ZO Łąck 01-03 lipca 2022

WYNIKI ZAWODÓW         PDF

Amelia Szczupakowska fot. Alicja Węgrzyn 

 

Podium konkursu Grand Prix o nagrodę PKN Orlen

 

1m. Amelia Szczupakowska   CHACCOS BOY  KS Nad Wigrami Białystok  0/0 pkt 

2m  Vitali Charadnik   CORBLUE PS   KJ HEAA Turek  0/rez 

3m. Mateusz Tyszko    JACTION BREAKER RV  TKJ Garbówek  4 pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX

Galeria sobota 02/07/22

 

LINK do galerii 

 

  

 

ZO-1* i ZR Łąck
Łąck, 1-3.07.2022

WYNIKI KOŃCOWE    PDF
 

1R - L/100 cm - Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm) (01-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HISPANUS Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 54,45  
2 LINDA Tsapin Artiem (J.2005) BPK (MAZ) 0 55,03  
3 BALLANTINE'S Woźna Anna KJ Janowice 0 56,86  
4 AZALIA Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 58,41  
5 ADELL G Szczyglak Katarzyna SKF KS Master Film Wilcza Góra 0 59,10  
6 KULLINA II Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 60,33  
7 SALVADOR ONE Wołąs Aleksandra bpk 0 60,57  
8 CLINT PLEASURE Cytowska Iga (JM.2008) St. SKJ Bobrowy Staw 0 60,76  
9 DISNEY Hercog Belinda Tuszyński KJ Garbówek 0 61,39  
10 SUNSET Poniewierska Lea (JM.2008) BPK (MAZ) 0 62,32  
11 SANDRA AZ Kropielnicka Julia (J.2006) BPK 0 62,79  
12 JARAVEL Skulska Dominika KJ Strzała Krubiczew 0 64,91  
13 SON CORNET Wołąs Aleksandra bpk 0 64,94  
14 ULJANA-K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 0 65,09  
15 CZAVEN Pondo Natalia (MJ.2003) SKJ Besthorses 0 65,56  
16 BELINA JD Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 0 65,82  
17 CYGANERIA II Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 0 66,13  
18 OH JONNY Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 66,66  
19 POWER BALL Zajcew Włodzimierz KJ Janowice 0 67,65  
19 LIMERICK Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 67,65  
21 REKRUT BUM Jassa Paulina Łódzki KJ 0 68,21  
22 LORIN Słuszniak-Marchwicka Aleksandra KJ Salio Besiekirz Rudny 0 68,56  
23 QUICK BOY D&E Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 68,90  
24 SELLY BLUE Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 69,31  
25 MAVADO Dziuba Anna (J.2006) KJ Sielanka Warka 0 70,43  
26 QULUMBUS Żygowski Mikołaj (MJ.2002) KJ Arpav Gdańsk 0 70,84  
27 CARLUBA Moch Dariusz KJ HEAA Turek 0 71,02  
28 WINCHESTER - L Leszczyński Mateusz Łódzki KJ 0 71,62  
29 CROS Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 71,71  
30 HELOUISE DE LUX Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 0 72,25  
31 BALLANTINE'S Woźna Anna KJ Janowice 4 58.55  
32 DIAMANTINA RK Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 66,05  
33 NORENA Stevnert Natalia KJ Wiktorowo 4 67,75  
34 CAALISTENIA Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński KJ Tabun 6 77,81  
35 RASCINO Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn 8 61,89  
36 BRAVE SPIRIT BS Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew 8 63,14  
37 KING DIAMOND Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew 8 63,15  
38 GRANDA Jarosz Aleksandra (Mł.2020) SKJ Horseprofi Łódź 8 63,48  
39 QUINTANA Pondo Natalia (MJ.2003) SKJ Besthorses 9 80,55  
40 BRAVE SPIRIT BS Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew 12 61,87  
41 COLESLA Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 14 81,41  
42 LOUIS H Racka Agnieszka Sopocki KJ 16 87,33  
43 CHESTER Słuszniak-Marchwicka Aleksandra KJ Salio Besiekirz Rudny 42 105,13  
  MADOU VD BISSCHOP Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica ELI    
  SELLY BLUE Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek ELI    
  WILL DU REVERDY Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun ELI    
  DEMETER 18 Endraszka Paulina FS Succin REZ    
  BANQUISE Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku REZ    
  BANQUISE Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku REZ    
T DIAMANTINA RK Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 45,00  
T QUINTANA Pondo Natalia (MJ.2003) SKJ Besthorses 0 59,38  
T MADOU VD BISSCHOP Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica 0 61,91  
T SANDRA AZ Kropielnicka Julia (J.2006) BPK 0 62,97  
T LINDA Tsapin Artiem (J.2005) BPK (MAZ) 0 64,65  
T BELINA JD Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 4 63,96  
T GRANDA Jarosz Aleksandra (Mł.2020) SKJ Horseprofi Łódź 4 64,05  
T SUNSET Poniewierska Lea (JM.2008) BPK (MAZ) 4 67,05  
T QUICK BOY D&E Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 4 69,27  
T OH JONNY Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 4 70,54  
T RASCINO Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn 12 65,40  
T KING DIAMOND Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew REZ    


