W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Michal Kazmierczak w formie w Braunschweig

13/02/16

Michał Kaźmierczak na Que Pasa 5 świetnie się spisał w piątkowym konkursie LR  150 cm podczas 4 - ro gwiazdkowego turnieju w niemieckim Braunschweig. Bezbłędny przejazd w czasie 67,09 dał 16 miejsce w konkursie, który wygrał reprezentant Niemiec Marco Kutcher na Balermo 
 
 

Rozkład Jazdy 11-14 lutego 2016

CSI3 Braunschweig GER / Michał Kaźmierczak /    wyniki    /  live

 

MET Oliva Nova  ESP / Krzysztof Okła /   wyniki  / live

 

Costa Del Sol Tour ESP / Klara Kostrzewa, Bartosz Adamus /  wyniki  / live 

 

HZO  Halowy Puchar Leszna  / wyniki 

 

HZO DiM Michałowice  / wyniki 


Galeria Ewa Imielska Hebda - Cavaliada Lublin

 

zamówienia zdjęć ewa.imielska@gmail.comwyniki / rankingi http://kadraskoki.pl/Grand_Prix_Lublina_dla_Łukasza_Kozy

Posted by KadraSkoki.pl on 10 luty 2016

Galeria Cavaliada Lublin

09/02/16 

 


Grand Prix Lublina dla Łukasza Kozy

07/02/16 

Niedzielne Finały w Lublinie

Rankingi CAVALIADA TOUR / CAVALIADA FUTURE 

 


Wojcianiec, Zagor, Wołodkowicz najlepsi w sobotę w Lublinie

06/02/16 

Najbardziej widowiskowy sobotni konkurs Speed & Music w koncertowym  stylu wygrał Wojciech Wojcianiec   Finał ŚR wygrał Jacek Zagor na  a młodziutka Olimpia Wołodkowicz triumfowała w porannym konkursie MR.  Zespół pod wodzą Łukasza Brzóski w składzie Dominika Henzel i ALeksandra Osuch zdominował konkurs Sztafet. W pierwszym konkursie II Eliminacji Cavaliady Future zwycięstwo wywalczyły Lea Neuber  ( MINI ) i ALicja Tomaszewicz.

 


Aleksandra Kozanecka przebojem drugie dnia Cavaliady w Lublinie

05/02/16 

 

Aleksandra Kozanecka na  Calingka triumfowała w konkursie DR zaliczanym do Longines rankingu FEI. W licznie obsadzonym konkursie ŚR triumfowali zawodnicy KJ Agro Handel Śrem - Marcin Bętkowski na Baldessarini i Mściwoj Kiecoń na Romina L. Wieczorny konkurs Wenus kontra Mars wygrał Paweł Jurkowski na Espresso 22.

 

 


Konkursy otwarcia Cavaliady w Lublinie pod dyktando reprezentantów Polski

05/04/16 

Wszystkie cztery konkursy rozegrane pierwszego dnia zawodów w Lublinie zdominowali reprezentanci Polski. Jan Bobik triumfował w MR i Potędze Skoku, Mściwoj Kiecoń w świetnym stylu wygrał konkurs DR a zwycięstwo w ŚR podzielili między siebie Janina Strzałkowska i Leszek Gramza.

 

 


Jeździeckie Gwiazdy 2015 roku - Gala Mistrzów Sportu - Lublin 03.02.16

Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Trener Roku - Stanisław Marchwicki

Amazonka Roku - Agnieszka Cecuga 

Młodzieżowiec Roku - Krzysztof Okła

Junior Roku - Andrzej Opłatek

Zawodnik Roku w kat Dzieci -

Aleksandra Bolko / Wiktoria Głowacka / Dalia Lehmann / Filip Lewicki  

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

Klub Roku - Agro Handel Śrem 

 

W dniu 3 lutego 2016 w Lublinie odbyła się uroczysta Gala Mistrzów Sportu podczas której Redakcja KadraSkoki  wręczyła pamiątkowe wyróżnienia za osiągnięcia sportowe w 2015 roku. Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy. Zapraszamy na pierwszą foto relację z Gali. 

fot Michał Szubert 

 


CAVALIADA Lublin - podręczne linki, plan transmisji w NC+

02/02/16

 

 

 

 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23