W tym tygodniu :
 
 
 
 
 

CSI4 /J/Ch Samorin SVK 

 

livestream 

 

Krzysztof Ludwiczak, Marek Lewicki,  Andrzej Opłatek, Dalia Lehmann, Filip Lewicki, Emilia Chmielowska, Olga Skrobacz, Laura Kłapińska, Oliwia Kosmol, Zuzanna Jarocka, Maksymilian Parkitny

 

ZGŁOSZENIA 


CSIO5 Aachen GER 

 

CSI5 Ascona SUI

 

CSI3 Knokke BEL

 

CSI2 Zuidvolde NED

 

CSI2 Opglabbek BEL 


CSN Zagórów 

 

ZO Warka 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI3-W LF / CSIJ Warszawa 13-16.03.14 zgłoszenia


Skrzyczyński, Opłatek, Psiuk i Von Werner najlepsi w niedzielnych Finałach w Lublinie

10/03/14 g.14.25

Sukcesem polskich jeźdźców zakończyła się Cavaliada w Lublinie. Jarosław Skrzyczyński na Crazy Quick wygrał konkurs LR Grand Prix Lublina, Andrzej Opłatek na El Campie triumfował w finale rundy juniorskiej CSIJ, Grzegorz Psiuk na Aresie  wygrał Finał Średniej Rundy. Zmagania najmłodszych na kucach w ramach Cavaliady Future wygrała Sophie Von Werner na Fasolce. Gratulacje !!! Podsumowanie niedzieli, wyniki, video z finałowej rozgrywki Grand Prix, galeria zdjęć Ewy Imielskiej Hebdy 

 

 


Głoskowski, Wasilewski i Zagor bohaterami sobotniej Cavaliady w Lublinie

09/03/14 g.07.00

Sobota w Lublinie należała do Andrzeja GłoskowskiegoŁukasza Wasilewskigo i Jacka Zagora.  Najlepszym polskim juniorem w rundzie CSIJ był Franciszek Kowalczyk, pierwszy konkurs Cavliady Future wygrała Marie Janekovic a konkurs sztafet w kapitalnym stylu wygrał duet Maksymilian Wechta i Maciej Michalski . Zapraszamy do podsumowania soboty, video relacji z LR, galerii zdjęć Ewy Imielskiej Hebdy oraz zapoznania się z planem na niedzielne Finały.  Bieżące informacje znajdziecie na naszym Facebooku i Twitterze

 


Zawody w Lublinie pod dyktando polskich jeźdżców

08/03/14 g.08.00

Zawody w Lublinie zdominowali reprezentanci Polski, którzy wygrali wszystkie   konkursy także w piatek Świetną formę prezentuje Hubert Kierznowski, który wygrywa w Lublinie każdego dnia. Gratulacje !!!  Zapraszamy do obejrzenia galerii Ewy Imielskiej Hebdy, video ze zwycięstwa Andrzej Opłatka, piątkowe wyniki i zapoznanie się z planem na sobotę. LIVE z imprezy prowadzi Świat Koni oglądajcie tu 

Powodzenia !!!

Galeria piątek

 

 


Polacy nie do pokonania w Lublinie

07/03/14 g.07.00

Pierwszy dzień międzynarodowego turnieju CSI2 w Lublinie w ramach Cavaliady był niezwykle udany dla polskich jeźdźców, którzy wygrali wszystkie trzy konkursu otwarcie. Hubert Kierznowski na Valencii - konkurs MR, Maksymilian Wechta na Boliwi - konkurs ŚR i Jarosław Skrzyczyński na Baltazar du Rouet - konkurs DR. Wyniki / galeria zdjęć Ewy Imielskiej Hebdy

 

 


Piotr Morsztyn awansuje w rankingu FEI

04/03/14 g.17.15

Piotr Morsztyn jedynym polskim jeźdźcem w rankingu FEI, który awansował w lutym w rankingu w górę. Ranking FEI na dzień 28.02.14, miejsca reprezentantów Polski.

