W tym tygodniu :
 
 
/ Jarosław Skrzyczyński, Matylda Kasner / 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Grene Cup Konin 16-18.06.17 - WYNIKI ZO DiM

Zwycięzcy niedzielnych finałów : 

 

Finał Rundy Juniorskiej / MJ - 1m. Samanta Forlini / KJ Zbyszko / Kontendro

Grand Prix Dzieci I  - 1m. Aleksandra Osuch / Podkowa Gruszczyn / Roxana Z

Grand Prix gr D/E - 1m. Agata Kamińska / Ranczo Kołata / Czingis Chan 

Finał Dzieci II  - 1m. Stanisław Opielewicz / Cwał Poznań / Wianka 

Finał Dbis - 1m. Dominika Henzel / Podkowa Gruszczyn / Tiffany 

Finał gr C  - 1m. Julia Walorek / Podkowa Gruszczyn / Figaro 

Finał gr B - 1m. Anastazja Frołow / Cwał Pozań / Jula Musical Mystery 

Finał gr A2  - 1m. Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn / Anthony Hopkins 

Finał gr A1 -  1m Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn / Alf 

18/06/17

 

 


17.07.17 Hagen - Kadra Dzieci wywalczyła czwarte miejsce w PN, Filip Lewicki z 1 pkt w Grand Prix Juniorów

PUCHAR NARODÓW CSIOCh - Polska 4 miejsce 

Maksymilian Parkitny / Vorieta - najlepsza para PN 0 / 4

 

Puchar Narodów Indywidualnie -  Laura Kłapińska / Santiago - 5 miejsce  

 

Grand Prix Juniorów -  Filip Lewicki / Quirdos As  - 13 miejsce 

 

 


Juniorzy bez powodzenia w PN w Hagen, Szmytka szósta indywidualnie, Suska bez błędów - piątek 16/06/17 w Hagen

Future Champions 2017 - 16 czerwca 2017 

 

Puchar Narodów CSIOJ - Polska ekipa - 11 miejsce  

CSIOJ PN Ind - Marie Janekovic / Dianita H 16 miejsce

CSIOY PN IndMichalina Szmytka / Comet - 6 miejsce

CSIOCh  Juliana Suska / Tokajer 8  - 8 miejsce  ( na zdjęciu ) 

 

 

 

 


CSI4 Poznań 15-18 czerwca 2017

  

Najlepsze wyniki dla Polski :

niedziela 18 czerwca 2017 

Grand Prix LR 150cm     5m. Kamil Grzelczyk / Wibaro

Finał CSI4 135cm  2m. Nawojka Kiecoń / Charyzma W 

Last Chance CSI4 140cm  3m. Jarosław Skrzyczyński / Jerico 

Last Chance CSI4 130m  2m. Anna Lipińska / F.Adermie 

Grand Prix Amatorów 1m. Agata Derda JM05 / Lopik's Appie 

 

sobota 17 czerwca 2017 

Konkurs CS4 LR 145cm  Final MR    1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana

Konkurs CSI4 130cm  2m. Marek Lewicki / Codetia VDL 

Konkurs CSIYH Final   1m. Łukasz Wasilewski / Golddigger GT 

Family Cup  1m. Aleksandra Kierznowska / Huber Kierznowski 

Konkurs dla Amatorów  1m. Julia Jabłońska JM05 / Bajley's RJT 

 

piątek 16 czerwca 2017 

Konkurs CSI4 LR 150cm   3m. Marek Lewicki / Abigej 

Konkurs CSI4 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana 

Konkurs CSI4 130cm  1m. Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L

Konkurs CSIYH 6y/o     1m. Marek Lewicki / Philadelphia 

Konkurs dla Amatorów    1m. Agata Derda JM05  / Loppik's Appie 

 

czwartek 15 czerwca 2017 

Konkurs  CSI4 LR 145cm   1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

Konkurs   CSI4 140cm   2m. Maksymilian Wechta / Celtia 2

Konkurs   CSIYH 6y/o     2m. Małgorzata Koszucka / Fibonacci 

Konkurs PONY 70cm 1m. Kornelia Smura / Domingo 


Casandra Orschel wygrała Landeschampionate w Elmshorne 14/06/17

 

WYNIKI


Future Champions 2017 - Szmytka, Lewicki, Skrobacz - najlepsi w konkursach otwarcia w Hagen

 Future Champions 14/06//2017  


CSOIY Michalina Szmytka / Comet - 9 m  ( na zdjęciu ) 

CSIOJ Filip Lewicki / Quirados As - 38 m.

CSIOCh - Skrobacz Horses Team / Lili Marlene - 4m.

 

 


Future Champions 13-17 czerwca 2017 Hagen - program. zgłoszenia, podręczne linki

Trenerzy : Rudolf Mrugała, Tomasz Włodarski  

 

CSIOY -  Adam Grzegorzewski, Michalina Szmytka 

 

CSIOJ -  Dalia Lehmann, Julia Jaglarz, Oliwia Szustkowska, Marie Janekovic, Magdalena Matuszewska, Lewicki Filip 

 

CSIOCh -  Juliana Suska, Olga Skrobacz, Oliwia Kosmol, Laura Kłapińska, Zuzanna Jarocka, Maksymilian Parkitny

12/06/17

 

 


Grand Prix Salio dla Michała Lemańskiego 11/06/17

11/06/17 

 

 


CSIO5 Sopot 8-11 czerwca 2017

 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

ZGŁOSZENIA 

livestream www.swiatkoni.pl

bilety www.tixer.pl

zamówienia zdjęć Paula Bartkowiak 

 

 

 

Najlepsze wyniki dla Polski : 

 

