WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Kamil Grzelczyk nie do pokonania w Jaszkowie

27/10/14

Kamil Grzelczyk na Wibaro ( Bajou du Rouet - Graf Quidam ) wygrał w Jaszkowie wszystkie konkursy DR w tym Grand Prix.  Gratulacje !

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 


CSI3-W Leszno 2014 - konkursy otwarcia

26/10/14 g.21.30

W konkursach otwarcia w Lesznie najlepiej spośród polskich jeźdźców spisali się Andrzej Opłatek  ( konkurs DT ) i Dominika Bach ( konkursy dla MK ).

WYNIKI / VIDEO / Galeria

 

 


Sukces ! Natalia Koziarowska druga w Wr Neustardt !

25/10/14 g.18.50

Natalia Koziarowska na debiutującej na międzynarodowej arenie 6-letniej klaczy Antina wywalczyła drugie miejsce w sobotnim konkursie dla MK w Wr. Neustadt w Austrii . Gratulacje !!
 

Wyniki / Video

 


Oskar Murawski - video z Neumunster

25/10/14

Oskar Murawski na 10 letnim OS wałachu Casting 3 ( Cellestial - Calypso II ) wygrał w dniu 23.10.14 konkurs 140 cm w Neumunster.

 

Video

 

 


Kwalifikacja drużynowa Rio 2016 w Samorin 30.07-02.08.2015

24/10/14 g.12.45

Reprezentacja Polski pojedzie w 2015 roku do słowackiego Samorin po kwalifikację zespołową do Igrzysk Olimpijskich w Rio w 2016 r.

 

 

 


Sukces !! Oskar Murawski najlepszy w Neumunster

23/10/14 g.19.30

Oskar Murawski wygrał konkurs 140 w Neumunster. Gratulacje !! WYNIKI konkursu

Podręczne linki tu , poniżej video z dekoracji zwycięzcy , hymn Polski dla Oskara Murawskiego.

 


Galeria - sukces Michała Kaźmierczaka na Litwie

23/10/14

 

 


Equestrian October Festival 2014 - week 2

Equestrian October Festival Lake Arena Wr. Neustad4 23-26.10.14

 

Reprezentacja : Maja Radomska, Monika Grundkowska, Natalia Koziarowska, Krzysztof Leśniak, Jarosław Koziarowski

 

WYNIKI / LISTY /

 

ZGŁOSZENIA CSI2                          ZGŁOSZENIA CSIYH

 

 


Jan Chrzanowski w Hiszpanii CSI2 Oliva Nova

23 -26.10.14 AUTUMN TOUR 2014

Oliva Nova Valencia

 

WYNIKI / LISTY

LIVEstram

 


HZO Jaszkowo 24-26.10.14 - lista zgłoszeń, program


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20