W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów 2021

fot. Paula Bartkowiak 

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów 2021

 

1m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA Sobieski Jumping Team Gdańsk  11 pkt 

2m. Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z  KS Cortina 12,57 pkt 

3m. Aleksander Lewandowski CANWERO KS Verso La Natura  18,6 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE  05-02/12/21  

 


Halowe Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców - Leszno 2021

Podium Halowe Mistrzostwa Polski MJ 2021 

 

1m. Aleksander Lewandowski  JAZZMIR VH HALDERTHOF  KS Verso La Natura  4 pkt

​2m. Aleksandra Wypchło CASALEO  Z KJ HEAA Turek 8,27 pkt

3m. Olga Skrobacz QUINCY WLKS Krakus 10,16 pkt

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 


Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Leszno 2021

 

Podium Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2021 

1m. Aniela Kilian LACARO WLKS Krakus 0.47 pkt

2m. Maria Brańka - Borja CAMILLA WLKS Krakus  2,87 pkt

3m. Klara Kozioł ROCKY TKJ Garbówek  4,58 pkt

WYNIKI KOŃCOWE  2-5/12/21

 


Halowe Mistrzostwa Polski Dzieci - Leszno 2021

 

Halowe Mistrzostwa Polski Dzieci 2021 

1m. Kevin Pszowski  JACOBSON L  KJ Jumping Team Brynica 0 pkt

2m. Irena Bigaj  LA CORUNA  KS Faruk  4/0 34,78s 

3m. Roksana Nawrocka  GENF  BPK  4/0 35,81s 

WYNIKI KOŃCOWE  2-5/12/21

 


I Halowe Ladies Cup - Leszno 2021

 

I Halowe Ladies Cup Leszno 2021 

1m. Klara Kozioł VOILA  TKJ Garbówek  6,91 pkt

2m. Katarzyna Pawłowicz FULL PLEASURE KS Cortina  6,97 pkt

3m. Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET  Polski Polo Club 8 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE  2-5/12/21 

 


Joanna Rosicka Tyszko wygrywa Memoriał Jacka Wierzchowieckiego - Leszno 28/11/21

Joanna Rosicka Tyszko fot. Paula Bartkowiak 

Podium Memoriału Jacka Wierzchowieckiego 2021 

1m. Joanna Rosicka Tyszko CARIBOU TKJ Garbówek 0/0 45,23s

2m. Łukasz Koza BALLANTINA KJ Trachy Gliwice 0/0 46,20s

3m. Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT KJ Agro Handel Śrem 0/4 41,96s

 

 

WYNIKI MEMORIAŁU    WYNIKI TURNIEJU  Jacek Wierzchowiecki  


CSI2 CSI1 CSIYH Barczewo - Ekwador Winter International Competition 25-28 XI 21

 

Wojciech Wojcianiec wygrywa pierwsze międzynarodowe Grand Prix podczas CSI2 Barczewo w Dabrówce Małej !

 

PROGRAM / WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 28/11/21

Grand Prix LR 145  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

CSI1 125 cm   2m. Antoni Szmytka JACUZZY

CSIYH  1m. Marek Lewicki KING LEPANTINO VIDEO 

 

sobota 27/11/21

CSI2 140cm  1m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY VIDEO 

CSI2 135cm  1m. Jan Bobik OLE VIDEO

CSI1 115cm  1m. Amelia Szczupakowska CORMINTTA

CSI1 120cm 5m. Antoni Szmytka JACUZZY

CSIYH  2m. Paweł Spisak CARAVAGGIO

 

piątek 26/11/21

CSI2 LR 145cm 2m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR  VIDEO 

CSI2 135cm 1m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE  VIDEO 

CSI2 130cm 1m. Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA

CSI1 120cm  1m. Dominik Pieniaszek AVALANCHE

CSI1 110cm 1m. Karolina Zielonka WESTA

 

czwartek 25/11/21

CSI2 140cm  1m. Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS

CSI2 135cm  2m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY

CSI2 130cm  3m. Szymon Tęcza ANGARA L

CSI1 110cm  1m. Kuba Kraśko DON ESPADRON

CSIYH 1m. Maja Popiół FERRERA


Mściwoj Kiecoń wygrywa Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego w Lesznie 21/11/21

Mściwoj Kiecoń najlepszy w Memoriale Generała Michała Gutowskiego fot. Paula Bartkowiak 

 

Podium Grand Prix - Memoriału Generała Michała Gutowskiego 21/11/21

1m. Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK KJ Agro Handel 0/0  38,30s 

2m. Leszek Gramza CLEARROUND Rodan Club  0/0 40,17s 

3m. Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO SKJ Sopot  0/0 43,98s

Generał Michał Gutowski Wikipedia 

WYNIKI MEMORIAŁU          WYNIKI TURNIEJU 


HZO JKS Salio 19-21 XI 2021

 

Podium konkursu Grand Prix o nagrodę IMMERGAS 21/11/21

1m. Kamil Grzelczyk SANPRESSA KJ Agri 0/0  36,46s

2m. Cezary Kalinowski CALMETTE-P KJ Strzała Krubiczew 0/0  39,28s 

3m. Kamil Grzelczyk CASSIDERO KJ Agri 0/4  

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI TURNIEJU 


HZO KJK Michałowice 19-21 XI 2021

Damian Ostręga - zwycięzca konkursu Grand Prix fot. Przemysław Antosz

 

 

Podium konkursu Grand Prix 21/11/21 

1m. Damian Ostręga NIKOS DE KALECH KS Jumping Team Wiercany 0/0 42,39s 

2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 0/0 44,72s

​3m. Kornelia Kurleto LAUSANNE 65 WLKS Krakus 0/1 

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI TURNIEJU


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21