W tym tygodniu :
 
 
 
livestream ( od 19.10 )
 
 

CSI3 Herning DEN

Krzysztof Ludwiczak 

livestream

 

CSI3 Vilamoura POR 

Andrzej Opłatek 

livestream 

 

 

CSI2 Kronnenberg BEL

Michał Kaźmierczak 

 
livestream
 
 
 
HZO DiM Leszno - kwalifikacja Cavaliada Future
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Zuzanna Gowin Gwiazdą Grand Prix w Jaszkowie

16/02/14 g.18.10

Pierwsze w Polsce Grand Prix w 2014 w świetnym stylu wygrała Zuzanna Gowin dosiadając swojego konia nr jeden Emporio Vant Roosakker . Gratulacje !!

Wyniki zawodów i galeria zwycięzców. 

 

 

 

 

 


Łukasz Koza drugi w Magna Racino

16/02/14 g.14.50

Sukcesem Łukasza Kozy na Chillando Blue zakończył się finałowy konkurs dla Młodych Koni w Magna Racino. Para uplasowała się na drugim miejscu tuż za reprezentantką Niemiec  Jörne Sprehe na Cardinal De L'air.

W Finałowym konkursie startowało 50 par. WYNIKI     VIDEO 


Piotr Morsztyn na fali w Neumunster

15/02/14 g.21.15

Publiczność sobotniego konkursu LR 150 cm o puchar Mercedes Benz w Neumunster owacyjnie nagradzała przejazdy Piotra Morsztyna i będącego w świetniej formie Osadkowski Van Halen.  Sobotni konkurs zaliczany do rankingu Longines wygrał reprezentant Niemiec Tim Rieskamp-Goedeking na 10 letniej klaczy rasy SF Quapitola de Beaufour ( Diamant De Semilly x Kannan ). Piotr Morsztyn  po jednym błędzie w finałowej rundzie uplasował się na 14 miejscu.  Video relacja z konkursu, wyniki końcowe 

 


Dobry początek w Neumunster

15/02/14 g.08.10

Reprezentanci Polski Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski z bardzo dobrej strony pokazali się w pierwszym konkursie 150 zaliczanym do rankingu Longines w prestiżowym turnieju organizowanym przez Paula Schockemöhle w Neumunster. Wyniki konkursu, relacja video 

 

 


Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski w Neumunster

14/02/14 g.06.00

Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski dzięki staraniom naszej redakcji wystartują w prestiżowym turnieju VR Classics w Neumünster w dniach 14-16 lutego Powodzenia !!

Podręczne linki : wyniki , live 

 


Sukces Michała Kaźmierczaka w Austrii

13/02/14 g.17.55

Świetny początek w Magna Racino. Michał Kaźmierczk w dwufazowym konkursie otwarcia 130 cm wywalczył drugie miejsce na Aparcie i szóste na Woody , Gratulacje !!

WYNIKI 

 


Top zawodnicy w Jaszkowie

13/02/14 g.17.35

W czasie pierwszych ogólnopolskich zawodów w Centrum Hipiki w Jaszkowie w dniach 14-16 lutego licznie wystartują kadrowicze. Na starcie nie zabraknie Zuzanny Gowin, Andrzeja Głoskowskiego, Krzysztofa Ludwiczaka, Maksymiliana Wechty, Łukasza Wasilewskiego,  Adama Grzegorzewskiego.  

Po raz pierwszy na koniach państwa Anny i Dariusza Michalak wystartuje Sebastian Bąk.  Powodzenia ! Listy startowe piątek, listy zgłoszeń 

 

 


Oliva Nova 2014 galeria

   13/02/14 g.06.00

 

 


Rankingi PZJ na dzień 31.01.14

13/02/14 g.02.30

Jarosław Skrzyczyński, Ewa Mazurowska, Maksymilian Wechta, Andrzej Opłatek liderami rankingów Polskiego Związku  Jeździeckiego na koniec stycznia 2014. Gratulacje !!

Zobacz rankingi 

 

 


Magna Racino WINTER TOUR 2014

13/02/14 g.02.00

W dniach 13-16 lutego w austriackim Eibreichsdorfie reprezentacja Polski w składzie : Julia Zawada, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza i Grzeg0rz Faber wystartuje w turnieju CSI2 / YH . Powodzenia !! 

Podręczne linki 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4308
Wojcianiec Wojciech 2922
Ludwiczak Krzysztof  2739
Kaźmierczak Michał     2105
Wechta Maksymilian  1649
Grzegorzewski Adam 1575
Bobik Jan  1563
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1199
Orschel Cassandra 915

30/09/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1575
2. Opłatek Andrzej  1199
3. Pawlicka Dajana 439
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  214
10. Bogolecka Julia  147

30/09/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   358
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   135

30/09/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1786
3. Jannasz Wiktoria  1732
4. Kłapińska Laura 1590
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Wawrzyniak Pola 969
8  Gola Katarzyna 915
10. Barańska Laura  890

11/10/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

18/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

18/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

18/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

18/09/18

1. Friedman Maja Bella 458
2. Budzyńska Zofia  400
2. Jurzak Franciszek  287
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

18/09/18