W tym tygodniu:
 
 
 
Adam Grzegorzewski
 
 
 
 
Mikołaj Barański, Laura Barańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Arezzo - Finały

 

WYNIKI TURNIEJU - II tydzień 24-29.03.2015

 

W Grand Prix nie wystartował Marek Lewicki i Wojciech Wojcianiec. W konkursie 135 Silver Marek Wacławik na Zucca był szósty. Bez błędów pojechała też Klara Kostrzewa na Wiske w porannym konkursie 130 cm.   29/03/15 g.17.30


HZODiM Leszno 27-29.03.15 - WYNIKI

 29/03/15

HZO DiM Leszno. Aleksandra Bolko wygrała Finał Rundy Juniorskiej / Młodzieżowej na Dragonie. Maria Baehr  na La Strada L triumfowała w Grand Prix Dzieci 125 cm.  Gratulacje !!

 

 


Sukces Zuzanny Gowin w Arezzo

28/03/15 g.20.00 

Zuzanna Gowin na Emperio vant Roosakker w świetnej formie ! Wygrała poranny konkurs 140 SIlver Tour. WYNIKI

Gratulacje !!

Video 


Piątek 27.03.15 Sukcesy w Arezzo od samego rana !

Wojciech Wojcianiec na Nitrox trzeci w konkursie 135 Gold Tour wyniki 

 

Wiktor Larkowski na Arenie trzeci w konkursie 120 Bronze Tour    wyniki

 


HZODiM Leszno 27-29.03.15 - zgłoszenia, program

26/03/15 g.19.30

 

W Lesznie liczna obsada najmłodszych skoczków wystartuje w ostatnich zawodach przed HPP, który już niebawem 10-12.04.15 również w Lesznie.  

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

ZGŁOSZENIA  

 


Marek Lewicki i Marek Wacławik przebojem rundy dla 5 latków w Arezzo

WYNIKI

Chacco Nann  / Marek Lewicki - 3 x 1 miejsce
Ferrari K / Marek Wacławik - 3 x 1 miejsce
Fameus Olt  / Marek Wacławik - 2 x 1 miejsce


Marek Lewicki i Wojciech Wojcianiec zakwalifikowali się do Grand Prix Arezzo

26/03/15 g.17.00 

Marek Lewicki na Abigej i Wojciech Wojcianiec na Quasi de Kergane plasując się w zakończonym właśnie konkursie kwalifikacyjnym 145 Gold Tour w pierwszej dziesiątce zakwalifikowali się do niedzielnego LR Grand Prix CSI3 Arezzo.  W niedziele powalczą o minima olimpijskie i kwalifikacje do Aachen ( W.Wojciniec )  Gratulacje !!  

wyniki konkursu 145 Gold Tour 


Wojciech Wojcianiec drugi i trzeci w Finale Rundy dla koni 6 letnich w Arezzo

26/03/15 g.16.40

Wojciech Wojcianiec z sukcesami ukończył finał dla 6 latków w Arezzo. Na koniach należących do Grzegorza MieleńczukaPro-Fur Farm Equipment ; westfalskiej klaczy  Caloma Melloni (Cavalier/Lancer III ) był drugi a na ogierze rasy KWPN Naccord Melloni  ( Nabab de Reve Acord II ) ukończył konkurs na 3 miejscu. Konkurs wygrał reprezentant gospodarzy  Ciampiego Garofalo na klaczy Evita S ( Tygo/Casco ). 

WYNIKI KONKURSU Finał Rundy 6 latków

 


Sukces w Arezzo !! Marek Lewicki pokonał Mistrza Olimpijskiego !

26/03/15 g.13.45

 

Marek Lewicki w świetnym stylu wygrał w Arezzo konkurs otwarcia na Codetia VDL pokonując m.in Steva Guerdat - Mistrza Olimpijskiego z Londynu.   W konkursie startowało 120 koni.  

WYNIKI / VIDEO 

 


Ranking HPP po zawodach w Jaszkowie ( IV kwalifikacja )

26/03/15 g.12.50

 

Liderzy rankingu HPP po IV turniejach klasyfikacyjnych

Andrzej Głoskowski - seniorzy

Weronika Wilska - MJ

Adam Grzegorzewski - juniorzy

Robert Hestkowski - amatorzy

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3788
Opłatek Andrzej  3535
Ludwiczak Krzysztof  3161
Wechta Maksymilian  2566
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1738
Kubiak Grzegorz  1514
Kaźmierczak Michał  1340
Kiecoń Mściwoj  1289

 31/12/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20