 

2R - 4l/100 cm - RMK 4 letnich, elim. MPMK, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm) (01-07-2022)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 CZARTER Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 8,5 8,5 69,30  
1 HISTORIA Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania Dawidy 0 8,5 8,5 62,71  
3 CONDOR Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 0 8,4 8,4 66,00  
4 KETLING Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 8,3 8,3 64,73  
4 TOREZ VD NOSAHOEVE Z Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 8,3 8,3 62,65  
6 ATOS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 8,2 8,2 66,22  
6 BRATIHI-PGN Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 0 8,2 8,2 61,12  
6 KASZMIR Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 8,2 8,2 69,61  
9 NORENA Stevnert Natalia KJ Wiktorowo 0 8,1 8,1 64,49  
10 USZMINA K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 0 7,8 7,8 62,68  
11 MAVADO Dziuba Anna (J.2006) KJ Sielanka Warka 0.5 8 7,5 70,94  
12 COLESLA Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0.5 7,9 7,4 68,47  
13 ESSARO AA Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 0.5 7,8 7,3 64,42  
14 WILL DU REVERDY Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun 0.5 7,7 7,2 67,61  
15 DON COLINERO Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn 1.5 7,2 5,7 65,18  


 

3R - P/110 cm - Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm) (01-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LUBAWA YS Tsapin Artiem (J.2005) BPK (MAZ) 0 55,85  
2 MINNESOTA Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 0 58,52  
3 BAREL Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 0 58,85  
4 EMIEL S Stevnert Natalia KJ Wiktorowo 0 60,92  
5 LUZUELA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 0 61,39  
6 EPIKA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 64,13  
7 COZ I CAN Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 64,28  
8 INDIGO DE REVE Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 0 64,86  
9 CYGANERIA II Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 0 65,60  
10 CORSTAR Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 66,71  
11 CZAVEN Pondo Natalia (MJ.2003) SKJ Besthorses 0 67,00  
12 ANTARES S Ciecholewska Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 70,29  
13 CORNETA C Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 71,11  
14 HELOUISE DE LUX Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 1 72,52  
15 CASTI Leśkiewicz Sandra KJ Łąck przy SO w Łącku 4 64,21  
16 DISNEY Hercog Belinda Tuszyński KJ Garbówek 4 64,41  
17 CAALISTENIA Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński KJ Tabun 4 65,36  
18 POWER BALL Zajcew Włodzimierz KJ Janowice 4 68,32  
19 CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z Badowska Karolina Polski Polo Klub 4 69,22  
20 CASINO ROYALE EQUINEX Z Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 4 70,94  
21 KULLINA II Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8 59,74  
22 LORD CASTLE Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 8 70,89  
23 CROS Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 11 74,56  
24 JARAVEL Skulska Dominika KJ Strzała Krubiczew 12 66,19  
25 WINCHESTER - L Leszczyński Mateusz Łódzki KJ 31 86,12  
  BANQUISE DE RIVERLAND Suchta Hubert (MJ.2002) St. KS Chojnów ELI    


 

1 - 5l/115 cm - RMK 5 letnich, elim. MPMK, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm) (01-07-2022)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 M.CARMELYUK DZHIGITAR MGR Tsapin Artiem (J.2005) BPK (MAZ) 0 8,6 8,6 62,69  
2 MINNESOTA Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 0 8,4 8,4 62,31  
2 CRAZY STAR PP Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 8,4 8,4 68,32  
4 CLARENTINO Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 8,3 8,3 62,80  
4 ULJANOS-K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 0 8,3 8,3 67,08  
6 SON CORNET Wołąs Aleksandra bpk 0 8,2 8,2 62,12  
7 DAKAR RIOT Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 0,1 8,2 8,1 72,62  
7 DEMETER 18 Endraszka Paulina FS Succin 0 8,1 8,1 66,51  
9 MERLIN VD PONDEROSA Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica 0 7,8 7,8 68,81  
10 GERANIA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 7,7 7,7 66,24  
11 BAREL Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 0.5 8.1 7,6 63,82  
12 KOMFORT J Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0.5 8 7,5 66,47  
13 REKRUT BUM Jassa Paulina Łódzki KJ 0,7 8,1 7,4 73.31  
14 TAVADOS Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 0.5 7,8 7,3 67,10  
15 SHADE OF MYTH Z Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 0.6 7,8 7,2 72,21  
16 SALVADOR ONE Wołąs Aleksandra bpk 1 7,4 6,4 64,30  
17 J.B. JAGGER Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 3.9 7.5 3,6 95,97  
18 HEROS DU JOUR AA Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 3.3 6,8 3,5 89,08  
  LORD CASTLE Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy     ELI    


