W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski
 
 
 
 
Jarosław Skrzyczynski 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Jan Vinckier na Chakalaka 8 wygrywa Grand Prix Leszna 20/10/19

 

Grand Prix JKS Przybyszewo  wygrywa Jan Vinckier na klaczy CHAKALAKA 8 /Chacco-Blue x Giovanni/ będącej wł.  Melloni Horses 
2m. Wojtek Dahlke MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15
3m. Mateusz Tyszko ZIRROCO AIR 

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI ZAWODÓW


CSI4-W EL Jadida. Jan Bobik drugi w konkursie 140cm na Chacco Amicor ZM


CSI4-W El Jaddida Andrzej Opłatek ósmy w konkursie LR 150cm


Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 17-20 X 2019

 

Kamil Grzelczyk  przebojem pierwszego tygodnia Cracovii w Michałowicach fot. Przemysław Antosz Fotografia

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

GRAND PRIX CSI2 1m. Kamil Grzelczyk  WIBARO  VIDEO 20/10/19

Grand Prix CSI1 1m. Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER

CSI1 125cm 2m. Damian Ostręga SUMIRA

YH 6/7 yrs 3m Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

 

CSI2 140cm 1m. Olga Skrobacz ORIDA-M 19/10/19

CSI1 130cm 2m. Grzegorz Nowak OLIMPIA

CSI1 120cm 3m. Emilia Szojda CAMPINO BURME

CSI1 115cm 1m. Paulina Biskup SISI SZA

YH 6/7 yrs 1m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

 

CSI2 145cm 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO  18/10/19  VIDEO

CSI2 140cm  1m Adam Grzegorzewski JUST AN HERO

CSI1 110cm 1m. Paulina Biskup SISI SZA

YH 6/7yrs 2m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

YH 5yrs  2m. Dominik Słodczyk BAJADERA

 

CSI2 140cm 3m. Jarosław Skrzyczyński JUST RIDING CALIFORNIA BS  17/10/19

CSI2 135cm  1m. Jarosław Skrzyczynski AKKOL

CSI1 130cm 1m. Gabriela Bado BALISTO AC   VIDEO 

CSI1 120cm 4m. Daria Pietrzak MONSUN   VIDEO 

CSI1 110cm 3m. Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ

YH 5yrs 5m. Krzysztof Złocki CHAMANII


CSI2-W Siauliu Arena Horse Show 2019 - Paulina Malinowska dziesiąta w Grand Prix

Paulina Malinowska 10-ta w konkursie World Cup Grand Prix na Chirivell i 11-ta na Crown Prince 2.  

 

WYNIKI TURNIEJU


Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 17-27/10/19

ZGŁOSZENIA   I tydzień    ZGLOSZENIA  II tydzień 

zamówienia zdjęć Przemysław Antosz Fotografia


HZO DiM Bobrowy Staw - 2 kwalifikacja Cavaliada Future

ZWYCIĘZCY NIEDZIELNYCH FINAŁÓW :

GR A1 - Martyna Pliem-Perka JUNIOR TKJ Garbówek   / MINI/

GR A2  Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT TKJ Garbówek / MIDI/

GR C - Zofia Sondej MAKS KKJ Kielce 

GR Dbis Marta Konarska SAFARI SUNDANCE KJ Podkowa Gruszczyn 

GP D/E - Alicja Iwaszczuk PSOTKA KJ Wiktorowo 

Finał Dzieci II - Julia Parda CHEYENNE Polish Pony Club 

GP Dzieci - Zofia Gintowt-Juchniewicz  SKŁADNIA Stajnia Podolszyn 

Finał J/MJ - Gabriela Janiszewska CIA MALICA R&S Stables 

13/10/19 

 


Natalia Palowska przebojem Grand Prix u Robsonów 13/101/19

Reprezentantka KJ Lotar Biskupiec Natalia Palmowska pierwsza i druga w Grand Prix HZO w Dąbrówce Małej, trzecie miejsce w konkursie zajęła Malwina Urbańska w WKJ Warszawa. 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU   13/10/19  fot. (C) Dąbrówka Mała 


Dalia Lehmann wygrywa Grand Prix Leszna 13/10/19

Dalia Lehmann na Anchenn / Carlando x Quartier Latin / wygrywa Grand Prix Leszna 13/10/19

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI ZAWODÓW 


CSI04-W CSI1 Rabat 10-13 października 2019

 

Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  CHINTABLUE

Andrzej Opłatek  STALANDO 2  STAKKATAN  ODILE DU SOUFFLET

Jan Bobik CHACCO AMICOR CHACCO AMICOR ZM  FARMER

Natalia Czernik ABIGEJ  DUKE G  EVERDI

Grzegorz Kubiak SZULER

Bartosz Adamus EL CAMP QUE PASA 5

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

Puchar Narodów  6m Polska  13/10/19

CSIO4 LR 145cm  14m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET

CSIO4-W 140cm  5m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET  VIDEO 12/10/19 

GRAND PRIX CSIO4-W  9m. Jan Bobik CHACCO AMICOR VIDEO  11/10/19

CSIO4-W 135cm  4m. Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM

CSI1 120cm 4m. Bartosz Adamus QUE PASA 5

CSI1 130cm 6m. Bartosz Adamus EL CAMP

CSIO4-W LR 145 cm 19m.Jan Bobik CHACCO AMICOR 10/10/19 

CSIO4-W 135cm 12m. Natalia Czernik EVERDI

CSI1 120cm 11m. Bartosz Adamus QUE PASA 5  VIDEO

CSI1 130cm  11m. Bartosz Adamus  EL CAMP

 

ZGŁOSZENIA

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3788
Opłatek Andrzej  3535
Ludwiczak Krzysztof  3161
Wechta Maksymilian  2566
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1738
Kubiak Grzegorz  1514
Kaźmierczak Michał  1340
Kiecoń Mściwoj  1289

 31/12/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20