CSI4 Vejer de la Frontera Bartosz Adamus, Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski, Łukasz Piksa
Andrzej Opłatek
Przemysław Konopacki, Aleksandra Kierznowska, Oliwer Bule
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja
CSI2 Wellington USA Maciej Pestka
CSI1 Riesenbeck GER Adam Kaźmierczak
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
CSI2 CSIYH Wrocław Partynice 8-10 XI 2019
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :
Grand Prix LR 145cm 3m. Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER VIDEO
Final 135cm 1m. Klara Kozioł ROCKY
Final 125cm 1m. Karolina Godoś COSA CHE
Final 115cm 1m. Oliwia Lampart BIJOU BE
Final CSIYH 1m. Tomasz Miskiewicz VELVET LAZAR VIDEO
CSI2 140cm 1m. Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS 09/11/19 VIDEO
CSI2 130cm 1m. Mściwoj Kiecoń QUALITY QUEEN VIDEO
CSI2 120cm 1m. Dominik Słodczyk DRAKO
CSI2 110cm 1m. Zuzanna Kucharska MOULIN ROUGE L
CSIYH 5/6 3m. Wojciech Wojcianiec JASON VDL
CSI2 140cm 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO 08/11/19
CSI2 130cm 1m. Daria Kobiernik VENUS / Seweryn Murdzia ULA BAJOU K
CSI2 120cm 1m. Dominik Słodczyk ROSSA VIDEO
CSIYH 5/6 1m. Dominik Słodczyk BAJADERA VIDEO
CSI2 110cm - 1m. Olaf Rynowiecki DORIS DAY VIDEO
Sandra Piwowarczyk w top formie w Oliva Nova w konkursach CSIYH 31/10/19
Sandra Piwowarczyk w dn 29-31.10.19 z powodzeniem jeździła w konkursach CSIYH na IVORY COAST, JAKARTA, JOHNNY BRAVO. Wszystkie konkursy dla młodych koni reprezentantka Polski pokonała bez błędów,
Dajana Pawlicka wygrywa Grand Prix Leszna 27/10/19
Konkurs Grand Prix HZO w Lesznie zdominowali zawodnicy KJ Agro Handel Śrem ! W konkursie zwyciężyła Dajana Pawlicka na BLACK & WHITE 3 a drugi i trzecie miejsce zajęł Arkadiusz Fimmel na BENEFIS i na FRAPANT.
Dajana Pawlicka
fot. Paula Bartkowiak
HZO DiM Wolica 25-27 X 2019
Zwycięzcy niedzielnym finałów HZO DiM Wolica :
Gr A1 eMINI 1m. Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY KJ Aromer Józefin
Gr A2 eMIDI 1m. Nell Sówka FIGARO KJ Podkowa Gruszczyn
Gr C 1m. Antoni Śliwiński SZOGON KJ Podkowa Gruszczyn
Finał DZIECI II 1m. Olaf Rynowiecki DORIS DAY KJ OLMET - OSTSPED Ostrów WLKP
Grand Prix DZIECI I 1m. Aleksandra Pliem Perka QUITA DU DOMAINE TKJ Garbówek
Monika Dulczewska siódma w LR 145cm w Opglabbeek 27/10/19
Monika Dulczewska i BASQUIAT DU LOZON siódmą parą silnie obsadzonego konkursu LR 145!
Monika Dulczewska w dniach 24-27 X 2019 z powodzeniem jeździła w zawodach CSI2 / CSIYH w Opglabbeek w Belgii. W zawodach startowła na BASQUIAT DU LOZON / siódma w LR 145 /,na GJAMAIKA SONG / 5 miejsce w konkursie dla CSIYH raz na QUOQUETU DEL LECCIONE / 8 miejsce w konkursie CSIYH/ .
Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 24-27 X 2019
Kamil Grzelczyk ponownie nie do pokonania w Grand Prix !
