W tym tygodniu :
 
 
/ Jarosław Skrzyczyński, Matylda Kasner / 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Zawodnicy z kwalifikacją do Finału Pucharu Świata w Lyonie

03/04/14 g.06.00

Znamy już większość zawodników zakwalifikowanych do Finału Pucharu Świata w Lyonie ( 17-21.04.14 ) . Zawodników z Ligi Europy Centralnej poznamy podczas warszawskiego Finału Ligi Europy Centralnej na Torwarze w dniu 16 marca b.r. zawodników z kontynentu amerykańskiego w dniu 23 marca po zawodach w  Ocala, Live Oak Plantation FL ( USA ). Lista zakwalifikowanych zawodników. 

 


Dahlke, Ludwiczak i Pawlicka bohaterami Finałów w Lesznie

02/03/14 g.21.15

Krzysztof Ludwiczak i Chacco La Loi najlepsi w Finale ŚR 135. Juniorka Dajana Pawlicka na Bartino wygrali Finał ŚR 130. Konkurs Grand Prix CSN w Lesznie wygrała reprezentantka Niemiec Anna Jurgens na Levado. Najlepiej spośród polskich zawodników wypadł Wojciech Dahlke wywalczył drugie i trzecie miejsce. Wyniki końcowe, galeria zdjęć Katarzyny Primel.

 

 


Bez błędów w Oliva Nova

01/03/14 g.07.15

Ostatni piątek turnieju w Oliva Nova był bardzo udany dla reprezentantów Polski, bez błędów w Hiszpanii jeździli Sandra Piwowarczyk Bałuk i Jan Chrzanowski. Zapraszamy do śledzenia transmisji z sobotnich konkursów na stronie http://www.en-directo.com/met/ i relacji video z przejazdów w konkursie LR Sandry Piwowarczyk Bałuk i Chabento.

 


Mistrzostwa Europy Juniorów MJ i Dzieci Arezzo 2014

28/2/14 g.07.00

Kryteria kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy J / MJ / Dz w Arezzo

Termin kwalifikacji do ME w Arezzo -  22 czerwca 2014


Aleksandra Lusina najlepsza w Oliva Nova

26/02/14 g.08.45 

Aleksandra Lusina z powodzeniem rozpoczęła ostatni tydzień zmagań w Oliva Nova. Reprezentantka Polski na 6 letnim hann wałachu Concorde ( Contendro I - Sandro Song ) będącym własnością SK Ciekocinko zajęła ex aequo 1 miejsce.  Gratulacje !!

 


CSI2 / CSIJ Cavaliada Lublin zgłoszenia


Sandra Piwowarczyk Bałuk - udane fiinały w Oliva Nova

24/02/14 g.07.15

Bardzo udanie zakończył się II tydzień startów dla Sandry Piwowarczyk Bałuk w Oliva Nova. Reprezentantka Polski po bezbłędnych przejazdach plasowała się w czołówkach Finałowych konkursów w Srebrnej i Złotej Rundzie.  Od dziś konkursami dla Młodych Koni rozpoczyna się ostatni tydzień zmagań w Hiszpanii dla Aleksandry Lusiny i Jana Chrzanowskiego. wyniki listy  www.metsp.es

 

 

 


Skrzyczyński, Bętkowski i Bąk bohaterami niedzielnych finałów w Lesznie

24/02/14 g.16.00

Jarosław Skrzyczyński wygrał pierwsze w tym roku Grand Prix w Lesznie na klaczy Angela De La Cruz. Marcin Bętkowski na Versace L wygrał Finał ŚR 135 a Sebastian Bąk na klaczy Escalona był najlepszy w Finale SR 130.

Video z rozgrywki Grand Prix, galeria zdjęć

 

 

 


Michał Kaźmierczak trzeci w Austrii

22/02/14 g.02.40

Wspaniała forma Michała Kaźmierczaka podczas turnieju w Magna Racino. W piątkowym konkursie DR 145 cm reprezentant Polski na koniu Stakorado wywalczył trzecie miejsce. Gratulacje !! 

