W tym tygodniu:
 

CSI4 Macon Chaintre FRA

Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak

livestream

 

 

CSI3 St Tropez FRA 

 Andrzej Opłatek

livestream

 

 

 

CSI2-W Samorin SVK

 Adam Grzegorzewski, Agnieszka Olszewska, Lena Osadkowska, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Anna Ebner, Patrycja Ksiądz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka

livestream

 

 

CSI2 Bonheiden BEL

 Aleksandra Kierznowska

 

 

 

 Grand Prix Polski  Olsza 

livestream

 

 

ZO DiM Gałkowo 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

KJK Szary Michałowice - VII etap Polski Ligi Jeździeckiej 20/08/23

Magda Kamińska - Kumorek - najlepsza w Grand Prix fot. Przemysław Antosz 

 

Grand Prix - Finał Rundy Złotej PLJ Michałowice 20/08/23

 

1m. Magda Kamińska - Kumorek  BRANDY KJ Preria Wilkowice 0/0  44,06s

2m. Jakub Kubiak  QUILIBET  KJ przy SO Łąck  0/4 35,82 s 

3m. Krzysztof Mazur  CICERO KJ Legia Kozielska Warszawa  1 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE   

 


ZO Bogusławice 18-20/08/2023

Dominik Słodczyk fot. Klaudia Kanicka Fotografia

 

Podium konkursu GRAND PRIX  o szablę majora Henryka Dobrzańskiego ps. HUBAL pod patronatem Stowarzyszenia Hubalowa Rodzina 20/08/23

 

1m. Dominik Słodczyk  COUPANASA  KJ Zbrosławice  0/0 36,87s 

2m. Marcin Matelski  LUGANO  Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie   0/0 39,13s 

3m. Zuzanna Nadolny - Zawadowicz CASSILIANO KJ Arpav Gdańsk   0/0 42,16s 

 

WYNIKI GRAND PRIX       WYNIKI ZAWODÓW 

 


Baborówko Jumping Show 18-20/08/2023

Podium Grand Prix fot. Zuza Kaczmarek Photography 

 

Grand Prix CSI2 LR 145cm Baborówko 2023

1m. Dawid Kubiak  POL ANASTACIA III

2m. Ales Opatrny CZE  LOCANTO RN

3m. Dawid Skiba POL  LA VULKANO L

 

 

WYNIKI        ARCHIWUM VIDEO           ZGŁOSZENIA      


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

 

niedziela 20/08/23

Grand Prix LR 145cm   - 1m. Dawid Kubiak  ANASTACIA III

CSI2 140cm  - 1m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY

CSI2 130cm - 2m. Daria Kobiernik COLETTE

CSI1 125cm - 1m. Marek Wacławik  COMME SI

CSI1 115cm - 1m. Agnieszka Olszewska  TAJNA

Grand Prix Dzieci CSIch - 1m. Aleksandra Brzozowska CLAUDIA

Finał CSIYH 6/7 yo - 1m. Grzegorz Nowak KASKADA

Finał CSIYH 5yo - 1m. Jarosław Skrzyczyński  CONSTABLE

 

sobota 19/08/23

CSI2 LR 145cm - 2m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

CSI2 135cm - 2m. Michał Kaźmierczak DEXTER

CSI1 120cm - 1m. Jan Bobik HASALA

CSI1 110cm - 1m. Aleksandra Lewicka PAINTED WHITE COURTIER

CSICH 125cm - 1m. Aleksandra Brzozowska MAKE MY DAY PICOBELLO Z

CSIYH 6/7 yo - 1m. Grzegorz Nowak KASKADA

CSIYH 5 y/o 

 

piątek 18/09/23

CSI2 140cm - 3m. Michał Kaźmierczak DEXTER

CSI2 130cm - 1m. Daria Kobiernik VENUS

CSI1 120cm - 1m.  1m. Marek Wacławik  COMME SI

CSI1 110cm - 1m. Łukasz Brzóska SHADE OF GOLD NVE Z

CSICh 120cm - 1m. Aleksandra Brzozowska CLAUDIA

CSIYH 6/7 yo - 1m. Grzegorz Nowak KASKADA

CSIYH 5 y/o 


ZO DiM JKS u Robsonów - II kwalifikacja Cavaliada Future 13/008/23

 

Amelia Marszałek i Wera Binkowska zwyciężyły w II kwalifikacji do Cavaliady Future 2023/24

fot. JKS u Robsonów  

 


ZO DiM Jakubowice 11-13 sierpnia 2023

 

 


ZO Jeżów Stajnia Qando 11-13/08/2023

Dominik Słodczyk fot.  Sylwia Piwoń Fotografia

 
ZO Jeżów Stajnia Qando - Podium Grand Prix 13/08/23
 
1m. Dominik Słodczyk  COUPANASA  KJ Zbrosławice  0/0 45,57 s 
2m. Roksana Nawrocka  CHENOA  KS Gajewniki  0/el 
3m. Julia Cichecka  ROSA CALIA M   LKJ Ostroga Opole 4 pkt 
 
 
 

CSI2 Zurich 10-13 sierpnia 2023

 

Andrzej Opłatek w dn 10-13 sierpnia 2023 wystąpił w 2* turnieju w Zurichu. W konkursie rankingowym LR 145 na koniu DIAROUBET zajął drugie miejsce. 

