy i Banjo Boy ( 10 miejsce ) Konkurs wygrał reprezentant Austrii Thomas Fruhmann na The Sixth Sense.

WYNIKI / Galeria

 

 


Galeria Puchar Narodów CSIO Celje foto sIBIL sLEJKO

03/05/14 g.11.45

 

Galeria Puchar Narodów CSIO3-W Celje 

foto sIBIL sLEJKO

 

 


Patryk Badowski wygrał w Linz

03/.05/14 g.06.20

Junior Patryk Badowski, podopieczny Aleksandry Lusiny wygrał piątkowy ( 02.05.14 ) konkurs otwarcia CSIJY w Linz. Trzeci i szósty  w konkursie był Albert Ornat a piąta Kamila Badowska. 

WYNIKI / VIDEO  

 


Sukcesy w Celje

03/05/14 g.06.00

Piątek  w Celje był bardzo udany dla Polski. Pierwszym sukcesem tego dnia było zwycięstwo Łukasza Kozy w konkursie 140 Silver Tour na Bijou Be a kolejnym zajęcie drugie miejsca przez naszą ekipę pod wodzą  Rüdigera Wassibauera  w składzie : Grzegorz Kubiak, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza i Sławomir Uchwat w  pierwszym w tym roku Pucharze Nardów w wynikiem 19 pkt. 

 


Łukasz Appel drugi i czwarty w Linz

01/05/14 g.20.35

Łukasz Appel  udanym startem w Linz w konkursie Gold Tour  potwierdza swoją wysoką formę jaką prezentuje od początku sezonu. W dzisiejszym konkursie 140 Gold Tour był drugi na Quite Donaldson i czwarty na Zarco.  Wyniki / Video 

 

 

 

 

 


Łukasz Wasilewski najlepszy w Magna Racino

01/05/14 g.20.10

Łukasz Wasilewski kolejny tydzień w świetnej formie w Magna Racino w Austrii, wygrał pierwszy konkurs dla 6 latków na Dublinie, bez błędów jeździł na Arakornie i Wavantosie.

 

 

 

 


Majówka 2014 Celje-Linz-Magna Racino-San Giovanni-Lummen

Polacy w dniach 1-4 maja licznie startują na międzynarodowych arenach w Austrii, Słowenii, Włoszech i Belgii. Podręczne linki do wyników i transmisji LIVE oraz skład reprezentacji. 

 

 


Galeria Linz Festival foto Krisztian Buthi

  30/04/14 g.06.30

 

 


Galeria Grand Prix CSI4 Hagen 2014

  29/04/14 g.16.15

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20