CSI2 CSI1 CSIYH CSIP CSICh Baborowko 1- 3 lipca 2022
wyniki zgłoszenia livestream strona oficjalna fot. M&R PHOTO propozycje
Dawid Kubiak i ESTORIL FORTUNA zwyciężają w konkursie Grand Prix
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju w Baborówku :
niedziela 03/07/22
Grand Prix LR 145 1m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
Grand Prix CSICh 1m. Zuzanna Przybylska CONNY 391
Pony Grand Prix 1m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN
Finał 140cm 2m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR
Finał 125cm 1m. Nadia Lehmann SILVER STAR
CSI 130cm 1m. Eliza Zawadzka DIOR V
CSI 115cm 1m. Hanna Jachimowicz CHIVAS DARCO
Finał YH 6/7 yrs 1m. Tomasz Miśkiewicz LOVELY SILVA
Finał YH 5yrs 1m. Marek Wacławik MICHA
sobota 02/07/22
LR 145cm 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE
CSI 135cm 1m. Zuzanna Dąbrowska CONTHAGRA
CSI 120cm 1m. Nadia Lehmann SILVER STAR
CSI 110cm 1m. Wiktoria Zujewska CAPRICCIO
CSICh 1m. Nel Skotarczak DREAM ON
CSIP 1m. Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH
CSIYH 6yrs 2m. Jarosław Skrzyczyński ULTIMATUM
piątek 01/07/22
CSI 140cm - 2m. Marek Lewicki ITOULON B
CSI 130cm - 1m. Daria Kobiernik SONET
CSI 120cm - 1m. Daria Kobiernik VENUS
CSI 110cm - 1m. January Włoch FRANKE
CSIYH 6/7 yrs - 1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S
CSIP - 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
Daria Kobiernik przebojem piątkowych konkursów otwarcia ! Reprezentantka Polski zwyciężyła w trzech konkursach .
.
Aleksandra Kierznowska i BADORETTE
Marek Lewicki i ITOULON B Daria Kobiernik i VENUS
Dawid Skiba i NEW ESCOBAR L Daria Kobiernik i DONNA NOVA S
Eliza Zawdzka i DIOR V Tomasz Miśkiewicz i LOVELY SILVA
Amelia Zięba i Jagoda Kierznowska
January Włoch i FRANKE Hubert Aniołek i OISIN BIOR DUBH
Angeliki Podgorna i NERRADO Nel Skotarczak i DREAM ON
Nadia Lehmann i SILVER STAR Wiktoria Zujewska i CAPRICCIO
Olga Patecka i Zuzanna Przybylska
Marek Wacławik i MICHA Anna Stasiak i CON CORDIA
Patryk Skrzyczyński i GVERDi Filip Skrzyczyński i CAMBIALE Z
Jarosław Skrzyczyński i KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |