WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Halowy Puchar Polski 2015

Kalendarz rozgrywek Halowego Pucharu Polski w 2015 roku

Finał - 17-19 kwietnia 2015 w Jaszkowie

Regulamin rozgrywek HPP 2015

 

 

 

23/12/14


RIO 2016 - kwalifikacje aktualizacja FEI 18.12.14

22/12/14 g.17.50

Kalendarz zawodów kwalifikacyjnych do IO Rio 2016, aktualizacja regulaminu.

 

 


Rankingi PZJ na koniec 2014 roku

22/12/14 g.11.50

Na koniec 2014 roku liderem rankingu PZJ jest  Jarosław Skrzyczyński, liderką rankingu MJ i rankingu kobiet Zuzanna Gowin, najlepszym juniorem na koniec roku jest Andrzej Opłatek.

Ranking klubowy z rewelacyjnym wynikiem wygrał Klub Jeździecki Agro Handel Śrem

Końcowe rankingi PZJ 2014 rok

 

 


Konkursy ofert PZJ na stanowisko Trenera i Menadżera Dyscypliny

22/12/14 g.10.50

Regulaminy Konkursu PZJ na stanowiska Trenera - Selekcjonera oraz Menadżera dyscypliny. Termin składania ofert mija 10.02.2015

 


Gwiazdka w Jaszkowie - wyniki końcowe

21/12/14

ZGŁOSZENIA 19-21.12

WYNIKI 

 

 

 

 


JumpOff Hipodrom Sopot - transmisja LIVE


Michał Kaźmierczak w Salzburgu galeria

20/12/14

 


Ranking Ligi Europy Centralnej przed Finałem w Warszawie

16/12/14 g.16.00

Michał Kaźmierczak w rankingu Ligi Europy Centralnej przed zawodami finałowymi w Warszawie zajmuje drugie miejsce, tuż za reprezentantem Litwy Adriusem Petrovasem. Ranking Ligi Europy Centralnej przed finałem, video z konkursu Grand Prix z Salzburga.

 


III Eliminacje IV Halowego Pucharu Warmii i Mazur DĄBRÓWKA MAŁA

1612/14 g.11.45

ZGŁOSZENIA

 

WYNIKI / RANKINGI

 

 

 


EUROSPORT najbliższy program

15.12 g.22.30-23.35  CSI5 La Coruna

17.12 g.08.45 - 9.45 Rolex Grand Slam Genewa

17.12. g.20.05 - 21.05 Rolex Top Ten Genewa

17.12. 21.10 - 22.10 Rolex Grand Slam Genewa - powtórka

18.12. 22.00 - 23.15 Olympia London Alltech Christmas Puissance

19.12. 19.15 - 20.15 Olympia London Kingsland Christmas Speed Stakes - live

22.12  21.24 - 23.00 Olympia London Grand Prix

 


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20