W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Oskar Murawski i Jacek Pacyński wygrywają w CSN Hambergen

12/07/14 g.19.50

Oskar Murawski i Jacek Pacyński wygrali podczas turnieju CSN w Hambergen dwa konkursy !

Gratulacje !!

Wyniki

 

 

 


Urbane w świetnej formie w Falsterbo

12/07/14 g.15.00

Mściwoj Kiecoń i Urbane dziś 8 miejsce w konkursie LR 150. Świetna forma tej pary w 5-gwiazdkowym turnieju w szwedzkim Falsterbo.

 

WYNIKI

 

 

 


Krzysztof Okła szósty w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata

11/07/14 g.11.25

Krzysztof Okła najwyżej spośród polskich jeźdźców w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata.

 

Aktualny Ranking LEC 

 

 

 


Mściwoj Kiecoń i Tomasz Miśkiewcz w dobrej formie na międzynarodowej arenie

11/07/14 g.10.50

Z powodzeniem rozpoczęli swoje starty na międzynarodowej arenie Mściwoj Kiecoń i Tomasz Miśkiewcz. Dziś do nich dołączą Maksymilian Wechta i Jakub Lis. Powodzenia !!

Podręczne linki do wyników.

 

 


Martyna Rynkiewicz i Julia Kania złotymi medalistkami XX OOM

10/07/14 g.18.00

Martyna Rynkiewicz i Julia Kania złotymi medalistkami XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach Letnich Strzegom 9-10.07.14

WYNIKI KOŃCOWE

Klasyfikacje klubów i województw, galeria zdjęć.

 


Kaczyna Gold Cup 2014

Fundacja Kaczyna w dniu 19 lipca 2014 organizuje turniej KACZYNA GOLD CUP z pulą nagród 7700 zł oraz nagrodami rzeczowymi ( m.in. derka masująca HHP warta 12.000 zł )

Nie przegapcie !!

Organizator przyjmuje tylko 160 koni - zgłoszenia do 15.07. Propozycje

 

 

 


Gałkowo Masters 2014 - lista zawodników i koni

09/07/14 g.12.30

W dniach 11-13 lipca w Gałkowie po raz kolejny odbędzie się  jedna z najbardziej elektryzujących imprez w Polsce Gałkowo Masters organizowana przez Karolinę Ferenstain Kraśko. Nie przegapcie !

Program, lista zgłoszonych zawodników i koni

 


OOM Strzegom 2014

9-10 lipca OOM skoki Strzegom 2014

listy / wyniki

strona OOM

 

 


MP i PP WARKA 2014 Wyniki

Mistrzowie Polski 2014

Jarosław Skrzyczyński MP Seniorów KJ Agro Handel Śrem

Zuzanna Gowin MP MJ KJ Metpol Grodziec

Andrzej Opłatek MP Juniorów  KJ Heaa Turek

Franciszek Kowalczyk PP Dzieci  KJ Chrobry W-wa

Komplet wyników, galeria zdjęć, linki video

 

Sponsor relacji z Warki Equi Projekt  


Polacy w Rankingu FEI na koniec czerwca 2014

03/07/14 g.23.50

Najwyżej spośród polskich jeźdżców w rankingu FEI na koniec czerwca na 186 miejscu z 628 punktami rank. znajduje się Jarosław Skrzyczyński, Do pierwszej dwusetki rankingu awansował Andrzej Głoskowski. Największy awans, o 656 miejsc w górę zaliczyła Paulina Koza. W rankingu FEI sklasyfikowanych jest na koniec czerwca 40 polskich zawodników.

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20