W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
 

CSI4-W Poznań Cavaliada

 

zgłoszenia  

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL 

Mateusz Tyszko 

livestream

 

 

 

CSI3 MET Oliva ESP 

Jacek Polikowski

Sławomir Polikowski 

livestream

 

 

 

CSI2 Sharjah UAE

Amelia Mościcka 

 

 

 

 

CSI2 Salzburg AUT

Piotr Ciołczyk 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

  

 

  

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Grand Prix CSI-W Leszna dla Jarosława Skrzyczyńskiego !!

23/10/16  foto@primel.pl 

Jarosław Skrzyczyński na fenomenalnej Quintelli wygrał Grand Prix CSI-W w Lesznie. W niedzielnych finałach najlepiej dla Polski jeździli Dajana Pawlicka, Adam Grzegorzewski, Małgorzata Koszucka i 14 letnia Aleksandra Zybala. 

 

WYNIKI TURNIEJU  

 


Rozkład Jazdy 21-23.10.16 WYNIKI

CSI2-W Leszno  1m Grand Prix Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

 

HZO Michałowice    1m. Grand Prix Zdeněk Žíla  / Dominika B / SVK

 

HZO Łąck    1m. Grand Prix  Dawid Rakoczy / Conraldik IV / KJ Profil Piła 

 

HZO Jaszkowo  1m.  GP Jacek Kuśnierczak / Coco Chanel K / JUKS Mieczewo Borkowice

 

CSI2 Manerbio ITA / 34m Grand Prix Jan Chrzanowski  POL / Portland du Ter 

 


CSI2-W Leszno 21-23.10.2016 - zgłoszenia, program,

19/10/16

 

Zgłoszenia, program - CSI2-W / CSI1 

zamówienia zdjęć Katarzyna Primel   foto@primel.pl

 

 

 


Rankingi PZJ w kat Dzieci i Kuców na dzień 16/10/16

19/10/16

RANKING PZJ w kat Dzieci 16/10/16

1m. Aleksandra Kierznowska KJ Kietlów ( na zdjęciu )

 

RANKING PZJ Kuców i MK 13/10/16 

1m Gr A - Eliza Zawadzka KJ Zbyszko

1m. Gr B - Agata Kamińska Ranczo Kołata 

1m. Gr C - Karolina Łaszkiewicz BPK

1m Gr D - Franciszek Jurzak Ponylandia 

1m. Gr E - Wiktoria Stanisławska CH Jaszkowo 

 


Polacy w Top formie w Magna Racino - Ludwiczak, Opłatek, Szustkowska w czołówkach wyników.

16/10/16 

Na zdjęciu : Krzysztof Ludwiczak i wspaniała 7 letnia klacz Queen La Balou 


Grand Prix Leszna dla Marka Lewickiego ! Wyniki HPLMK 14-16.10.16

16/10/16

Grand Prix Leszna 16/10/16

1m. Marek Lewicki 

2m. Adam Grzegorzewski 

3m. Małgorzata Koszucka 

 

 

 


Dawid Kubiak drugi w konkursie do Pucharu Świata w Siauliai 15/10/16

 

VIDEO www.swiatkoni.pl

WYNIKI


Rozkład Jazdy 13-16 października 2016

CSI2 Magna Racino AUT  / Krzysztof Ludwiczak / Andrzej Opłatek / Zuzanna Gowin / Kozanecka Aleksandra / Oliwia Szustkowska, Sophie Von Werner / 

listy / wyniki               LIVESTREAM

 

CSI2-W Siauliai  LAT  / Dawid Kubiak 

listy / wyniki 

 

CSI2 Asten NED / Michał Ziębicki , Anna Szary Ziębicka / 

listy / wyniki 

 


CSI2 Villamoura POR / Bartosz Adamus, Adam Nicpoń /

listy / wyniki               LIVESTREAM

 

 

