W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Wojciech Wojcianiec drugi w LR 150cm 31/03/18

 

WYNIKI LR 150cm    31/03/18

Sobota w Arezzo była bardzo udana dla Wojciecha Wojciańca,  który na  Naccord Melloni  byl drugi w LR 150cm i  szósty na Chintablue w LR 145cm .


Rankingi PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK na dzień 27..03.18

Liderzy rankingów PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK - 27/03/18


Dzieci - Maja Marchwicka - na zdęciu
A - Julia Pięta 
B - Julia Kapel
C - Julia Walorek 
D - Agata Derda 
E- Zuzanna Golicka 

RANKINGI zobacz  prawy margines strony.

 
fot Ewa Imielska-Hebda Photography

 


Sandra Piwowarczyk trzecia w Finale CSIYH Vilamoura na Ivory Coast ! 30/03/18

 

Sandra Piwowarczyk na wyhodowanej przez siebie klaczy IVORY COST / Numero Uno - Carthago Z / była trzecia w Finale YH dla koni 5 letnich w Vilamoura.  

 

WYNIKI Finału   30/03/18 


Krzysztof Ludwiczak trzeci w Arezzo w konkursie 135cm 29/03/18

WYNIKI KONKURSU

Wojciech Wojcianiec i Andrzej Opłatek ex aequo 7 miejsce w Arezzo 29/03/18

WYNIKI KONKURSU  29/03/18 

Wojciech Wojcianiec na Naccord Melloni i Andrzej Opłatek na El Campie zajeli ex aequo 7 miejsce konkursie 145cm w Arezzo. 


Sandra Piwowarczyk bezbłędna w Vilamoura !

Sandra Piwowarczyk i Diamant Z 

 

WYNIKI TURNIEJU

 

29.03.18 CSI3 135cm   24m,  SHANGRI LA

28.03.18  CSIYH 5yrs   4m. - IVORY COAST     6m. DIAMANT Z

27.03.18  CSIYH 5yrs   7m. -  DIAMANT Z   11m - IVORY COAST


Jan Bobik wygrał konkurs otwarcia 135cm w 2* Bonheiden 29/03/18

Jan Bobik na CHACCO AMICOR ZM wygrał w Bonheiden konkurs otwarcia 135cm.

Wyniki  konkursu 

 

Jan Bobik w Belgii startuje również na koniach  Santisa, Chacco Amicor oraz na Catamara'n.

Powodzenia ! 

 

Jan Bobik 

 


Maksymilian Wechta w dobrej formie w CSI2 Cagnes sur Mer FRA

29/03/18 

 

Maksymilian Wechta z powodzeniem jeździ w 2* turnieju  na Lazurowym Wybrzeżu w Cagnes Sur Mer.   Pewny jest już startu w konkursie Grand Prix. 

 

 

 

 

 

 

 


Abigej i Natalia Czernik razem !! 28/03/18

 

 

Powiększyła się stawka koni Natalii Czernik o bardzo doświadczonego na światowych arenach wł. Abigej. 

Trzymamy kciuki !

28/03/18

 

 

 


CSI2 przy CSIO5 w Sopocie !!

Przy okazji tegorocznego 5* CSIO w dn 14-17 czerwca w Sopocie rozegrane zostaną również zawody w randze 2*.  

Te świetną informację oficjalnie  już pokazuje strona FEI.

 

28/03/18

 

 

 

 

 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23