W tym tygodniu :
 
 
 
 
wyniki          livestream
 
/ Marek Lewicki, Matylda Kasner, Filip Lewicki /
 
 
 
Katarzyna WIśniewska
 
 
 
 
ZO Strzegom
 
ZO DiM Strzegom
 
ZO Glinik Zaborowski 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Maksymilian Wechta siódmy w LR 150 w Herning 20/10/17

20/10/17 

 


Ludwiczak i Skrzyczyński najlepsi w Michałowicach 20/10/17

Krzysztof Ludwiczak najlepszy w 140, Jarosław Skrzyczyński wygrał 130 i 135.

Brawa !  fot. Kamila Tworkowska 

20/10/17

 


Cracovia Szary Equestrian Show II 2017 - zgłoszenia 20-22 X 2017

ZGŁOSZENIA / PROGRAM / PODRĘCZNE LINKI 

Cracovia Szary Equestrian Show 

20-22 X 2017 

 


Cracovia Szary Equestrian Show 2017 - WYNIKI 13-15 X 2017

Zawody w Michałowicach zdominowali reprezentanci Polski. Kamil Grzelczyk na Wibaro był najlepszy w Grand Prix, Jarosław Skrzyczyński wygrał 5 konkursów. Formą błyszczeli : Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń  Gabriela Bado, Martyna Rynkiewicz, Ewa Dyżewska, Klara Kozioł, Kacper Mróz.

 

fot. Kamila Tworkowska

 

 

16/10/17

 

 


I kwalifikacja HPP w Lesznie 13-15 października 2017 WYNIKI

Pierwsze liderki HPP :

Seniorzy Grand Prix  

1m. Magdalena Matuszewska / CAMPINO 467

 

Młodzi Jeźdźcy  1m. Nina Milczarek / RISOTTO

 

Juniorzy 1m. Wiktoria Głowacka / ARONIA

15/10/17 

 

 

 


CSI-W / CSIYH Šiauliai 13 - 15 października 2017

Turniej na Litwie był bardzo udany dla 29 letniego Roberta Wilczewskiego, który w konkursie Grand Prix LR 160 cm zaliczanym do Pucharu Świata był trzeci na 8 letnim holst. CROWN PRINCE 2 / Cassin - Acord II / będącym własnością Pauliny Malinowskiej.  Konkurs Grand Prix wygrał estończyk Rein Pill na 12 letnim A BROK / Balebeh - Jacorde /. 

 

Wojciech Wojcianiec w sobotnich konkursach był dwa razy drugi, w konkursie Grand Prix na CHINTABLUE z 1 pkt za czas ukończył na miejscu  ósmym. Dawid Kubiak w finałowym konkursie 135 cm był trzeci na COUNTESS OF HIGHFIELDS.  

15/10/17 

 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz - liderami Rankingów PZJ na koniec września 2017

10/09/17

 

 

 

 


Ranking Cavalhada Future 2017/18 po dwóch kwalifikacjach 09/10/17

Liderki Rankingu :

MINI

Julia Ganowska  / Ranczo Kołata 

MIDI

Marta Konarska  / Podkowa Gruszczyn 

 

RANKING 


Cracovia Szary Equestrian Show I 2017 - zgłoszenia

09/10/17

 

13-15 X 2017

 

 

 

 


Jaszkowo 6-8 października 2017 WYNIKI HZODIM

Zwycięzcy niedzielnych finałów : 

Gr A1 -  Julia Ganowska / Ranczo Kołoata / Pasjonata Parys

Gr A2 - Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn / Annouschka 10

Gr B - Alicja Markiewicz / UKS Primo /  Denis

Gr C - Julia Walorek /  Podkowa Gruszczyn / Figaro

Gr D bis - Iga Borys / Ponylandia / Shadow

Dzieci II - Weronika Rogalska / Largo / Ancona 

Gr D i E - Maria Badowska / Ponylandia / La Cumparsita

Grand Prix Dzieci - Aleksandra Osuch / Podkowa Gruszczyn / Roxana Z

Finał Rundy J / MJ - Milena Dobkowska / WKJ Warszawa / La Paz

08/10/17 

 


Skrzyczyński Jarosław 4127
Ludwiczak Krzysztof  2545
Wojcianiec Wojciech 2129
Kaźmierczak Michał     2045
Grzelczyk Kamil 
1756
Wechta Maksymilian 1494
Opłatek Andrzej  1402
Bobik Jan 1191
Grzegorzewski Adam 1113
Kiecoń Mściwoj  943

31/03/13

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1402
2. Grzegorzewski Adam  1113
3. Szmytka Michalina  395
4. Matuszewska Magdalena  362
5. Rynkiewicz Martyna 285
6. Pawlicka Dajana 237
7. Klein Olaf 181
8. Minkiewicz Weronika 156
9. Rozynek Martin 148
10. Seroka Anna 124

31/03/18

1. Milczarek Nina 333
2. Bolko Aleksandra    239
3. Lewicki Filip 235
4. Januszewska Zuzanna 200
5. Bado Gabriela 175
6. Głowacka Wiktoria    159
7.  Suska Juliana  154
8. Baehr Maria  151
9. Lehmann Dalia 127
10. Dobkowska Milena 95

31/03/18

1. Marchwicka Maja  435
2. Jannasz Wiktoria  310
3. Smura Kornelia 270
4. Zawadzka Eliza  245
5. Gola Katarzyna  235
6. Jabłońska Julia  230
6. Stefańska Natalia 230
8. Konieczna Róża 220
9. Barańska Laura  210
10. Biegalska Iga  185

27/03/18

1Jackowiak Marcelina  158
2.  Ganowska Julia  136
3.  Biel Zofia 131
4.  Śliwiński Antoni 130
5. Ryciak Wiktoria 120
6. Karnabal Maria  118
Von Mauberg Wiktoria 117
8. Skotarczak Nel  108
9. Dubiniak Michał 102
10. Dąbrowska Agata  101

11/04/18

1. Kapel Julia   213
2. Derda Agata  135
3. Konarska Marta 113
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 28
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 16

11/04/18

1. Walorek Julia   198
2. Wypiór Marta 161
3. Banaszak Zofia 160
3. Pietrzak Daria  128
5. Wojtaś Julia  100
6. Zawadzka Eliza  98
7. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
8. Hałoń Katarzyna  70
10. Konarska Marta 69

11/04/18

1. Derda Agata 428
2Kamińska Agata  349
3Płatek Oliwia 265
4. Jabłońska Julia 247
5. Henzel Dominika 234
6. Jurzak Franciszek 219
7. Oleszkiewicz Nina 169
8. Heydel Karolina  139
9. Walorek Julia  134
10. Gramza Amelia  127

11/04/18

1. Golicka Zuzanna  192
2. Budzyńska Zofia 135
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 60
4. Pyrek Filip  60
6. Łopucka Adrianna   56
7. Jurzak Franciszek  40
8. Olejnik Weronika  35
9. Julia Janku  20
10.  Grzywińska A / Jędrychowska O. 15

11/04/18