 

2 - N/120 cm - MR - Mała runda, konkurs dwufazaowy specjalny, Art. 274.2.5 (wys. 120 cm) (01-07-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 0 36,36 0 30,05 0 250 PLN
2 LUBAWA YS Tsapin Artiem (J.2005) BPK (MAZ) 0 35,61 0 30,35 0 200 PLN
3 CACHADILLO Kościelska Barbara (J.2004) KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 33,80 0 31,01 0 160 PLN
4 PAPILLON Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 38,31 0 31,05 0 130 PLN
5 EPIKA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 36,13 0 31,13 0 90 PLN
5 GINO N.D. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 0 35,29 0 31,13 0 90 PLN
7 CLAUDIUS Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 37,83 0 33,92 0 40 PLN
8 A'LUMINAR MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 0 37,69 0 34,71 0 40 PLN
9 KAOLIN LA TULIPE Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 0 36,99 0 34,81 0 10 PLN
10 GEM OF KANNAN Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 0 38,18 0 36,32 0  
11 MONTENEA Z Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 34,11 0 36,47 0  
12 CARTIER Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 42,00 0 36,99 0  
13 KOLA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze 0 36,78 0 37,32 0  
14 STAKKATO BOY Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 38,09 0 37,82 0  
15 PIPPA VD HEFFINCK Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 39,13 0 40,23 0  
16 INDIGO DE REVE Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 0 37,95 0 40,24 0  
17 ESCOBAR C Z Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 38,50 0 43,16 0  
18 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 33,78 0 32,06 4  
19 KILLER BOY Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 0 35,08 4 35,01 4  
20 EMIEL S Stevnert Natalia KJ Wiktorowo 0 37,48 4 35,40 4  
21 LOTOS Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 4 52,87 0 37,34 4  
22 ELANNA PS Moch Dariusz KJ HEAA Turek 4 56,13 0 41,97 4  
23 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 59,49 0 43,98 4  
24 AMBROZJA Badowska Karolina Polski Polo Klub 0 33,24 8 33,84 8  
25 IKANA Buchcar Weronika JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 35,04 8 34,61 8  
26 DONATELLA V Endraszka Paulina FS Succin 4 36,68 4 38,37 8  
27 GRETA VON CRUISING Bohdanowicz Konstancja Cecylia (J.2004) INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o. 8 42,00 0 39,25 8  
28 EINSTEIN Zieniewicz Dominika (J.2004) KJ Wiki 4 35,71 4 40,95 8  
29 DIWA Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja 4 39,14 4 42,42 8  
30 CORNETA C Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 8 41,38 0 47,52 8  
31 TAVADOS Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 4 34,73 8 35,20 12  
32 BENARESA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 8 37,05 4 39,97 12  
33 BANQUISE DE RIVERLAND Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 8 52,87 4 40,62 12  
34 NESME Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 34,50 12 45,32 16  
  A CATOKI Mitrowska Martyna (MJ.2002) St. SKJ Bobrowy Staw REZ          


 

3 - C/130 cm - ŚR - Średnia runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm) (01-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GINO N.D. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 0 62,29 450 PLN
2 SZAFIR M Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 66,30 360 PLN
3 QUICKLY VAN DE HAGENHORST Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 67,73 288 PLN
4 LORD Kopecka Zuzanna KJ Arpav Gdańsk 0 70,79 234 PLN
5 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ 0 71,54 180 PLN
6 KAOLIN LA TULIPE Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 1 76,65 144 PLN
7 EDUARDO RED WINE Z Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 4 69,91 72 PLN
8 DIATENDRA Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 4 71,68 72 PLN
9 CASSILIANO Kopecka Zuzanna KJ Arpav Gdańsk 4 72,24  
10 CZĄBER MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 4 73,60  
11 DIALOG Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 79,12  
12 JACTION BREAKER RV Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 79,53  
13 COSTACALVO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 5 76,84  
14 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 7 78,25  
15 CASSIDERO Sputowski Mateusz (J.2006) SKJ Mordaka 7 78,74  
16 RUFUS Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 8 66,34  
17 WESFALIA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze 8 71,36  
18 TREFL-K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 8 79,26  
19 CORBLUE PS Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 8 79,50  
20 PIPPA VD HEFFINCK Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja 8 83,09  
21 HOPE NEVER DIES Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 22 85,64  
22 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 22 89,71  
  ULYSSE DE GRANDERIE Dziuba Anna (J.2006) KJ Sielanka Warka REZ    


 

