W tym tygodniu:
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski, Wojcieh Dahlke
 
 
 
 
 
 
 
 
CSI2 Budapeszt HUN
Jarosław Koziarowski 
 
 
 
 
CSI2 Ranshofen AUT
Maciej Chomiak 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Finał Pucharu Świata Göteborg 2016 - zakwalifikowani zawodnicy, program

 

17/03/16 

 

Lista zakwalifikowanych zawodników / program relacji TVP Sport / podręczne linki 


Łukasz Koza - wywiad dla TV Gliwice

15/03/16

HPP Michałowice 11-13.03.16 wyniki / rankingi po 5 turnieju kwalifikacyjnym

13/03/16 

Liderami rozgrywek HPP 2015/16 po 5 etapie są : Leszek Gramza, Urszula Kalicińska, Dalia Lehmann i Magdalena Ziajkowska. Grand Prix Michałowic wygrał Czech - Marek Klus. 

WYNIKI TURNIEJU / VIDEO / RANKINGI 

 

 


Grand Prix Dzieci HZO DiM w Lesznie dla Aleksandry Kierznowskiej !!!

13/03/16 

Grand Prix Dzieci HZO DiM w Lesznie zdecydowanie wygrała Aleksandra Kierznowska na Never Mind i była druga na Dior V. W Grand Prix Gr D i E najlepsza była Wiktoria Stanisławska na Roxana Z. Finał Dzieci II wygrał Maksymilian Parkitny na Sopran, Aleksandra Osuch wygrała Finał gr D bis na Annouschka 10. Olga Skrobacz na D'April była najlepsza w Finale gr.C. Natalia Sydow wygrała Finał A2, Aleksandra Osuch Finał gr B a Maria Karnabal była najlepsza w Finale gr A1. 

 


Klara Kostrzewa w świetnej formie w Mijas

Klara Kostrzewa w Top Formie !!!

Dwa konkursy LR z bardzo dobrymi wynikami ( 1 x 0 pkt i 1 x 1 pkt )  WYNIKI


5 eliminacja HPP Michałowice 2016 - program, zgłoszenia, aktualny ranking

 09/03/16

 

 


KADRA NARODOWA POLSKI w skokach przez przeszkody - 22.02.2016

 08/03/16

Oficjalny skład Kadra Narodowej Polski w Skokach przez Przeszkody Polskiego Związku Jeździeckiego na sezon 2016.

 

 

 

 


Ranking FEI nr 182 na koniec lutego 2016 - Simon Delestre nr 1 na świecie

08/03/16

Światowy ranking na koniec lutego 2016 przyniósł zmianę na pozycji lidera. Aktualnie numerem jeden światowego rankingu jest Simon Delestre z Francji z 2878 pkt. Najwyżej w światowym ranking spośród polskich jeźdźców znajduje się Jarosław Skrzyczyński, z 930 pkt zajmuje aktualnie 157 miejsce. W rankingu w górę spośród reprezentantów Polski największe awanse zanotowali Łukasz Koza 301 miejsce w górę ), Sandra Piwowarczyk Bałuk  (694 miejsca w górę ),  Wojciech Wojcianiec 259 miejsc w górę ), Aleksandra Kozanecka ( 142 miejsca w górę ),  Andrzej Opłatek ( 78 miejsc w górę ), Dawid Kubiak   ( 131 miejsc w górę ). W rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej na koniec lutego sklasyfikowanych jest 54 polskich jeźdźców.

 

 

Ranking PZJ na na koniec lutego 2016

07/03/16 

Ranking PZJ na koniec lutego 2016 

Lider rankingu- Jarosław Skrzyczyński 

Lider w kat  MJ - Andrzej Opłatek

Lider w kat Jun - Adam Grzegorzewski 

Lider w kat Dzieci - Ola Kierznowska 

 

RANKING 

 

 


XI Akademickie Mistrzostwa Świata w Jeździectwie – skoki 2016

07/03/16

 Normy i zasady kwalifikacji do reprezentacji Polski na XI Akademickie Mistrzostwa Świata w Jeździectwie – skoki 28-06.-02.07.2016 Flyinge (Szwecja)  

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4858
Wojcianiec Wojciech 2978
Ludwiczak Krzysztof  2714
Grzegorzewski Adam 1899
Kaźmierczak Michał    1761
Bobik Jan 1725
Grzelczyk Kamil  1548
Wechta Maksymilian   1453
Opłatek Andrzej  1066
Kubiak Grzegorz 881

30/04/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1418
2. Jabłońska Julia   1272
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  935
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  787
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 534
10.  Kozioł Klara  420

13/05/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Śliwiński Antoni  252
3. Pięta Julia  237
4. Skotarczak Nel  235
5. Sówka Nell 226
6. Ganowska Julia 209
7  Piontek Barbara  179
7. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Ryciak Wiktoria  145

13/05/19

1. Szeszuła Zuzanna 257
2. Piontek Helena 245
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 135
5. Żuk Kaja 129
6. Padalak Maria 89
7. Naumiuk Roksana  81
8. Mycio Oliwia  63
8.  Jach Oliwia  63
10. Misztal Maggie  50

 13/05/19

1. Kamińska Agata  491
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  457
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Piontek Helena 233
8. Tralewicz Pielak Laura  226
9.   Konarska Marta  224
10.  Styła Olga  220

  13/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  45
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

  13/05/19