W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

XIV Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - Memoriał Wojciecha Smudzińskiego PODIUM Gr B 130cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODIUM HAMP 2018 gr. B  fot Paula Bartkowiak  15/04/18

złoto - Piotr Kaliszuk  srebro - Hanna Jachimowicz  brąz - Anastazja Broniatowska 

 

 


XIV Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - Memoriał Wojciecha Smudzińskiego PODIUM gr A 105cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODIUM GR  A   fot. Paula Bartkowiak   15/04/18 

 

złoto - Seweryn Skrzyniarz  srebro - Olga Mikołajun   brąz - Maria Suskiewicz 

 

 

 


Protokół z pierwszego posiedzenia komisji skoków PZJ

PROTOKÓŁ z pierwszego posiedzenia komisji skoków PZJ z dn 07.04.18

tutaj 

12/04/18

 

 


Polacy w Rankingu FEI na koniec marca 2018

Longines FEI Ranking 31/03/18

1m. Kent Farrington USA 3108

2m. Harrie Smolders NED 3103

3m. Peder Fredricson SWE 2796

86m. Jarosław Skrzyczyński POL 1405

Polacy w Rankingu FEI na koniec marca 2018  pobierz


Halowy Puchar Polski Dzieci / Kuców / MK Leszno - 5-8 kwietnia 2018 WYNIKI

 

Złote medale Halowego Pucharu Polski w Lesznie wywalczyły : Laura Barańska (JKS DiM), Katarzyna Gola (KJ Trachy), Zofia Budzyńska (KJ Gronówka ), Agata Kamińska (Ranczo Kołata), Zuzanna Prymek (KJ Aromer), Zofia Banaszek (WKJ Lublin),  Julia Kapel (KJ Aldragho), Agata Derda ( Pony Jumping Team Poznań ), Wiktoria Von Mauberg ( KJ Wiktorowo) oraz Julia Ganowska ( Ranczo Kołata).  Wielkopolskie kluby zdominowały zawody w Lesznie. Po dwa medale HPP zdobyły: Ranczo Kołata, Pony Jumping Team, KJ Gronówka i KJ Podkowa Gruszczyn,

WYNIKI / GALERIA www.primel.pl czytaj dalej. 

08/04/18


Krzysztof Ludwiczak drugi w 4* Grand Prix w Arezzo 08/04/18

 

 

Grand Prix CSI4 Arezzo Toscana Tour 08/04/18

1m. Bruno Chimirri  ITA Tower Mouche    0:0 40,27s

2m.  Krzysztof Ludwiczak POL  Stalando 2   0:0 40,71s

14m. Wojciech Wojcianiec POL Naccord Melloni  4pkt

17m. Andrzej Opłatek POL  Copperfield 4 pkt 

WYNIKI https://online.equipe.com/en/class_sections/292251


Grand Prix CSI2 Kronenberg NED - Jarosław Skrzyczyński siódmy 08/04/18

 

Grand Prix CSI2 LR 145c Kronenberg   08/04/18
1m. Marlon Modolo Zanotelli BRA / Isabeau de Laubry
7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Casquell 
14m.Michał Ziębicki  POL / Heartbreaker 5
41m Mściwoj Kiecoń POL / Aloubette KV
49m Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa
wyniki https://online.equipe.com/en/class_sections/292204
video przejazd podstawowy w wykonaniu będącego w super formie 17 letniego Haertbreakera pod Michałem Ziębickim


Michał Kaźmierczak drugi w 3* Grand Prix w Moorsele 08/04/18

 

Michał Kaźmierczak na Que Pasa ukończył konkurs Grand Prix w Moorsele w Belgii na drugim miejscu. 

 

wyniki turnieju 

 

fot. arch Michał Kaźmierczak 

 

08/04/18

 

 


Jan Chrzanowski wygrał kwalifikację do Grand Prix w Mâcon Chaintré FRA 06/04/18

 

WYNIKI KONKURSU 06/04/18 

Reprezentan Polski, Jan Chrzanowski na 9 letnim wyhodowanym przez Grzegorza Komina wł. GERD KG / Casiro  x  Grossmogul / wygrał we Francji w 2* zawodach Mâcon Chaintré konkurs kwalifikacyjny do niedzielnego Grand Prix. 

 

 


Andrzej Opłatek najlepiej dla Polski w Arezzo 4-6/04/18

 

W Arezzo podczas 4* turnieju najlepiej dla Polski jeździ Andrzej Opłatek, drugi był na El Campie w 150cm, czwarty w 135cm na Light My Fire i szósty na Conthinder w Finale YH.

WYNIKI TURNIEJU     


Skrzyczyński Jarosław 4653
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1960
Grzegorzewski Adam 1734
Wechta Maksymilian  1688
Bobik Jan  1634
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Kiecoń Mściwoj 769

30/11/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18