W tym tygodniu:
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

eOOM Biały Las 28-03.06


CSI3-W Budapeszt. Tokyo 2020 dla Ukrainy !! 28/06/19

Reprezentacja Ukrainy wywalczyła w Budapeszcie awans do IO w Tokyo w 2020 - relacja VIDEO Z PN 

WYNIKI  28/06/19

 

Pierwsze z dwóch zespołowych miejsc przypadających dla Europy Środkowej (Grupa C FEI) dla kwalifikacji do Tokyo wywalczyła w Budapeszcie  ekipy UKRAINY. Gratulacje ! 
O drugie miejsce już w niedzielę w Moskwie walczyć będzie Polska Kadra !!! trzymamy kciuki !!! Powodzenia Polska !!!


Zawodniczki WLKS Krakus Maria Brańka Borja i Maja Najdzionek - najlepsze w eOOM w Gliniku Zaborowskim 26/06/19

 

WYNIKI eOOM  24-26 czerwca 2019 Glinik Zaborowski  REGION III PZJ / kieleckie, śląskie, podkarpackie, małopolskie, opolskie/ 

 

eOOM Kuce 

1m. Maja Nadzionek PIERWIOSNEK WLKS Krakus 

2m. Magdalena Wojda MILAGROSS JKS Czanki 

3m. Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT Katowicki KJ 

eOOM DK

1m. Maria Brańka Borja REFLECTION WLKS Krakus 

2m Marta Wypiór HOKEY POKEY KJK Pod Żubrem Niepołomice

3m. Oliwia Płatek TIK TAK Kielecki KJ 

 

eOOM Boborwy Staw REGION II  wyniki 


REGULAMIN  OOM      FINAŁ Drzonków 24-25 lipca 2019 

 


Krzysztof Retka wygrywa Grand Prix ZO w Dąbrówce Małej 23/06/19

Krzysztof Retka z WKJ Warszawa na NINTO CHICO / Nintender x Chacco Blue/ będącym własnością Sławomira Miąsko zwyciężył w konkursie Grand Prix ZO w Dąbrówce Małej. 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW 


Paulina Malinowska 9-ta w Grand Prix CSI2 Twente 22/06/19


Natalia Koziarowska wygrawa Grand Prix ZO KJK Michałowice 23 czerwca 2019

Grand Prix KJK SZARY Michałowice
1m. Natalia Koziarowska ANTINA
2m. Michał Ziębicki WHOOPY BOY  VIDEO 
3m. Anna Szary-Ziębicka GENTELMAN 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM       ZGŁOSZENIA 

 
 
 

CSI3-W CSIU25 CSIYH CSIJ Olomouc CZE 19-23.06.19 - Maksymilian Wechta czwarty w Grand Prix LR 160cm

Maksymilian Wechta i Number One - 4 miejsce  Grand Prix LR 160cm World Cup 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

LR 160cm World Cup GP  4m. Maksymilian Wechta  POL NUMBER ONE 28

Final CSI3 145cm  7m. Maksymilian Wechta POL CASSILIO

Final CSIJ  6m. Agata Skrzypiec POL BERLINA

 

CSI3 150cm 2m. Michał Kaźmierczak POL WILANDER  22/06/19

Final U25  3m. Dalia Lehmann POL ANNCHEN 11

Final CSIYH  1m. Adam Grzegorzewski POL ISSEM

Final 135/140cm  3m. Jarosław Kozarowski POL CHENET

 

CSI3 145cm 2m. Maksymilian Wechta POL NUMBER ONE 28 21/06/19

CSIU25   1m. Zuzanna Januszewska POL IRONIA

CSI3 135cm 10m. Grzegorz Nowak POL COMIENZO

CSIJ 12m. Agata Skrzypiec POL BERLINA

 

CSI3 140cm   5m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE  20/06/19

CSI3 125cm  3m. Michał Kaźmierczak POL BENGRAF

CSIJ   13m. Agata Skrzypiec POL BERLINA

CSIYH  5m. Adam Grzegorzewski POL ISSEM

CSI3 150cm   31m. Adam Grzegorzewski  POL TORPEDO DES FORETS

 

CSIU25 1m. Zuzanna Januszewska POL IRONIA   19/06/19

CSI3  130cm  3m. Jarosław Kozarowski POL CHENET

CSI3 120cm 10m. Maria Branka Borja POL CAMILLA 139

CSIYH 8m. Maksymilian Wechta POL MYSTIQUE

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM      livestream  

 


Piotr Morsztyn wygrywa Grand Prix PLJ w Olszy 16/06/19

 

Piotr Morsztyn z KJ Kietlów na VAN HALEN wygrywa Grand Prix PLJ w Olszy. W finale RS 135cm zwyciężyła Dajana Pawlicka na CAPPUCCINO z Kraju Jumping Team a w finale RB 125cm reprezentant gospodarzy Andrzej Głoskowski na CENTROPLAST-DINAR.  Ekipa KJ Trachy Gliwice w składzie: Paulina Koza, Katarzyna Gola, Sonia Janus, Łukasz Koza wygrała 4 etap Drużynowego Pucharu Polski.

 

WYNIKI ZAWODÓW     fot. Paula Bartkowiak 

 

LIDERZY RANKINGÓW  PLJ po 4 etapach :

Runda Złota - Mściwoj Kiecoń KJ Agro Handel Śrem 42 pkt 

Runda Srebrna  - Dawid Skiba KJ Agro Handel Śrem  57 pkt 

Runda Brązowa -  Anna Białas KJ Infernal 52 pkt 

DPP -  KJ Trachy Gliwice 27 pkt  

 


ZO DiM Bogusławice 14-16 czerwca 2019

Zwycięzcy niedzielnych finałów:

Gr A1 - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Wiktoria Strzeszewska EGZORCYSTA SKJ Bajardo 

Gr C - Karolina Bar MARKIZA AZS UW 

Gr D bis - Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT Ponylandia 

Dzieci II - Maja Borzęcka CARENZA KJ Infernal  - na zdjęciu 

Grand Prix Dzieci  Kaja Langer ORIANA KJK Romico 

Finał J/MJ - Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M R&S Stables

 

WYNIKI ZAWODÓW   

 


Lotto CSIO5 Sopot 13 - 16 czerwca 2018



 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

Najlpesze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSIO5 Puchar Narodów  Polska 7 miejsce / 21 pkt  16/06/19 

CSIO5 150cm 2m. Andrzej Opłatek  POL Conthinder

 

 CSIO5 150cm  4m. Maksymilian Wechta POL London   15/06/19

 CSIO5 145cm 3m. Krzysztof Ludwiczak POL Sandra Blue

 CSIO5 160cm  10m. Jan Bobik POL Farmer

 Final YH 7yo 2m. Hubert Kierznowski POL Comodeus P

 Final YH 6 yo  3m. Marcin Bętkowski POL Quality Star  

 

CSIO5 Grand Prix LR 160cm 19m. Jan Bobik POL Chacco Amicor   RELACJA 

CSIO5 140cm  5m. Hubert Kierznowski POL Lanoso

CSIYH 7 yo 2m. Natalia Czernik POL Chuck Bass

CSIYH 6 yo  1m. Marcin Bętkowski POL Quality Star

 

CSIO5 150cm 2m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue   13/06/19 

CSIO5 145cm 5m. Krzysztof Ludwiczak POL Sandra Blue    

CSIO5 140cm 6m. Maksymilian Wechta POL London   

CSIYH 7yo   1m. Natalia Czernik POL Chuck Bass

CSIYH 6 yo  2m. Marcin Bętkowski POL Quality Star


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19