W tym tygodniu :
 
 
/ Cassandra Orschel, Krzysztof Okła, Wiesław Nowak / 
 
 

 

/ Anna Szary - Ziębicka, Natalia Czernik, Michał Ziębicki, Bartosz Adamus / 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

HPLMK 2013 - druga kwalifikacja

22/10/13 g.03.00

Po dwóch turniejach w klasyfikacji HPLMK 2013 prowadzą Anna Miśkiewicz na wałachu Puerto Rico w kat. koni 4 letnich, Justyna Kurek na klaczy Quinchella w kat koni 5 letnich i Łukasz Brzóska na og. Aplauz w kat. koni 6 letnich Gratulacje !! Finał V edycji HPLMK 2013 odbędzie się w dniach 15-17 listopada. Dalej wyniki, obszerna galeria zdjęć autorstwa Katarzyny Primel oraz relacje video i 


Grand Prix Leszna dla Huberta Kierznowskiego

21/10/13 g.07.00

Relacja video, wyniki końcowe i  galeria zdjęć Katarzyny Primel z wczorajszego konkursu GRAND PRIX w Lesznie, które wygrał Hubert Kierznowski z KJ Kietlów na klaczy Siney będącej własnością Moniki Morsztyn. Gratulacje !!

 

 

 


Łukasz Koza drugi w Grand Prix Wr Neustadt

20/10/13 g.17.3o

Łukasz Koza drugi w Grand Prix Wr Neustadt Gratulacje !!!

WYNIKI

 

 

 

 

 

 

 

 


Paweł Spisak medalistą MŚMK w WKKW

20/10/13 g.12.30

Sukces !! Paweł Spisak trzeci na Mistrzostwach Świata Młodych Koni w WKKW

Gratulacje !!!

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w konkursie East vs West w Helsinkach

20/10/13 g.12.00

Jarosław Skrzyczyński na Baltazar du Rouet był gwiazdą sobotniego wieczoru w Helsinkach. W bardzo widowiskowym konkursie East vs West ustąpił tylko reprezentantowi Włoch - Luca Maria Moneta. Gratulacje !!

 

 


Sobotnie Finały w Wr Neustadt

20/10/13 g.05.30

Dobra forma polskich jeźdźców w Wr Neustadt w finałowych sobotnich konkursach. Łukasz Koza szósty w trudnym konkursie Derby, Aleksandra Lusina również była szósta w Finale dla 6 latków, Michał Każmierczak piaty w Finale Rundy Rubinowej a Finał 7 latków najlepiej spośród naszych zawodników pojechał Łukasz Koza na Bijou Be. Gratulacje !!

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w pierwszym konkursie w Helsinkach

18/10/13 g.17.30

 

Fenomenalny Baltazar du Rouet i Jarosław Skrzyczyński drugą parą w konkursie otwarcia w Helsinkach  !! Gratulacje !!!

WYNIKI KONKURSU

 

 


Maksymilian Wechta wygrał w Odense konkurs DR

18/10/13 g.13.00

Maksymilian Wechta wygrał konkurs Dużej Rundy o nagrodę MUSTANG-trailer w Odense na klaczy Calanda Gratulacje !! Wspaniała forma naszego młodzieżowca !

 

wyniki

 


Galeria Wr Neustadt autor sIBIL sLEJKO

18/10/13 g.08.30

Galeria International Equestrian October Festival Wr Neustadt 2013

autor sIBIL sLEJKO

 

 

 

 

 


Jan Chrzanowski w Hiszpanii

18/10/13 g.07.10

Jan Chrzanowski z 4 końmi od dziś startuje w słonecznej Hiszpanii  w Oliva Autumn Tour 2013

Powodzenia !!

Podręczne linki do wyników / więcej o koniach J. Chrzanowskiego 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3809
Grzelczyk Kamil  2047
Wojcianiec Wojciech 1808
Ludwiczak Krzysztof  1720

Kaźmierczak Michał 

1517
Grzegorzewski Adam 1367
Opłatek Andrzej 1174
Kubiak Dawid  1148
Bobik Jan  1085
Mściwoj Kiecoń 1056

31/08/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1367
2. Opłatek Andrzej   1174
3. Szmytka Michalina  539
4. Pawlicka Dajana  489
5. Marciniak Joanna  409
6. Grundkowska Monika  193
7. Rozynek Martin 180
8. Żołądkiewicz Maciej  178
9. Grochowina Izabela 147
10.Seroka Anna  147

31/08/17

1. Lehmann Dalia  222
2. Rynkiewicz Martyna  161
3. Baehr Maria  135
4. Lewicki Filip 127
5. Bolko Aleksandra  110
6. Matuszewska Magdalena 108
7. Szustkowska Oliwia  90
8. Jaglarz Julia  77
9. Korbalewska Kaja   76
10. Sawicka Marta  72

31/08/17

1. Kierznowska Aleksandra  1888
2. Suska Juliana   1677
3. Skrobacz Olga 1426
4. Dobkowska Milena  1277
5. Kłapińska Laura 847
6. Kosmol Oliwia  837
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Jarocka Zuzanna  634

31/07/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  117

31/07/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

31/07/17

1. Banaszek Zofia  219
2  Walorek Julia   182
3.  Von Mauberg Aurelia   177
4. Henzel Dominika  160
5. Kozioł Klara  126
6. Łaszkiewicz Karolina 92
7. Hołoń Katarzyna   91
8. Boryna Maja  86
9. Bednarczyk Julia  80
10. Król Wiktoria  79

31/07/17

1. Kamińska Agata 1073
2. Osuch Aleksandra  689
3. Wągrodzka Róża  336
4. Stefańska Natalia  270
5. Walorek Julia  268
6. Derda Agata  243
7. Płatek Oliwia   227
8. Dubiniak Matylda  193
9. Jabłońska Julia 177
10. Hendrys Maja  173

31/07/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

31/07/17