Niedziela  11/06/17  

Grand Prix o Puchar Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Zwycięzca - Cian O'Connor IRL / Good Luck  VIDEO 

 2m. Luciana Diniz POR / Fit For Fun  VIDEO 

15m. Michał Kaźmierczak / Stakorado   VIDEO

20m. Andrzej Opłatek / Copperfield 40    VIDEO

 

Konkurs nr 11 150cm z jokerem o nagrodę PZU 

1m. Jarosław Skrzyczyński / Quintella  VIDEO 

 

Sobota 10/06/17 

Konkurs nr 9  145cm o nagrodę Banku Pekao SA i Puchar Prezydenta Miasta Sopot 

7m Krzysztof Ludwiczak / Stalando  VIDEO 

 

Konkurs nr 8 160cm o nagrodę Longines i Puchar Cosmopolitan 

12m Jarosław Skrzyczyński  / Silver Shine  VIDEO

 

Konkurs nr 7  150 cm o nagrodę firmy Oceanic 

3m. Krzysztof Ludwiczak / Zoweja   VIDEO

 


Piątek 09/06/17 

 

LOTTO Puchar Narodów - Polska 11 miejsce / 9 miejsce w Rankingu FEI Nations Cup

Najlepsza para w Polskiej ekipie Jarosław Skrzyczyński / Inferno  VIDEO

 

Konkurs nr 5 150cm o nagrodę Poczty Polskiej pod patronatem Gazety Bankowej 

9 m - Maksymilian Wechta / Quinchella 

 

Konkurs nr 4  140cm o nagrodę Power of Gold pod patronatem Esquire 

17m - Aleksandra Lusina - Gołaś / Monsun 


Czwartek 08/06/17 

 

Konkurs nr 1  - 140cm o nagrodę  Nagrodę Olivia Busines Centre

3m. Wojciech Wojcianiec / Long Lankin 

 

Konkurs nr 2 - 145cm o nagrodę Saur Neptun Gdańsk i Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego,pod patronatem magazynu Prestiż

3m. Jarosław Skrzyczyński / Silver Shine 

 

Konkurs nr 3 - 150cm o Nagrodę firmy Energa, pod patronatem  Świat Koni 

3m. Jarosław Skrzyczyński / Quintella    VIDEO 

 

Ranking PZJ Dzieci / K / MK - 05/06/17

RANKING PZJ Dzieci / K / MK

na 05.06.17 - liderzy :


Dzieci - Olga Skrobacz  / WLKS 
Gr E - Zuzanna Golicka  / SKJ Sopot - na zdjęciu 
Gr D - Agata Kamińska / Ranczo Kołata 
Gr C - Zofia Banaszek - WKJ Lublin
Gr B - Dominika Siudzińska / Cwał 
Gr A - Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream 

 

08/06/17

 


Skrzyczyński Jarosław 4376
Ludwiczak Krzysztof  2343
Grzelczyk Kamil 2074
Kaźmierczak Michał  2026
Wojcianiec Wojciech  
1968
Wechta Maksymilian 1391
Opłatek Andrzej  1310
Grzegprzewski Adam 1246
Bobik Jan 1137
Kiecoń Mściwoj  1073

31/12/17

 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1310
2. Grzegorzewski Adam  1246
3. Szmytka Michalina  561
4. Pawlicka Dajana  329
5. Marciniak Joanna  222
6. Seroka Anna  212
7. Ostrowska Adrianna   168
8. Rozynek Martin 154
9. Żołądkiewicz Maciej  150
10.Minkiewicz Weronika 73

31/12/17

1. Rynkiewicz Martyna 287
2. Lewicki Filip  229
3. Baehr Maria 226
4. Lehmann Dalia 213
4.  Matuszewska Magdalena 213
6. Januszewska Zuzanna 198
7. Bado Gabriela   173
8. Bolko Aleksandra   155
9. Wilczewska Weronika  89
10. Szustkowska Oliwia 84

31/12/17

1. Kierznowska Aleksandra  3843
2. Dobkowska Milena  3037
3. Suska Juliana  2862
4. Skrobacz Olga   2046
5. Kłapińska Laura 1747
6. Barański Mikołaj 1532
7. Chmielowska Emilia  1462
8. Malepszy Matylda  1398
9. Jarocka Zuzanna  1264
10. Adamietz Maria 1003

20/12/17

1.  Zawadzka Eliza  706
2.  Konarska Marta 619
3.Pliem-PerkaAleksandra  578
4. Rynowiecki Olaf  404
5. Tuliszkiewicz Olga 396
6. Karnabal Maria 345
7. Ufnal Martyna 332
8. Ganowska Julia 320
9. Misztal Maggie 317,5
10. Jackowiak Marcelina 302

20/12/17

1. Kapel Julia   227,5
2. Derda Agata 217
3. Markiewicz Alicja 134
4. Siudzińska Dominika 72
5. Ratajska Gabriela 66
6. Frołow Anastazja 62
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Owczarz Mateusz 30
10. Kotkiewicz Edyta  25

20/12/17

1. Walorek Julia   472
2. Banaszek Zofia 371
3. Bieńkowska Anna  203
4. Grzymała Gabriela  183
5. Von Mauberg Aurelia  182
6. Henzel Dominika 160
7.  Bednarczyk Julia  154
8. Sydow Natalia 142
9. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

20/12/17

1. Kamińska Agata 1367
2. Osuch Aleksandra  1184
3. Henzel Dominika 565
4. Derda Agata  562
5. Płatek Oliwia  557
6. Stefańska Natalia  570
7.  Walorek Julia 423
8. Bors Iga  340
9. Wągrodzka Róża   336
10. Dubiniak Matylda  327

20/12/17

1. Budzyńska Zofia  493
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  250
4Golicka Zuzanna  244
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

20/12/17