W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
relacja video Świat Koni / Clipmyhorse.Tv
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mikołaj Kownacki 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Wiktoria Głowacka powołana do Kadra Narodowej Juniorów

10/04/16

Na wniosek menadżera dyscypliny, Zarząd PZJ powołała Wiktorię Głowacką do Kadry Narodowej Juniorów w Skokach Przez Przeszkody. źródło www.pzj.pl Uchwała U/930/5/E/2016 z dnia 3.03.2016  

 


Regulamin PZJ - skoki - update 06.04.16

10/04/16 

Uchwałą nr U/499/6/E/2016 z dnia 6 kwietnia 2016r. Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego zaakceptował Regulamin rozgrywania zawodów krajowych w konkurencji skoków przez przeszkody.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią Regulaminu B 2016

źródło www.pzj.pl


Rozkład Jazdy 7-10.04.2016

CSI3 San Giovanni  ITA     wyniki / listy                  livestream

Krzysztof Ludwiczak / Wojciech Wojcieniec /  Sandra Piwowarczyk Bałuk , Paulina Rybarczyk 

 

CSI3 Lanaken   BEL    wyniki / listy / program              livestream

Maksymilian Wechta 

 

CSI3 Lummen BEL      wyniki / listy / program                livestream

Mściwoj Kiecoń, Łukasz Troszczyński, Aleksandra Lusina

 

Toscana Tour Arezzo ITA   wyniki / listy / program 

Agnieszka Cecuga, Marcin Pakuła, Paweł Piątkowski 

XII Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski Leszno 

wyniki / listy / program

 


Halowy Puchar Polski 2016 Finał Dąbrówka Mała 1-3 kwietnia 2016 - Wyniki / video

05/04/16                            KOŃCOWE RANKINGI HPP 

SENIORZY   1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro / BKJ Bogusławice

MŁODZI JEŹDŹCY  1m. Adam Grzegorzewski / Okarino / Agro Aves Gajewniki 

JUNIORZY 1m. Dajana Pawlicka / Bebeto / KJ Agro Handel Śrem 

OPEN  1m. Magdalena Ziajkowska / Lara Croft / KJ Hippica Polonia Słupno

fot Jacek Kowalski 

 

 


Halowy Puchar Polski Kuców / MK / Dzieci - leszno - 1-3 kwietnia 2016 wyniki

04/04/16 

Zwycięzcy HPP K / MK / Dzieci - Leszno 2016

Dzieci I - Aleksandra Kierznowska / SKJ Kietlów 

Dzieci II - Martyna Zielińska / KJ Pegaz 

MK GR E - Wiktoria Stanisławska / CH Jaszkowo 

GR A1 - Laura Kłapińska / Small Cherry 

GR A2 - Natalia Sydow / SKJ Gronówka 

GR B - Aleksandra Osuch / KJ Podkowa Gruszczyn 

GR C - Gabriela Kozłowska / KS FER Więckowice

GR D - Wiktoria Leszek Karwańska BPK 

GR Dbis - Alicja Tomaszewicz BPK

GALERIA Primel.pl Finały 

 


Hymn Polski dla Krzysztofa Ludwiczaka w San Giovanni

31/03/16 

Krzysztof Ludwiczak w dniu swoich urodzin w świetnym stylu wygrał pierwszy konkurs 135 CSI3 w San Giovanni.  W konkursie startowało 127 par. 

 

 


Rozkład Jazdy 29.03-03.04.16

Finał HPP Dąbrówka Mała 

wyniki / listy / program 

 

HPP K/MK/Dz  Leszno

wyniki / listy / program

 

 

CSI3 San Giovanni ITA    livestream    wyniki / listy 

 

Krzysztof Ludwiczak, Marika Słowińska, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Zuzanna Gowin, Aleksandra Kozanecka, Wojciech Wojcianiec, Anna Szary - Ziębicka, Paulina Rybarczyk, Ewa Dyżewska,  Olivia Szustkowska, Michał Ziębicki, Julia Michalska. 

 

 

CSI2 Lanaken BEL  / Maksymilian Wechta, Krzysztof Okła   

wyniki / listy / program             livestream 

wyniki / listy / program od 01.04 

 

CSI2 Cagnes sur Mer FRA  / Jan Chrzanowski 

wyniki / listy / program 

 

Toscana Tour Arezzo ITA / Paweł Piątkowski / Katarzyna Kuchejda 

wyniki / listy / program

 

 


Finał Pucharu Świata Getborg 2016 - wyniki Longines FEI World Cup™ Jumping Final

29/03/16 

 

1m Steve Guerdat SUI 

2m. Harrie Smolders NED

3m. Daniel Deusser GER 

20m. Jarosław Skrzyczyński POL

25m Michał Kaźmierczak POL 

 

 

 


Sukces !! Hymn Polski w Geteborgu dla Jarosława SKrzyczynskiego

24/04/16 

Wspaniały początek w Geteborgu!! Jarosław Skrzyczyński na Aresie wygrał  konkurs otwarcia 140 cm. Jako jedyny pokonał parkur poniżej 60 s. W kolejnym konkursie świetnie spisał się Michał Kaźmierczak i Woody plasując się w czołówce konkursu na siódmym miejscu. 

 

WYNIKI TURNIEJU  

 

LIVEstream 

 

fot : press GHS

 


Rozkład Jazdy 24-28.03.16

Finał Pucharu Świata  Geteborg  - Jarosław Skrzyczyński / Michał Kaźmierczak 

wyniki / listy / program                  TVP Sport program               LIVEstream

 

 

CSI3 San Giovanni    listy / wyniki / livestream

Marika Słowińska, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Zuzanna Gowin, Aleksandra Kozanecka, Anna Szary - Ziębicka, Paulina Rybarczyk, Ewa Dyżewska, Ewelina Szczepanik, Olivia Szustkowska, Grzegorz Psiuk, Michał Ziębicki. 

 

Costa Del Sol Mijas / Klara Kostrzewa

listy / wyniki / livestream

 

Arezzo Toscana Tour / Jacek Mierzwiński / Kuchejda Katarzyna

wyniki / listy 

 

CSI2* Cagnes-Sur-Mer / Jan Chrzanowski 

wyniki / listy 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20