 

 


Odense zamiast Kopenhagi

04/03/14 g.11.20

Reprezentacja Polski w dniach 15-18 maja b.r. ma zaplanowany start w zawodach Pucharu Narodów w Danii. Zawody planowane początkowo w Kopenhadze przeniesione zostały do Odense. 

 

 


Zawodnicy z kwalifikacją do Finału Pucharu Świata w Lyonie

03/04/14 g.06.00

Znamy już większość zawodników zakwalifikowanych do Finału Pucharu Świata w Lyonie ( 17-21.04.14 ) . Zawodników z Ligi Europy Centralnej poznamy podczas warszawskiego Finału Ligi Europy Centralnej na Torwarze w dniu 16 marca b.r. zawodników z kontynentu amerykańskiego w dniu 23 marca po zawodach w  Ocala, Live Oak Plantation FL ( USA ). Lista zakwalifikowanych zawodników. 

 


Dahlke, Ludwiczak i Pawlicka bohaterami Finałów w Lesznie

02/03/14 g.21.15

Krzysztof Ludwiczak i Chacco La Loi najlepsi w Finale ŚR 135. Juniorka Dajana Pawlicka na Bartino wygrali Finał ŚR 130. Konkurs Grand Prix CSN w Lesznie wygrała reprezentantka Niemiec Anna Jurgens na Levado. Najlepiej spośród polskich zawodników wypadł Wojciech Dahlke wywalczył drugie i trzecie miejsce. Wyniki końcowe, galeria zdjęć Katarzyny Primel.

 

 


Bez błędów w Oliva Nova

01/03/14 g.07.15

Ostatni piątek turnieju w Oliva Nova był bardzo udany dla reprezentantów Polski, bez błędów w Hiszpanii jeździli Sandra Piwowarczyk Bałuk i Jan Chrzanowski. Zapraszamy do śledzenia transmisji z sobotnich konkursów na stronie http://www.en-directo.com/met/ i relacji video z przejazdów w konkursie LR Sandry Piwowarczyk Bałuk i Chabento.

 


Skrzyczyński Jarosław 2947
Grzelczyk Kamil   1674
Kaźmierczak Michał  1504
Wojcianiec Wojciech 1488
Kiecoń Mściwoj  1420
Ludwiczak Krzysztof  1322
Grzegorzewski Adam 1256
Kubiak Dawid  1251
Lewicki Marek 1044
Opłatek Andrzej   966

30/06/17

 
 

 

 

  
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1256
2. Opłatek Andrzej   966
3. Pawlicka Dajana  519
4. Szmytka Michalina  428
5. Marciniak Joanna  412
6. Grundkowska Monika  238
7. Rozynek Martin 190
8. Grochowina Izabela 171
9. Żołądkiewicz Maciej  164
10.Seroka Anna  127

30/06/17

1. Lehmann Dalia  167
2. Rynkiewicz Martyna  128
3. Baehr Maria  120
4. Bolko Aleksandra  111
5. Korbalewska Kaja 89
6. Piatkowski Stanisław 82
6. Lewicki Filip 74
8. Sawicka Marta 72
9. Kawa Aleksandra  65
10.Wilczewska Weronika  59

30/06/17

1. Kierznowska Aleksandra  1498
2. Skrobacz Olga  1365
3. Suska Juliana  1312
4. Kosmol Oliwia  797
5. Kłapińska Laura 717
6. Dobkowska Milena  677
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Barański Mikołaj  597

19/06/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  1117

19/06/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

19/06/17

1. Banaszek Zofia  214
2  Von Mauberg Aurelia  172
3. Henzel Dominika  160
4. Walorek Julia  113
5. Hołoń Katarzyna  91
6. Łaszkiewicz Karolina 87
7. Boryna Maja   86
8. Król Wiktoria  79
9. Hendrys Maja  77
10. Bieńkowska Anna  74

19/06/17

1. Kamińska Agata 1068
2. Osuch Aleksandra  612
3. Wągrodzka Róża  326
4. Walorek Julia   268
5. Płatek Oliwia  227
6. Derda Agata  207
7. Dubiniak Matylda  193
8. Stefańska Natalia   180
9. Barański Mikołaj 156
10. Hendrys Maja  151

19/06/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

19/06/17