W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSN Drzonków ZO Kwieki zgłoszenia

Zgłoszenia 16-18 maja 2014

CSN DRZONKÓW     ( Pula Nagród 51.700 zł )   więcej

ZO KWIEKI ( Pula Nagród 49.000 zł )   więcej

 


CSIO Odense 2014 zgłoszenia

12/05/14 g.22.00

CSIO Odense 15-18 maja 2014

23 Federacje jeździeckie zgłosiły do turnieju 128 zawodników na blisko 300 koniach. Polskę reprezentować będą : Andrzej Głoskowski, Mściwoj Kiecoń, Grzegorz Kubiak, Krzysztof Ludwiczak i Radosław Zalewski. Powodzenia !!

ZGŁOSZENIA            LISTY / WYNIKI           PROGRAM


Dobre wrażenie w Redefin

12/05/14 

Zuzanna Gowin i Maksymilian Wechta w dniach 9-11 maja startowali w niemieckim Redefin w zawodach kwalifikacyjnych do Young Riders Academy.

WYNIKI / GALERIA / VIDEO

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński czwarty w Grand Prix CSIO Linz

12/05/14

Jarosław Skrzyczyński na Crazy Quick ukończył konkurs Grand Prix CSIO w Linz na czwartym miejscu, Marek Lewicki na Abigej był szósty a Piotr Morsztyn dwunasty.

WYNIKI / VIDEO

 

 


Albert Ornat w dobrej formie w CSIJ Linz

12/05/14 

Bardzo udany turniej w Linz dla polskiego juniora, Albert Ornat wygrał jeden z konkursów, raz był drugi, w Grand Prix piąty.

Video / wyniki 

 

 


Puchar Narodów Linz 9 maja 2014

12/05/14

Reprezentacja Polski w składzie : Łukasz Appel, Piotr Morsztyn, Marek Lewicki i Jarosław Skrzyczyński w Linz w Pucharze Narodów z wynikiem 42 pkt zajęła ósme miejsce w konkursie i zdobyła 50 pkt do rankingu Furusiyya FEI Nations Cup™ Europe Division 2

WYNIKI / RANKING / Video 

 


Sukces Jarosława SKrzyczyńskiego w Linz

08/05/14 g.13.40

Jarosław Skrzyczyński wygrał konkurs otwarcia w Linz dla MK na 7 letnim holsztyńskim ogierze Cassini Van Hammond ( Cassini I - Corrado I ) wł. Anny Tomaszewskiej, na Inferno w tym samym konkursie był trzeci.  

 

VIDEO / WYNIKI 

 


CSI2 Redefin CSIO3 Linz zgłoszenia

06/05/14

Zapowiada się bardzo emocjonujący weekend. W Linz reprezentacja Polski walczyć będzie o pierwsze punkty do rankingu Furusiyya Nations Cup. W Redefinie zobaczymy po przerwie spowodowanej kontuzją Maksymiliana Wechtę i Zuzannę Gowin, którzy rywalizować będą w turnieju kwalifikującym do programu EEF Riders Academy dla obiecujących młodych zawodników.

 

ZGŁOSZENIA / podręczne linki


Bartosz Goszczyński piąty w Grand Prix Magna Racino

06/05/14

Bartosz Goszczyński na Zanzibarze w konkursie LR 155 cm Grand Prix w Magna Racino zajął piąte miejsce ( 04.05.14 )

WYNIKI / GALERIA

 

 


CSN Forst Mściwoj Kiecoń w dobrej formie

06/05/14

Liczna polska reprezentacja w składzie Mściwoj KIecoń, Nawojka Kiecoń, Piotr Kaliszuk, Paulina Kopacz, Daria Kobiernik,  Marek Modelewski, Dominika Kiszkurno, Artur Moskiewicz, Patryk Modelewski w dniach 2-4 maja b.r z powodzeniem rywalizowali w turnieju CSN Forst / Lausitz. Mściwoj Kiecoń w Grand Prix był trzeci na Urbane i piaty na Celana Z.. Wyniki turnieju tu

 


Skrzyczyński Jarosław 4653
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1960
Grzegorzewski Adam 1734
Wechta Maksymilian  1688
Bobik Jan  1634
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Kiecoń Mściwoj 769

30/11/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18