W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
 

Adam Grzegorzewski, Krzysztof Ludwiczak,  Mikołaj Barański 

livestream 

 

CSI4 Gorla Minore

 Przemysław Konopacki, Andrzej Opłatek, Michał Ziębicki, Anna Szary Ziębicka 

livestream

 

 

CSI3 Oliva ESP  

Jan Chrzanowski, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Natasza Wasilek

livestream

 

 

 

CSI2 Kronenberg NED - Zofia Michalak  

livestream

 

 

 

CSI2 Linz AUT 

 Jarosław Skrzyczyński, Aleksander Lewandowski, Eliza Zawadzka, Magdalena Kałuża, Weronika Minkiewicz, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Klaudia Rajtar - Wojciechowska, Patryk Skrzyczyński, Filip Skrzyczyński, Maja Zuradzka 

livestream

 

 

​ZO Bogusławice  

 

CSN Kołobrzeg

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

HZO DiM Jaszkowo 17/02/19

ZWYCIĘZCY NIEDZIELNYCH FINAŁÓW HZO DiM Jaszkowo 17.02.19 .:

Finał J / MJ - Aleksandra Osuch  CROWN DU BUISSON Z  KJ Podkowa Gruszczyn
GP Dzieci I - Kornelia Smura DIE KLEINE LADY KS Jumping Events
Finał D/E - Aleksandra Osuch ROSA KJ Podkowa Gruszczyn
Finał Dzieci II - Marta Konarska LILI MARLENE  KJ Podkowa Gruszczyn
Finał Dbis - Karolina Heydel MONTGOMERIE EX M.D   Rio Grande Krosinko
Finał C - Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8  KJ Podkowa Gruszczyn
Finał A2 - Marcelina Jackowiak COAST PLAYER S. KJ Gronówka
Finał A1 - Berenika Biela GARBONOS CH Jaszkowo

WYNIKI TURNIEJU 


Jarosław Skrzyczyński drugi w Neumunster w LR 150cm 16/02/19

 

Jarosław Skrzyczynski i Chacclana - 2 miejsce w konkursie LR 150cm CSI3 Neumunster. WYNIKI

16/02/19


Oliwia Szustkowska udanie zadebiutowała z nowym koniem podczas CSIYH Lier 09/02/19


Amelia Mościcka druga w Grand Prix CSIJ w Abu Dhabi 08/02/19

 

WYNIKI KONKURSU

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Amelia Mościcka (@mosciccyequestrian)

Lut 9, 2019 o 11:27 PS


Zawodnicy do lat 15 włącznie zobowiązani są startować w kamizelkach ochronnych.

Zawodnicy do lat 15 włącznie zobowiązani są startować w kamizelkach ochronnych.

Uwaga: kamizelki ochronne powinny być jak najlepsze, chroniące ciało młodego zawodnika. Przepisy celowo nie określają jakości kamizelki, podobnie jak kasku, pozostawiając decyzję rodzicom i opiekunom. Dopuszcza się wszelkiego rodzaju kamizelki ochronne, w tym tzw. „żółwiki” 

Kamizelki możecie kupić w SKLEPIE STAJNIA 

 

więcej    09/02/19


Ranking PZJ w skokach przez przeszkody na koniec stycznia 2019

LIDERZY RANKINGÓW PZJ na koniec stycznia 2019 

Jarosław Skrzyczyński KJ Agro Handle Śrem  - Ranking Ogólny 

Adam Grzegorzewski   KJ Agro Aves Gajewniki -  Ranking Młodych Jeźdźców 

Aleksandra Kierznowska  KJ Kietlów  - Ranking Juniorów 

Julia Jabłońska UKS Mieczewo - Ranking Dzieci

 

Polacy w Ranking FEI na koniec stycznia -  Jarosław Skrzyczyński nr 53


CAVALIADA Lublin 31.01-3.02.2019 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski

niedziela 3 lutego 2019 

 

Krzysztof Ludwiczak i Nordwind / przejazd podstawowy Grand Prix / 

 

LR 145cm Grand Prix 1m. Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind video  wywiad 

Ranking Cavaliada Tour 

Finał 125cm 1m. Maja Marchwicka POL Szafir M 

Finał Future MINI 1m. Martyna Ufnal / KJ Hippica / Ramiro

Finał Future MIDI 1m. Maria Michalska / KJ Ranczo / Pasjonata Amigo 

Ranking Cavaliada Future 

 

sobota 2 lutego 2019

wywiad z Dominikiem Słodczykiem 

 

CSI2 135cm  2m Jarosław Skrzyczynski POL Akkol video 

CSI2 120cm  1m.  Dominik Słodczyk POL Aperitiff 

Speed & Music 1m. Dominik Słodczyk  POL  Drako 

Future MINI 1m.  Natalia Głowacz / KJ Liljówka Stęszewko  Szaman 

Future MIDI 1m. Zofia Ćwik / Pałucki KJ w Górkach Zagajnych  Teti  video 

Ranking Cavaliada Future 

Sztafeta  1m. Aleksandra Kierznowska / Martyna Ufnal / Blanka Brzeska 


 piątek 1 lutego 2019 

 

