W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
CSI4 CSI2 Samorin SVK
Maksymilian Wechta, Radosław Zalewski, Przemysław Konopacki, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Michał Kaźmierczak, Nadia Kużma, 
 
 
 
CSI1 Neumunster GER 
Sophie Von Werner 
 
 
 
CSI1 Opglabbeek BEL
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Halowy Puchar Polski - III kwalifikacja Poczernin 28/10/18

Zwycięzcy konkursów finałowych III etapu HPP w Poczerninie:

 

GP - Konrad Pawłowski LAUR  KJ Arpav

MJ - Nina Milczarek RISOTTO KJ Infernal 

Juniorzy - Aleksandra Kawa  WIENA  WLKS

Dzieci - Maja Marchwicka SZAFIR M KJ Zbyszko 

OPEN - Karolina Godoś COSA CHE KJ Royal

Konrad Pawłowski fot. Magda Pocztowska 

 

 


Jacek Zagor wygrwa Grand Prix w Ciekocinku

Jacek Zagor na NIRVARO zwyciężył w Grand Prix HZO w Ciekocinku. 

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 

 


Kwalifikacje do Cavaliada Future po 4 kwalifikacjach - Martyna Ufnal i Antoni Śliwiński prowadzą w rankingach 28/10/18

 

WYNIKI IV Kwalifikacji - Wolica 28/10/18 

RANKING PO 4 kwalifikacjach - Martyna Ufnal i Antoni Śliwiński - liderzy rankingów

Na zdjęciu - zwyciężczynie ostatniego konkursu kwalifikacyjnego w kat MINI - Martyna Ufnal, Matylda Głowacz i Matylda Szrajer. 


Cracovia Szary Equestrian Tour 25-28.10.2018

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 28.10.18

Grand Prix LR 145cm  1m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO

Grand Prix CSI1 135cm  2m. Laura Barańska POL CODETIA VDL

CSI1 135 cm  2m. Michał Ziębicki POL WHOOPY BOY video

CSIYH 6/7  1m. Krzysztof Ludwiczak POL  DIAROUBET  video 

 

sobota 27.10.16

CSI2 140cm Final  1m. Jarosław Skrzyczyński POL QUINTELLA

CSI1 130cm  1m. Jarosław Koziarowski POL CARINTENDER

CSI1 120cm  1m. Nikol Gburyk POL GOLDEN

CSI1 115 cm  1m. Wiktoria Andrzejewska POL CONDI

CSIYH 6/7 yo   2m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

CSIYH 5yo  1m. Jan Bobik POL FLANDRIA

 

piątek 26.10.18 

CSI2 LR 145cm  1m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO   video 

CSI2 140cm  1m. Jan Bobik POL ONASIS

CSI1 110 cm  2m. Agnieszka Olszewska POL ALL NIGHT

CSIYH 6/7 yo  1m. Jarosław Skrzyczyński POL CENTADA   video 

CSIYH 5yo   3m. Agnieszka Olszewska POL INNOCENCE

 

czwartek 25.10.18

CSI2 140cm  1m. Mściwoj Kiecoń POL COCO MAMBO K  

CSI2 135cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL GREATEST   video

CSI1 130cm    1m. Jarosław Koziarowski POL CARINTENDER  video

CSI1 120cm  2m. Jarosław Koziarowski POL CAPPONE  

CSI1 110 cm  3m. Olga Skrobacz POL LACARO 2  video 

 


Grzegorz Andrzej Kubiak zwyciężył w Grand Prix Salio 21/10/18

 

WYNIKI GRAND PRIX 1m. Grzegorz A. Kubiak   DA VINCI KJ Uniglob Gozdów 

WYNIKI ZAWODÓW


Natalia Głowacz i Julia Pięta wygrały III etap kwalifikacji do Cavaliady Future w Lesznie.

Trzeci etap kwalifikacji do Cavaliady Future w Lesznie wygrały:w Kategorii MINI Natalia Głowacz na Szamanie z KJ Liljówka Stęszewko a w kategorii MIDI  Julia PIęta na Marcos z JUKS Abakus Kaczyna
Kolejne zawody kwalifikacyjne: 
  • HZO DiM Kalisz – 26-28.10.2018
  • HZO DiM Jaszkowo – 09-11.11.2018
  • HZO DiM Michałowice 16-18.11.2018
21/10/18
 
 

Polacy w konkursach Grand Prix na międzynarodowych arenach 21/10/18

CSI2 Michałowice LR 145  1m. Jarosław Skrzyczyński POL Chacclana

CSI3 Herning  LR 150  7m. Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind

CSI3 Vilamoura LR 150  20m. Andrzej Opłatek POL Stakkatan

GP CSI2 Kronnenberg LR 145   9m. Michał Kaźmierczak POL Stakorado

Jarosław Skrzyczyński i Chacclana fot Przemysław Antosz 

 


Cracovia Szary Equestrian Tour 18-21.10.2018

 