 

 


Dobra forma w Magna Racino

21/02/14 g.06.00

Udanie dla polskich zawodników rozpoczął się kolejny tydzień startów w Magna Racino. W konkursie DR 145 cm  Michał Kaźmierczak na wałachu Vykarlos uplasował się na miejscu 9, Łukasz Koza na Chito Blue z 1 pkt był 11. W konkursie juniorskim najlepiej spośród polskich zawodniczek wypadła 14 letnia Wiktoria Lis,na klaczy Calinka uplasowała się na 5  miejscu. W konkursie ŚR 130 cm Michał Kaźmierczak na Aparcie wywalczył piąte miejsce. W porannych konkursach dla młodych koni bezbłędnie jeździli  : Michał Kaźmierczak na Corlands BlueŁukasz Koza na Chillando Blue, Julia Zawada na Dariete Z.  

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4376
Ludwiczak Krzysztof  2343
Grzelczyk Kamil 2074
Kaźmierczak Michał  2026
Wojcianiec Wojciech  
1968
Wechta Maksymilian 1391
Opłatek Andrzej  1310
Grzegprzewski Adam 1246
Bobik Jan 1137
Kiecoń Mściwoj  1073

31/12/17

 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1310
2. Grzegorzewski Adam  1246
3. Szmytka Michalina  561
4. Pawlicka Dajana  329
5. Marciniak Joanna  222
6. Seroka Anna  212
7. Ostrowska Adrianna   168
8. Rozynek Martin 154
9. Żołądkiewicz Maciej  150
10.Minkiewicz Weronika 73

31/12/17

1. Rynkiewicz Martyna 287
2. Lewicki Filip  229
3. Baehr Maria 226
4. Lehmann Dalia 213
4.  Matuszewska Magdalena 213
6. Januszewska Zuzanna 198
7. Bado Gabriela   173
8. Bolko Aleksandra   155
9. Wilczewska Weronika  89
10. Szustkowska Oliwia 84

31/12/17

1. Kierznowska Aleksandra  3843
2. Dobkowska Milena  3037
3. Suska Juliana  2862
4. Skrobacz Olga   2046
5. Kłapińska Laura 1747
6. Barański Mikołaj 1532
7. Chmielowska Emilia  1462
8. Malepszy Matylda  1398
9. Jarocka Zuzanna  1264
10. Adamietz Maria 1003

20/12/17

1.  Zawadzka Eliza  706
2.  Konarska Marta 619
3.Pliem-PerkaAleksandra  578
4. Rynowiecki Olaf  404
5. Tuliszkiewicz Olga 396
6. Karnabal Maria 345
7. Ufnal Martyna 332
8. Ganowska Julia 320
9. Misztal Maggie 317,5
10. Jackowiak Marcelina 302

20/12/17

1. Kapel Julia   227,5
2. Derda Agata 217
3. Markiewicz Alicja 134
4. Siudzińska Dominika 72
5. Ratajska Gabriela 66
6. Frołow Anastazja 62
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Owczarz Mateusz 30
10. Kotkiewicz Edyta  25

20/12/17

1. Walorek Julia   472
2. Banaszek Zofia 371
3. Bieńkowska Anna  203
4. Grzymała Gabriela  183
5. Von Mauberg Aurelia  182
6. Henzel Dominika 160
7.  Bednarczyk Julia  154
8. Sydow Natalia 142
9. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

20/12/17

1. Kamińska Agata 1367
2. Osuch Aleksandra  1184
3. Henzel Dominika 565
4. Derda Agata  562
5. Płatek Oliwia  557
6. Stefańska Natalia  570
7.  Walorek Julia 423
8. Bors Iga  340
9. Wągrodzka Róża   336
10. Dubiniak Matylda  327

20/12/17

1. Budzyńska Zofia  493
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  250
4Golicka Zuzanna  244
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

20/12/17