W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam Bartosz Goszczyński, Anna Ebner, Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI3-W Leszno galeria Katarzyna Primel ( wtorek 28.10.14 )

zamówienia zdjęć foto@primel.pl

 


Skrzyczyński, Gowin, Wechta, Kozanecka, Bach i Wilska najlepsi w poniedziałek w Lesznie

28/10/14

Poniedziałek w Lesznie był bardzo udany dla polskich zawodników. Cztery spośród sześciu rozegranych tego dnia konkursów wygrali reprezentanci Polski - Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta, Aleksandra Kozanecka i Dominika Bach. Zuzanna Gowin wywalczyła trzecie miejsce w konkursie zaliczanym do rankingu FEI.

Wyniki / video

 


CSI3-W Leszno 26-29.10.2014 - podręczne linki

26-29.10.2014

  ZGŁOSZENIA CSI3-W              ZGŁOSZENIA CSIYH                   PROGRAM

  WYNIKI                                     LISTY                                       LIVEstream

 

!!! Bieżące informacja na naszym FACEBOOKu i TWITTERZE  !!!


Kamil Grzelczyk nie do pokonania w Jaszkowie

27/10/14

Kamil Grzelczyk na Wibaro ( Bajou du Rouet - Graf Quidam ) wygrał w Jaszkowie wszystkie konkursy DR w tym Grand Prix.  Gratulacje !

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 


CSI3-W Leszno 2014 - konkursy otwarcia

26/10/14 g.21.30

W konkursach otwarcia w Lesznie najlepiej spośród polskich jeźdźców spisali się Andrzej Opłatek  ( konkurs DT ) i Dominika Bach ( konkursy dla MK ).

WYNIKI / VIDEO / Galeria

 

 


Sukces ! Natalia Koziarowska druga w Wr Neustardt !

25/10/14 g.18.50

Natalia Koziarowska na debiutującej na międzynarodowej arenie 6-letniej klaczy Antina wywalczyła drugie miejsce w sobotnim konkursie dla MK w Wr. Neustadt w Austrii . Gratulacje !!
 

Wyniki / Video

 


Oskar Murawski - video z Neumunster

25/10/14

Oskar Murawski na 10 letnim OS wałachu Casting 3 ( Cellestial - Calypso II ) wygrał w dniu 23.10.14 konkurs 140 cm w Neumunster.

 

Video

 

 


Kwalifikacja drużynowa Rio 2016 w Samorin 30.07-02.08.2015

24/10/14 g.12.45

Reprezentacja Polski pojedzie w 2015 roku do słowackiego Samorin po kwalifikację zespołową do Igrzysk Olimpijskich w Rio w 2016 r.

 

 

 


Sukces !! Oskar Murawski najlepszy w Neumunster

23/10/14 g.19.30

Oskar Murawski wygrał konkurs 140 w Neumunster. Gratulacje !! WYNIKI konkursu

Podręczne linki tu , poniżej video z dekoracji zwycięzcy , hymn Polski dla Oskara Murawskiego.

 


Galeria - sukces Michała Kaźmierczaka na Litwie

23/10/14

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19