W tym tygodniu :
 
 
/ Jarosław Skrzyczyński, Matylda Kasner / 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

CSN Sopot 14-16/11/14 wyniki

16/11/14

  aktualizacja g. 16.30

Grand Prix CSN Sopot wygrał Grzegorz Psiuk na Aresie ! 2m. Krzysztof Ludwiczak na Belycette K , 3m Weronika Wilska na Cassatto 

Gratulacje !!!


Marek Lewicki w świetnej formie w Tortonie

16/11/14

Marek Lewicki w świetnej formie w Tortonie. W sobotnim konkursie DR był drugi , tracąc jedynie 0,03 s do zwycięzcy.

 

 

 

 


Maja Popiół i Anna Szary Ziębicka najlepsze w Magna Racino

16/11/14

W sobotnich konkursach ( 15/11/14 ) w Magna Racino najlepiej spisały się Maja Popiół i Anna Szary Ziębicka. W konkursie DR najlepszą polska parą była Marika Słowińska na Zagato .

 

 

 


Broniatowska i Gowin na topie w Magna Racino

15/11/14

 

 


Marek Lewicki w dobrej formie w Tortonie, piąty w konkursie otwarcia

15/11/14

Marek Lewicki dobrze rozpoczął starty w Tortonie, na Abigej był piąty w pierwszym konkursie 140cm.

 

 

 

 


Oskar Murawski drugi w Oldenburgu

14/11/14 g. 11.50 W porannym konkursie otwarcia turnieju CSI2 w Oldenburgu Oskar Murawski wywalczył drugie miejsce ustępując jedynie Hugo Simonowi z Austrii. Wyniki turnieju możecie śledzić  tu  VIDEO z przejazdu poniżej;

 


Rozkład jazdy 14-16 listopada 2014

Najbliższy weekend dostarczy nam wielu sportowych wrażeń. W Sopocie i w Lesznie odbędą się dwa licznie obsadzone turnieje w których nie zabraknie kadrowiczów. Za granicą, liczna reprezentacja Polski  wystartuje w Austrii, Marek Lewicki we Włoszech, Oskar Murawski w Oldenburgu, Sandra Piwowarczyk Bałuk i Maciej Chomiak w Ising,  Powodzenia !!!

Podręczne linki do wyników / transmisji

 


Jaszkowo - I kwalifikacja do Cavaliada Future - wyniki

Daria Krawczykowska ( video poniżej ), Dominika Gardas i Julia Biskup to pierwsze liderki Cavaliady Future .

WYNIKI TURNIEJU w Jaszkowie i pierwszy ranking Cavaliada Future

 


Oskar Murawski mistrzem konkursów potęgi skoku

13/11/14

Oskar Murawski podczas zawodów CSI2 w Neustadt Dosse w dniach 7-9/11/14 potwierdził, że jest mistrzem w konkursach potęgi skoku.  W Neustadt Dosse na hanowerskim Continuo 2 ( Contendro I x Gotthardsen ) pokonał mur o wysokości 2,17m i wygrał kolejny w swojej karierze konkurs PS. VIDEO, wyniki końcowe, galeria.


Rezprezentanci Polski zdominowali zawody CSI2 w Lesznie

 

WYNIKI TURNIEJU  7-9 / 11 / 14

GALERIA Finały 09/11/14 Katarzyna Primel zamówienia zdjęć foto@primel.pl

Video - Jarosław Skrzyczyński - zwycięzca konkursu Grand Prix LR

 


Skrzyczyński Jarosław 4376
Ludwiczak Krzysztof  2343
Grzelczyk Kamil 2074
Kaźmierczak Michał  2026
Wojcianiec Wojciech  
1968
Wechta Maksymilian 1391
Opłatek Andrzej  1310
Grzegprzewski Adam 1246
Bobik Jan 1137
Kiecoń Mściwoj  1073

31/12/17

 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1310
2. Grzegorzewski Adam  1246
3. Szmytka Michalina  561
4. Pawlicka Dajana  329
5. Marciniak Joanna  222
6. Seroka Anna  212
7. Ostrowska Adrianna   168
8. Rozynek Martin 154
9. Żołądkiewicz Maciej  150
10.Minkiewicz Weronika 73

31/12/17

1. Rynkiewicz Martyna 287
2. Lewicki Filip  229
3. Baehr Maria 226
4. Lehmann Dalia 213
4.  Matuszewska Magdalena 213
6. Januszewska Zuzanna 198
7. Bado Gabriela   173
8. Bolko Aleksandra   155
9. Wilczewska Weronika  89
10. Szustkowska Oliwia 84

31/12/17

1. Kierznowska Aleksandra  3843
2. Dobkowska Milena  3037
3. Suska Juliana  2862
4. Skrobacz Olga   2046
5. Kłapińska Laura 1747
6. Barański Mikołaj 1532
7. Chmielowska Emilia  1462
8. Malepszy Matylda  1398
9. Jarocka Zuzanna  1264
10. Adamietz Maria 1003

20/12/17

1.  Zawadzka Eliza  706
2.  Konarska Marta 619
3.Pliem-PerkaAleksandra  578
4. Rynowiecki Olaf  404
5. Tuliszkiewicz Olga 396
6. Karnabal Maria 345
7. Ufnal Martyna 332
8. Ganowska Julia 320
9. Misztal Maggie 317,5
10. Jackowiak Marcelina 302

20/12/17

1. Kapel Julia   227,5
2. Derda Agata 217
3. Markiewicz Alicja 134
4. Siudzińska Dominika 72
5. Ratajska Gabriela 66
6. Frołow Anastazja 62
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Owczarz Mateusz 30
10. Kotkiewicz Edyta  25

20/12/17

1. Walorek Julia   472
2. Banaszek Zofia 371
3. Bieńkowska Anna  203
4. Grzymała Gabriela  183
5. Von Mauberg Aurelia  182
6. Henzel Dominika 160
7.  Bednarczyk Julia  154
8. Sydow Natalia 142
9. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

20/12/17

1. Kamińska Agata 1367
2. Osuch Aleksandra  1184
3. Henzel Dominika 565
4. Derda Agata  562
5. Płatek Oliwia  557
6. Stefańska Natalia  570
7.  Walorek Julia 423
8. Bors Iga  340
9. Wągrodzka Róża   336
10. Dubiniak Matylda  327

20/12/17

1. Budzyńska Zofia  493
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  250
4Golicka Zuzanna  244
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

20/12/17