4 - CC/140 cm - DR - Duża runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm) (01-07-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 F-CLARISSA Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 52,89 0 36,87 625 PLN
2 CORBLUE PS Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 55,60 0 37,29 500 PLN
3 JACTION BREAKER RV Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 53,32 0 40,71 400 PLN
4 CHACCOS BOY Szczupakowska Amelia (J.2006) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 0 50,41 4 34,46 325 PLN
5 RUFUS Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 0 57,36 4 34,81 250 PLN
6 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ 0 54,53 4 36,67 200 PLN
  EDUARDO RED WINE Z Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków REZ        


 

4R - L/100 cm - Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm) (02-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ADELL G Szczyglak Katarzyna SKF KS Master Film Wilcza Góra 0 64,81  
2 WARTA Rosiak Martyna (MJ.2003) St. "Pomagaj Pomagać Różaland" 0 67,17  
3 LOUIS H Racka Agnieszka Sopocki KJ 0 70,50  
4 BALLANTINE'S Zajcew Włodzimierz KJ Janowice 0 71,42  
5 CAALISTENIA Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński KJ Tabun 0 73,27  
6 BELINA JD Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 0 75,32  
7 SELLY BLUE Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 78,83  
8 CYGANERIA II Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 1 79,36  
9 NORENA Stevnert Natalia KJ Wiktorowo 1 79,59  
10 SUNSET Poniewierska Lea (JM.2008) BPK (MAZ) 4 64,86  
11 BRYZA AA Leśkiewicz Sandra KJ Łąck przy SO w Łącku 4 66,10  
12 RASCINO Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 68,98  
13 ULJANA-K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 5 79,89  
14 DIAMANTINA RK Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 5 83,12  
15 CROS Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 7 85,47  
16 HISPANUS Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn 8 65,29  
17 ULJANA-K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 11 81,10  
18 FABULOUS Akulich Andrei bpk 11 81,98  
19 CARLUBA Moch Dariusz KJ HEAA Turek 11 89,45  
20 QUINTANA Tomaszewski Stanisław (JM.2008) BPK (MAZ) 19 89,72  
21 HELOUISE DE LUX Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 19 93,50  
22 BANQUISE Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 34 100,89  
23 LINDA Tsapin Artiem (J.2005) BPK (MAZ) 47 113,74  
  MADOU VD BISSCHOP Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica ELI    
T QUINTANA Tomaszewski Stanisław (JM.2008) BPK (MAZ) 0 71,05  
T LIMERICK Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 2 80,65  
T SUNSET Poniewierska Lea (JM.2008) BPK (MAZ) 4 69,94  
T BELINA JD Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 4 76,36  
T FABULOUS Akulich Andrei bpk 4 77,42  
T LIMERICK Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 7 81,73  
T MADOU VD BISSCHOP Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica 30 96,33  
T BANQUISE Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 34 104,70  


 

5R - 4l/100 cm - RMK 4 letnich, elim. MPMK, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm) (02-07-2022)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 CONDOR Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 0 8,5 8,5 79,69  
2 COLESLA Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 8,3 8,3 82,20  
2 TOREZ VD NOSAHOEVE Z Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 8,3 8,3 75,55  
4 ATOS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 8,2 8,2 75,54  
4 KETLING Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 8,2 8,2 76,50  
4 BRATIHI-PGN Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 0 8,2 8,2 75,28  
7 MAVADO Dziuba Anna (J.2006) KJ Sielanka Warka 0 8,1 8,1 81,97  
8 CZARTER Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0.3 8,3 8,0 85,71  
8 ESSARO AA Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 8 8,0 81,15  
10 USZMINA K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 0 7,9 7,9 78,43  
11 NORENA Stevnert Natalia KJ Wiktorowo 0.5 8 7,5 72,69  
12 CHESTER Słuszniak-Marchwicka Aleksandra KJ Salio Besiekirz Rudny 0.5 7,9 7,4 75,93  
13 WILL DU REVERDY Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun 0.5 7,8 7,3 78,33  
14 LORIN Słuszniak-Marchwicka Aleksandra KJ Salio Besiekirz Rudny 1 8 7,0 79,62  
14 KASZMIR Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 1.1 8,1 7,0 88,69  
  DON COLINERO Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn     REZ    


 

5RA - Klasyfikacja końcowa RMK 4 letnich (02-07-2022)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I II III końcowy Nagroda
1 CONDOR Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 8,4 8,5   16,90  
2 TOREZ VD NOSAHOEVE Z Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 8,3 8,3   16,60  
3 KETLING Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn 8,3 8,2   16,50  
3 CZARTER Smoczyk Łukasz Racocki KJ 8,5 8,0   16,50  
5 ATOS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 8,2 8,2   16,40  
5 BRATIHI-PGN Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 8,2 8,2   16,40  
7 COLESLA Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 7,4 8,3   15,70  
7 USZMINA K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 7,8 7,9   15,70  
9 MAVADO Dziuba Anna (J.2006) KJ Sielanka Warka 7,5 8,1   15,60  
9 NORENA Stevnert Natalia KJ Wiktorowo 8,1 7,5   15,60  
11 ESSARO AA Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 7,3 8,0   15,30  
12 KASZMIR Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 8,2 7,0   15,20  
13 WILL DU REVERDY Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun 7,2 7,3   14,50  
  HISTORIA Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania Dawidy 8,5     8,50  
  CHESTER Słuszniak-Marchwicka Aleksandra KJ Salio Besiekirz Rudny   7,4   7,40  
  LORIN Słuszniak-Marchwicka Aleksandra KJ Salio Besiekirz Rudny   7,0   7,00  