Dawid Skiba i Badorette 

 

CSI2 LR 145cm 1m. Dawid Skiba BADORETTE video

CSI2 130cm 1m. Aleksandra Zybala BEBETO video 

Venus vs Mars 1m. Paulina Koza CONNER video wywiad


 

czwartek 31.01.19

 Andrzej Opłatek i El Camp 

 

CSI2 140cm 2m. Andrzej Opłatek EL CAMP video 

CSI2 130cm 1m. Tomasz Olszewski LUNA P

CSI2 120cm 2m. Łukasz Brzóska CASALETTO

Potęga skoku 1m. Mateusz Kiempa JALANDAHAR video wywiad

 


Cavaliada Lublin 31.01-3.02.2019

Relacja z przeglądu wet. 30/01/19 Magda Pocztowska

CSI2 Kronenberg NED 24-27.01.19 - Natalia Czernik wygrała dwa konkursy

 

Natalia Czernik na 6 letniej klaczy CHIN QUEEN wygrała dwa konkursy 110cm CSI1, była też dwa razy szósta w konkursach 140-145cm na EVERDI i ABIGEJ.  W zawodach z powodzeniem w rundzie CSIYH jeździł Jarosław Skrzyczyński na LUCKY STAR.  Aleksandra Nowak na CERTO była piąta w finale 120cm 

WYNIKI ZAWODÓW 


Amelia Mościcka trzecia w juniorskim Grand Prix w CSIOJ Sharyaj UEA 26/01/9


Grzegorzewski Adam 3015
Miśkiewicz Tomasz  2858
Skrzyczyński Jarosław 2309
Kubiak Dawid 2199
Konopacki Przemysław  1624
Kaźmierczak Michał   1552
Wacławik Marek 1382
Lewicki Marek  1240
Kiecoń Mściwój    1228
Tyszko Michał       1203

31/03/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   607
2. Kierznowska Aleksandra  476
3. Maruszak Lena 412
4. Suska Juliana 410
5. Sydow Natalia 255
6. Wypchło Aleksandra  217
7. Kłapińska Laura  197
8. Lewandowski Aleksander  180
9. Stefańska Natalia    176
10. Parkitny Maximilian   163

31/03/24

1. Biegalska Iga 662
2. Ganowska Julia 374
3. Skrzyczyński Patryk  339
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     281
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 178
8. Kucharska Antonina   127
9. Nawrocka Roksana  121
10. Hudzik Jakub  111

31/03/24

1  Kazimierczak Gaja  560
2  Chojowska Iga  445
3. Kulesza Lila  440
4. Kosmol Alicja   370
5. Dampc Nela  360
6. Soforek Marcel   335
7  Wolniewicz Karmela  330
8. Biedziak Aleksandra  315
9. Pis Hanna  280
10. Malesa Alicja  275

29/02/24 

1.  Sabok Gabriela  74
2.  Mordzelewska Hanna  44
2.  Luksa Paulina  30
4.  Czyżyk Zahiu Natalia  28
4.  Filkiewicz Hanna  28
6   Cytarska Hanna  26
6.  Sławińska Aleksandra  26
8.  Głoskowski Franciszek  24
9   Lubońska Helena  22
9.   Tańcula Maja 22

29/02/24

1.  Leboda Oliwia  68
2.  Reimann Zofia  64
2.  Przybylska Łucja  52
4.  Kostkowska Liliana   48
4.  Stodolna Natalia  48
6   Rąbca Milena  47
7.  Ślusarczyk Iga  41
8.  Janaszczyk Lena  37
9.  Binkowska Wera  36
10. Mordzelewski Jan   35

29/02/24

1  Lubońska Helena    83
2. Wnuczko Sara   67
3. Broniarczyk Henryk  65
4. Marszałek Amelia  62
5. Seroczyński Kacper  60
6. Pellowska Paulina    47
7  Luboński Ignacy  45
8. Wacławik Kacper 37
9  Kmiecik Pola  34
10. Michalak H., Kinas A.  33

29/02/24

1. Buczek Agata    70    
2. Lewicka Aleksandra   58
3. Jach Michalina  55
4. Binkowska Wera      49
5. Kondysiak Emilia   39
6. Sawa Blanka  35
7. Molenda Lena    33
7. Czarnecka  Aleksandra  33
9.   Drzycimska Iga  30
9.  Wierucka Zofia        30

29/02/24

1.  Czerepińska Maria   165
2.  Cwalina Wiktoria   160
2.  Sławińska Zuzanna  140
4.  Kamińska Zofia   120
5.  Hart Dyke Zofia  105
6.  Ferjan Victoria  95
7.  Patecka Olga  85
8.  Szostawicka Karolina  75
9.  Szulczyńska Pola 70
10. Stobińska Cecile  45

29/02/24

1.  Korus Anna    223
2.  Skoczylas Michalina  145
3.  Ciszek Maria   120
4.  Koperska Pacyńska M.       110
4.  Nowak Liwia  110
6.  Pakur Zofia   60
6.  Moczkowska Carla   60
8.  Kwiatkowska Julia             80
9.  Rachubik Julia   70
9. Ferjan Victoria, Czupryna M.   70

29/02/24