CSI4 Vejer de la Frontera Bartosz Adamus, Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski, Łukasz Piksa
Andrzej Opłatek
Przemysław Konopacki, Aleksandra Kierznowska, Oliwer Bule
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja
CSI2 Wellington USA Maciej Pestka
CSI1 Riesenbeck GER Adam Kaźmierczak
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Future Champions 2017 - Szmytka, Lewicki, Skrobacz - najlepsi w konkursach otwarcia w Hagen
Future Champions 14/06//2017
CSOIY - Michalina Szmytka / Comet - 9 m ( na zdjęciu )
CSIOJ - Filip Lewicki / Quirados As - 38 m.
CSIOCh - Skrobacz Horses Team / Lili Marlene - 4m.
Future Champions 13-17 czerwca 2017 Hagen - program. zgłoszenia, podręczne linki
Trenerzy : Rudolf Mrugała, Tomasz Włodarski
CSIOY - Adam Grzegorzewski, Michalina Szmytka
CSIOJ - Dalia Lehmann, Julia Jaglarz, Oliwia Szustkowska, Marie Janekovic, Magdalena Matuszewska, Lewicki Filip
CSIOCh - Juliana Suska, Olga Skrobacz, Oliwia Kosmol, Laura Kłapińska, Zuzanna Jarocka, Maksymilian Parkitny
CSIO5 Sopot 8-11 czerwca 2017
Najlepsze wyniki dla Polski :
Niedziela 11/06/17
Grand Prix o Puchar Prezydenta RP Andrzeja Dudy
Zwycięzca - Cian O'Connor IRL / Good Luck VIDEO
2m. Luciana Diniz POR / Fit For Fun VIDEO
15m. Michał Kaźmierczak / Stakorado VIDEO
20m. Andrzej Opłatek / Copperfield 40 VIDEO
Konkurs nr 11 150cm z jokerem o nagrodę PZU
1m. Jarosław Skrzyczyński / Quintella VIDEO
Sobota 10/06/17
Konkurs nr 9 145cm o nagrodę Banku Pekao SA i Puchar Prezydenta Miasta Sopot
7m Krzysztof Ludwiczak / Stalando VIDEO
Konkurs nr 8 160cm o nagrodę Longines i Puchar Cosmopolitan
12m Jarosław Skrzyczyński / Silver Shine VIDEO
Konkurs nr 7 150 cm o nagrodę firmy Oceanic
3m. Krzysztof Ludwiczak / Zoweja VIDEO
Piątek 09/06/17
LOTTO Puchar Narodów - Polska 11 miejsce / 9 miejsce w Rankingu FEI Nations Cup
Najlepsza para w Polskiej ekipie Jarosław Skrzyczyński / Inferno VIDEO
Konkurs nr 5 150cm o nagrodę Poczty Polskiej pod patronatem Gazety Bankowej
9 m - Maksymilian Wechta / Quinchella
Konkurs nr 4 140cm o nagrodę Power of Gold pod patronatem Esquire
17m - Aleksandra Lusina - Gołaś / Monsun
Czwartek 08/06/17
Konkurs nr 1 - 140cm o nagrodę Nagrodę Olivia Busines Centre
3m. Wojciech Wojcianiec / Long Lankin
3m. Jarosław Skrzyczyński / Silver Shine
Konkurs nr 3 - 150cm o Nagrodę firmy Energa, pod patronatem Świat Koni
3m. Jarosław Skrzyczyński / Quintella VIDEO
Jakub Krzyżosiak wygrał Grand Prix w Michałowicach 04/06/17
ZO DiM Solec Kujawski 2-4 czerwca 2017 WYNIKI
Zwycięzcy Finałów 04/06/17
Grand Prix Dzieci I 125cm - 1m. Oliwia Płatek / KKJ / Tik Tak
Grand Prix D/E 120cm - 1m. Zuzanna Golicka / SKJ Sopot / Pipin
Finał Dzieci II 110cm - 1m. Aleksandra Pliem-Perka / JKS Salio / Erina
Finał C 95 cm - 1m. Maja Boryna / KJ Oxer / Flagriata
Finał B 85 cm 1m. Julia Kapel / KJ Aldragho / Cykor
Finał A2 85cm 1m. Marta Konarska / KJ Podkowa Gruszczyn / Sulima
Finał A1 65cm 1m. Aleksandra Pliem-Perka / JKS Salio / Junior
Michał Kaźmierczak przebojem III edycji wiosennej Baltici 04/06/17
Michał Kaźmierczak był przebojem ostatniej wiosennej Baltici w Ciekocinku. Trzeci w Grand Prix na Stakorado, czwarty w Finale 140 na Helia Van de Heihoek , trzy razy najlepiej dla Polski w konkursach zaliczanych do LR. Wielkie brawa !!!
Najlepsze wyniki dla Polski III tygodnia BALTICA TOUR z relacja video . foto Photo Monskoo - Monika Skowrońska
Rozkład Jazdy 30 maja - 4 czerwca 2017
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Dampc Nela | 360 |
2 Kaźmierczak Gaja | 310 |
3. Kulesza Lila | 245 |
4. Sławińska Zuzanna | 195 |
5. Kosmol Alicja | 185 |
6. Chojowska Iga | 125 |
7 Cwalina Wiktoria | 115 |
8. Biedziak Aleksandra | 110 |
9. Gola Helena | 105 |
10. Wojcianiec M. Piekarska W. | 100 |
1. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
2. Cytarska Hanna | 26 |
2. Filkiewicz Hanna | 22 |
4. Mordzelewska Hanna | 12 |
5. Lubońska Helena | 10 |
6 Jach Martyna | 8 |
7. Solecka Maja | 2 |
8. | 0 |
9 | 0 |
10. | 0 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Rąbca Milena | 47 |
4. Janaszczyk Lena | 37 |
5. Binkowska Wera | 36 |
6 Mordzelewski Jan | 35 |
7. Stawiarska Paulina | 34 |
7. Pawłowska Julia | 34 |
9. Podejma Maja | 32 |
10.Wnuczko S, Rudaś L. | 30 |
1 Wnuczko Sara | 46 |
2. Marszałek Amelia | 31 |
3. Luboński Ignacy | 25 |
4. Lubońska Helena | 24 |
4. Cytarska Hanna | 24 |
4. Seroczyński Kacper | 24 |
7 Goszczyński Tomasz | 21 |
7. Pellowska Paulina | 21 |
9 Czyżyk Zahiu Natalia | 17 |
9. Wacławik Kacper | 17 |
1. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
2. Jach Michalina | 55 | ||
3. Molenda Lena | 33 | ||
4. Drzycimska Iga | 30 | ||
5. Okroy Zuzanna | 23 | ||
6. Kałaska Zofia | 20 | ||
7. Laskowska Aleksandra | 13 | ||
8. Sawa Blanka | 5 | ||
9. | 0 | ||
10. | 0 |
1. Sławińska Zuzanna | 120 |
2. Czerepińska Maria | 95 |
2. Ferjan Victoria | 95 |
4. Szulczyńska Pola | 70 |
5. | 0 |
6. | 0 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |
1. Korus Anna | 110 |
2. Pakur Zofia | 90 |
3. Koperska Pacyńska Maria | 70 |
4. Jach Michalina | 60 |
5. Nowak Liwia | 40 |
5. Żalikowska Maja | 40 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |