W tym tygodniu :
 
 
/ Cassandra Orschel, Krzysztof Okła, Wiesław Nowak / 
 
 

 

/ Anna Szary - Ziębicka, Natalia Czernik, Michał Ziębicki, Bartosz Adamus / 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Bez błędów w Oliva Nova

01/03/14 g.07.15

Ostatni piątek turnieju w Oliva Nova był bardzo udany dla reprezentantów Polski, bez błędów w Hiszpanii jeździli Sandra Piwowarczyk Bałuk i Jan Chrzanowski. Zapraszamy do śledzenia transmisji z sobotnich konkursów na stronie http://www.en-directo.com/met/ i relacji video z przejazdów w konkursie LR Sandry Piwowarczyk Bałuk i Chabento.

 


Mistrzostwa Europy Juniorów MJ i Dzieci Arezzo 2014

28/2/14 g.07.00

Kryteria kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy J / MJ / Dz w Arezzo

Termin kwalifikacji do ME w Arezzo -  22 czerwca 2014


Aleksandra Lusina najlepsza w Oliva Nova

26/02/14 g.08.45 

Aleksandra Lusina z powodzeniem rozpoczęła ostatni tydzień zmagań w Oliva Nova. Reprezentantka Polski na 6 letnim hann wałachu Concorde ( Contendro I - Sandro Song ) będącym własnością SK Ciekocinko zajęła ex aequo 1 miejsce.  Gratulacje !!

 


CSI2 / CSIJ Cavaliada Lublin zgłoszenia


Sandra Piwowarczyk Bałuk - udane fiinały w Oliva Nova

24/02/14 g.07.15

Bardzo udanie zakończył się II tydzień startów dla Sandry Piwowarczyk Bałuk w Oliva Nova. Reprezentantka Polski po bezbłędnych przejazdach plasowała się w czołówkach Finałowych konkursów w Srebrnej i Złotej Rundzie.  Od dziś konkursami dla Młodych Koni rozpoczyna się ostatni tydzień zmagań w Hiszpanii dla Aleksandry Lusiny i Jana Chrzanowskiego. wyniki listy  www.metsp.es

 

 

 


Skrzyczyński, Bętkowski i Bąk bohaterami niedzielnych finałów w Lesznie

24/02/14 g.16.00

Jarosław Skrzyczyński wygrał pierwsze w tym roku Grand Prix w Lesznie na klaczy Angela De La Cruz. Marcin Bętkowski na Versace L wygrał Finał ŚR 135 a Sebastian Bąk na klaczy Escalona był najlepszy w Finale SR 130.

Video z rozgrywki Grand Prix, galeria zdjęć

 

 

 


Michał Kaźmierczak trzeci w Austrii

22/02/14 g.02.40

Wspaniała forma Michała Kaźmierczaka podczas turnieju w Magna Racino. W piątkowym konkursie DR 145 cm reprezentant Polski na koniu Stakorado wywalczył trzecie miejsce. Gratulacje !! 

 

 


Dobra forma w Magna Racino

21/02/14 g.06.00

Udanie dla polskich zawodników rozpoczął się kolejny tydzień startów w Magna Racino. W konkursie DR 145 cm  Michał Kaźmierczak na wałachu Vykarlos uplasował się na miejscu 9, Łukasz Koza na Chito Blue z 1 pkt był 11. W konkursie juniorskim najlepiej spośród polskich zawodniczek wypadła 14 letnia Wiktoria Lis,na klaczy Calinka uplasowała się na 5  miejscu. W konkursie ŚR 130 cm Michał Kaźmierczak na Aparcie wywalczył piąte miejsce. W porannych konkursach dla młodych koni bezbłędnie jeździli  : Michał Kaźmierczak na Corlands BlueŁukasz Koza na Chillando Blue, Julia Zawada na Dariete Z.  

 

 


Pierwsze Leszno z silną obsadą

20/02/14 g.09.40

Blisko 280 koni rywalizować będzie w pierwszym ogólnopolskim turnieju w Lesznie w 2014 r. Na starcie nie zabraknie kadrowiczów. Swój start potwierdzili Jarosław Skrzyczyński, Piotr Morsztyn, Andrzej Lemański, Mściwoj Kiecoń, Krzysztof Ludwiczak, Łukasz Appel, Andrzej Opłatek , Maja Radomska, Maksymilian Wechta, Wasilewski Łukasz.  Zapraszamy na relacje z Leszna.  

 

 


Magna Racino WINTER TOUR 2014 - tydzień II

20/02/14 g.06.30

W dniach 20-23.02   liczna polska reprezentacja powalczy w Magna Racino w Austrii w turnieju CSI2/YH/CSIJ/CSICH. Polskę reprezentować będą : Łukasz Koza, Michał Kaźmierczak, Julia Zawada, Paulina Koza,Joanna Marciniak, Julia Doering, Jakub Lis, Wiktoria Lis  i Grzegorz Faber Powodzenia !!

Podręczne linki do wyników / transmisji video 

 


Skrzyczyński Jarosław 3809
Grzelczyk Kamil  2047
Wojcianiec Wojciech 1808
Ludwiczak Krzysztof  1720

Kaźmierczak Michał 

1517
Grzegorzewski Adam 1367
Opłatek Andrzej 1174
Kubiak Dawid  1148
Bobik Jan  1085
Mściwoj Kiecoń 1056

31/08/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1367
2. Opłatek Andrzej   1174
3. Szmytka Michalina  539
4. Pawlicka Dajana  489
5. Marciniak Joanna  409
6. Grundkowska Monika  193
7. Rozynek Martin 180
8. Żołądkiewicz Maciej  178
9. Grochowina Izabela 147
10.Seroka Anna  147

31/08/17

1. Lehmann Dalia  222
2. Rynkiewicz Martyna  161
3. Baehr Maria  135
4. Lewicki Filip 127
5. Bolko Aleksandra  110
6. Matuszewska Magdalena 108
7. Szustkowska Oliwia  90
8. Jaglarz Julia  77
9. Korbalewska Kaja   76
10. Sawicka Marta  72

31/08/17

1. Kierznowska Aleksandra  1888
2. Suska Juliana   1677
3. Skrobacz Olga 1426
4. Dobkowska Milena  1277
5. Kłapińska Laura 847
6. Kosmol Oliwia  837
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Jarocka Zuzanna  634

31/07/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  117

31/07/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

31/07/17

1. Banaszek Zofia  219
2  Walorek Julia   182
3.  Von Mauberg Aurelia   177
4. Henzel Dominika  160
5. Kozioł Klara  126
6. Łaszkiewicz Karolina 92
7. Hołoń Katarzyna   91
8. Boryna Maja  86
9. Bednarczyk Julia  80
10. Król Wiktoria  79

31/07/17

1. Kamińska Agata 1073
2. Osuch Aleksandra  689
3. Wągrodzka Róża  336
4. Stefańska Natalia  270
5. Walorek Julia  268
6. Derda Agata  243
7. Płatek Oliwia   227
8. Dubiniak Matylda  193
9. Jabłońska Julia 177
10. Hendrys Maja  173

31/07/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

31/07/17