W tym tygodniu :
 
 
 
livestream ( od 19.10 )
 
 

CSI3 Herning DEN

Krzysztof Ludwiczak 

livestream

 

CSI3 Vilamoura POR 

Andrzej Opłatek 

livestream 

 

 

CSI2 Kronnenberg BEL

Michał Kaźmierczak 

 
livestream
 
 
 
HZO DiM Leszno - kwalifikacja Cavaliada Future
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Silesia Equestrian Tour 2018 - zostań Wolontariuszem


Silesia Equestrian Tour 2018 

4-15 lipca 2018

Jakubowice 

 

Zostań Wolontariuszem, zapisz się tu 

 

05/02/18

 

 


Grand Prix CSI2 Opglabbeek BEL 04//02/18

 

WYNIKI Grand Prix

  1m.  João Victor Castro BRA Quentin PJ  0:0  41:09s

12m.  Maksymilian Wechta POL La Calidad   1 pkt  / 72:24s

15m.  Wojciech Wojcianiec POL Naccord Melloni 4 pkt  / 67:78s

22m.  Jan Bobik POL Chacco Amicor  4pkt / 70:43s 

rezygnacja Adam Grzegorzewski POL Zazou Szumawa 


video z GP        wyniki turnieju 


Glock's Grand Prix CSI3 Villach 04/02/18

 

WYNIKI Glock's Grand Prix CSI3 Villach 2018 

 1m.  Martin Fuchs SUI  Cool And Easy  0/0  43.30 sec

21m. Michał Kaźmierczak POL Que Pasa 5   5 pkt /  78 sec 

22m. Andrzej Opłatek POL Copperfield 40     8pkt / 72.21 sec

23m. Jarosław Skrzyczyński POL  Calevo 2   8pkt / 72,56 sec 

rezygnacja Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind  


Wyniki turnieju      Video z Grand Prix  


Andrzej Opłatek czwarty w Glock's Performance Tour w Villach 03/02/18

 

Villach. Andrzej Opłatek na Copperfild w sobotnim konkursie zaliczanym do LR Glock's Performance Tour 145cm był czwarty.    03/02/18


Wojcianiec drugi, Skrzyczyński piąty w konkursach LR 02/02/18

 

Opglabbeek. Wojciech Wojcianiec / Chintablue - 2 miejsce LR 145cm 

 

Villach. Jarosław Skrzyczyński / Calevo 2 - 5 miejsce LR 150cm Glock's Championat 

Calevo - przejazd podstawowy.         Calevo - rozgrywka


1 lutego - konkursy otwarcia w Villach i Opglabbeek - Bobik wygrywa, Skrzyczyński trzeci 01/02/18

 

Pierwszy dzień konkursów na zagranicznych arenach był bardzo udany dla Polski !

W Opglabbeek Jan Bobik na Chacco Amicor wygrał konkurs 140cm .

W Villach w konkursie 140cm Jarosław Skrzyczyński na Quitoki był trzeci, a Krzysztof Ludwiczak na Sandra Blue był szósty w konkursie dla młodych koni

Jan Bobik  

01/02/18 

 


Mchał Ziębicki ósmy, Maksymilian Wechta dwunasty w Grand Prix CSI2 w Kronenber 28/01/18

 

WYNIKI Grand Prix    

 


Longines FEI Nations Cup - sezon 2018

 

Kalendarz / Wyniki / Rankingi / Regulaminy

 

Division 1 -  Holandia,  Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Szwajcaria, Hiszpania, Belgia, Wielka Brytania  

 

Division 2 - Rozgrywki w 4 grupach / Polska w grupie D z Norwegią, Danią, Finlandią i Luxemburgiem / Finał Division 2 w Budapeszcie 12/08/18 - dwie najlepsz eekipy awansują do Finału w Barcelonie. Regulamin  

 

Konkursy Pucharu Narodów dla  zwiększenia popularności rozgrywane będą w niedzielę.   


Kryteria kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy Juniorów / MJ / Dzieci Fontainebleau (FRA) 9-15 lipca 2018

 

26/01/18 

 

 

 

 

 


Matylda Kasner z powodzeniem w Spooks Trophy w Lipsku, Jarosław Skrzyczyński tym razem pechowo.

W dn 18-20 stycznia 2018 reprezentanci Polski Jarosław Skrzyczyński i Matylda Kasner startowali w zawodach CSI5-W / CSN w Lipsku. Jarosław Skrzyczyński miał mniej udany turniej, Matylda Kasner w konkursach Spooks Trophy pokazała się z bardzo dobrej strony, plasując się na płatnych pozycjach w konkursach 125cm. 

21/01/18

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4308
Wojcianiec Wojciech 2922
Ludwiczak Krzysztof  2739
Kaźmierczak Michał     2105
Wechta Maksymilian  1649
Grzegorzewski Adam 1575
Bobik Jan  1563
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1199
Orschel Cassandra 915

30/09/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1575
2. Opłatek Andrzej  1199
3. Pawlicka Dajana 439
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  214
10. Bogolecka Julia  147

30/09/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   358
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   135

30/09/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1786
3. Jannasz Wiktoria  1732
4. Kłapińska Laura 1590
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Wawrzyniak Pola 969
8  Gola Katarzyna 915
10. Barańska Laura  890

11/10/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

18/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

18/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

18/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

18/09/18

1. Friedman Maja Bella 458
2. Budzyńska Zofia  400
2. Jurzak Franciszek  287
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

18/09/18