W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Mistrzostwa Polski Młodych Koni 2016 WYNIKI

22/08/16 

Holsztyńskie ogiery Number One, Ziroco Air,  Can Ya Mecan oraz oldenburski Chacco Hann zdominowały tegoroczne MPMK w Drzonkowie. Najlepiej spośród koni polskiej hodowli wypadły konie wyhodowane przez Eco Abi Ewa Fabińska, SK Nowielice i SK Bielin. Grand Prix ogierów wygrała Małgorzata Koszucka na 9 letnim holsztyńskim Alvaro z KJ Wechta Rosnówko. 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

fot. www.primel.pl

 

 

 

 

 


Grand Prix Michałowic dla Zuzanny Gowin -21/08/16

21/08/16 

 

WYNIKI ZO Michałowice 19-21 sierpnia 2018 

 

Grand Prix wygrała Zuzanna Gowin na Captain / na zdjęciu / 

 

 

 

 

 

 

 


Baltica Equestrian Summer Tour II 16 - 21 sierpnia 2016

 

Reprezentant Polski, zawodnik KJ HEAA Turek -  Andrzej Opłatek przebojem II tygodnia Baltica Equestrian Summer Tour - 4 zwycięstwa, 2 x trzeci, raz czwarty w LR 145.  Michał Kaźmierczak i Que Pasa 5 - najlepsi spośród reprezentantów Polski w niedzielnym konkursie Grand Prix.

WYNIKI TURNIEJU  21/08/16 


RIO 2016 - jeździectwo - skoki przez przeszkody - Finał Indywidualny 19.08.16 g. 15.00


Anna Szary Ziębicka i Wojciech Dahlke decyzją PZJ dołączyli do składu Kadry Narodowej Polski

18/06/16

 

Decyzją Zarządu Polskiego Związku Jeździeckiego U/1073/11/E/2016 - do Kadry Narodowej Polski dołączyli : Anna Szary ZIębicka i Wojciech Dahlke.

 

 

 

 

 

 

 

 


Stanisław Helak - Dyrektorem sportowym w PZJ

17/08/16 

 


Grand Prix CSN w Zagórowie wygrała Dajana Pawlicka - WYNIKI

12-14 sierpnia 2016 

 


Grand Prix Drzonkowa dla Oskara Murawskiego 14/08/16

14/08/16  fot. Katarzyna Boryna 

 


BALTIC SUMMER EQUESTRIAN TOUR 09-14 sierpnia 2016 WYNIKI

 

Za nami pierwszy tydzień letniej bardzo udanej dla reprezentantów Polski edycji Baltica Equestrian Summer Tour w Ciekocinku. Najlepiej dla Polski spisali się Jarosław Skrzyczyński ( 4 zwycięstwa ) oraz Krzysztof Ludwiczak ( nie do pokonania na Poli Loli L - wygrał wszystkie konkursy 135 CSI2 )

fot. www.1clicphoto.com

 

WYNIKI I tydzień 

15/08/16

 

 

 

 


Polacy awansują w Rankingu FEI na koniec lipca 2016

05/08/16 

 


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22