W tym tygodniu :
 

CSI3 Braunschweig GER 

Jarosław Skrzyczyński, Wojciech Wojcianiec 

livestream


CSI3 CSIYH Arezzo ITA

 
Andrzej Opłatek, Sandra Piwowarczyk 
 

 

Natalia Czernik, Bartosz Adamus

 

Adrianna Ostrowska, Izabela Vinckier,  Jan D. Chrzanowski, Monika Dulczewska, Julia Feydych, Joanna Jankowska, 

livestream 


 

CSI2 Lier BEL

Klara Kostrzewa


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

BWP Hengstenkeuring 21-22 /01/15 - zakwalifikowane ogiery

11/12/14

Lista 108 ogierów zakwalifikowanych do BWP Hengstenkeuring

- 21/22 stycznia 2015 Lier Belgia

PROGRAM

 


Galeria Cavaliada Ewa Imielska Hebda

 


Ranking FEI na koniec listopada 2014

10/12/14

Jarosław SKrzyczyśki najwyżej spośród polskich jeźdźców w rankingu FEI na koniec listopada b.r. Liderem światowego rankingu niezmiennie jest brytyjczyk Scott Brash.

RANKINGI FEI

 

 


MEVISTO AMADEUS HORSE INDOORS Salzburg 2014

10/12/14

W prestiżowym turnieju w Austrii w dniach 11-14 grudnia w 4gwiazdkowym turnieju Polskę reprezentować będą Michał Kaźmierczak i Paulina Koza, w zawodach CSI2 - Łukasz Koza a w CSIJ Maja Popiół. Katarzyna Jankowska i Anastazja Broniatowska

Powodzenia !! Podręczne linki 

 


Cavaliada Poznań 2014 wyniki - galerie - video

 

 

CAVALIADA POZNAŃ 2014

 

 

 

 

 

 

 


Andrzej Opłatek i El Camp video z sukcesu w GP w Budapeszcie


Ranking PZJ na koniec listopada 2014

Jarosław Skrzyczyńki, Zuzanna Gowin, Andrzej Opłatek, Dalia Lehmann to liderzy rankingów PZJ na koniec listopada 2014 r.

 

Zobacz rankingi

 


Andrzej Opłatek trzeci w Grand Prix w Budapeszcie !!

30/11/14

Andrzej Opłatek na El Campie ukończył Grand Prix LR CSI2 w Budapeszcie na trzecim miejscu, najlepiej spośród polskich jeźdźców. 

 

Konkurs GP wygrał reprezentant Austrii Marcus Stock.

 

WYNIKI GRAND PRIX


HZO Wolica 28-30.11 - wyniki

30/11/14

WYNIKI Wolica 28/11/14

WYNIKI Wolica 29/11/14

WYNIKI Wolica 30/11/14   Grand Prix wygrał Kamil Grzelczyk na Wibaro.


Andrzej Opłatek drugi w Budapeszcie !

30/11/14 g.12.30

Andrzej Opłatek w świetnej formie w Budapeszcie.

W porannym konkursie 140 drugi na Light My Fire. Konkurs wygrała Jorne Sprehe GER.

 

 

WYNIKI KONKURSU

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4663
Ludwiczak Krzysztof  2922
Wojcianiec Wojciech 2744
Grzegorzewski Adam 2068
Kaźmierczak Michał    1822
Bobik Jan 1674
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1369
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 828

28/02/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 2068
2. Dajana Pawlicka   450
3. Szmytka Michalina 348
4. Grundkowska Monika  339
5. Milczarek Nina 324
6. Klein Olaf 277
7. Matuszewska Magdalena  212
8. Rynkiewicz Martyna  179
9. Najdzionek Szymon 143
10. Seroka Anna 119

28/02/19

1. Kierznowska Aleksandra  490
2. Lewicki Filip   435
3. Lehmann Dalia 345
4. Suska Juliana 245
5. Barański Mikołaj  232
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Dobkowska Milena 181
8. Bolko Aleksandra  160
9. Głowacka Wiktoria  114
10. Bado Gabriela  107

28/02/19

1. Kucharska Zuzanna  700
2. Jabłońska Julia  650
3. Marchwicka Maja 585
4. Jannasz Wiktoria  520
5. Pietrzak Daria 415
6Zawadzka Eliza 410
7. Biegalska Iga  380
8. Wypiór Marta  275
9.  Kłapińska Laura 250
10.  Kozioł Klara 225

11/03/19

1. Pliem Perka Martyna  108
2. Janiszewska Lena  91
3. Pellowska Paulina  52
4. Jackowiak Marcelina 48
5. Rynowiecka Pola  43
6. Karnabal Maria 40
7  Piontek Barbara  36
7. Śliwiński Antoni   36
9. Kopacz Antonia 35
9. Ryciak Wiktoria 35

11/03/19

1. Bednarczyk Julia  85
2. Piontek Helena   64
3. Jarecka Lena  42
4. Bar Karolina  38
5. Padalak Maria  35
5. Szeszuła Zuzanna  35
7. Boćkowska Olivia 34
8. Jach Oliwia 32
9. Żuk Kaja  30
10.  Misztal Maggie  22

11/03/19

1. Płatek Oliwia  260
2. Henzel Dominika 205
3. Kamińska Agata 200
4. Osuch Aleksandra 165
5. Heydel Karolina  105
5. Poleszek Dagmara  89
7. Derda Agata  80
7. Styła Olga 80
9. Kołacka Marianna  75
10. Pekal Emilia  70

11/03/19

1. Friedman Maja Bella 235
2. Jurzak Franciszek 80
3.Leszek Karwańska Wiktoria 65
4.  Iwaszczuk Alicja  20
5.  Bar Karolina  10
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

11/03/19