W tym tygodniu :
 
 
 
 
wyniki          livestream
 
/ Marek Lewicki, Matylda Kasner, Filip Lewicki /
 
 
 
Katarzyna WIśniewska
 
 
 
 
ZO Strzegom
 
ZO DiM Strzegom
 
ZO Glinik Zaborowski 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

RIO 2016 - kwalifikacje

03/10/14

 

KWALIFIKACJE RIO 2016  pobierz

publikacja FEI z dnia 05/10/14

 

www.rio2016.com

 

 

 


Mistrzostwa Polski 2015

03/10/14

 Mistrzostw Polski w 2015 roku odbędą się w dniach 10-12 lipca na hipodromie w Warce.

 

Kalendarz imprez na 2015 i nowy projekt PZJ - POLSKA LIGA JEŹDZIECKA

 

 

 


Pobierz aplikację FEI sport APP

Pobierz aplikację FEI - na telefon / tablet wyniki, propozycje, profile zawodników, wszystko pod ręką Polecamy !!!

 


Zuzanna Gowin i Łukasz Wasilewski w Wr Neustadt

30/09/14

Zuzanna Gowin i Łukasz Wasilewski w dniach 2-5 października b.r. będą reprezentować nasz kraj w zawodach CSI3 w austriackim Wr Neustadt.

ZGŁOSZENIA CSI3

ZGŁOSZENIA CSIYH

WYNIKI / LISTY / LIVE / PROGRAM

 


Klara Kostrzewa i Paulina Malinowska w CSI Salland

30/09/14

Klara Kostrzewa i Paulina Malinowska w dniach 2-5 października b.r. wystartują w dwugwiazdkowym turnieju w Salland w Holandii . Powodzenia !!

 

ZGŁOSZENIA           PROGRAM/ LIVE

LISTY / WYNIKI

 


Marika Słowińska i Michał Kaźmierczak wystartują w Pucharze Świata w Tallinie

30/09/14

Marika Słowińska i Michał Kaźmierczak wystartują w zawodach CSI-W w Tallinie w dniach 3-5 października b.r.

Zgłoszenia, podręczne linki, aktualny ranking Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej.

 


CSN Drzonków 2014 Galeria Alicja Piotrowska

29/09/14

 

Galeria zdjęć CSN Drzonków

 

zamówienia zdjęć :

Alicja Piotrowska

alapiotrowska20@gmail.com

 

 

 


Łukasz Wasilewski w świetnej formie w Biblis

28/09/14

Łukasz Wasilewski wygrał w niemieckim Biblis licznie obsadzony Finał Silver Tour na Arakorn, świetnie jeździł rundę Młodych Koni na Dublin ( dwa razy drugi, raz piąty ) Gratulacje !!

WYNIKI TURNIEJU

 

 


Mściwoj Kiecoń i Łukasz Brzóska wygrali Grand Prix zawodów CSN w Drzonkowie i Gliniku

28/09/14

Mściwoj Kiecoń wygrał Grand Prix CSN w Drzonowie. WYNIKI

Łukasz Brzóska wygrał Grand Prix CSN Glinik Zab. WYNIKI

 

 

 


CSI La Bagnaia 25-28.09.14

25/09/14 g.15.30  update 29/09/14

Jarosław Skrzyczyński, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Beata Szumińska i Marcin Bętkowski powalczą we włoskim La Bagnaia o kwalifikację do ME Aachen 2015 oraz o hybrydowego Lexusa wartości 56.000 euro. Powodzenia !!!

 

PROGRAM

 

wyniki / VIDEO 

 

GALERIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4127
Ludwiczak Krzysztof  2545
Wojcianiec Wojciech 2129
Kaźmierczak Michał     2045
Grzelczyk Kamil 
1756
Wechta Maksymilian 1494
Opłatek Andrzej  1402
Bobik Jan 1191
Grzegorzewski Adam 1113
Kiecoń Mściwoj  943

31/03/13

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1402
2. Grzegorzewski Adam  1113
3. Szmytka Michalina  395
4. Matuszewska Magdalena  362
5. Rynkiewicz Martyna 285
6. Pawlicka Dajana 237
7. Klein Olaf 181
8. Minkiewicz Weronika 156
9. Rozynek Martin 148
10. Seroka Anna 124

31/03/18

1. Milczarek Nina 333
2. Bolko Aleksandra    239
3. Lewicki Filip 235
4. Januszewska Zuzanna 200
5. Bado Gabriela 175
6. Głowacka Wiktoria    159
7.  Suska Juliana  154
8. Baehr Maria  151
9. Lehmann Dalia 127
10. Dobkowska Milena 95

31/03/18

1. Marchwicka Maja  435
2. Jannasz Wiktoria  310
3. Smura Kornelia 270
4. Zawadzka Eliza  245
5. Gola Katarzyna  235
6. Jabłońska Julia  230
6. Stefańska Natalia 230
8. Konieczna Róża 220
9. Barańska Laura  210
10. Biegalska Iga  185

27/03/18

1Jackowiak Marcelina  158
2.  Ganowska Julia  136
3.  Biel Zofia 131
4.  Śliwiński Antoni 130
5. Ryciak Wiktoria 120
6. Karnabal Maria  118
Von Mauberg Wiktoria 117
8. Skotarczak Nel  108
9. Dubiniak Michał 102
10. Dąbrowska Agata  101

11/04/18

1. Kapel Julia   213
2. Derda Agata  135
3. Konarska Marta 113
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 28
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 16

11/04/18

1. Walorek Julia   198
2. Wypiór Marta 161
3. Banaszak Zofia 160
3. Pietrzak Daria  128
5. Wojtaś Julia  100
6. Zawadzka Eliza  98
7. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
8. Hałoń Katarzyna  70
10. Konarska Marta 69

11/04/18

1. Derda Agata 428
2Kamińska Agata  349
3Płatek Oliwia 265
4. Jabłońska Julia 247
5. Henzel Dominika 234
6. Jurzak Franciszek 219
7. Oleszkiewicz Nina 169
8. Heydel Karolina  139
9. Walorek Julia  134
10. Gramza Amelia  127

11/04/18

1. Golicka Zuzanna  192
2. Budzyńska Zofia 135
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 60
4. Pyrek Filip  60
6. Łopucka Adrianna   56
7. Jurzak Franciszek  40
8. Olejnik Weronika  35
9. Julia Janku  20
10.  Grzywińska A / Jędrychowska O. 15

11/04/18