W tym tygodniu :
 
 
 
livestream ( od 19.10 )
 
 

CSI3 Herning DEN

Krzysztof Ludwiczak 

livestream

 

CSI3 Vilamoura POR 

Andrzej Opłatek 

livestream 

 

 

CSI2 Kronnenberg BEL

Michał Kaźmierczak 

 
livestream
 
 
 
HZO DiM Leszno - kwalifikacja Cavaliada Future
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Zawody kwalifikacyjne WEG 2014 update 15.01.14

21/01/14 g.12.40

 

Zawody kwalifikacyjne WEG 2014 

więcej 

 


Paweł Jurkowski i Oskar Murawski w CSN Osterholz

20/01/14 g.18.15

Reprezentanci Polski  Oskar Murawski i Paweł Jurkowski w dniach 20-21 stycznia startują w turnieju CSN Late Entry Osterholz w Niemczech. Powodzenia !! 

podręczne linki od WYNIKÓW 

 


Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski w CSI3 Drachten 16-19.01.14

  15/01/14 g.14.00

Podręczne linki do wyników, LIVEstream, zgłoszenia.

 

 


Radosław Zalewski galeria CSI2 Drachten autor Monique de Smit

14/01/14 g.12.34

Radosław Zalewski i jego konie w obiektywie Monique de Smit. CSI2 Drachten 9-12.01.2014

 

 

 

 


Ranking końcowy PZJ w Kat Dzieci 2013

14/01/14 g.07.50

Ranking PZJ na koniec 2013 w Kategorii Dzieci zdecydowanie wygrała 14 letnia finalistka Mistrzostw Europy Dzieci, medalistka Pucharu Polski Dzieci, reprezentantka klubu CSJ Coval Biały Bór Olimpia Wołodkowicz. Gratulacje !

Olimpia Wołodkowicz w podsumowaniu 2013 roku przez naszą redakcję, została wyróżniona tytułem Zawodnik 2013 Roku w Kat. Dzieci.

Końcowy Ranking 2013 roku ( 56 zawodników )  

 


Ranking końcowy K i MK 2013

13/01/14 g.16.00

Adam Grzegorzewski ( na zdjęciu ) liderem w grupie D i E , Aleksandra Kierznowska, Maria Baehr, Wiktoria Głowacka i Aleksandra Bolko najlepsze w pozostałych grupach. Gratulacje !!

RANKING KOŃCOWY 2013 

 

 


Radosław Zalewski i Enriques of The Lowlands w dobrej formie w Drachten

11/01/13 g.08.10

Radosław Zalewski i wspaniały  10 letni siwy Enriques of The Lowlands plasują się w czołówce konkursów DR w Drachten .

 

 

 

 

 


Klasy sportowe PZJ za sezon 2013

11/01/14 g.02.00

Polski Związek Jeździecki opublikował robocze Zestawienie Klas Sportowych dla zawodników za sezon 2013. Klasy MM ( Mistrzowska Międzynarodowa ) nie nadano, Klasę MISTRZOWSKA nadano 5 zawodnikom - Aleksandra Lusina, Marek Lewicki, Piotr Morsztyn, Jarosław Skrzyczyński i Maksymilian Wechta, PIERWSZĄ KLASĘ przyznano 76 jeźdźcom. 

Zestawienie KLAS Sportowych 

 


HZO Leszno luty - marzec propozycje

10/01/14 g.16.00

Propozycje HZO 

21-23.02, 28.02-03.03, 16-18.03


Amber Cup 21-23 lutego 2014 propozycje

10/01/14 g.14.00

PROPOZYCJE CSI2

W dniach 14-16 lutego w Sopocie odbędą sie zawody CSN -( koszty : ŚRMR 320zł  DR 400 zł  (GP 530+1% od puli )  boks 300 zł więcej www.hipodrom.sopot.pl

PROPOZYCJE wybranych IMPREZ MIĘDZYNARODOWYCH w dziale KALENDARZ


Skrzyczyński Jarosław 4308
Wojcianiec Wojciech 2922
Ludwiczak Krzysztof  2739
Kaźmierczak Michał     2105
Wechta Maksymilian  1649
Grzegorzewski Adam 1575
Bobik Jan  1563
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1199
Orschel Cassandra 915

30/09/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1575
2. Opłatek Andrzej  1199
3. Pawlicka Dajana 439
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  214
10. Bogolecka Julia  147

30/09/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   358
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   135

30/09/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1786
3. Jannasz Wiktoria  1732
4. Kłapińska Laura 1590
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Wawrzyniak Pola 969
8  Gola Katarzyna 915
10. Barańska Laura  890

11/10/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

18/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

18/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

18/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

18/09/18

1. Friedman Maja Bella 458
2. Budzyńska Zofia  400
2. Jurzak Franciszek  287
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

18/09/18