 

6R - P/110 cm - Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm) (02-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KULLINA II Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 71,45  
2 IKANA Buchcar Weronika JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 75,34  
3 ROGER THAT Wołąs Ada Equikam Milanówek 0 77,32  
4 CYGANERIA II Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 0 78,08  
5 POWER BALL Zajcew Włodzimierz KJ Janowice 0 80,34  
6 DIAMANTINA RK Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 82,50  
7 CASTI Wodzyńska Olga (MJ.2003) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 86,55  
8 CZAVEN Pondo Natalia (MJ.2003) SKJ Besthorses 0 87,14  
9 CLINT PLEASURE Cytowska Iga (JM.2008) St. SKJ Bobrowy Staw 0 88,16  
10 SHADE OF MYTH Z Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 0 88,82  
11 HELOUISE DE LUX Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 0 91,05  
12 CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z Badowska Karolina Polski Polo Klub 0 91,75  
13 WINCHESTER - L Leszczyński Mateusz Łódzki KJ 1 93,82  
14 DISNEY Hercog Belinda Tuszyński KJ Garbówek 4 71,42  
15 LINDA Tsapin Artiem (J.2005) BPK (MAZ) 4 73,62  
16 BAREL Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 4 75,43  
17 AZALIA Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 4 77,66  
18 DE LORCHE BH Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze 4 83,93  
19 BALLANTINE'S Zajcew Włodzimierz KJ Janowice 8 74,04  
20 LUZUELA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 8 82,81  
21 SELLY BLUE Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8 85,63  
22 HISPANUS Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn 8 86,62  
23 CARLO ROSSI Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze 8 87,62  
24 ANTARES S Ciecholewska Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 22 102,08  
25 CROS Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 30 110,39  
  BANQUISE DE RIVERLAND Suchta Hubert (MJ.2002) St. KS Chojnów ELI    
  CAALISTENIA Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński KJ Tabun ELI    


 

5 - 5l/115 cm - RMK 5 letnich, elim. MPMK, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm) (02-07-2022)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 M.CARMELYUK DZHIGITAR MGR Tsapin Artiem (J.2005) BPK (MAZ) 0 8,7 8,7 80,05  
2 DEMETER 18 Endraszka Paulina FS Succin 0 8,5 8,5 75,68  
2 CRAZY STAR PP Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 8,5 8,5 76,69  
4 CLARENTINO Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 8,3 8,3 75,09  
4 MINNESOTA Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 0 8,3 8,3 71,08  
4 REKRUT BUM Jassa Paulina Łódzki KJ 0.2 8,5 8,3 84,69  
4 TAVADOS Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 0 8,3 8,3 74,09  
8 GERANIA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 8,1 8,1 81,90  
9 ULJANOS-K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 0 8 8,0 80,18  
10 MERLIN VD PONDEROSA Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica 0 7,9 7,9 81,29  
11 KOMFORT J Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0.5 8,1 7,6 77,03  
12 SALVADOR ONE Wołąs Aleksandra bpk 0.5 8 7,5 73,47  
12 BAREL Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 0.5 8 7,5 75,98  
14 HEROS DU JOUR AA Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 0.5 7,8 7,3 79,05  
14 SON CORNET Wołąs Aleksandra bpk 0.5 7,8 7,3 79,03  
16 SHADE OF MYTH Z Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 0.8 7,8 7,0 85,09  
17 DAKAR RIOT Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 1.5 8,2 6,7 92,01  
18 J.B. JAGGER Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 7,5 3,5 107,93  


 

