CSI2 CSI1 Darguziai  2019

 

WYNIKI

 

Reprezentacja Polski :

Grzegorz Kubiak  SZULER  

Dawid Kubiak  BAGAZZA M  ESTORIL FORTUNA  ANASTACIA III

Dalia Lehmann  ANNCHEN 11  QUITOKI

Gabriela Bado  ELWICA DN  BALISTO AC

Julia Błaszczak  KAPITO  CASPAR DE VALD  LAVISTO STAR

Robert Wilczewski WAKE ME UP   E-ACTION B

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

Grand Prix LR 145cm 12m. Dalia Lehmann  QUITOKI 12/05/19 

Bariery 1 miejsce - Dawid Kubiak BAGAZZA M  11/05/19

CSI2 135cm - 3 miejsce Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA

CSI2 130cm - 4 miejsce Julia Błaszczak KAPITO

CSI2 140cm  - 8 miejsce Dalia Lehmann  ANNCHEN 11  10/05/19 

CSI2 125cm - 4 miejsce Julia Błaszczak KAPITO

CSI2 135cm - 10 miejsce  Dawid Kubiak ANASTACIA III 09/10/19

CSI2 130cm - 4 miejsce Dalia Lehmann  ANNCHEN 11

CSI2 125cm -  5 miejsce Robert Wilczewski WAKE ME UP  

 

Dawid Kubiak i Estoril Foortuna 

 

Dalia Lehmann i Annchen 11

 

Dalia Lehmann i Quitoki 

 

Dawid Kubiak i Bagazza M 

 

Relacja z Grand Prix 12.05.19

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1589
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 323
4. Najdzionek Szymon 236
5. Milczarek Nina 230
6. Pawlicka Dajana 208
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 131
10.Libera Aleksander  125

30/06/19

1. Kierznowska Aleksandra 483
2. Lewicki Filip    446
3. Lehmann Dalia 371
4. Suska Juliana 273
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Kawa Aleksandra 211
7. Barański Mikołaj 209
8. Dobkowska Milena 171
9. Babiak Filip  130
10. Błaszczak Julia  117

 30/06/17

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  388
2. Piontek Barbara  344
3. Skotarczak Nel  322
4. Śliwiński Antoni  296
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Pawłowska Kornelia   213
10.  Janiszewska Lena  192

03/07/19

1. Piontek Helena 333
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 149
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

03/07/19

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  530
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  350
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 283
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 03/07/19

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Bar Karolina  40
7.  Jędrychowska Aleksandra 35
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  03/07/19