W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 

 


 

Wiktoria Bedyńska, Klara Kozioł, Maja Marchwicka, Natalia Stefańska, Pola Wawrzyniak 
 
 
 
 
 

CSI4 Geesteren NED

Paulina Malinowska 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Kadra Narodowa - aktualizacja II półrocze

28/07/13

PZJ opublikował skład Kadry Narodowej Polski na drugie półrocze b.r. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną lista reprezentantów Polski w skokach przesz przeszkody.

 

 

 

 


Obszerna galeria zdjęć z ME Vejer de la Frontera

25/07/13

          

autor HERVE BONNAUD 1clicphoto.com tu

 


Polacy za granicą 25-28 lipca

25/07/13 g.09.00

Reprezentacja Polski w tym tygodniu w Rostocku, Dinard, Arezzo, Zuidwole.

Trzymamy kciuki ! Powodzenia!!

Zapraszamy do śledzenia wyników i transmisjo live.

Podręczne linki

 

 

 

 


ME Pony Arezzo - ceremonia otwarcia video

Ceremonia otwarcia - video

ME Pony Arezzo 23 lipca 2013

 

 

 


CSIO3-W Bratysława 2013 zgłoszenia

23/07/13 g.14.00

CSIO3-W Bratysława 2013

Oficjalny skład polskiej reprezentacji oraz lista zgłoszonych zawodników i koni z 16 państw.

 

 

 


Mistrzostwa Europy Pony 23-28.07.13

23/07/13

Reprezentacja Polski :

Agnieszka Cecuga 

Adam Grzegorzewski

Zapraszamy do zapoznania się z programem Mistrzostw, lista zgłoszonych zawodników i odnośnikami do podręcznych linków z wynikami .

 

 

 


Finały ME w Hiszpanii

22/07/13

Końcowe wyniki ME Juniorów / MJ i Dzieci. Gratulacje dla naszych finalistów!

Maksymilian Wechta - 17 m. ME MJ

Andrzej Opłatek - 22 m ME J

Olimpia Wołodkowicz - 18 m ME Dz

Dominika Reszuta - 18 m ME Dz.

foto M. Gut

 

 


ME Seniorów 2013 Zgłoszeni zawodnicy

20/07/13 g.11.30

Reprezentacje 23 europejskich państw. Lista 103 zawodników.

Zapraszamy do zapoznania się z kompletną listą zgłoszonych zawodników do startu w ME Seniorów 2013.

 

 

 

 

 

 


Piątek na ME - Wechta, Opłatek, Wołodkowicz i Reszuta w Finale !!

20/07/13 g.7.00

Gratulacje dla Maksymiliana Wechty, Andrzeja Opłatka. Olimpii Wołodkowicz i Dominiki Reszuty za awans do niedzielnego Finału Mistrzostw Europy 2013  !! Brawo !!

Dziś ( 20.07 ) konkursy pocieszenia z udziałem naszych reprezentantek. Trzymamy kciuki ! Zapraszamy do śledzenia wyników i transmisji LIVE  oraz do zapoznania się z kompletem piątkowych wyników .

 

 


Czwartek na ME J/MJ/Dz w Hiszpanii wyniki i foto blog Magdaleny Gut

19/07/13 g.08.00

Dziś ( piątek 19.07 ) w Vejer de la Frontera rozdane zostaną pierwsze zespołowe medale.  Zapraszamy do śledzenia wyników i relacji live . Juniorzy od g. 8.00, MJ od g.13.00 i dzieci od g.16.15. Trzymamy kciuki !! Powodzenia !!

Zapraszamy na czwartkową relację foto i przegląd aktualnej sytuacji w wynikach.

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4111
Ludwiczak Krzysztof  3072
Wojcianiec Wojciech 2563
Kaźmierczak Michał     1828
Grzelczyk Kamil 
1724
Wechta Maksymilian 1630
Grzegorzewski Adam 1431
Bobik Jan 1374
Opłatek Andrzej  1358
Kiecoń Mściwoj  891

31/05/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1431
2. Opłatek Andrzej  1358
3. Pawlicka Dajana 394
4. Matuszewska Magdalena 352
5. Szmytka Michalina  289
6. Rynkiewicz Martyna 285
7. Minkiewicz Weronika 190
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Seroka Anna 124

31/05/18

1. Milczarek Nina 356
2. Lewicki Filip    253
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 208
5. Bado Gabriela 194
6. Suska Juliana  175
7. Głowacka Wiktoria  159
8. Lehmann Dalia 158
9. Baehr Maria  151
10. Dobkowska Milena 100

31/05/18

1. Marchwicka Maja  1147
2. Jannasz Wiktoria  922
3. Wawrzyniak Pola  689
4. Kłapińska Laura  680
5. Gola Katarzyna  665
6Barańska Laura  630
7. Stefańska Natalia 553
8. Krywult Amelia 460
9. Kucharska Zuzanna  445
10. Korek Dorota  384

05/06/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

05/06/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

05/06/18

1. Pietrzak Daria   221
2. Wypiór Marta 205
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Wojtaś Julia  100
6. Konarska Marta 99
7. Zawadzka Eliza 98
8. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
10. Hałoń Katarzyna  84

05/06/18

1. Kamińska Agata  719
2. Derda Agata  538
3Henzel Dominika 344
4. Płatek Oliwia  325
5. Heydel Karolina  284
6. Osuch Aleksandra 276
7. Walorek Julia  259
8. Jurzak Franciszek   249
9. Jabłońska Julia  247
10. Oleszkiewicz Nina 244

05/06/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 80
5. Jurzak Franciszek  75
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak Matylda 20

05/06/18