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :
Grand Prix CSI2 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO 27/10/19 VIDEO JUMP OFF
Grand Prix CSI1 1m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA VIDEO
CSII 125cm 2m. Adam Grzegorzewski WIZARES DTEN
Finał YH 6/7 2m. Kamil Grzelczyk SENIOR
Final CSI2 140cm 3m. Mściwoj Kiecoń LUETT BEEK AKKITA 26/10/19
CSI1 130cm 1m. Marta Wypiór GINA ROYALTY
CSI1 120cm 2m. Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ
Final CSI1 115cm 1m. Paweł Piątkowski EXICON
Final YH 5ys 1m Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE
CSI2 LR 145cm 1m. Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE 25/101/19
CSI2 140cm 1m. Adam Grzegorzewski AZUR
CSI1 110cm 1m. Antoni Szmytka EROS D'HOYO
YH 6/7 yrs 3m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
YH 5yrs 1m Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE
CSI2 140 cm 1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO VIDEO 24/10/19
CSI2 135cm 3m. Olga Skrobacz ORIDA-M VIDEO
CSI1 130cm 1m. Marta Wypiór GINA ROYALTY
CSI1 120cm 3m. Karolina Godoś COSA CHE VIDEO
CSI1 110cm 1m. Agata Skrzypiec CONSUELLA M VIDEO
CSIYH 5yrs 2m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE
CSI2 CSI4 Samorin 24-27 X 2019
Maksymilian Wechta i Quinchella
Reprezentacja Polski :
Maksymilian Wechta CELTIA II LONDON 32 QUINCHELLA
Radosław Zalewski LATINA HERE I AM
Przemysław Konopacki DUKE VOLO'S DIAMOND
Natalia Czernik DUKE G EVERDI i
Nadia Kuźma QUELLE DAME Z QUEENY
Bartosz Adamus EL CAMP QUE PASA 5
Michała Kaźmierczak WILANDER FONTAINE BLUE CKV QUIWITI
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :
Grand Prix CSI4 155cm 39m Radosław Zalewski LATINA
CSI2 125/130cm 8m. Radosław Zalewski HERE I AM
CSI4 LR 145cm 11m. Natalia Czernik EVERDI 26/10/19
Grand Prix CSI2 13m. Przemysław Konopacki VOLO'S DIAMOND
CSI2 125/130cm 5m. Michał Kaźmierczak QUIWITI
LR 150cm 25m. Przemysław Konopacki POL DUKE 25/10/19
CSI4 145cm 2m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA
CSI2 140cm 5m. Przemysław Konopacki VOLO'S DIAMOND VIDEO
CSI2 125cm 4m. Michał Kaźmierczak QUIWITI
LR 145cm 13m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA VIDEO 24/10/19
CSI4 140cm 8m. Natalia Czernik EVERDI VIDEO
CSI2 140cm 17m. Maksymilian Wechta LONDON 32
HZO DiM Salio / eCavaliada Future 20/10/19
GR A1 - Kornelia Pawłowska KJ Aromer Józefin (Mini)
GR A2 - Luna Kawalonek JUKS Abakus Kaczyna (Midi)
GR C - Jagna Grabowska KU AZS UW
GR Dbis - Laura Tralewicz Pielak Skj Ponylandia
GR D/E - Amelia Zubczyńska KJ Dworek Okuniew
Dzieci II - Aleksandra Wypchło BPK
GP Dzieci - Aleksandra Wypchło BPK
Final JM - Dawid Koteck Sportowy Klub Jeździecki Horseprofii
Final Jun/MJ - Maja Marchwicka Kj Agro-Handel Śrem
fot - podium final A1
wyniki https://zawodykonne.com/zawody/equimeeting/66
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Dampc Nela | 360 |
2 Kaźmierczak Gaja | 310 |
3. Kulesza Lila | 245 |
4. Sławińska Zuzanna | 195 |
5. Kosmol Alicja | 185 |
6. Chojowska Iga | 125 |
7 Cwalina Wiktoria | 115 |
8. Biedziak Aleksandra | 110 |
9. Gola Helena | 105 |
10. Wojcianiec M. Piekarska W. | 100 |
1. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
2. Cytarska Hanna | 26 |
2. Filkiewicz Hanna | 22 |
4. Mordzelewska Hanna | 12 |
5. Lubońska Helena | 10 |
6 Jach Martyna | 8 |
7. Solecka Maja | 2 |
8. | 0 |
9 | 0 |
10. | 0 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Rąbca Milena | 47 |
4. Janaszczyk Lena | 37 |
5. Binkowska Wera | 36 |
6 Mordzelewski Jan | 35 |
7. Stawiarska Paulina | 34 |
7. Pawłowska Julia | 34 |
9. Podejma Maja | 32 |
10.Wnuczko S, Rudaś L. | 30 |
1 Wnuczko Sara | 46 |
2. Marszałek Amelia | 31 |
3. Luboński Ignacy | 25 |
4. Lubońska Helena | 24 |
4. Cytarska Hanna | 24 |
4. Seroczyński Kacper | 24 |
7 Goszczyński Tomasz | 21 |
7. Pellowska Paulina | 21 |
9 Czyżyk Zahiu Natalia | 17 |
9. Wacławik Kacper | 17 |
1. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
2. Jach Michalina | 55 | ||
3. Molenda Lena | 33 | ||
4. Drzycimska Iga | 30 | ||
5. Okroy Zuzanna | 23 | ||
6. Kałaska Zofia | 20 | ||
7. Laskowska Aleksandra | 13 | ||
8. Sawa Blanka | 5 | ||
9. | 0 | ||
10. | 0 |
1. Sławińska Zuzanna | 120 |
2. Czerepińska Maria | 95 |
2. Ferjan Victoria | 95 |
4. Szulczyńska Pola | 70 |
5. | 0 |
6. | 0 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |
1. Korus Anna | 110 |
2. Pakur Zofia | 90 |
3. Koperska Pacyńska Maria | 70 |
4. Jach Michalina | 60 |
5. Nowak Liwia | 40 |
5. Żalikowska Maja | 40 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |