W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Katarzyna Maciejewska wygrywa Halowy Ladies Cup Leszno 26/03/22

Podium Ladies Cup fot. Paula Bartkowiak 

Podium Halowy Ladies Cup Leszno 26/03/22

1, Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET Polish Polo Club  4,67 pkt

2. Aneta Wysocka  EVIVA KJ FER Więckowice  4,85 pkt 

3. Malwina Urbańska  KALOMA-N KJ Strzała Krubiczew  6,78 pkt 

WYNIKI KOŃCOWE   

 


Arezzo Toscana Tour I 22-27 marca 2022

Michał Kaźmierczak i MERLIN VAN'T HEIKE fot. Arezzo 

Reprezentacja Polski : Laura Barańska, Mikołaj Barański. Natalia Czernik, Monika Dulczewska, Anna Szary Ziębicka, Małgorzata Koszucka, Michał Kaźmierczak, Michał Ziębicki, Antoni Strzałkowski

WYNIKI     RELACJA ONLINE     STRONA OFICJALNA 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach: 

27/03  LR GP 150cm 11m. Michał Kaźmierczak NOTIS  VIDEO

27/03  LR 145cm  8m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY

27/03   135cm  7m. Antoni Strzałkowski CLAPTON

27/03   130cm  1m. Antoni Strzałkowski MISTER CASH

26.03   130cm  1m. Laura Barańska KAZAN VAN DE PITSEMBURG  VIDEO

26.03   140cm  9m  Michał Kaźmierczak MERLIN VAN'T HEIKE

26.03   125cm  5m. Monika Dulczewska UPPER

25/03   140cm  1m. Michał Kaźmierczak MERLIN VAN'T HEIKE

25/03   130cm  3m. Małgorzata Koszucka JUVENTUS

24/03   135cm   2m. Małgorzata Kosszucka STAKORADO

24/03   130cm   3m. Antoni Strzałkowski CLAPTON

24/03   CSIYH 7yrs  4m. Michał Kaźmierczak KING OF ROCK

24/03  CSIYH 6yrs   6m. Antoni Strzałkowski CASTELLO

23/03  CSIYH 6yrs  2m. Monika Dulczewska LIGHT IVORY  

22/03  CSIYH 6yrs  5m. Monika Dulczewska LIGHT IVORY

22/03  CSIYH 5yrs  1m. Natalia Czernik COOL BOY RED WINE


Andalucia Sunshine Tour VII 22-27 marca 2022

Reprezentacja Polski : 

Maksymilian Wechta, Marek Lewicki, Przemysław Konopacki, Bartosz Adamus, Małgorzata Ciszek - Lewicka, Izabela Vinckier, Aleksandra Wypchło, Adrianna Ostrowska, Piotr Kalinowski. 

 

WYNIKI TURNIEJU        VIDEO        STRONA OFICJALNA 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

27/03 CSI4 GP 160cm 16m. Maksymilian Wechta CHEPETTANO

26/03  CSI4 140cm  5m. Przemysław Konopacki CHICA B Z

26/03  CSI4 130cm  2m. Adrianna Ostrowska HAGADIR DE L'EPINETTE  VIDEO

26/03  CSI1 120cm 1m. Izabela Vinckier SALVE VIDEO 

26/03  CSI1 110cm  3m. Izabela Vinckier PAINTED WHITE COURTIER VIDEO

25/03  CSI4 145cm  10m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA

25/03  CSI4 140cm   2m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE VIDEO 

25/03  CSI1 110cm  4m. Izabela Vinckier PAINTED WHITE COURTIER

24/03  CSI4 150cm  8m. Marek Lewicki LA PEZI

24/03  CSI4 130cm  9m Adrianna Ostrowska HAGADIR DE L'EPINETTE

22/03 CSIYH 6yrs   7m Marek Lewicki FISTON DE BO Z


HZO DiM Leszno 18-20/03/22

Berenika Biela fot. Paula Bartkowiak 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM 20/03/222

Gr A0 - Lena Janaszczyk AJSZA Ranczo Kołata
Gr A1 - Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO Ranczo Kołata 
Gr A2 - Ewa Hamerska TAMIZA JKS Tornado Szczecin 
Gr C - Agata Stasiak MROCZEK  KJ Stajnia Bukowiec 
Gr Dbis - Zofia Biel CHIPPENDALE KJ Leńcze 
GP D E - Berenika Biela ISTI KS SYDOW Riding Team   
GP Dzieci - Zuzanna Przybylska CONNY 391 BPK 

Finał Mł JM - Antonina Kucharska LA STRADA L KJ Jolly Jumper 

Finał Jun / Mł - Julia Parda CHEYENNE Polish Pony Club 

 

 


HZO DiM Wolica 18-20/03/22

 

 


Jarosław Skrzyczyński przebojem w Lier 20/03/22

 

Jarosław Skrzyczyński na og. INTURIDO będącym własnością p. Marzeny Malarz wygrał konkurs 140cm CSI2 oraz triumfował w finałowym konkursie Grand Prix LR 145 na wałachu QUICK STEP wyhodowanym w SK Kunowo. 

