W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

CSI3-W CSI1 CSIAm Tauron Arena Kraków Cavaliada 17-20/02/22

Jarosław Skrzyczyński przebojem krakowskiej Cavaliady fot. Wiktoria Milczarczyk 

 

 

Finał Ligi Europy Centralnej PŚ 

RANKING LEC 20/02/22  RANKING CAVALIADA TOUR 2021/22    

 

WYNIKI PDF CSI3-W    WYNIKI PDF CSI1    WYNIKI PDF CSIAm

WYNIKI / PROGRAM 

zdjęcia  Przemysław Antosz Photography Red Camera - Wiktoria Milczarczyk


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

20/02/22

CSI3-W 155cm GP 2m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO VIDEO

CSI1 125 1m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR  VIDEO 

CSIAm 1m. Elżbieta Jodłowska RUBIN VIDEO 

19/02/22

CSI3 LR 145  1m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY VIDEO 

Speed & Music  1m. Małgorzata Koszucka KEIRA HIPPICA  VIDEO 

CSI1 125cm 1m. Jarosław Skrzyczyński KENTUCKY VIDEO 

18/02/22 

CSI3 LR 150cm 1m. Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE  VIDEO

CSI3 140cm 1m. Dawid Skiba LA VULKANO L  VIDEO

CSIAm 1m. Lena Rybak-Massalska HASSAN VAN DE WITTEMOERE VIDEO

Potęga Skoku 1m. Marek Lewicki VIDEO

17/02/22

CSI3 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO VIDEO

CSI3 135cm 1m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR VIDEO

CSI1 125cm 3m. Maciej Handzlik FIORA SUNRISE VIDEO

CSIAm 1m. Alina Sitek KAREZZO WP VIDEO 

Venus vs Mars 1m. Agnieszka Olszewska JASON VDL VIDEO 


Mikołaj Barański trzeci w Olivie 17/02/22

 

Mikołaj Barański na 8 letnim wł. JUGGLE BARAKA / Etoulon VDL x Concorde/ w jednym z konkursów 140cm wywalczył trzecie miejsce. Konkurs wygrał reprezentacji Francji Julien Epaillard na klaczy CARACOLE DE LA ROQUE

WYNIKI ZAWODÓW 


Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix Michałowic 13/02/22

Mateusz Tyszko 

Podium konkursu Grand Prix HZO Michałowice 13/12/22

1m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 0/0 43,46s

2m. Grzegorz Nowak CASSILLAND CR KJK Zatoka 0/4 48,92s

3m. Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS JKS Pogórze 4 pkt 

WYNIKI GRAND PRIX    WYNIKI TURNIEJU


HZO DiM Beckersport 11-13/02/22 II Kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars

Marcel Wiśniewski 

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM :

Gr A0 1m. Milena Rąbca LITTLE BEAUTY JKS Niestępowo 

Gr A1 1m. Adrianna Czarnecka PASJONATA LISA KJ Jolly Jumper  

Gr A2  1m. Liwia Nowak BRAVE HEART JKS Przybyszewo 

Gr C 1m. Zofia Janusz JAGIENKA KJ Akademia Kucania Dawidy

Gr D bis 1m. Marcel Wiśniewski TOUAREG SKJ Golden Dream

GP D/E  1m. Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH SKJ Pony Power

​Finał MŁ / JM 1m. Martyna Obrocka  DON VITO KJK Solka Międzyrzecze

GP Dzieci 1m. Nina Cieślińska DIANDRO RED WINE JKS Fer Więckowice

Finał J / M 1m. Karolina Bar EVER SO CLEVER KU AZS UW


HZO DiM Leszno 11-13/02/22

Wiktoria Płuciennik 

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM : 

Gr A0  1m. Lena Janaszczyk AJSZA  KJ Ranczo Kołata

Gr A1  1m. Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO KJ Ranczo Kołata 

Gr A2  1m. Lilianna Brzykcy GOLDEN MOMENT KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C 1m. Weronika Mucha DEMON DEL JKS Hanna 

Gr D bis  1m. Wiktoria Płuciennik  MOREPARK AD ALTA  KJ Small Cherry 

GP D/E 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA KJ Sokół Damasławek 

Finał Mł JM 1m. Wiktoria Płuciennik  VITAMINE DW Z KJ Small Cherry

GP Dzieci  1m. Nina Sućko CORMITELLO KS Jumping Events

Finał J / M 1m. Agata Derda GELESTA KJ Michałówka


Andrzej Opłatek trzeci w Wellington 09/02/21

 

Andrzej Opłatek w dn 09/02/22 w 2* konkursie 140cm wywalczył trzecie miejsce na koniu CONTHINDER. Konkurs wygrała Rebecca Conway USA na JERSEY GIRL


Andalucia Sunshine Tour I 08-13/02/22

Reprezentacja Polski :

Maksymilian Wechta  CHEPETTANO  QUVEE PRESTIGE QUADRIGA WIMSTER  ELDORADO CLEAR CARETINA

Bartosz Adamus SIRE ONE  FISTON DE BO Z QUE PASA 5

Piotr Kalinowski  G-TOP


WYNIKI       

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

niedziela 13/02/22

CSI4 145cm 6m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE

 

sobota 12/02/22

CSI4 140cm 8m.Maksymilian Wechta  QUVEE PRESTIGE  VIDEO

 

czwartek 10/02/22

CSI4 150cm - 21m Maksymilian Wechta CHEPETTANO VIDEO 

CSI4 135cm - 7m. Bartosz Adamus SIRE ONE  VIDEO

 

środa 09/02/21 CSIYH  8m Maksymilian Wechta WIMSTER VIDEO 

 

wtorek 08/02/21

CSIYH  6yrs 1m. Maksymilian WECHTA ELDORADO VIDEO

CSIYH 5yrs 1m. Piotr Kalinowski G-TOP


Wyróżnienia redakcji KadraSkoki.pl za 2021 rok

Zawodnik Roku - Wojciech Wojcianiec 

Koń Roku - Chintablue

Amazonka Roku - Małgorzata Ciszek - Lewicka 

Młodzieżowiec Roku - Julia Błaszczak 

Junior Roku - Aleksander Lewandowski 

Zawodnik Roku w kat. dzieci - Roksana Nawrocka 

Klub Roku  - JKS Melloni Horses

Organizator Roku - Hipodrom Sopot  Nadzieja Roku - Roksana Nawrocka 

 

 

 


Przemysław Konopacki dwa razy piąty w Sentower Park 06/02/22

 

Przemysław Konopacki na kapitalnej klaczy HOME-RUN /Spartacus TN x Concorde/ był dwa razy piąty w konkursach zaliczanych do światowego rankingu podczas 2* turnieju w Sentower Park w Belgii. 

LR 145cm 04/02/22 video       GP LR 145cm 06/02/22 video

WYNIKI TURNIEJU


CSN Leszno - Małgorzata Koszucka najlepsza w Grand Prix 06/02/22

Małgorzata Koszucka fot. Paula Bartkowiak Fotografia

Podium konkursu Grand Prix
1m. Małgorzata  Koszucka KEIRA HIPPICA RC Riding Center Sosnowice 0/0 39,03s
2m. Philipp Schober GUESSINA GER 0/0 41,48s
3m. Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z KS Cortina Kaczenice 0/0 42,30s
 
 

Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22