W tym tygodniu:
 
Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Grzegorz Kubiak 
 
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
Juliana Suska 
 
Jan Chrzanowski  
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI3-W Leszno galeria Katarzyna Primel ( wtorek 28.10.14 )

zamówienia zdjęć foto@primel.pl

 


Skrzyczyński, Gowin, Wechta, Kozanecka, Bach i Wilska najlepsi w poniedziałek w Lesznie

28/10/14

Poniedziałek w Lesznie był bardzo udany dla polskich zawodników. Cztery spośród sześciu rozegranych tego dnia konkursów wygrali reprezentanci Polski - Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta, Aleksandra Kozanecka i Dominika Bach. Zuzanna Gowin wywalczyła trzecie miejsce w konkursie zaliczanym do rankingu FEI.

Wyniki / video

 


CSI3-W Leszno 26-29.10.2014 - podręczne linki

26-29.10.2014

  ZGŁOSZENIA CSI3-W              ZGŁOSZENIA CSIYH                   PROGRAM

  WYNIKI                                     LISTY                                       LIVEstream

 

!!! Bieżące informacja na naszym FACEBOOKu i TWITTERZE  !!!


Kamil Grzelczyk nie do pokonania w Jaszkowie

27/10/14

Kamil Grzelczyk na Wibaro ( Bajou du Rouet - Graf Quidam ) wygrał w Jaszkowie wszystkie konkursy DR w tym Grand Prix.  Gratulacje !

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 


CSI3-W Leszno 2014 - konkursy otwarcia

26/10/14 g.21.30

W konkursach otwarcia w Lesznie najlepiej spośród polskich jeźdźców spisali się Andrzej Opłatek  ( konkurs DT ) i Dominika Bach ( konkursy dla MK ).

WYNIKI / VIDEO / Galeria

 

 


Sukces ! Natalia Koziarowska druga w Wr Neustardt !

25/10/14 g.18.50

Natalia Koziarowska na debiutującej na międzynarodowej arenie 6-letniej klaczy Antina wywalczyła drugie miejsce w sobotnim konkursie dla MK w Wr. Neustadt w Austrii . Gratulacje !!
 

Wyniki / Video

 


Oskar Murawski - video z Neumunster

25/10/14

Oskar Murawski na 10 letnim OS wałachu Casting 3 ( Cellestial - Calypso II ) wygrał w dniu 23.10.14 konkurs 140 cm w Neumunster.

 

Video

 

 


Kwalifikacja drużynowa Rio 2016 w Samorin 30.07-02.08.2015

24/10/14 g.12.45

Reprezentacja Polski pojedzie w 2015 roku do słowackiego Samorin po kwalifikację zespołową do Igrzysk Olimpijskich w Rio w 2016 r.

 

 

 


Sukces !! Oskar Murawski najlepszy w Neumunster

23/10/14 g.19.30

Oskar Murawski wygrał konkurs 140 w Neumunster. Gratulacje !! WYNIKI konkursu

Podręczne linki tu , poniżej video z dekoracji zwycięzcy , hymn Polski dla Oskara Murawskiego.

 


Galeria - sukces Michała Kaźmierczaka na Litwie

23/10/14

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3817
Wojcianiec Wojciech 3231
Ludwiczak Krzysztof  2747
Opłatek Andrzej  2336
Bobik Jan  1917
Wechta Maksymilian  1794
Kubiak Grzegorz  1569
Grzegorzewski Adam  1480
Grzelczyk Kamil  1429
Kaźmierczak Michał 1409

30/09/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1480
2. Grundkowska Monika   444
3. Milczarek Nina 238
4. Żołądkiewicz Maciej   197
5. Seroka Anna  179
6. Pawlicka Dajana 176
7. Kubiak Jakub 140
8. Kałdonek Martyna  139
9. Klein Olaf  136
10.Szmytka Michalina  126

30/09/19 

1. Kierznowska Aleksandra 935
2. Lewicki Filip    581
3. Suska Juliana 423
4. Lehmann Dalia 375
5. Lewandowski Aleksander 282
6. Kawa Aleksandra  201
7. Błaszczak Julia  195
8. Babiak Filip  189
9. Bado Gabriela  174
10 Skrobacz Olga 161

 30/09/19

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19