W tym tygodniu :
 
 
 
 
/ Jarosław Skrzyczyński, Michał Kaźmierczak, Maksymilian Wechta,
Adam Grzegorzewski,
Maciej Chomiak /  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Sandra Piwowarczyk Bałuk piąta w Finale Silver Tour w Hiszpanii !

17/02/13 g.20.00

Sandra Piwowarczyk Bałuk piąta w Finale Srebrnej Rundy w Oliva Nova w Hiszpanii !

 

Gratulacje !!!

 

 

 

 

 

 

 

 


Sukces Łukasza Kozy - Najlepszy w GP CSI** Magna Racino Ebreichsdorf

17.02.13 g.18.00

Łukasz Koza na El Campie wygrał Magna Racino Grand Prix 2013 podczas CSI** w austriackim Ebreichsdorfie !!!

Gratulacje !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sukces Zuzanny Gowin !! druga w Finale Silver Tour !

 

16/02/13g.23.00

 

Mistrzyni Polski Juniorów Zuzanna Gowin - druga w Finale Srebrnej Rundy w Ebreichsdorfie. Wspaniały wynik!! Świetna jazda w rozgrywce. Gratulacje !!! Reprezentantka Polski nieznacznie ustąpiła tylko zawodnikowi z Niemiec Maxowi Kuhnerowi. 

 

Wyniki Finału SilverT tu

 

 

 

 

Zuzanna Gowin &

Emperio van't Roosakkar

foto

Sibil Slejko

 

 

 

 


Anastazja Broniatowska najlepsza w Austrii !!

15.02.13 23.50

 

Świetna forma polskich zawodników w zawodach CSI** w Ebreichsdorfie !! Sukces Broniatowskiej, Kostrzewa druga, wszyscy w Grand Prix !!

 

 

 

 

 

  Anastazja Broniatowska na klaczy Cantina M fot. Sibil Slejko

 


Polacy w świetnej formie w Ebreichsdorfie !!

15/02/13 g.02.00

 

W konkursie Dużej Rundy 145 cm, świetnie spisali się polscy zawodnicy Łukasz Koza na El Campie zajął drugie miejsce w konkursie, na Chito Blue był siódmy.  Marika Słowińska na Zagato była jedenasta a Paulina Koza na Chelsea Blue - czternasta. Wszyscy nasi reprezentanci zaliczyli bezbłędne przejazdy. Gratulacje !!! Konkurs wygrał niemiec Max Kuhner na Clooney 35. W konkursie startowało 68 par. Wyniki poniżej.

 

Wyniki konkursu tu

 

 

 


Liczna reprezentacja Polski w Ebreichsdorfie !

14.02.13 g.06.00

 

Bardzo liczna i silna reprezentacja Polski rozpoczyna dziś zmagania w austriackim  Ebreichsdorfie   Powodzenia !!! 

 

 

Zawodnicy : Łukasz Koza, Marika Słowińska, Julia Zawada, Paulina Koza, Klara Kostrzewa, Zuzanna Gowin, Anastazja Broniatowska,  Martyna Lipińska

 

 

                   Transmisja LIVE tu                   WYNIKI / LISTY  tu

 


Aleksandra Lusina druga w Hiszpanii !!

13/02/13 g.18.00

 

Sukces w Hiszpanii !!  Świetne rozpoczęcie turnieju !!

 

 

 

Na zdjęciu : reprezentacja Polski

Aleksandra Lusina

Sandra Piwowarczyk Bałuk

Diana Marciniak 

Michał Marcinkowski

 

 


Mediterranean Equestrian Tour 2013 od dziś !

12/02/13 g.06.00

 

Dziś w hiszpańskim kurorcie Oliva Nova startuje kilku-tygodniowy turniej MET 2013.  W polskich barwach wystartują dwie zawodniczki :  Aleksandra Lusina i Sandra Piwowarczyk Bałuk . Powodzenia !!!

 

Transmisja LIVE tu

 

                                                                WYNIKI i LISTY startowe tu

 

 

 

 


Oskar Murawski gwiazdą Schweriner Horse Show !

09.02.13 g.23.00

 

 


Sukces Oskara Murawskiego ! CSN Schweriner Horse Show

09/02/13 g.16.00

CSN Schweriner Horse Show 2013

Oskar Murawski trzeci w Średniej Rundzie !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17