6 - N/120 cm - MR - Mała runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm) (02-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PIPPA VD HEFFINCK Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 63,55 250 PLN
2 DE LORCHE BH Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 0 66,46 200 PLN
3 KAOLIN LA TULIPE Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 0 68,37 160 PLN
4 IKANA Buchcar Weronika JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 71,25 130 PLN
5 CARAT GOLD Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 72,57 100 PLN
6 STAKKATO BOY Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 73,56 80 PLN
7 ELANNA PS Moch Dariusz KJ HEAA Turek 0 74,27 40 PLN
8 KOLA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze 0 76,12 40 PLN
9 ESCOBAR C Z Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 77,85  
10 BENARESA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 1 78,21  
11 AMBROZJA Badowska Karolina Polski Polo Klub 3 80,48  
12 INDIGO DE REVE Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 3 80,59  
13 EPIKA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 64,10  
14 A'LUMINAR MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 4 68,33  
15 EINSTEIN Zieniewicz Dominika (J.2004) KJ Wiki 4 76,20  
16 NESME Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 6 79,05  
17 DIWA Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja 6 79,11  
18 COZ I CAN Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 7 80,65  
19 TAVADOS Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 8 64,84  
20 KILLER BOY Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 8 71,17  
21 GEM OF KANNAN Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 8 74,60  
22 ANTARES S Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 16 81,50  
23 LOTOS Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 20 89,46  
24 DONATELLA V Endraszka Paulina FS Succin 21 90,28  
25 LUBAWA YS Tsapin Artiem (J.2005) BPK (MAZ) 25 94,46  
26 A CATOKI Mitrowska Martyna (MJ.2002) St. SKJ Bobrowy Staw 30 99,86  
27 CARLO ROSSI Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze 39 108,08  
  GRETA VON CRUISING Bohdanowicz Konstancja Cecylia (J.2004) INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o. ELI    
  GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku ELI    
  BANQUISE DE RIVERLAND Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku REZ    
  CASINO ROYALE EQUINEX Z Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań REZ    


 

7 - C/130 cm - ŚR - Średnia runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm) (02-07-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GINO N.D. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 0 48,82 0 32,98 450 PLN
2 QUICKLY VAN DE HAGENHORST Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 51,45 0 34,60 360 PLN
3 CASSILIANO Kopecka Zuzanna KJ Arpav Gdańsk 0 54,41 0 37,45 288 PLN
4 DIATENDRA Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 0 50,35 0 38,79 234 PLN
5 EDUARDO RED WINE Z Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 0 51,48 0 42,33 180 PLN
6 SZAFIR M Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 48,20 4 33,09 144 PLN
7 TREFL-K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 0 49,77 4 35,63 72 PLN
8 PIPPA VD HEFFINCK Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 49,15 4 40,40 72 PLN
9 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 0 51,99 4 43,34  
10 KAOLIN LA TULIPE Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 0 48,31 8 40,69  
11 WESFALIA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze 4 47,53      
12 DIALOG Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 49,04      
13 GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 4 50,33      
14 CASSIDERO Sputowski Mateusz (J.2006) SKJ Mordaka 4 51,04      
15 PAPILLON Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 51,28      
16 COSTACALVO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 4 52,12      
17 CORNETA C Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 52,28      
18 CLAUDIUS Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 4 52,91      
19 LUBAWA YS Tsapin Artiem (J.2005) BPK (MAZ) 4 52,96      
20 CACHADILLO Kościelska Barbara (J.2004) KJ Leśna Podkowa Damaszka 4 56,85      
21 CARTIER Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 6 63,62      
22 MONTENEA Z Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 6 63,78      
23 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 8 47,52      
24 MAVANDA Dziuba Anna (J.2006) KJ Sielanka Warka 8 53,17      
25 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 10 67,85      
26 EMIEL S Stevnert Natalia KJ Wiktorowo 12 49,58      


 

8 - CC/140 cm - DR - Duża runda, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm) (02-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JACTION BREAKER RV Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 67,60 625 PLN
2 CORBLUE PS Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 69,17 500 PLN
3 F-CLARISSA Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 77,77 400 PLN
4 RUFUS Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 8 70,24 325 PLN
5 CZĄBER MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 8 76,75 250 PLN
6 LORD Kopecka Zuzanna KJ Arpav Gdańsk 12 77,97 200 PLN
7 ULYSSE DE GRANDERIE Dziuba Anna (J.2006) KJ Sielanka Warka 19 85,43 100 PLN
8 CHACCOS BOY Szczupakowska Amelia (J.2006) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 31 97,16 100 PLN
  LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ ELI    


 

9 - 5l/120 cm - Finał RMK 5 letnich, elim. MPMK, konkurs z oceną stylu konia (wys. 120 cm) (03-07-2022)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 CRAZY STAR PP Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 8,6 8,6 72,33  
2 REKRUT BUM Jassa Paulina Łódzki KJ 0 8,5 8,5 71,92  
3 DEMETER 18 Endraszka Paulina FS Succin 0.5 8,2 7,7 66,54  
4 CLARENTINO Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0.5 8 7,5 67,97  
4 DAKAR RIOT Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 0.5 8 7,5 76,33  
4 BAREL Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 0.5 8 7,5 64,65  
4 GERANIA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0,5 8 7,5 72,87  
4 KOMFORT J Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0.5 8 7,5 69,48  
9 MERLIN VD PONDEROSA Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica 0.5 7,9 7,4 70,72  
10 M.CARMELYUK DZHIGITAR MGR Tsapin Artiem (J.2005) BPK (MAZ) 1 8 7,0 71,42  
11 SHADE OF MYTH Z Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 1 7,7 6,7 68,08  
11 J.B. JAGGER Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 1 7,7 6,7 69,26  
11 SALVADOR ONE Wołąs Aleksandra bpk 1 7,7 6,7 66,76  
14 MINNESOTA Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 1 7,6 6,6 65,44  
15 SON CORNET Wołąs Aleksandra bpk 1.4 7,6 6,2 82,62  
16 ULJANOS-K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 1.7 7,8 6,1 85,31  
17 HEROS DU JOUR AA Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 1.5 7 5,5 67,39  


