W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Łukasz Brzóska wygrał Grand Prix w Wolicy

13/10/14

Łukasz Brzóska był nie do pokonania w Wolicy podczas HZO w dniach 10-12/10/14 wygrał wszystkie konkursy DR, niedzielny konkurs Grand Prix na  oraz  Finał Średniej Rundy.  Gratulacje !!

WYNIKI HZO ./ HZR

 

 


Andrzej Opłatek przebojem w Michałowicach

13/10/14

Andrzej Opłatek - 17 latek z KJ Heaa Turek wygrał Grand Prix ogólnopolskich zawodów w Michałowicach, był drugi w sobotnim konkursie DR i szósty w piątek. Gratulacje !!/

WYNIKI / GALERIA / video z rozgrywki Grand Prix

 

 


Maksymilian Wechta w Grand Prix CSI3 Kiel

Maksymilian Wechta mimo jednego błędu w Grand Prix CSI3 Kiel ukończył trudny konkurs na wysokim 12 miejscu pokonując m.in. Rolfa Gorana Bengtssona czy Steva Guerdat ! Gratulacje !!

WYNIKI 12/10/14


Michał Kaźmierczak wygrał Grand Prix World Cup 160 cm w Siauliai na Litwie !

12/10/14 g.19.30

Sukces !! Michał Kaźmierczak na Stakorado wygrał konkurs Grand Prix  World Cup 160 cm w Siauliai na Litwie zaliczany do LR. Marika Słowińska na Zagato ukończyła konkurs na szóstym miejscu. Gratulacje !!!

WYNIKI

 


HZO Michałowice 10-11.10.14 wyniki / video

11/10/14 g.21.15

 

 Piątkowy konkurs DR w Michałowicach wygrał Krzysztof Ludwiczak na Poli Loli L, sobotni Dominik Słodczyk na De Quidams.

WYNIKI HZO i sobotnie najlepsze przejazdy z konkursu DR 140 cm.

 


Mistrzostwa Polski Warka 2014 - klip autor Equisport.pl


Galeria CSI-W Tallinn Gerlin Kess

10/10/14

 


Ranking PZJ na koniec września 2014

09/10/14 g.17.30

Rankingi POLSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO na dzień 30.09.2014.

 

 

 

 


Kameralnie w Wolicy

09/10/14  g.16.15

LISTA ZGŁOSZEŃ

PROGRAM

 

 


Rozkład jazdy 09-12/10/14

      

Reprezentanci Polski :  Michał Kaźmierczak, Maksymilian Wechta, Marika Słowińska, Klara Kostrzewa i Monika Dulczewska w dniach 9-12 października startować będą w Niemczech, Holandii i na Litwie. Podręczne linki do wyników, transmisji LIVE, zgłoszeń.

09/10/14


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20