W tym tygodniu :
 
 
 
 
wyniki          livestream
 
/ Marek Lewicki, Matylda Kasner, Filip Lewicki /
 
 
 
Katarzyna WIśniewska
 
 
 
 
ZO Strzegom
 
ZO DiM Strzegom
 
ZO Glinik Zaborowski 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Grand Prix CSI2 Kronenberg NED - Jarosław Skrzyczyński siódmy 08/04/18

 

Grand Prix CSI2 LR 145c Kronenberg   08/04/18
1m. Marlon Modolo Zanotelli BRA / Isabeau de Laubry
7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Casquell 
14m.Michał Ziębicki  POL / Heartbreaker 5
41m Mściwoj Kiecoń POL / Aloubette KV
49m Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa
wyniki https://online.equipe.com/en/class_sections/292204
video przejazd podstawowy w wykonaniu będącego w super formie 17 letniego Haertbreakera pod Michałem Ziębickim


Michał Kaźmierczak drugi w 3* Grand Prix w Moorsele 08/04/18

 

Michał Kaźmierczak na Que Pasa ukończył konkurs Grand Prix w Moorsele w Belgii na drugim miejscu. 

 

wyniki turnieju 

 

fot. arch Michał Kaźmierczak 

 

08/04/18

 

 


Jan Chrzanowski wygrał kwalifikację do Grand Prix w Mâcon Chaintré FRA 06/04/18

 

WYNIKI KONKURSU 06/04/18 

Reprezentan Polski, Jan Chrzanowski na 9 letnim wyhodowanym przez Grzegorza Komina wł. GERD KG / Casiro  x  Grossmogul / wygrał we Francji w 2* zawodach Mâcon Chaintré konkurs kwalifikacyjny do niedzielnego Grand Prix. 

 

 


Andrzej Opłatek najlepiej dla Polski w Arezzo 4-6/04/18

 

W Arezzo podczas 4* turnieju najlepiej dla Polski jeździ Andrzej Opłatek, drugi był na El Campie w 150cm, czwarty w 135cm na Light My Fire i szósty na Conthinder w Finale YH.

WYNIKI TURNIEJU     


Jarosław Skrzyczyński, Adam Grzegorzewski i Dalia Lehmann w świetnej formie w Kronenberg 06/04/18,

Reprezentanci Polski w czołówce wielu konkursów podczas zawodów w  Kronenberg. Najlepiej w dn. 5-6 kwietnia b.r. spisali się: Jarosław Skrzyczynski, Adam Grzegorzewski oraz juniorka Dalia Lehmann. 

Jarosław Skrzyczynski na Jerico raz wygrał konkurs 140 i raz był trzeci. W konkursie kwalifikacyjnym 140 do GP na Casquell zajał 5 miejsce. 

Adam Grzegorzewski był drugi na Heartcor F w konkursie dla młodych koni, szósty na Zazou Szumawa w LR 145cm i czwarty na Ludwigs As w kwalifikacji do Finału ŚR. 

Dalia Lehmann po półrocznej przerwie powróciła na międzynarodowe w świetnym stylu, z jednym błędem pokonała drugi w swojej karierze konkurs LR na Casanova, była trzecia na Cos I Can w 120cm.

 

WYNIKI TURNIEJU  06/04/18

 


Halowy Puchar Polski Dzieci / Kuców / MK Leszno - 5-8 kwietnia 2018

ZGŁOSZENIA 

 

PROGRAM / WYNIKI 

 

zamówienia zdjęć foto@primel.pl    FOTO PRIMEL


Michał Kaźmierczak i Que Pasa 5 w dobrej formie w Lanaken 02/04/18

 

Michał Kaźmierczak bez błędów na przeszkodach jeździł na siwym Que Pasa w Lanaken.  W konkursie Grand Prix był 12-sty. 