 

9A - Klasyfikacja końcowa RMK 5 letnich (03-07-2022)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I II III końcowy Nagroda
1 CRAZY STAR PP Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 8,4 8,5 8,6 25,50 550 PLN
2 DEMETER 18 Endraszka Paulina FS Succin 8,1 8,5 7,7 24,30 396 PLN
2 M.CARMELYUK DZHIGITAR MGR Tsapin Artiem (J.2005) BPK (MAZ) 8,6 8,7 7,0 24,30 396 PLN
4 REKRUT BUM Jassa Paulina Łódzki KJ 7,4 8,3 8,5 24,20 286 PLN
5 CLARENTINO Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 8,3 8,3 7,5 24,10 220 PLN
6 GERANIA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 7,7 8,1 7,5 23,30 132 PLN
6 MINNESOTA Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 8,4 8,3 6,6 23,30 132 PLN
8 MERLIN VD PONDEROSA Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica 7,8 7,9 7,4 23,10 88 PLN
9 KOMFORT J Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 7,5 7,6 7,5 22,60  
9 BAREL Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 7,6 7,5 7,5 22,60  
11 ULJANOS-K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 8,3 8,0 6,1 22,40  
12 DAKAR RIOT Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 8,1 6,7 7,5 22,30  
13 SON CORNET Wołąs Aleksandra bpk 8,2 7,3 6,2 21,70  
14 SHADE OF MYTH Z Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 7,2 7,0 6,7 20,90  
15 SALVADOR ONE Wołąs Aleksandra bpk 6,4 7,5 6,7 20,60  
16 HEROS DU JOUR AA Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 3,5 7,3 5,5 16,30  
17 TAVADOS Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 7,3 8,3   15,60  
18 J.B. JAGGER Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 3,6 3,5 6,7 13,80  


 

10 - N1/125 cm - MR - Mała runda, konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm) (03-07-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 EPIKA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 48,14 0 23,91 375 PLN
2 DIALOG Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 50,64 0 24,54 300 PLN
3 LUBAWA YS Tsapin Artiem (J.2005) BPK (MAZ) 0 48,32 0 24,56 240 PLN
4 MONTENEA Z Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 46,60 0 26,37 195 PLN
5 DE LORCHE BH Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 0 49,74 0 26,99 150 PLN
6 PIPPA VD HEFFINCK Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 50,69 0 27,13 120 PLN
7 TAVADOS Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 0 49,24 0 27,73 60 PLN
8 EMIEL S Stevnert Natalia KJ Wiktorowo 0 50,57 0 27,97 60 PLN
9 KAOLIN LA TULIPE Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 0 49,22 0 27,99  
10 A'LUMINAR MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 0 50,54 0 28,33  
11 KILLER BOY Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 0 53,01 0 28,68  
12 IKANA Buchcar Weronika JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 48,67 0 30,06  
13 ELANNA PS Moch Dariusz KJ HEAA Turek 0 51,19 0 31,29  
14 GEM OF KANNAN Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 0 54,50 0 32,43  
15 CARTIER Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 50,26 0 32,73  
16 HOPE NEVER DIES Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 51,48 0 32,87  
17 ESCOBAR C Z Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 55,50 0 33,17  
18 INDIGO DE REVE Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 0 50,30 4 29,21  
19 DIWA Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 51,72 4 30,31  
20 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 50,61 4 31,19  
21 STAKKATO BOY Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 52,03 4 31,67  
22 LOTOS Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 0 47,10 8 29,90  
23 CACHADILLO Kościelska Barbara (J.2004) KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 46,40 11 44,03  
24 CORNETA C Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 51,32 17 50,09  
25 GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 0 49,00 REZ    
26 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 44,30      
27 NESME Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 46,89      
28 KOLA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze 4 47,86      
29 AMBROZJA Badowska Karolina Polski Polo Klub 4 47,94      
30 BENARESA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 4 49,72      
31 EINSTEIN Zieniewicz Dominika (J.2004) KJ Wiki 4 50,12      
32 DONATELLA V Endraszka Paulina FS Succin 4 51,30      
33 PAPILLON Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 52,83      
  COZ I CAN Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem REZ        
  A CATOKI Mitrowska Martyna (MJ.2002) St. SKJ Bobrowy Staw REZ        


 

