W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Polacy w Rankingu FEI na koniec kwietnia 2016

04/05/16 

 

 

 


Regulamin OOM 2016

04/015/16

 

 

 

 

 

 


280 koni w Drzonkowie - CSN 5-8.05.16 - program, zgłoszenia, podręczne linki

03//05/16

Zamówienia zdjęć Alicja Piotrowska-Fotografia​ alapiotrowska20@gmail.com

 

 

 

 


230 koni w Michałowicach - II etap PLJ 5-8 maja 2016

 03/05/16

Zamówienia zdjęć Julia Świętochowska  swietochowska.photo@gmail.com

Zgłoszenia / program / aktualny ranking PLJ 

 


CSIO4 Linz 5-8 maja 2016 - program, zgłoszenia, podręczne linki

 

2016 FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

Europe Division 2

CSIO4 Linz 05-08.16 

 

REPREZENTACJA POLSKI  : 

Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza,

Sandra Piwowarczyk Bałuk 

 

 

 

 

 

 


PLJ po pierwszym etapie w Bogusławicach

01/05/16

RANKING PLJ po I etapie 

 

RUNDA ZŁOTA pobierz  1m. Andrei Shalohin KJ Zbyszko 

RUNDA SREBRNA pobierz  1m. Marcin Bętkowski KJ Agro Handel Śrem 

RUNDA BRĄZOWA pobierz 1m. Adrianna Ostrowska SJ Napoleońska Zagroda

DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI  pobierz   1m. OZJ Łódż

 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 28.04-01.05.2016

CSI2 /1/YH /J /Ch    LINZ                  WYNIKI TURNIEJU 

1m. Grand Prix CSI2 Linz Mściwoj  Kiecoń / Celana Z 

1m. Grand Prix Dzieci Juliana Suska POL / Aloubetta 01.05.16

1m. CSIYH 6/7 l Hubert Kierznowski POL / Lanoso 

2m. CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z 

2m. VIP Final Aleksandra Nowakowska POL / Tango du Rouet 

1m. CSIJ   Dajana Pawlicka POL / Campari 

1m. CSICh Aleksandra Kierznowska  / Never Mind 22 POL 30.04.16

1m.  CSIJ   Dajana Pawlicka POL / Bebeto 

1m.  CSICh Juliana Suska POL / Aloubetta 

3m   135 CSI2 Aleksandra Kozanecka / Calero Z 

2m.  CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z  29.04.16 

3m. 135 CSI2 Mściwoj Kiecoń POL / Cronos 

2m.  CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z  28.04.16

 


CSI3 Redefin     listy / wyniki        LIVE

Maksymilian Wechta / Adam Grzegorzewski 

13 m. Grand Prix CSI3 Redefin Maksymilian Wechta POL /  London 32 wyniki 

6m. CSI3 145 Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa   wyniki

2m. CSIYH Maksymilian Wechta POL / Quinchella  wyniki 

7m. CSI3 140 Adam Grzegorzewski  POL / Okarino  wyniki 

17m. CSI3 145 Maksymilian Wechta  POL / London 32  wyniki 

 


CSI2 Barbizon              listy / wyniki 

Jan Chrzanowski 

13 m Grand Prix Jan Chrzanowski POL / Poppee De Damvil  wyniki


PLJ Bogusławice             listy / wyniki / program

 

piątek DR  1m. Leszek Gramza / Badorette / KJ Agro Handel Śrem  wyniki 

sobota DR 1m. Ewelina Szczepanik / Pablo I  /  TKJ Garbówek  wyniki 

niedziela Grand Prix 1m. Andrei Shalohin / Carewicz / KJ Zbyszko  wyniki 

 

Studencki Puchar Narodów Jaszkowo             GALERIA Paula Bartkowiak / WYNIKI 

 


Maksymilian Wechta i Adam Grzegorzewski w CSI3 Redefin

  28/04/16 

 


Linz 28.04-01.05.2016 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia, podręczne linki.

REPREZENTACJA POLSKI :

Mściwoj Kiecoń, Wojciech Wojcianiec, Marika Słowińska, Zuzanna Gowin, Andrzej Głoskowski, Hubert Kierznowski, Grzegorz Kubiak, Dawid Kubiak, Aleksandra Kozanecka, Dawid Kubiak, Dajana Pawlicka, Marie Janekovic, Stanisław Piątkowski, Oliwia Szustkowska, Aleksandra Chotnicka, Lisa Chrzanowski, Gerard Grutza, Zuzanna Nowakowska, Beata Szumińska, Michał Tyszko, Magdalena Ziajkowska, Aleksandra Kierznowska, Kacper Moksiewicz, Maksymilian Parkitny, Julianna Suska, Julia Michalska, Jemma Jones, Aleksandra Nowakowska, Michał Piątkowski, Klaudia Rajtar - Wojciechowska, Joanna Tłuszcz, ALeksandra Więckowska, Michał Kubiak, Julianna Suska.

26/04/16 

 


WYNIKI CSI2 /CSI1/ CSIYH / CSIJ / CSICh Linz 21-24.04.16

24/04/16 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w pierwszym turnieju w Linz :

10 m. Grand Prix Linz - Klara Kostrzewa / Quelf d'Or / 1 pkt 

1m. Grand Prix Juniorów - Julia Jaglarz / Winning Mood 

1m. Grand Prix Dzieci - Agnieszka Kiewrel / Trok K

1m. CSI1 125 - Paulina Koza / Conika Z 

1m. CSI2 135 - Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L 

1m. CSICh 120 - Agnieszka Kiewrel / Trok K 


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22