02/04/18 

 


Wielkanocne wyniki reprezentantów Polski w konkursach Grand Prix 01/04/18

 

CSI3 GP Arezzo LR 150cm 

17m - Krzysztof Ludwiczak Zoweja 0/4 

26m - Wojciech Wojcianiec Naccord Melloni 4 pkt 71,4s

30m - Andrzej Opłatek El Camp  4pkt 72,95s

 

CSI3  GP Bonheiden  LR 150cm

12m. Jan Bobik Chacco Amicor 1 pkt 

 

CSI2 GP Bonheiden LR 145cm 

25m Jan Bobik Catamara'n  5 pkt

27m Ewa Dyżewska Eazy Boy  7 pkt 

 

CSI2 GP Cagnes Sur Mer LR 145cm 

40m  Maksymilian Wechta  La Calidad 9pkt 

 

CSI2 GP Kronenberg LR 145cm 

23m   Adam Grzegorzewski   Zazou Szumawa 4 pkt

 


Polska juniorka Dalia Lehmann najlepsza w Kronenberg 31/01/18

 

WYNIKI  31/03/18

Juniorka Dalia Lehmann wygrała w Kronengerg konkurs 120cm na Silver Star


Wojciech Wojcianiec drugi w LR 150cm 31/03/18

 

WYNIKI LR 150cm    31/03/18

Sobota w Arezzo była bardzo udana dla Wojciecha Wojciańca,  który na  Naccord Melloni  byl drugi w LR 150cm i  szósty na Chintablue w LR 145cm .


Skrzyczyński Jarosław 4127
Ludwiczak Krzysztof  2545
Wojcianiec Wojciech 2129
Kaźmierczak Michał     2045
Grzelczyk Kamil 
1756
Wechta Maksymilian 1494
Opłatek Andrzej  1402
Bobik Jan 1191
Grzegorzewski Adam 1113
Kiecoń Mściwoj  943

31/03/13

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1402
2. Grzegorzewski Adam  1113
3. Szmytka Michalina  395
4. Matuszewska Magdalena  362
5. Rynkiewicz Martyna 285
6. Pawlicka Dajana 237
7. Klein Olaf 181
8. Minkiewicz Weronika 156
9. Rozynek Martin 148
10. Seroka Anna 124

31/03/18

1. Milczarek Nina 333
2. Bolko Aleksandra    239
3. Lewicki Filip 235
4. Januszewska Zuzanna 200
5. Bado Gabriela 175
6. Głowacka Wiktoria    159
7.  Suska Juliana  154
8. Baehr Maria  151
9. Lehmann Dalia 127
10. Dobkowska Milena 95

31/03/18

1. Marchwicka Maja  435
2. Jannasz Wiktoria  310
3. Smura Kornelia 270
4. Zawadzka Eliza  245
5. Gola Katarzyna  235
6. Jabłońska Julia  230
6. Stefańska Natalia 230
8. Konieczna Róża 220
9. Barańska Laura  210
10. Biegalska Iga  185

27/03/18

1Jackowiak Marcelina  158
2.  Ganowska Julia  136
3.  Biel Zofia 131
4.  Śliwiński Antoni 130
5. Ryciak Wiktoria 120
6. Karnabal Maria  118
Von Mauberg Wiktoria 117
8. Skotarczak Nel  108
9. Dubiniak Michał 102
10. Dąbrowska Agata  101

11/04/18

1. Kapel Julia   213
2. Derda Agata  135
3. Konarska Marta 113
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 28
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 16

11/04/18

1. Walorek Julia   198
2. Wypiór Marta 161
3. Banaszak Zofia 160
3. Pietrzak Daria  128
5. Wojtaś Julia  100
6. Zawadzka Eliza  98
7. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
8. Hałoń Katarzyna  70
10. Konarska Marta 69

11/04/18

1. Derda Agata 428
2Kamińska Agata  349
3Płatek Oliwia 265
4. Jabłońska Julia 247
5. Henzel Dominika 234
6. Jurzak Franciszek 219
7. Oleszkiewicz Nina 169
8. Heydel Karolina  139
9. Walorek Julia  134
10. Gramza Amelia  127

11/04/18

1. Golicka Zuzanna  192
2. Budzyńska Zofia 135
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 60
4. Pyrek Filip  60
6. Łopucka Adrianna   56
7. Jurzak Franciszek  40
8. Olejnik Weronika  35
9. Julia Janku  20
10.  Grzywińska A / Jędrychowska O. 15

11/04/18