W tym tygodniu:
 
 

Mistrzostwa Polski 

Jakubowice 

 

livestream 

 

 

 

CSI3 Busto Arsizio ITA 

Andrzej Opłatek, Monika Dulczewska, Sandra Piwowarczyk 

 

 

CSI3 / YH Bonheiden BEL

Jan Bobik, Aleksandra Cebulak 

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Krzysztof Okła, Przemysław Konopacki 

 

 

CSI3 / Am Paderborn GER 

Cassandra Orschel, Agata Szymoniak 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Marek Lewicki i Abigej - video z pierwszej rundy Grand Prix w Arezzo 05/04/15


Sukces naszych studentów w Belgii !

06/05/15 g.21.20

AIEC-SRNC 2015  3-5 kwietnia 2015 Ruiterschool Oud-Heverlee Belgia.

 

Reprezentacja Polski w składzie :

Marta Pałucka (Uniwersytet Gdański)  Jarosław Koziarowski (AWF Kraków) i Marcin Kucięba ( AGH Kraków ) ukończyła rywalizację na drugim miejscu !

Gratulacje !!

 

 


Reprezentacja Polski w San Giovanni Riviera Sun Tour 2015 - podręczne linki

06/04/15 g.13.30 

 

 


Ranking HPP po zawodach w Michałowicach ( V kwalifikacja )

06/04/15 

 

 


Wielkanoc w Areezo - Finały 05.04.15

W porannych Finałach w Arezzo najlepiej wypadła Julia Filipowicz, na Calista była 9 w 135 Silver Tour, na Kiri ósma w 130 Bronze Tour .  

W finale LR Silver Round 145 cm Zuzanna Gowin i Łukasz Koza mieli po jednym błędzie. 

Grand Prix - Marek Lewicki 14 miejsce 0/12/49 s , Marika Słowińska - 43 miejsce 8 pkt wyniki GP

Aleksandra Kozanecka na Calingka była czwarta w konkursie 135 Silver Tour wyniki


Sobota w Arezzo - 04.04.15

 

Łukasz Koza na Chillando Blue był trzeci w porannym konkursie 135 Gold Tour, a na Bijou Be jako jedyny nasz reprezentant w konkursie 140 Silver Tour ukończył bez błędów na przeszkodach. WYNIKI 140

W konkursie 150 zaliczanym do rankingu FEI z jednym błędem przejechali Marek Lewicki na Abigej i Paulina Koza na Banjo Boy WYNIKI 150

Wiktor Larkowski na Arena z zerowym kontem w konkursie 125 Bronze Tour był 12. WYNIKI


Piątek w Arezzo - 03.04.15

Marek Lewicki na Abigej trzeci, Marika Słowińska na Zagato 14m w konkursie 145 Gold Tour kwalifikującym do niedzielnego Grand Prix. WYNIKI 

Wojciech Wojcianiec na Nitrox - 9m w konkursie 140 Gold Tour wyniki

Łukasz Koza na Chillando Blue z 1pkt ukończył konkurs 135 Gold Tour wyniki

Julia Filipowicz na Kiri bez błędów w konkursie 130 Bronze Tour  wyniki

Klara Kostrzewa i Wiske z 1 pkt w konkursie 130 Silver Tour wyniki


CSI2 Bogusławice 1-3 maja 2015 - propozycje

03/04/15 g.16.30 

Pula nagród 163.000 zł, termin zgłoszeń 27.04.15

 

 


HPP Jaszkowo - Finał 17-19.04.15 - propozycje

03/04/15 g.15.45 

 

 


Aleksandra Kozanecka zakwalifikowała się do niedzielnego Finału Silver Tour zaliczanego do LR w Arezzo

Świetnie spisała się w porannym konkursie 140 Silver Round w Arezzo Aleksandra Kozanecka na Calingka. Jako jedyna z polskich reprezentantów przejechała parkur bez błędów, plasując się w końcowym rankingu na 16 miejscu. W konkursie startowało 170 koni.  WYNIKI KONKURSU  


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19