W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
CSI4 CSI2 Samorin SVK
Maksymilian Wechta, Radosław Zalewski, Przemysław Konopacki, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Michał Kaźmierczak, Nadia Kużma, 
 
 
 
CSI1 Neumunster GER 
Sophie Von Werner 
 
 
 
CSI1 Opglabbeek BEL
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSN Jakubowice WYNIKI

13/09/14 g.13.15

CSN Jakubowice 12-14.09.14 

program i lista zgłoszonych koni i zawodników 

LISTY STARTOWE / WYNIKI

 

 

 


Dajana Pawlicka i Maria Stanisławiak najlepsze w Lamprechtshausen

 


Rozkład jazdy 12-14.09.2014

12/09/14 g.12.15

Reprezentanci Polski licznie startują w tym tygodniu w Austrii, Włoszech w Niemczech, w kraju zawody CSN w Jakubowicach i ZO w Salio. Podręczne linki do wyników i live transmisji.

 


Sukces !! Krzysztof Ludwiczak wygrał konkurs 140 w Austrii

11/09/14 g.20.00

 

Krzysztof Ludwiczak na Poli Loli L wygrał  konkurs 140 podczas CSI2 w austriackim Lamprechtshausen.

 

WYNIKI

 


WYNIKI KOŃCOWE Alltech FEI Equestrian Games 2014

09/09/14

Jeroen Dubbeldam - Mistrz Świata 2014

 

Wyniki końcowe, video, galeria. Sponsor relacji w WEG www.arenagrip.de i www.equiprojekt.pl

 

 

 

 


Mistrzowie Świata w akcji - video

05/09/14

Przejazdy Mistrzów Świata z finałowego II nawrotu Pucharu Narodów w dniu 04.09.14. Stadion D'Ornano Caen Normandia.

 

 

 

 


Beezie Madden USA i Cortes C - liderzy klasyfikacji indywidualnej WEG

VIDEO z II nawrotu PN 04/09/14

Wyniki indywidualne po 3 konkursach.

 


WEG. Holandia Mistrzem Świata !!

WYNIKI DRUŻYNOWE Alltech FEI Equestrian Games 2014

 

Wyniki indywidualne po 3 konkursach.

Najlepszą 30-tke rankingu zobaczymy w sobotę. Wielki Finał w niedzielę.

 


Alltech FEI Equestrian Games Normandy 2014 Finał Drużynowy 04/09/14

04/09/14

Dziś w Normandii poznamy drużynowego Mistrza Świata. Drugi Nawrót Pucharu Narodów rozpocznie się o g.15.30 . Do finałowej rywalizacji przystąpi 10 najlepszych zespołów klasyfikacji drużynowej MŚ po dwóch konkursach ( speed z 02.09 i I Nawrotu PN z 03.09 ).  1. NED 4,83; 2. USA 8,72; 3. GER 8,82; 4. FRA 10,08 5. BRA 12,95; 6. CAN 14.00; 7. SWE 15.01; 8. IRL 18,51; 9. COL 21.86; 10. UKR 22.98;

 

LISTA STARTOWA II Nawrót PN

PLAN PARKURU

 

Transmisja na TVP Sport  dziś w godz. 15.25-18.00 LIVE i od 23.20 - 0,50 powtórka.

GALERIA WEG

 

Sponsor relacji z WEG www.arenagrip.de i www.equiprojekt.pl

 


Ranking FEI na dzień 31.08.14

04/09/14

Liderem światowego rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI na koniec sierpnia jest Scott Brash z 3219 pkt. Najwyżej spośród polskich jeźdźców na miejscu 192 z 658 pkt. znajduje się Jarosław Skrzyczyński . Największy awans  spośród  polskich jeźdźców w  rankingu - o 326 miejsc w górę zanotował Oskar Murawski .

 

POLACY w Rankingu FEI nr 164 na dzień 31.08.14

 


Skrzyczyński Jarosław 3817
Wojcianiec Wojciech 3231
Ludwiczak Krzysztof  2747
Opłatek Andrzej  2336
Bobik Jan  1917
Wechta Maksymilian  1794
Kubiak Grzegorz  1569
Grzegorzewski Adam  1480
Grzelczyk Kamil  1429
Kaźmierczak Michał 1409

30/09/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1480
2. Grundkowska Monika   444
3. Milczarek Nina 238
4. Żołądkiewicz Maciej   197
5. Seroka Anna  179
6. Pawlicka Dajana 176
7. Kubiak Jakub 140
8. Kałdonek Martyna  139
9. Klein Olaf  136
10.Szmytka Michalina  126

30/09/19 

1. Kierznowska Aleksandra 935
2. Lewicki Filip    581
3. Suska Juliana 423
4. Lehmann Dalia 375
5. Lewandowski Aleksander 282
6. Kawa Aleksandra  201
7. Błaszczak Julia  195
8. Babiak Filip  189
9. Bado Gabriela  174
10 Skrobacz Olga 161

 30/09/19

1.Pietrzak Daria 2695
2  Biegalska Iga  2354
3. Jabłońska Julia  2327
4. Zawadzka Eliza  2260
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Jannasz Wiktoria 1942
7. Kozioł Klara 1860
8. Marchwicka Maja 1572
9. Kłapińska Laura 1435
10. Brańka Borja Maria  1316

16/10/19

1. Pliem Perka Martyna  621
2. Sówka Nell 550
3. Ganowska Julia  536
4. Śliwiński Antoni 529
5. Skotarczak Nel  516
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 361
9. Pawłowska Kornelia 336
10.  Czeszejko Sochacka Lena  287

 16/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 213
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  135
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

  16/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Laura Tralewicz Pielak  311

 16/10/19

1. Friedman Maja Bella 558
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   156
6. Leszek Karwańska Wiktoria  129
7.  Okupny Wiktoria 119
8.  Bar Karolina  90
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 16/10/19