W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI3 Redefin 12-14 maja 2017 - reprezentacja Polski, zgłoszenia, program

  

Joanna Marcionak, Andrzej Opłatek / Riders Academy  /

Krzysztof Ludwiczak, Maksymilian Wechta, Krzysztof Gozdek 

06/05/17

 

 


CSIO4 Linz - Puchar Narodów. Polska z 19 pkt kończy pierwszy w tym roku Puchar Narodów na 9 miejscu. Najlepszy w Polskiej ekipie - Michał Ziębicki i 16 letni Heartbreaker.

WYNIKI / VIDEO / RANKING 

 

SPONSOR RELACJI z LINZ 


Rozkład Jazdy 4 - 7 maja 2017

CSIO4 Linz AUT       LIVE www.tv.fei.org / płatne / 

/ Klara Kostrzewa, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza, Kamil Grzelczyk, Michał Ziębicki / 

 


ZO Jakubowice                       WYNIKI / LISTY / LIVEstream 

 


 

 


Skrzyczyński, Hentšel, Nieużyła i OZJ Łódź - pierwsi liderzy PLJ po zawodach w Bogusławicach 01/05/17


CSIO4 Linz 4-7 maja 2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia, program.

 

CSIO4 Linz 2017 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Niedziela 30.04.17 Andrzej Opłatek ósmy w Hagen. W Linz Mateusz Tyszko najlepszy spośród reprezentantów Polski w Grand Prix. Juliana Suska wygrała Grand Prix Dzieci, Dalia Lehmann była druga w Grand Prix Juniorów a Grzegorz Kubiak wygrał Finał YH.

WYNIKI LINZ 

CSI4 Hagen 150cm - Andrzej Opłatek POL / El Camp - 8 miejsce 

 


Sobota 29.04.17 - W Linz triumfuje Łukasz Appel, Juliana Suska, Julia Jaglarz, Jemma Jones. W Hagen Krzysztof Ludwiczak szósty, w Lummen Sandra Piwowarczyk - Bałuk ósma.

Sobota 29.04.17 na międzynarodowych arenach była bardzo udana dla Polski.  W Linz Hymn Polski grany był aż 4 razy - Łukasz Appel ( na zdjęciu ) wygrał Finał CSIYH na 5 letnim Heartcor F. Julia Jaglarz na Winning Mood wygrała konkurs 130cm rundy CSIJ, Juliana Suska triumfowała w konkursie rundy Dzieci na Tokajer B a  Jemma Jones na Borneo była najlepsza w konkursie VIP.  W CSI4 Hagen  - Krzysztof Ludwiczak na Stalando 2 był szósty w konkursie 140cm a w Lummen Sandra Piwowarczyk - Bałuk wywalczyła ósme miejsce w 1* Grand Prix na Shangri la. 


Czwartek na międzynarodowych arenach : Łukasz Appel w top formie w Linz, Andrzej Opłatek trzeci w Hagen, Sandra Piwowarczyk Bałyk wygrała konkurs w Lummen.

 

Czwartek 27.04.17Andrzej Opłatek ( na zdjęciu )  na Light My Fire był trzeci w konkursie otwarcia 140cm  w CSI4 Hagen.  Łukasz Appel w kapitalnej formie w Linz ze stawką nowych młodych koni.  Wygrał konkurs rundy Młodych Koni na 5 letnim wałachu rasy KWPN Heartcor F ( VDL Corlnad - Heartbreaker ),  na 6 letnim Greatest  ( wałach KWPN ) był czwarty. W konkursie  CSI2 135cm  był piąty na 7 letnim ogierze rasy KWPN Cilverback Du Vlist Z ( Colman - Polydox ).  W Lummen  Sandra Piwowarczyk - Bałuk  wygrała konkurs dla koni 6 letnich na wałachu KWPN Giro de la Luna ( Van Gogh - Cassini I ).


Rozkład Jazdy 27.04-01.05.2017

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski : 

 

CSI4 Hagen GER  Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek /   LIVE

 

CSI4 150cm 8m Andrzej Opłatek POL / El Camp 30.04.17 VIDEO

CSI4 140cm 6m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2 29/04/17

CSi4 140cm   3m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire   27/04/17

 

 

CSI2 / J / Ch / YH / YR  Linz AUT 

/ Grzegorz Kubiak, Dawid Kubiak, Łukasz Koza, Kamil Grzelczyk, Łukasz Appel, Joanna Marciniak, Dalia Lehmann, Tyszko Michał, Tyszko, Mateusz, Bartosz Goszczyński,  Krzysztof Gozdek, Jakub Krzyżosiak, Maciej Żołądkiewicz, Juliana Suska, Julia Jaglarz, Marie Janekovic, Maksymilian Parkitny, Aleksandra Kawa, Olga Skrobacz, Vivian Brattli, Lisa Chrzanowski, Mikołaj Barański, Zuzanna Jarocka, Emilia Chmielowska, Laura Kłapińska, Jemma Jones / 

CSI2 Grand Prix  10m Mateusz Tyszko POL / Fidelio   30/04/17

CSI2 135cm 9m. Dawid Kubiak POL / Carmello de Paep Z 

CSI2 135cm 10m Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson 

Grand Prix CSIJ 2m. Dalia Lehmann POL / Annchen 11

Grand Prix Dzieci 1m. Juliana Suska POL / Gilea 

YH 6 /yo Final 1m. Grzegorz Kubiak POL / Szuler 

CSI2 145cm 11m Bartosz Goszczyński POL / Enriques of the Lowlands 29/04/17

CSI2 130cm  6m. Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson

CSIJ 130cm 1m. Julia Jaglarz POL / Winning Mood

CSICh 120cm 1m. Juliana Suska POL / Tokajer B 

VIP Tour  1m. Jemma Jones POL / Borneo

5 y/o  1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F 

6/7 y/o  6m. Grzegorz Kubiak POL / Szuler 

CSI2 145cm 12m Dawid Kubiak POL / Bagazza M 27/04/17

CSI2 135cm  5m. Łukasz Appel POL / Cilverback Du Vlist Z   

VIP Tour 4m. Jemma Jones POL / Borneo 

5 y/o  1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F 

6 y/o  4m. Łukasz Appel POL / Greatest 

 

 

CSI2 Lummen BEL / Sandra Piwowarczyk - Bałuk /   LIVE 

 

CSI2 140cm 15m.  Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento 30/04/17

Grand Prix CSI1    8m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Shangri la  29/04/17

6 y/o 1m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Giro de la Luna  27/04/17


ZO Leśna Wola Głogów Młp   

 

ZO Bogusławice PLJ 

 


Mściwoj Kiecoń na nowym koniu Aloubet Kv z jednym błędem w Grand Prix CSI3 Eschweiler 23/04/17


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23