W tym tygodniu :
 
 
Krzysztof Ludwiczak 
 
 
livestream www.tv.fei.org
 
 
TV - Eurosport, TVP Sport 
 

 


CSI2 Bonheiden BEL

Adam Grzegorzewski, Michał Kaźmierczak, Wojciech Wojcianiec, 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Maksymilan Wechta w dobrej formie w Odense

12/10/13 g.19.00

 

Maksymilan Wechta trzeci w Grand Prix Odense na klaczy Calanda, trzeci w konk. 135 na Quintusie 93. Gratulacje !!!

 

 


Łukasz Wasilewski i Conner znowu razem

12/10./13 g.12.00

Wiadomość dnia !!   Łukasz Wasilewski i 8 letni holst.  ogier Conner znowu razem !  Zawodnik i Bogna Sąsiadek odkupili konia z powrotem z Holandii dla swojej stajni w Lasocicach.

 

 


Reprezentacja w Oslo, Odense, Assen, Wr Neustadt , Lorraine w Polsce HZO w Michałowicach

Podręczne linki WYNIKI , programy zawodów , skład Reprezentacji

 


Rankingi PZJ na dzień 30.09.13

Polski Związek Jeździecki na koniec września opublikował 4 rankingi, jeden ogólny, oraz rankingi na poszczególne kategorie wiekowe : juniorzy, seniorzy i młodzieżowcy. Liderem ogólnego rankingu PZJ jest Jarosław Skrzyczyński, najlepszym młodzieżowcem w ranking PZJ jest Maksymilian Wechta a najlepszą juniorka Zuzanna Gowin.

 

 

 


Halowy Puchar Leszna Młodych Koni 2013 edycja 5

08/10/13 g.16.00

Ruszyła V edycja Halowego Pucharu Leszna Młodych Koni. Zapraszamy na relację z pierwszych eliminacji , które odbyły się w dniach 4-6 października b.r. na hali JKS Przybyszewo w Lesznie.

 

 

 


WARKA gospodarzem Mistrzostw Polski w Skokach 2014-2018

08/10/13 g.15.00

Gratulacje dla Warki za prawo do organizacji Mistrzostw Polski we wszystkich kat. wiekowych na najbliższe pięć lat ! Mistrzostwa Polski w 2014 roku PZJ zaplanował w terminie CSIO3 w Budapeszcie. Przeczytajcie komunikat prasowy z wypowiedzią Pana Prezesa dotyczącą układania centralnego kalendarza PZJ z uwzględnianiem priorytetowych startów.

 

 


Wr Neustadt International Equestrian October Festival 2013

08/10/13 g.08.00

Od dziś konkursami dla młodych koni w Wr Neustadt rozpoczyna się Międzynarodowy Jeździecki Festiwal Jesieni.  Polskę w pierwszym tygodniu turnieju reprezentować będą Sandra Piwowarczyk - Bałuk, Julia Zawada i Aleksandra Lusina.  Powodzenia !!

 

WYNIKI / LISTY tu

 


Łukasz Koza trzeci w Grand Prix CSI3 Wr Neustadt

06/10/13 g.20.20

Łukasz Koza w bardzo licznie w gwiazdy czołówki rankingu FEI obsadzonym konkursie Grand Prix w Wr Neustadt ukończył konkurs na 3 miejscu.

Gratulacje !!!

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

 


Zuzanna Gowin gwiazdą Pucharu Świata w Tallinie

06/10/13 g.20.00

Polska juniorka Zuzanna Gowin, zajęła drugie miejsce w konkursie zaliczanym do klasyfikacji Pucharu Świata w Tallinie. Trzeci miejsce w konkursie zajął Andrzej Głoskowski. Gratulacje !!!

 

WYNIKI KONKURSU

foto Magdalena Gut

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w Finale Średniej Rundy w Tallinie

06/10/13 g.14.45

Jarosław Skrzyczyński w Finałe Średniej Rundy w Tallinie wywalczył drugie mijesce, Andrzej Głoskowski był ósmy a Michał Kaźmierczak dziewiąty. !! Gratualacje !!

WYNIKI FINAŁU   

 


Skrzyczyński Jarosław 4121
Wojcianiec Wojciech 2876
Ludwiczak Krzysztof  2545
Kaźmierczak Michał     1961
Wechta Maksymilian  1631
Bobik Jan  1557
Grzegorzewski Adam 1536
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1214
Orschel Cassandra 915

31/08/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1536
2. Opłatek Andrzej  1214
3. Pawlicka Dajana 458
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  217
10. Bogolecka Julia  150

31/08/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   364
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  179
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   140

31/08/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1596
3. Jannasz Wiktoria  1592
4. Kłapińska Laura 1510
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Gola Katarzyna  915
8. Wawrzyniak Pola  909
9. Barańska Laura  890
10. Krywult Amelia  730

06/09/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

06/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

06/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

06/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

06/09/18

1. Budzyńska Zofia 400
2. Jurzak Franciszek  287
2. Golicka Zuzanna 250
4. Friedman Maja Bella 208
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

06/09/18