12 - CC/140 cm - Grand Prix o Puchar i Nagrodę PKN ORLEN - Sponsora Głównego, konkurs zwykły z rozgrywką, Art. 238.2.2 (03-07-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CHACCOS BOY Szczupakowska Amelia (J.2006) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 0 70,14 0 42,88 2000 PLN
2 CORBLUE PS Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 78,20 REZ   1600 PLN
3 JACTION BREAKER RV Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 72,84     1280 PLN
4 F-CLARISSA Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 4 74,53     1040 PLN
5 RUFUS Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 4 74,86     800 PLN
6 LORD Kopecka Zuzanna KJ Arpav Gdańsk 8 73,23     640 PLN
7 CZĄBER MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 12 76,02     320 PLN
  ULYSSE DE GRANDERIE Dziuba Anna (J.2006) KJ Sielanka Warka REZ        


 

11 - C/135 cm - FŚR - Finał średniej rundy, konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 135 cm) (03-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GINO N.D. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 0 61,20 675 PLN
2 COSTACALVO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 64,20 540 PLN
3 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 0 66,38 432 PLN
4 TREFL-K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 0 72,24 351 PLN
5 SZAFIR M Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 59,06 270 PLN
6 QUICKLY VAN DE HAGENHORST Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 4 63,40 216 PLN
7 MAVANDA Dziuba Anna (J.2006) KJ Sielanka Warka 4 67,18 108 PLN
8 CASSILIANO Kopecka Zuzanna KJ Arpav Gdańsk 4 69,41 108 PLN
9 EDUARDO RED WINE Z Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 4 70,75  
10 CLAUDIUS Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 4 75,45  
11 CARAT GOLD Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 8 64,62  
12 DIATENDRA Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 8 71,64  
13 CASSIDERO Sputowski Mateusz (J.2006) SKJ Mordaka 17 88,92  
14 WESFALIA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze 28 95,82  
  LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) Kielecki KJ REZ    


 

7R - L/100 cm - Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm) (03-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WARTA Rosiak Martyna (MJ.2003) St. "Pomagaj Pomagać Różaland" 0 55,94  
2 ADELL G Szczyglak Katarzyna SKF KS Master Film Wilcza Góra 0 60,91  
3 CAALISTENIA Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński KJ Tabun 0 64,87  
4 CARLUBA Moch Dariusz KJ HEAA Turek 0 76,14  
5 LIMERICK Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 76,26  
6 LORD CASTLE Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 2 80,41  
7 SUNSET Poniewierska Lea (JM.2008) BPK (MAZ) 4 71,82  
8 HELOUISE DE LUX Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 4 72,70  
9 BELINA JD Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 8 65,52  
10 WILL DU REVERDY Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun 8 73,65  
11 DIAMANTINA RK Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 8 74,69  
12 CROS Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 8 76,84  
13 QUINTANA Tomaszewski Stanisław (JM.2008) BPK (MAZ) 12 86,69  
14 ETRUSCO I Siekierska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 15 89,71  
15 BANQUISE Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 21 79,98  
16 KRIMA Mularska Julia (J.2004) Ciechociński KJ Bonanza 22 88,32  
  QULUMBUS Żygowski Mikołaj (MJ.2002) KJ Arpav Gdańsk ELI    
T QUINTANA Tomaszewski Stanisław (JM.2008) BPK (MAZ) 0 65,14  
T ETRUSCO I Siekierska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 73,83  
T LIMERICK Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 75,06  
T HELOUISE DE LUX Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 0 77,04  
T BELINA JD Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek 4 65,07  
T SUNSET Poniewierska Lea (JM.2008) BPK (MAZ) 4 69,57  
T KRIMA Mularska Julia (J.2004) Ciechociński KJ Bonanza 17 83,95  


 

8R - P/110 cm - Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm) (03-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CZAVEN Pondo Natalia (MJ.2003) SKJ Besthorses 0 62,06  
2 DISNEY Hercog Belinda Tuszyński KJ Garbówek 0 62,64  
3 LUZUELA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 0 67,14  
4 CYGANERIA II Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 0 67,58  
5 CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z Badowska Karolina Polski Polo Klub 0 68,02  
6 CASTI Wodzyńska Olga (MJ.2003) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 72,16  
7 DOOLEYS B Siekierska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 75,44  
8 KULLINA II Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 61,32  
9 ANTARES S Ciecholewska Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 74,63  
10 WINCHESTER - L Leszczyński Mateusz Łódzki KJ 10 80,38  
11 CARLO ROSSI Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze 11 85,77  
12 BRYZA AA Leśkiewicz Sandra KJ Łąck przy SO w Łącku 12 65,74  
13 DIAMANTINA RK Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 12 66,61  
  LINDA Tsapin Artiem (J.2005) BPK (MAZ) ELI    
  CLINT PLEASURE Cytowska Iga (JM.2008) St. SKJ Bobrowy Staw ELI    
  MADOU VD BISSCHOP Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica ELI    
  BANQUISE DE RIVERLAND Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku REZ    
  SELLY BLUE Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek REZ    



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS Szymon Tarant, H2-092013-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22