W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Jarosław Skrzyczyński czwarty w Grand Prix CSIO Linz

12/05/14

Jarosław Skrzyczyński na Crazy Quick ukończył konkurs Grand Prix CSIO w Linz na czwartym miejscu, Marek Lewicki na Abigej był szósty a Piotr Morsztyn dwunasty.

WYNIKI / VIDEO

 

 


Albert Ornat w dobrej formie w CSIJ Linz

12/05/14 

Bardzo udany turniej w Linz dla polskiego juniora, Albert Ornat wygrał jeden z konkursów, raz był drugi, w Grand Prix piąty.

Video / wyniki 

 

 


Puchar Narodów Linz 9 maja 2014

12/05/14

Reprezentacja Polski w składzie : Łukasz Appel, Piotr Morsztyn, Marek Lewicki i Jarosław Skrzyczyński w Linz w Pucharze Narodów z wynikiem 42 pkt zajęła ósme miejsce w konkursie i zdobyła 50 pkt do rankingu Furusiyya FEI Nations Cup™ Europe Division 2

WYNIKI / RANKING / Video 

 


Sukces Jarosława SKrzyczyńskiego w Linz

08/05/14 g.13.40

Jarosław Skrzyczyński wygrał konkurs otwarcia w Linz dla MK na 7 letnim holsztyńskim ogierze Cassini Van Hammond ( Cassini I - Corrado I ) wł. Anny Tomaszewskiej, na Inferno w tym samym konkursie był trzeci.  

 

VIDEO / WYNIKI 

 


CSI2 Redefin CSIO3 Linz zgłoszenia

06/05/14

Zapowiada się bardzo emocjonujący weekend. W Linz reprezentacja Polski walczyć będzie o pierwsze punkty do rankingu Furusiyya Nations Cup. W Redefinie zobaczymy po przerwie spowodowanej kontuzją Maksymiliana Wechtę i Zuzannę Gowin, którzy rywalizować będą w turnieju kwalifikującym do programu EEF Riders Academy dla obiecujących młodych zawodników.

 

ZGŁOSZENIA / podręczne linki


Bartosz Goszczyński piąty w Grand Prix Magna Racino

06/05/14

Bartosz Goszczyński na Zanzibarze w konkursie LR 155 cm Grand Prix w Magna Racino zajął piąte miejsce ( 04.05.14 )

WYNIKI / GALERIA

 

 


CSN Forst Mściwoj Kiecoń w dobrej formie

06/05/14

Liczna polska reprezentacja w składzie Mściwoj KIecoń, Nawojka Kiecoń, Piotr Kaliszuk, Paulina Kopacz, Daria Kobiernik,  Marek Modelewski, Dominika Kiszkurno, Artur Moskiewicz, Patryk Modelewski w dniach 2-4 maja b.r z powodzeniem rywalizowali w turnieju CSN Forst / Lausitz. Mściwoj Kiecoń w Grand Prix był trzeci na Urbane i piaty na Celana Z.. Wyniki turnieju tu

 


Finały w Celje Makuilik druga, Koza czwarty, Kubiak siódmy w GP

06/05/14

Turniej w Celje był bardzo udany dla reprezentantów Polski, drugie miejsce ekipy w PN, Michał Kaźmierczak trzeci w LR, Łukasz Koza wygrał jeden z konkursów ST. Niedzielne finały w Celje przyniosły sukces Nikol Makulik w Grand Prix CSIJY, czwarte miejsce Łukasza Kozy w Finale BT. Grzegorz Kubiak na Denetorze najlepiej wypadł spośród polskich jeźdźców w konkursie GP liczonym do LR i do rankingu Pucharu Świata 14/15.

 


Grand Prix Linz dla Marka Lewickiego

06/05/14

Marek Lewicki na Abigej w świetnym stylu wygrał Grand Prix CSI2 Linz w dniu 04,05.14 Gratulacje !!

 

VIDEO / GALERIA / WYNIKI

 

 


Łukasz Appel w świetnej formie w Linz

06/05/14

Łukasz Appel w dniach 1-4.05 w Linz wygrał Finał Silver Tour na Apourti, na Quite Donaldson był  drugi w konkursie otwarcia Gold Tour 140, na Zarco  czwarty, trzeci w konkursach Gold Tour, w Grand Prix mieli jeden błąd.

GALERIA/ VIDEO / WYNIKI

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17