W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam Bartosz Goszczyński, Anna Ebner, Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Mistrzostwa Polski Warka 2014

25/06/14 g.15.30

ZGŁOSZENIA MP Warka 2014

25 seniorów

18 młodych jeźdzców

25 juniorów

PPD - 18 zawodników

strona organizatora

 


XX OOM Dolny Śląsk 2014

23/06/14 g.2

Lista zakwalifikowanych zawodników do XX OOM w Sportach Letnich 2014, program, regulamin, oficjalna strona.

 

 


CSI2 Caen Test Event WEG z Łukaszem Wasilewskim

23/06/14 g.22.30

Łukasz Wasilewski w dniach 25-26.06.14 wystartuje w testowych zawodach na stadionie D'Ornano w Caen we Francji, na którym we wrześniu odbędą się Mistrzostwa Świata.

 

 


Triumf Andrzeja Głoskowskiego w Olszy

23/06/14 g.11.45

Niezwykle udany był miniony weekend dla Andrzeja Głoskowskiego, który wygrał Grand Prix Nadziei Olimpijskich i Grand Prix Polskich Producentów Żywności w Olszy. Gratulacje !

 

WYNIKI  / GALERIA

 

 


Świetna forma Oskara Murawskiego w Fehmarn Pferde Festival

23/06/14 g.10.35

Oskar Murawski w dniach 20-22.06.14 startował w zawodach CSN Fehmarn Pferde Festival . W konkursie Grand Prix był czwarty na Lennox 270, wygrał jeden z konkursów ŚR na Peter Pan, w rundzie MK świetnie spisał się na 7 letnim Spooky Cat 7.

VIDEO / WYNIKI

 


Zmiany

21/06/14 g.11.00

Składamy podziękowania dla Pana Trenera Wassibauera  za wiele lat pracy z Reprezentacją a nowemu Koordynatorowi  Kadr Panu Kaczorowskiemu życzymy powodzenia i sukcesów !

Redakcja KadraSkoki.pl

 

Galeria z pracy Rudigera Wassibauera z Reprezentacja w latach 2009 - 2014 

 


CSI3-W Olomouc CZE 12-15.06.2014 galeria wyniki

Paulina Koza, Maja Radomska, Krzysztof Okła, Krzysztof Prasek i Beata Szumińska to zawodnicy dla których turniej w Olomouc był najbardziej udany.

 

WYNIKI / GALERIA

 

 

 


Andrzej Głoskowski i Cros bohaterami CSI Poznan 2014


Rankingi FEI i PZJ na koniec maja 2014

11/06/14 g.14.00

Jarosław Skrzyczyński kolejny miesiąc  na pozycji lidera w rankingu PZJ . Najlepszy junior rankingu PZJ - Andrzej Opłatek, najlepszy młodzieżowiec - Maksymilian WechtaZuzanna Gowin najwyżej w rankingu kobiet. Gratulacje !!

RANKING PZj / FEI

 


Rozkład jazdy 12-15.06.14

  Reprezentanci Polski w dniach 12-15.06. licznie wystartują w dwóch międzynarodowych  turniejach w Olomouc, Poznaniu oraz w Wr. Neustadt. Podręczne linki, zgłoszenia.

 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19