CSI2 Cagnes-sur-Mer FRA  / Jan Chrzanowski

listy / wyniki

 

HPLMK   Leszno 

 


Ranking PZJ 30.09.16

LIDERZY RANKINGU PZJ

30.09.16 

 

Jarosław Skrzyczyński 

Andrzej Opłatek - MJ

Adam Grzegorzewski - J

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Regulamin Halowego Pucharu Polski (HPP) w skokach przez przeszkody (na sezon 2016/2017)

12/10/16

 

 

 


Miskiewicz Tomasz  3000
Grzegorzewski Adam 2652
Skrzyczyński Jarosław 2570
Kubiak Dawid 2253
Konopacki Przemysław  1849
Wacławik Marek    1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1310
Ludwiczak Krzysztof  1281
Kaźmierczak Michał      1255

31/10/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   674
2. Kierznowska Aleksandra  577
3Suska Juliana  447
4. Maruszak Lena    386
5. Stefańska Natalia    334
6. Kubik Natalia   270
7. Parkitny Maximilian  166
8. Biskup Julia    142
9.  Lewandowski Aleksander 127
10. Osuch Aleksandra  106

31/10/23

1. Biegalska Iga 546
2. Skrzyczyński Patryk  436
3. Zawadzka Eliza    361
4. Wypchło Aleksandra         311
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         273
7. Sydow Natalia   208
8. Ganowska Julia  202
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/10/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Babczyńska Małgorzata   1980
3. Chojowska Iga       1857
4. Goszczyński Adam 1755
5. Lehmann Nadia   1515
6. Bigaj Irena  1470
7  Frączkowska Roksana  1405
8. Chylińska Antonia  1379
9. Słoniec Paulina 1270
10. Kuczerawy Zuzanna  1265

30/09/23

1.  Layer Blanka  310
2.  Cicha Zofia   288
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 246
4.  Szmyt Maria  222
5.  Lubońska Helena   158
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Maślak Pola  126
9   Cytarska Hanna  96
10. Marszałek Amelia  90

30/09/23

1.  Reimann Zofia 460
2.  Prasek Hubert    451
2.  Binkowska Wera 451
4.  Wierucka Zofia  431
5.  Koperska Pacyńska M. 366
6   Lewicka Aleksandra   316
7.  Jensen Natalia   293
8.  Kulesza Lila    289
9.  Seroczyńska Nela   278
10. Wnuczko Sara 254

30/09/23

1  Janaszczyk Lena     500
2. Reimann Zofia  382
3. Wnuczko Sara  316
4. Goszczyński Tomasz  306
5. Lubońska Helena  279
6. Nowak Antoni  275
7  Luboński Ignacy 271
8. Rąbca Milena      265
9  Seroczyńska Nela  240
9. Głoskowska Maja  224

30/09/23

1. Tymieniecka Wiktoria   592    
2. Stasiak Agata  440
3. Buczek Agata   435
4. Laskowski Julian      385
5. Pasternak Julia    296
6. Kamińska Zofia    284
7. Wiśniewski Marcel    273
8. Przybyła Agata    271
9.  Sawa Blanka  225
10. Głogowska Nina      206

30/09/23

1.  Kierznowska Jagoda   995
2.  Cwalina Wiktoria   930
3.  Biel Zofia   750
4.  Aniołek Hubert     475
5.  Kraśko Aleksander 335
6.  Hart Dyke Zofia  300
7.  Gola Helena  135
8.  Janusz Zofia  105
8.   Gałysa Zuzanna  105
10.  Janusz Zofia  50

30/09/23

1.  Ciszek Maria     563
2.  Olaszek Alicja 450
2.  Pakur Zofia  450
4.  Wiśniewski Marcel          434
5.  Moczkowska Carla         423
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Hart Dyke Zofia    346
8.  Kmietowicz Lilla           335
9.  Mirek Maja   312
10. Kamińska Zofia   301

30/09/23