W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Jarosław Skrzyczyński czwarty w Grand Prix CSIO Linz

12/05/14

Jarosław Skrzyczyński na Crazy Quick ukończył konkurs Grand Prix CSIO w Linz na czwartym miejscu, Marek Lewicki na Abigej był szósty a Piotr Morsztyn dwunasty.

WYNIKI / VIDEO

 

 


Albert Ornat w dobrej formie w CSIJ Linz

12/05/14 

Bardzo udany turniej w Linz dla polskiego juniora, Albert Ornat wygrał jeden z konkursów, raz był drugi, w Grand Prix piąty.

Video / wyniki 

 

 


Puchar Narodów Linz 9 maja 2014

12/05/14

Reprezentacja Polski w składzie : Łukasz Appel, Piotr Morsztyn, Marek Lewicki i Jarosław Skrzyczyński w Linz w Pucharze Narodów z wynikiem 42 pkt zajęła ósme miejsce w konkursie i zdobyła 50 pkt do rankingu Furusiyya FEI Nations Cup™ Europe Division 2

WYNIKI / RANKING / Video 

 


Sukces Jarosława SKrzyczyńskiego w Linz

08/05/14 g.13.40

Jarosław Skrzyczyński wygrał konkurs otwarcia w Linz dla MK na 7 letnim holsztyńskim ogierze Cassini Van Hammond ( Cassini I - Corrado I ) wł. Anny Tomaszewskiej, na Inferno w tym samym konkursie był trzeci.  

 

VIDEO / WYNIKI 

 


CSI2 Redefin CSIO3 Linz zgłoszenia

06/05/14

Zapowiada się bardzo emocjonujący weekend. W Linz reprezentacja Polski walczyć będzie o pierwsze punkty do rankingu Furusiyya Nations Cup. W Redefinie zobaczymy po przerwie spowodowanej kontuzją Maksymiliana Wechtę i Zuzannę Gowin, którzy rywalizować będą w turnieju kwalifikującym do programu EEF Riders Academy dla obiecujących młodych zawodników.

 

ZGŁOSZENIA / podręczne linki


Bartosz Goszczyński piąty w Grand Prix Magna Racino

06/05/14

Bartosz Goszczyński na Zanzibarze w konkursie LR 155 cm Grand Prix w Magna Racino zajął piąte miejsce ( 04.05.14 )

WYNIKI / GALERIA

 

 


CSN Forst Mściwoj Kiecoń w dobrej formie

06/05/14

Liczna polska reprezentacja w składzie Mściwoj KIecoń, Nawojka Kiecoń, Piotr Kaliszuk, Paulina Kopacz, Daria Kobiernik,  Marek Modelewski, Dominika Kiszkurno, Artur Moskiewicz, Patryk Modelewski w dniach 2-4 maja b.r z powodzeniem rywalizowali w turnieju CSN Forst / Lausitz. Mściwoj Kiecoń w Grand Prix był trzeci na Urbane i piaty na Celana Z.. Wyniki turnieju tu

 


Finały w Celje Makuilik druga, Koza czwarty, Kubiak siódmy w GP

06/05/14

Turniej w Celje był bardzo udany dla reprezentantów Polski, drugie miejsce ekipy w PN, Michał Kaźmierczak trzeci w LR, Łukasz Koza wygrał jeden z konkursów ST. Niedzielne finały w Celje przyniosły sukces Nikol Makulik w Grand Prix CSIJY, czwarte miejsce Łukasza Kozy w Finale BT. Grzegorz Kubiak na Denetorze najlepiej wypadł spośród polskich jeźdźców w konkursie GP liczonym do LR i do rankingu Pucharu Świata 14/15.

 


Grand Prix Linz dla Marka Lewickiego

06/05/14

Marek Lewicki na Abigej w świetnym stylu wygrał Grand Prix CSI2 Linz w dniu 04,05.14 Gratulacje !!

 

VIDEO / GALERIA / WYNIKI

 

 


Łukasz Appel w świetnej formie w Linz

06/05/14

Łukasz Appel w dniach 1-4.05 w Linz wygrał Finał Silver Tour na Apourti, na Quite Donaldson był  drugi w konkursie otwarcia Gold Tour 140, na Zarco  czwarty, trzeci w konkursach Gold Tour, w Grand Prix mieli jeden błąd.

GALERIA/ VIDEO / WYNIKI

 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20