W tym tygodniu:
 

CSI4 Macon Chaintre FRA

Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak

livestream

 

 

CSI3 St Tropez FRA 

 Andrzej Opłatek

livestream

 

 

 

CSI2-W Samorin SVK

 Adam Grzegorzewski, Agnieszka Olszewska, Lena Osadkowska, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Anna Ebner, Patrycja Ksiądz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka

livestream

 

 

CSI2 Bonheiden BEL

 Aleksandra Kierznowska

 

 

 

 Grand Prix Polski  Olsza 

livestream

 

 

ZO DiM Gałkowo 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Grand Prix Poczernina dla Michała Lemańskiego, Skrzyczynski liderem HPP

19/03/17

Michał Lemański wygrał Grand Prix HPP w Poczerninie na Billy Boy WZ, jako jedyny przejechał bez błędów przejazd podstawowy konkursu. Po VI ostatniej kwalifikacji do Halowego Pucharu Polski liderami rankingów są : Jarosław Skrzyczyński (seniorzy), Joanna Marciniak (MJ) , Dalia Lehmann i Martyna Rynkiewicz ( uniorzy) i Samanta Forlini (OPEN)

WYNIKI ZAWODÓW / RANKINGI 

 


Leszno - rekordowe zawody Dzieci i Młodzieży 24-26 marca 2017 - nowe godziny konkursów !

18/03/17

Do HZO DiM w Lesznie w dniach 24-26 marca 2017,będących próbą generalną przed Halowym Pucharem Polski zgłosiło się ponad 200 par. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Organizatora o nowych godzinach startów, listą zgłoszonych zawodników i koni.   

 

 

 


Hymn Polski we Francji ! Juniorka Agnieszka Cebulak wygrała konkurs 130 !

18/03/17

17 letnia reprezentantka Polski Agnieszka Cebulak na 11 letniej Jolly / Luxius x Cor de la Bryere / wygrała konkurs 130 cm podczas CSI2 Villeneuve-Loubet we Francji. 

WYNIKI KONKURSU

 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 14-19 marca 2017

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski : 

CSI2 Oliva Nova ESP / Krzysztof Okła /         livestram

CSIYH 5yrs 2m. W Hambla Z  Krzysztof Okła POL 16/03/17

CSIYH 5yrs 2mW Hambla Z  Krzysztof Okła POL 15/03/17

CSIYH 5yrs 1m. Neymar De Reve   W Hambla Z  Krzysztof Okła POL    14/03/17

 

 

CSI2 Mijas ESP/Michał Kaźmierczak,Klara Kostrzewa / livestream

Grand Prix CSI2 LR 145cm 2m. Michał Kaźmierczak POL / Stakorado 

CSI2 140cm 9m. Michał Kaźmierczak POL / Heila vd Heihoek   19/03/17 

CSI1 140cm 2m. Michał Kaźmierczak POL / Chica   18/03/17 

CSI2 130 cm 6m. Michał Kaźmierczak POL / Cisall FS   18/03/17

CSI2 135 cm  6m. Michał Kaźmierczak POL / Haila van de Heihok   17/03/17

CSI2 140 cm  8m. Klara Kostrzewa POL  / Riboy d'Alimat   16/03/17

 

 

CSI3 Braunschweig GER /  livestream

/ Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec, Adam Grzegorzewski /

145cm  1m. Adam Grzegorzewski POL / Okarino   17/03/17

145cm  5m. Dawid Kubiak POL / Anastacia III   17/03/17

 

 

TOSCANA Tour Arezzo  ITA    livestream

Aleksandra Kozanecka, Oliwia Szustkowska, Sophie von Werner, Magdalena Ziajkowska  

Silver 135 cm  6m. Aleksandra Kozanecka POL / Calero Z  19/03/17

Silver 130 cm  9m. Aleksandra Kozanecka POL / Calignka   17/03/17 

 

 

CSI2  Villeneuve  FRA  / Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak /

CSI2 130cm     1m. Agnieszka Cebulak / 18/03/17 

CSI2 125cm     2m. Agnieszka Cebulak POL / Joly  17/03/17

CSI1 110cm     4m. Aleksandra Cebulak POL / Lordanz   16/03/17 

 


CSI2 Lier BEL Paulina Malinowska / 
 

 

HPP Poczernin 

 

HZO Leszno

    HZO DiM Wolica

 


Hymn Polski w Braunschweig !! Adam Grzegorzewski na Okarino wygrał konkurs otwarcia 145cm !


Krzysztof Okła świetnie rozpoczął starty w Oliva Nova !! W konkursach dla młodych koni, w czołówce konkursów na debiutujących w turnieju 5 letnich W HAMBLA Z i NEYMAR DR

 

Maria, Carin and Krzysztof on both his horses were clear and in the jump-off this morning in the 5 year old class!🎉🐎

Post udostępniony przez Team Bengtsson & Kristoffersen (@team_bengtsson_kristoffersen)


Joanna Marciniak, Andrzej Opłatek i Monika Grundkowska wystąpią w tegorocznej 4 edycji Riders Academy 2017

 

14/03/17 

 


Grand Prix Leszna dla Darii Kobiernik ! - wyniki 10-12 marca 2017

12/03/17

WYNIKI ZAWODÓW 10-12.03.17

 

 


Grand Prix Wolicy dla Jakuba Krzyżosiaka - 12/03/17

12/03/17

Jakub Krzyżosiak na Atiqua wygrał Grand Prix Wolicy. Jarosław Skrzyczyński został liderem rankingu Halowego Pucharu Polski 2016/17 po piątych zawodach kwalifikacyjnch w Kaliszu.

WYNIKI / RANKINGI / VIDEO 

 

 

 


Dalia Lehmann wygrała Grand Prix J / MJ, Joanna Marciniak najlepszym młodzieżowcem konkursu - HPP Wolica

12/03/17

Dalia Lehmann na Annchen wygrała Grand Prix Juniorów / MJ piątego etapu HPP w Wolicy, na Quitoki była druga. Dalia Lehmann jako  jedyna bezbłędnie pokonała rozgrywkę. Najlepszym młodym jeźdźcem  w konkursie była Joanna Marciniak na Chelsea Blue.

 

 


Grzegorzewski Adam 2996
Miśkiewicz Tomasz  2801
Skrzyczyński Jarosław 2346
Kubiak Dawid 2118
Konopacki Przemysław  1660
Kaźmierczak Michał   1521
Wacławik Marek 1293
Opłatek Andrzej  1229
Lewicki Marek    1204
Kiecoń Mściwoj      1183

30/04/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24