W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Sukces !! Łukasz Appel przebojem konkursu dla 6 letnich koni w Magna Racino

22/04/15 g.18.30 

 

 


Zapraszamy na nasz instagram

Nasz instagram bije w ostatnim czasie rekordy popularności - zapraszamy Emotikon smile https://instagram.com/kadraskoki.pl


Magna Racino Spring Tour 2015 - 22-26.04.15 - zgłoszenia, podręczne linki

21/04/15 g.16.15

Ponad 600 koni, blisko 200 zawodników z 31 państw w tym liczna reprezentacja Polski, wystartuje w kolejnym tygodniu Magna Racino Spring Tour w Ebreichsdorfie w dn. 22-26.04.15. Powodzenia!!

 

 

 


OOM 2015 - regulamin, kalendarz eliminacji, finał 11-12.07.15 Bobrowy Staw Sowia Wola

21/04/15 g.15.20 

 


Linz Pferdefestival 23-26.04.2015 zgłoszenia, podręczne linki

21/04/15 

Liczna Reprezentacja Polski w dniach 23-26 kwietnia wystartuje w zawodach CSI2 / CSIYH  / CSIJ / CSICh /CSIU25 w Linz.  Powodzenia !! 

 

 


Wiadomość dnia ! Maksymilian Wechta wznowił treningi !!

21/04/15 g.09.15

Maksymilian Wechta po kilku miesięcznej przerwie potrzebnej na rehabilitację nogi po zeszłorocznej kontuzji, wznowił treningi !!

 

Wspaniała wiadomość !!

Czekamy na pierwsze zawody.

 

na zdjęciu : Boliwia  i Maksymilian Wechta  - pierwszy trening   

 

 

 

 

 


Rusza POLSKA LIGA JEŹDZIECKA® sezon 2015 - pierwsze zawody 24-26.04. Michałowice ZGŁOSZENIA

21/04/15 06.45

KJK Szary Michałowice - I Etap rozgrywek POLSKIEJ  LIGI JEŹDZIECKIEJ® sezon 2015 - program, zgłoszenia, propozycje, regulamin ligi. Pula nagród 60.000 zł 

 

 


Steve Guerdat zdobywcą PŚ w Las Vegas

20/04/15

 

Mistrz Olimpijski - Steve Guerdat wygrał Pucha Świata w Las Vegas, drugie miejsce zajęła Penelope Leprevost a trzecie Bertram Alllen.

 

 

 

 

 

 


Piotr Morsztyn i Osadkowski Van Halen Grand Prix CSI3 San Giovanni - 7 miejsce


HALOWY PUCHAR POLSKI Jaszkowo 2015 - medaliści, końcowe rankingi

19/04/15 g.19.00

WYNIKI i  KOŃCOWE KLASYFIKACJE HPP 2015

 

SENIORZY 

złoto Andrzej Głoskowski - KJ Agro Handel Śrem

srebro Stanisław Przedpełski - KJ DiM Warszawa

brąz Dawid Kubiak - Sobieski Jumping Team Gdańsk

 

MJ 

złoto Weronika Wilska SKJ Sopot

srebro Aleksandra Więckowska BPK MAZ

srebro Nikol Makulik KJ Trachy Gliwice 

 

Juniorzy

złoto Adam Grzegorzewski - KJ Agro Aves Gajewniki

srebro Stanisław Piątkowski  KJ Strzała Krubiczew

brąz Dajana Pawlicka KJ Agro Handel Śrem

 

Amatorzy

złoto Robert Hestkowski JKS U Robsonów 

srebro Henryk Polednia  KJ Turbud Brzeg 

brąz Marek Pawluczuk JKS U Robsonów 

 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21