W tym tygodniu :
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Michał Kaźmierczak, Natalia Czernik, 
 
 
 
Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Lukasz Kut, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska
 
 
 
Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli, Przemysław Konopaki 
 
 
 
Natalia Stefańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monika Dulczewska, Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Otwarcie Hali w Sopocie galeria Konie i Rumaki


Rankingi PZJ na dzień 30.11.13

03/12/13 g.06.00

 

 

 


Dodatkowe konkursy dla dzieci i juniorów w Lesznie

02/12/13 g.14.00

Komunikat KO HZO Leszno

W ramach Halowych Zawodów Ogólnopolskich HZO-B2*, które odbędą się w dniach 13-15 grudnia 2013 roku w Lesznie zostaną rozegrane dodatkowe konkursy dla dzieci i juniorów. Każdy uczestnik otrzyma od firmy OVER GROUP powitalny prezent wartości minimum 200 zł.
 
 

Walny Zjazd Sprawozdawczy PZJ

02/12/13 g.09.30

 

 

 

 

 

 

 


CSI2 Leszno POL - wyniki końcowe

Grand Prix CSI2 Leszna wygrała reprezentantka Rosji Natalia Simonia na koniu Kilar. Drugie miejsce wywalczyła  ALeksandra Lusina na koniu Caius a trzecie Paulina Malinowska na Chirivell. Gratulacje !!

 

WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU  

Katarzyna Primel - Galeria niedzielne finały 

Katarzyna Primel galeria II

 

Aleksandra Lusina 

foto Katarzyna Primel 


Głoskowski, Ludwiczak, Morsztyn w pierwszej dziesiątce LEC

01/12/13 g.09.20

Reprezentanci Polski Andrzej Głoskowski i Piotr Morsztyn po udanym starcie w Budapeszcie awansowali w rankingu LEC. Gratulacje !!

Wyniki konkursu kwalifikacyjnego z Budapesztu, aktualna pierwsza 10 - tka rankingu LEC oraz piękne zdjęcia Krisztiny Hajdu.

 

 

 


Lista Delegatów przedstawionych przez Wojewódzkie Związki Jeździeckie na Walny Zjazd Sprawozdawczy PZJ w dniu 30.11.2013 r.


Jacek Pacyński w Damme, Enschede bez Franka Kowalczyka, kameralnie w Wolicy

28/11/13 g.06.30  

 

 


Monika Dulczewska w Neeroeteren BEL

27/11/13 g.18.00

Reprezentantka Polski Monika Dulczewska wraz z 11 letnią westfalska klaczą ZARAH 33 wystartuje w bardzo licznie obsadzonym turnieju w belgijskim  Neeroeteren w dniach 29.11-01.12.   Powodzenia !! zgłoszenia, podręczne linki 

 

 


Julia Zawada i Grzegorz Faber w Ebreichsdorfie

 27/11/13 g.12.20

Reprezentanci Polski Julia Zawada i Grzegorz Faber w dniach 28.11-01.12.13 wystartują w turnieju CSI** w austriackim Ebreichsdorfie. 18 narodowych federacji zgłosiło do udziału w zawodach 132 zawodników na 308 koniach. Pula nagród pieniężnych wynosi 55.400,oo euro Powodzenia !!! Listy zgłoszeń, podręczne linki 

 


Skrzyczyński Jarosław 4161
Wojcianiec Wojciech 2883
Ludwiczak Krzysztof  2860
Kaźmierczak Michał     1965
Wechta Maksymilian
1732
Grzelczyk Kamil 1635
Grzegorzewski Adam 1588
Opłatek Andrzej  1564
Jan Bobik 1497
Orschel Cassandra 969

30/06/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18