W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

EQUI PROJEKT

 


Cassandra Orschel 12-sta w Grand Prix CSI2 145cm Oliva Nova 12/11/17

 

Cassandra OrschelAcanthya - przejazd podstawowy GP

WYNIKI Grand Prix   12/11/17


Krzysztof Ludwiczak trzeci w Indoors Gold Cup 150cm w Monachium 11/11/17

 

Krzysztof Ludwiczak  i Stakkatan - przejazd podstawowy konkursu - video 

WYNIKI 11/11/17


Andrzej Opłatek trzeci w 4* Monachium !! Wspaniały sukces !

 

Andrzej Opłatek i LIght My Fire - 3 miejsce w konkursie 145cm 

WYNIKI  10/11/17


Michał Kaźmierczak i Que Pasa szóstą parą konkursu 145cm CSI4 w Monachium

 

Michał Kaźmierczak i Que Pasa - 6 miejsce 145cm 

WYNIKI    10/11/17


Skrzyczyński, Opłatek, Rynkiewicz - liderami rankingu PZJ na koniec października 2017

LIDERZY RANKINGÓW PZJ na koniec X 2017 

 

Jarosław Skrzyczyński - ranking ogólny 

 

Andrzej Opłatek - ranking MJ

 

Martyna Rynkiewicz - ranking juniorzy 

 

Andrzej Opłatek 

 


Ranking PZJ na koniec październiki - Dzieci i Kuce 09/11/17

Liderzy Rankingów PZJ 30/101/17 :

DZIECI - Aleksandra Kierznowska 

KUCE  :

GR A1 - Eliza Zawadzka 

GR B - Julia Kapel 

Gr C - Julia Walorek 

Gr D - Agata Kamińska

Gr E - Zofia Budzuńaka 

Aleksandra Kierznowska CSI1 Leszno fot Primel.pl 

 


Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata po zawodach w Lesznie 08/11/7

Ranking Ligi Europy Centralne PŚ po zawodach w Lesznie :

1m. Urmas Raag EST  81 pkt

8m. Michał Kaźmierczak POL 40 pkt 

15m. Krzysztof Ludwiczak POL  32 pkt 

08/11/17

 

 


HZO DiM Jaszkowo 3-5 listopada 2017 WYNIKI

ZWYCIĘZCY FINAŁÓW :

Gr A1  - Paulina Głowacz / Szaman / SJK "Liljówka"

Gr A2 - Piotr Pietrzak / Lara  / Fundacja Kaczyna 

Gr B - Marta Konarska / Jacob  / KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C - Julia Walorek / Figaro / Podkowa Gruszczyn 

Gr D bis - Dominika Siudzińska / Cinamon / LKS Cwał Poznań 

Finał Dzieci II - Kornelia Smura / DK Lady / BPK

Finał D / E - Zofia Budzyńska/ Fabia / SKJ Gronówka 

Finał Rundy Juniorskiej - Maria Stanisławiak/ Italian / KJ Agro Handel Śrem 

07/11/17 

 


Leszno CSI3*-W - Memorial of General Michał Gutowski 3-6 /11/17

   ZGŁOSZENIA  CSI3-W       ZGŁOSZRNIA CSI1

   Ranking Ligi Europy Centralnej PŚ 

   LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

   LIVEStream 

   zamówienia zdjęć foto@primel.pl     02/11/17 

 

NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI :

 

Poniedziałek 06 listopada 2017 

 

Grand Prix CSI3 160cm  1m. Marek Lewicki ABIGEJ

CSI3 130cm  Final    2m. Hubert Kierznowski LANOSO

CSI1  115cm  Final   1m. Dawid Skiba  SANTORINI L

CSI1  125cm Final   1m. Marek Lewicki PHILADELPHIA

 

Niedziela 05 listopada 2017 

 

CSI3 LR 145cm 4m. Michał Kaźmierczak QUE PASA 5

CSI3 130cm  5m. Mściwoj KiecońDIGISPORT SATISFACTION 

CSI1 125cm  1m. Matylda Kasner ARES 

CSI1 115 cm  1m. Dawid Skiba ATOMIUM L

 

Sobota 04 listopada 2017

 

CSI3 160cm World Cup  1m. Michał KaźmierczakSTAKORADO   VIDEO 

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA

CSI1 125cm  1m. Jarosław Skrzyczyński / ANNCHEN 11

 

Piątek 03 listopada 2017 

CSI3 145cm LR   1m. Kamil GrzelczykWIBARO       VIDEO 

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński CALEVO 2

CSI3 130cm  5m. Maria BaehrLA STRADA L

CSI1 115 cm  2m. Dawid SKibaATOMIUM L  

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17