W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Oskar Murawski i Jacek Pacyński wygrywają w CSN Hambergen

12/07/14 g.19.50

Oskar Murawski i Jacek Pacyński wygrali podczas turnieju CSN w Hambergen dwa konkursy !

Gratulacje !!

Wyniki

 

 

 


Urbane w świetnej formie w Falsterbo

12/07/14 g.15.00

Mściwoj Kiecoń i Urbane dziś 8 miejsce w konkursie LR 150. Świetna forma tej pary w 5-gwiazdkowym turnieju w szwedzkim Falsterbo.

 

WYNIKI

 

 

 


Krzysztof Okła szósty w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata

11/07/14 g.11.25

Krzysztof Okła najwyżej spośród polskich jeźdźców w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata.

 

Aktualny Ranking LEC 

 

 

 


Mściwoj Kiecoń i Tomasz Miśkiewcz w dobrej formie na międzynarodowej arenie

11/07/14 g.10.50

Z powodzeniem rozpoczęli swoje starty na międzynarodowej arenie Mściwoj Kiecoń i Tomasz Miśkiewcz. Dziś do nich dołączą Maksymilian Wechta i Jakub Lis. Powodzenia !!

Podręczne linki do wyników.

 

 


Martyna Rynkiewicz i Julia Kania złotymi medalistkami XX OOM

10/07/14 g.18.00

Martyna Rynkiewicz i Julia Kania złotymi medalistkami XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach Letnich Strzegom 9-10.07.14

WYNIKI KOŃCOWE

Klasyfikacje klubów i województw, galeria zdjęć.

 


Kaczyna Gold Cup 2014

Fundacja Kaczyna w dniu 19 lipca 2014 organizuje turniej KACZYNA GOLD CUP z pulą nagród 7700 zł oraz nagrodami rzeczowymi ( m.in. derka masująca HHP warta 12.000 zł )

Nie przegapcie !!

Organizator przyjmuje tylko 160 koni - zgłoszenia do 15.07. Propozycje

 

 

 


Gałkowo Masters 2014 - lista zawodników i koni

09/07/14 g.12.30

W dniach 11-13 lipca w Gałkowie po raz kolejny odbędzie się  jedna z najbardziej elektryzujących imprez w Polsce Gałkowo Masters organizowana przez Karolinę Ferenstain Kraśko. Nie przegapcie !

Program, lista zgłoszonych zawodników i koni

 


OOM Strzegom 2014

9-10 lipca OOM skoki Strzegom 2014

listy / wyniki

strona OOM

 

 


MP i PP WARKA 2014 Wyniki

Mistrzowie Polski 2014

Jarosław Skrzyczyński MP Seniorów KJ Agro Handel Śrem

Zuzanna Gowin MP MJ KJ Metpol Grodziec

Andrzej Opłatek MP Juniorów  KJ Heaa Turek

Franciszek Kowalczyk PP Dzieci  KJ Chrobry W-wa

Komplet wyników, galeria zdjęć, linki video

 

Sponsor relacji z Warki Equi Projekt  


Polacy w Rankingu FEI na koniec czerwca 2014

03/07/14 g.23.50

Najwyżej spośród polskich jeźdżców w rankingu FEI na koniec czerwca na 186 miejscu z 628 punktami rank. znajduje się Jarosław Skrzyczyński, Do pierwszej dwusetki rankingu awansował Andrzej Głoskowski. Największy awans, o 656 miejsc w górę zaliczyła Paulina Koza. W rankingu FEI sklasyfikowanych jest na koniec czerwca 40 polskich zawodników.

 


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17