W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

ZO Gajewniki wyniki

27/06/14 g.21.15   update 29/06/14 g.19.40

WYNIKI piątek

WYNIKI sobota

WYNIKI niedziela

 

 


Mistrzostwa Polski Warka 2014

25/06/14 g.15.30

ZGŁOSZENIA MP Warka 2014

25 seniorów

18 młodych jeźdzców

25 juniorów

PPD - 18 zawodników

strona organizatora

 


XX OOM Dolny Śląsk 2014

23/06/14 g.2

Lista zakwalifikowanych zawodników do XX OOM w Sportach Letnich 2014, program, regulamin, oficjalna strona.

 

 


CSI2 Caen Test Event WEG z Łukaszem Wasilewskim

23/06/14 g.22.30

Łukasz Wasilewski w dniach 25-26.06.14 wystartuje w testowych zawodach na stadionie D'Ornano w Caen we Francji, na którym we wrześniu odbędą się Mistrzostwa Świata.

 

 


Triumf Andrzeja Głoskowskiego w Olszy

23/06/14 g.11.45

Niezwykle udany był miniony weekend dla Andrzeja Głoskowskiego, który wygrał Grand Prix Nadziei Olimpijskich i Grand Prix Polskich Producentów Żywności w Olszy. Gratulacje !

 

WYNIKI  / GALERIA

 

 


Świetna forma Oskara Murawskiego w Fehmarn Pferde Festival

23/06/14 g.10.35

Oskar Murawski w dniach 20-22.06.14 startował w zawodach CSN Fehmarn Pferde Festival . W konkursie Grand Prix był czwarty na Lennox 270, wygrał jeden z konkursów ŚR na Peter Pan, w rundzie MK świetnie spisał się na 7 letnim Spooky Cat 7.

VIDEO / WYNIKI

 


Zmiany

21/06/14 g.11.00

Składamy podziękowania dla Pana Trenera Wassibauera  za wiele lat pracy z Reprezentacją a nowemu Koordynatorowi  Kadr Panu Kaczorowskiemu życzymy powodzenia i sukcesów !

Redakcja KadraSkoki.pl

 

Galeria z pracy Rudigera Wassibauera z Reprezentacja w latach 2009 - 2014 

 


CSI3-W Olomouc CZE 12-15.06.2014 galeria wyniki

Paulina Koza, Maja Radomska, Krzysztof Okła, Krzysztof Prasek i Beata Szumińska to zawodnicy dla których turniej w Olomouc był najbardziej udany.

 

WYNIKI / GALERIA

 

 

 


Andrzej Głoskowski i Cros bohaterami CSI Poznan 2014


Rankingi FEI i PZJ na koniec maja 2014

11/06/14 g.14.00

Jarosław Skrzyczyński kolejny miesiąc  na pozycji lidera w rankingu PZJ . Najlepszy junior rankingu PZJ - Andrzej Opłatek, najlepszy młodzieżowiec - Maksymilian WechtaZuzanna Gowin najwyżej w rankingu kobiet. Gratulacje !!

RANKING PZj / FEI

 


Skrzyczyński Jarosław 4653
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1960
Grzegorzewski Adam 1734
Wechta Maksymilian  1688
Bobik Jan  1634
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Kiecoń Mściwoj 769

30/11/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18