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

LIVESTREAM 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 21.10.18

Grand Prix CSI2 145 LR  1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

Grand Prix CSI1 135cm  2m. Tomasz Miśkiewicz POL VERSAILLES DU BUST

CSI1 125cm  1m. Anna Lipińska POL F. ADERMIE

CSIYH 6/7 yo  1m. Mściwoj Kiecoń POL SIR SAPPORO MK

 

sobota 20.10.18

CSI2 140cm   9m. Michał Ziębicki POL FIRST LADY

CSI1 130cm  1m. Maksymilian Wechta POL QUVEE PRESTIGE

CSI1 120cm  1m. Olga Skrobacz POL LILI MARLENE

CSI1 Final 115cm  1m. Paulina Adamiec  POL BALOU

CSIYH 6/7 yr  3m. Jakub Krzyżosiak POL CATALAYA

CSIYH Final 5yo    1m. Jarosław Skrzyczyński POL ONAGADORI RED WINE

 

piątek 19.10.18

LR 145cm   1m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL QUIRO 5

CSI1 110cm  1m. Bogna Sąsiadek POL GOLDDIGGER GR    video 

CSIYH 6/7 yo  1m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

CSIYH 5yo  2m. Szymon Tęcza POL BUENO L

 

czwartek - 18.10.18

CSI2 140cm   2m. Łukasz Wasilewski POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE

CSI2 135cm   1m. Dalia Lehmann POL ANNCHEN 11

CSI1 130cm   1m. Maksymilian Wechta POL QUVEE PRESTIGE

CSI1 120cm   1m. Anna Lipińska POL  F. ADERMIE

CSI1 110cm  3m. Aniela Kilian POL A'CONTENDRA AZ

CSIYH 5yo  1m. Jarosław Skrzyczyński POL ONAGADORI RED WINE

 

 


CSI2-W / CSIYH Siauliu 11-14 października 2018

Grand Prix World Cup 140-160 cm 

1m. Kullo Kender EST  ARTAS

4m. Wojciech Wojcianiec POL  CHINTABLUE

6m. Jarosław Skrzyczyński POL JERICO

8m. Maksymilian Wechta POL NUMBER ONE 28

 

WYNIKI  TURNIEJU 

 


II etap Halowego Pucharu Polski - Dąbrówka Mała 14/10/18

Zwycięzcy II etapu Halowego Pucharu Polski Dąbrówka Mała 

 

Seniorzy - Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW  Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy

MJ - Martyna Rynkiewicz NIRMETTE  LKJ Gałkowo 

Juniorzy - Natalia Stefańska  PAPILLON 142 JKS Dim Warszawa 

Dzieci - Eliza Zawadzka ESCALONA SKJ Golden Dream Łódź

Open - Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA SKJ Ponylandia Wojciechowice

 

WYNIKI TURNIEJU 

REGULAMIN / KALENDARZ HPP 2018/19

RANKING po II etapach 


Skrzyczyński Jarosław 3817
Wojcianiec Wojciech 3231
Ludwiczak Krzysztof  2747
Opłatek Andrzej  2336
Bobik Jan  1917
Wechta Maksymilian  1794
Kubiak Grzegorz  1569
Grzegorzewski Adam  1480
Grzelczyk Kamil  1429
Kaźmierczak Michał 1409

30/09/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1480
2. Grundkowska Monika   444
3. Milczarek Nina 238
4. Żołądkiewicz Maciej   197
5. Seroka Anna  179
6. Pawlicka Dajana 176
7. Kubiak Jakub 140
8. Kałdonek Martyna  139
9. Klein Olaf  136
10.Szmytka Michalina  126

30/09/19 

1. Kierznowska Aleksandra 935
2. Lewicki Filip    581
3. Suska Juliana 423
4. Lehmann Dalia 375
5. Lewandowski Aleksander 282
6. Kawa Aleksandra  201
7. Błaszczak Julia  195
8. Babiak Filip  189
9. Bado Gabriela  174
10 Skrobacz Olga 161

 30/09/19

1.Pietrzak Daria 2695
2  Biegalska Iga  2354
3. Jabłońska Julia  2327
4. Zawadzka Eliza  2260
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Jannasz Wiktoria 1942
7. Kozioł Klara 1860
8. Marchwicka Maja 1572
9. Kłapińska Laura 1435
10. Brańka Borja Maria  1316

16/10/19

1. Pliem Perka Martyna  621
2. Sówka Nell 550
3. Ganowska Julia  536
4. Śliwiński Antoni 529
5. Skotarczak Nel  516
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 361
9. Pawłowska Kornelia 336
10.  Czeszejko Sochacka Lena  287

 16/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 213
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  135
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

  16/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Laura Tralewicz Pielak  311

 16/10/19

1. Friedman Maja Bella 558
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   156
6. Leszek Karwańska Wiktoria  129
7.  Okupny Wiktoria 119
8.  Bar Karolina  90
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 16/10/19