 

WYNIKI ZAWODÓW    ARCHIWUM VIDEO 


CSI4/ CSIYH Opglabbeek 10-13 lipca 2023

Marek Lewicki 

Reprezentacja Polski : Marek Lewicki, Monika Dulczewska

WYNIKI TURNIEJU 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

13/08 Grand Prix LR 155 - 22m. Marek Lewicki LA PEZI

11/08 CSIYH - 8m. Monika Dulczewska GARFIELD DE LA CENSE

10/08 CSI4 LR 150 - 4m. Marek Lewicki  LA PEZI  

10/08 CSI4 140 - 4m. Marek Lewicki COME

10/08 CSIYH - 7m. Marek Lewicki NARTHAGO VDL


Mistrzostwa Polski Młodych Koni Łąck 10-13 sierpnia 2023

 

 

ZWYCIĘZCY MPMK 2023  KONIE HODOWLI POLSKIEJ

Rocznik 2019 – 1m. ogier SUPER JOY / Joyride  x Sanvaro / hodowca i wł.  Zbigniew Kosiński / zawodnik Michał Jóskowiak

 

Rocznik 2018 – 1m. klacz NIRWANA / Number One x Landjonker S / hod. Mariusz Grabowski / wł i zawodnik Jakub Podgórny

 

Rocznik 2017 – 1m. ogier CASCADERO / Cascadello I x Stakkato / hod. Piotr Wiese wł. Gospodarstwo Rolne Andrzej Opłatek / zawodnik Vitali Charadnik

 

Rocznik 2016 – 1m. ogier CZUMI GR / Sakamon x Lesotho / hod. i wł. Ryszard Gardyjas / zawodnik Jan Bobik

 

ZWYCIĘZCY MPMK 2023 KONIE HODOWLI ZAGRANICZNEJ 

Rocznik 2019 – 1m. holsztyński ogier CRAZY BOY GREENHILLS / Cascadello I x Clinton I / hod. Marcin Gerke, wł. Kamil Ogórek / zawodnik Mateusz Tyszko

 

Rocznik 2018 – 1m. ogier Zang BLITZ AL Z / Balou Star x Chin Chin / hod. Zangershide, wł. Sylwester Kosiński i Magdalena Tomkowiak/ zawodnik Michał Jóskowiak

 

Rocznik 2017 – 1m. HANN ogier VHS CSANDER / Cornet Obolensky x Catoki / hod. Zuchtbetrieb Brech wł. Rafał Kiernikowski / zawodnik Tomasz Miśkiewicz

 

Rocznik 2016 – 1m. HANN klacz  VHS CAIRA / Clinton’s Heart x El Bundy / hod. Zuchtbetrieb Brech wł. Rafał Kiernikowski / zawodnik Tomasz Miśkiewicz 


CSI3-W Szilvásvárad 03-06/08/2023

Krzysztof Ludwiczak fot.  Császár Fotó

CSI3-W Szilvásvárad 03-06/08/2023

Reprezentacja Polski : Krzysztof Ludwiczak, Jarosław Koziarowski, Klaudia Siarkiewicz, Agnieszka Cebulak, Olga Skrobacz, Damian Ostręga

 

WYNIKI ZAWODÓW       ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

06/08 GP LR 155cm - 2m. Krzysztof Ludwiczak NIKO

06/08 CSI1 130cm - 4m. Olga Skrobacz QUINCY

05/08 CSI3-W LR 145cm - 10m. Klaudia Siarkiewicz JACKPOT B

05/08 CSIYH  6m. Damian Ostręga QUILOTTA

05/08 CSI1 125cm - 7m. Olga Skrobacz QUINCY  

05/08 CSI3-W 135cm - 4m. Krzysztof Ludwiczak MEMPHIS

04/08 CSI3-W 140cm - 6m. Klaudia Siarkiewicz JACKPOT B

04/08 CSI3W 130cm - 1m. Damian Ostręga FELINE

03/08 CSI3-W 130cm - 4m. Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF


Grzegorzewski Adam 2996
Miśkiewicz Tomasz  2801
Skrzyczyński Jarosław 2346
Kubiak Dawid 2118
Konopacki Przemysław  1660
Kaźmierczak Michał   1521
Wacławik Marek 1293
Opłatek Andrzej  1229
Lewicki Marek    1204
Kiecoń Mściwoj      1183

30/04/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24