W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Sukces !! Krzysztof Ludwiczak wygrał Finał 140 w San Giovanni !!

Krzysztof Ludwiczak na Belycette K wygrał w San Giovanni Finałowy konkurs 140 ! Gratulacje !!

WYNIKI


Sukces !! Aleksandra Lusina wygrała w Lummen !!

18/04/15 g.20.00 

Aleksandra Lusina na 8 letniej klaczy polskiej hodowli Calienta (Bajou du Rouet - Ciacomo )  będącej własnością  pana Andrzeja Gołasia wygrała w Lummen konkurs 120. Gratulacje !!

 

WYNIKI KONKURSU

 

 


Szrajer, Makulik, Rynkiewicz i Kuźma najlepsi w II półfinale w Jaszkowie !!

18/04/15 g.17.50

 

II półfinały HPP w Jaszkowie wygrali :

 

Herbert Szrajer w kat. SEN

Nikol Makulik w kat MJ

Martyna Rynkiewicz w kat. JUN

Natalia Kuźma w kat Amatorów ( na zdjęciu )

 

WYNIKI

 

 


Sukces !! Krzysztof Okła wygrał Finał dla koni 6 l. w Magna Racino !

18/04/15 g.13.00

Krzysztof Okła wygrał finałowy konkurs dla koni 6 letnich w Magna Racino na OLD wałachu Chicharito Blue ( Chacco Blue - Landgold )

 

WYNIKI 

 

 


Sukces !! Krzysztof Ludwiczak wygrał konkurs 135 w San Giovanni !!

WYNIKI    18/04/15 g.11.15


Steve Guerdat wygrał II półfinał PŚ w Las Vegas


Bogna Sąsiadek i Marcin Bętkowski w piątek najlepsi w Magna Racino

18/04/15

Bogna Sąsiadek druga, Marcin Bętkowski trzeci w piątkowych ( 17.04.15 )konkursach w Magna Racino.

 

 


Głoskowski, Makulik, Grzegorzewski i Bulzacka najlepsi w pierwszych półfinałach HPP w Jaszkowie

17/04/15 

 HPP w Jaszkowie zwycięzcy pierwszych półfinałow 17-04-15

 

Seniorzy - Andrzej Głoskowski - Hymne D'or  KJ Agro Handel Śrem

MJ - Nikol Makulik - Verona - KJ Trachy Gliwice

Juniorzy - Adam Grzegorzewski - Okarino - KJ Agro Aves Gajewniki

Amatorzy - Klaudia Bulzacka na zdjęciu - Aromat - TKJ Garbówek 

WYNIKI

 


Wczorajszy sukces Łukasza Wasilewskiego w Magna Racino - 2m w 145cm


Czwartkowe sukcesy w San Giovanni

17/04/16 

 

Andrzej Opłatek trzeci w 140 , Paulina Malinowska druga w Finale dla 6 latków - to najlepsze czwatkowe ( 16.04.15 ) wynikich naszych reprezentantów w San Giovanni.

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22