WYNIKI TURNIEJU 


Andalucia Sunshine Tour VI 15-20 marca 2022

Reprezentacja Polski : 

Maksymilian Wechta, Marek Lewicki, Przemysław Konopacki, Bartosz Adamus, Małgorzata Ciszek - Lewicka, Izabela Vinckier, Aleksandra Wypchło, Adrianna Ostrowska, Piotr Kalinowski, Jacek Polikowski. 

WYNIKI TURNIEJU        VIDEO        STRONA OFICJALNA 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

20/03/22  GP LR 155cm  10m. Maksymilian Wechta CHEPETTANO

20/03/22  CSI4 145cm  2m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE

20/03/22 CSI4 140cm  6m. Małgorzata  Ciszek Lewicka DAISY

20/03/22 CSI1 110cm  4m. Izabela Vinckier PAINTED WHITE COURTIER

19/03/22 CSI4 140cm  3m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE

19/03/22 CSI4 135cm  6m. Przemysław KonopackCHICA B Z

19/03/22 CSI4 130cm  10m Adrianna Ostrowska HAGADIR DE L'EPINETTE

19/03/33 CSI1 110cm  7m. Izabela Vinckier PAINTED WHITE COURTIER

18/03/22 CSI4 150cm  LR  7m. Maksymilian Wechta CHEPETTANO  VIDEO

18/03/22 CSI4 145cm LR   6m. Przemysław Konopacki CONTHARGOS

18/03/22  CSI4 135cm  8m. Przemysław Konopacki PURE PASION FROM SECOND LIFE Z

18/03/22  CSI1 130cm  2m. Izabela Vinckier  SALVE VIDEO 

17/03/22  CSI4 150cm  10m. Marek Lewicki LA PEZI

17/03/22  CSI4 145cm   4m. Przemysław Konopacki CONTHARGOS

17/03/22  CSIYH Finał 6yrs  5m. Adrianna Ostrowska PLEASURE BLUE

16/03/22  CSIYH 6yrs 1m. Maksymilian Wechta ELDORADO

15/03/22  CSIYH 5yrs   CSIYH 6yrs A    CSIYH 6yrs B


Hubert Polowczyk wygrywa Grand Prix CSN w Lesznie 13/03/22

Hubert Polowczyk fot. Paula Bartkowiak Fotografia

Podium  konkursu Grand Prix CSN Leszno 13/03/22

1m. Hubert Polowczyk ALO-VARO P KS Cortina Kaczenice 0/0 29.80s

2m. Andre Stude LANDSKRON GER 0/0 32,47s

3m. Wojciech Dahlke A QUITE KJ Sokół Damasławek 0/4 pkt

WYNIKI GRAND PRIX     WYNIKI TURNIEJU


CSI2/1/YH Oliva 10-13/03/22

Melania Komornicka i Jakub Ryczkowski przebojem turnieju w Olivie ! 

Reprezentacja Polski :

Krzysztof Retka SUEDWINDS AMANDA  MAJESTIC ROCK  MAYROCK  MA BELLE ROCKELLA

Klara Kostrzewa Artymowicz  AKELLAH HERO Z  KALAHARI ROCK  I ROCK FLOWER

Natalia Zimnowodzka KALANTE   Jakub Ryczkowski QUALITY QUEEN

Melania Komornicka KALYPSO VAN HET LINDEHOF  SANDMAN

WYNIKI ZAWODÓW     VIDEO 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

13/03/22 GP LR 145cm  14m. Krzysztof Retka SUEDWINDS AMANDA

13/03/22  110cm    1m.  Melania Komornicka KALYPSO VAN HET LINDEHOF

13/03/22  120cm   12m. Natalia Zimnowodzka KALANTE

12/03/22  120cm   12m. Natalia Zimnowodzka KALANTE

11/03/22  110cm     1m. Jakub Ryczkowski QUALITY QUEEN

08/03/22  CSIYH 5yr  1m. Krzysztof Retka MA BELLE ROCKELLA


CSI3 Herning 10-13 marca 2022

CSI3 Herning 10-13/03/22 Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec  CHINTABLUE  KARDINARD MELLONI

Krzysztof Ludwiczak  CROS BLUE  CONFUA  NIKO

Cassandra Orschel  DACARA E  BOOMER  NEUGSCHWENTS CONTEX

WYNIKI ZAWODÓW   VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

13/03/22   8 miejsce   135cm  Wojciech Wojcianiec KARDINARD MELLONI

12/03/22   9 miejsce   GP LR 150cm  Krzysztof Ludwiczak  NIKO

11/03/22   2 miejsce   LR 150cm  Cassandra Orschel DACARA E

10/03/22   2 miejsce   145cm  Krzysztof Ludwiczak  NIKO

10/03/22   7 miejsce   140cm Krzysztof Ludwiczak  CONFUA


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22