W tym tygodniu:
 
 
 
Adam Grzegorzewski
 
 
 
 
Mikołaj Barański, Laura Barańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Andrzej Opłatek najlepiej dziś dla Polski w San Giovanni - dziewiąty na El Campie w konkursie LR 145cm ! Super forma reprezentanta Polski - 08/04/17


Fenomenalna Quintella ! Jarosław Skrzyczyński drugi w Finale 140cm w CSI2 Kronenberg - 08/04/17


Leszno. Prezes PZJ Janusz Sołtysiak wręczył najmłodszym nominacje do Kadry Narodowej.


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz -liderami Rankingów PZJ na koniec marca 2017 08/04/17

 

Liderzy Rankingów PZJ na koniec marca 2017 :

 

R. Ogólny - Jarosław Skrzyczyński

R. MJ - Adam Grzegorzewski 

R. Juniorzy - Martyna Rynkiewicz

 

 

 

 


Udany piątek !! Krzysztof Ludwiczak drugi w San Giovanni, Marek Lewicki drugi w LR w Arezzo, Jarosław Skrzyczyński trzeci w Kronenberg, Łukasz Koza dziewiąty w LR, Łukasz Troszczyński szósty w Lanaken.

WYNIKI

Arezzo. 2 miejsce LR 145cm  Marek Lewicki POL  / Abigej  

San Giovanni 2 miejsce CSI3 140cm Krzysztof Ludwiczak POL Stakkatan

San Giovanni 9 miejsce CSI3 LR 145 cm Łukasz Koza POL / Chito Blue

                     11 miejsce CSI3 LR 145 cm Krzysztof Ludwiczak POL / Nordwind 

Kronenberg. 3 miejsce CSI2 140cm Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella

Lanaken. 6 miejsce CSI2 140cm Łukasz Troszczyński POL / Columbia 


Sukces w Holandii ! Jarosław Skrzyczyński wygrał otwarcia konkurs 140 cm na Quintelli w Kronenberg 06/04/17

Jarosław Skrzyczyński w top formie !

Reprezentant Polski zwycięstwem w konkursie otwarcia 140cm na klaczy Quintella  w Kronenberg zaingurował sezon otwarty 2017. 

 

WYNIKI KONKURSU 

 

 

 


Marek Lewicki na Philadelphia wybrał Finał 6y/o w Arezzo 06/04/17

WYNIKI

Philadelphia - HANN klacz ( Perigueux/Chasseur I) wł.  Carla Bianchi Michel 


Natalia Czernik najlepsza w San Giovanni w konkursach dla koni 5 letnich 06/04/17

WYNIKI

5y/o 1mNatalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine  

5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass,

5y/o 1mNatalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine  


Ranking FEI na koniec marca 2017

05/04/17

POLACY w RANKINGU FEI na koniec marca 2017 

Nr 1 światowego rankingu - Mclain Ward USA

Nr 192 - Jarosław Skrzyczyński POL 

 


Rozkład Jazdy 04-09 kwietnia 2017

CSI3 / CSIYH San Giovanni ITA       LIVESTREAM 

/ Krzysztof Ludwiczak, Łukasz Koza, Wojciech Wojcianiec, Michał Ziębicki, Andrzej Opłatek, Bartosz Goszczyński, Anna Szary Ziębicka, Bartosz Adamus, Natalia Czernik, Magdalena Gut, Wiktor Larkowki, Wiktoria Lis / 

CSI3 LR 145cm  9m  Andrzej Opłatek POL / El Camp  08/04/17

CSI3 LR 145cm 9m Łukasz Koza POL / Chito Blue  07/04/17

CSI3 140cm  2/4 m Krzysztof Ludwiczak POL / Stakkatan 

CSI3 140cm 5m. Wojciech Wojcianiec POL / Quasi de Kargane 06/04/17

7y/o  3m. Łukasz Koza POL / Ice Ice Babe  0

6y/o 6m. Anna Szary Ziębicka POL / Luciano 

5y/o 1mNatalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine  

7y/o  7m. Łukasz Koza POL / Ice Ice Babe  05/04/17

6y/o 3m. Anna Szary Ziębicka POL / Luciano 

5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass,

6y/o 1m. Anna Szary - Ziębicka POL / Million Dreams, Luciano / 04/04/17

         1m. Michał Ziębicki POL / Guess 

5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine  

 

CSI3 / CSIYH Arezzo ITA         LIVESTREAM

/ Marek Lewicki, Julia Jaglarz  /

LR 145cm 2m. Marek Lewicki POL / Abigej  07/04/17

6y/o Final 1m. Marek Lewicki POL / Philadelphia  06/04/17

 

CSI2 Kronenberg NED       

/ Jarosław Skrzyczyński, Paulina Malinowska

CSI1 Grand Prix 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Aloubetta 09/04/17

CSI2 135cm Finał  4m. Jarosław Skrzyczyński POL / Casanova 09/04/17

CSI2 140cm  Final 2m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 08/04/17

CSI2 135cm 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Casanova 08/04/17

CSI2 140cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella  07/04/17

CSI2 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella  06/04/17

 

CSI2 Lanaken BEL      LIVESTREAM 

/ Łukasz Troszczyński

CSI2135cm 7m Łukasz Troszczyński POL / Catlin 

CSI2 140cm 6m. Łukasz Troszczyński POL / Djarvi B

CSI2 130cm 4m. Łukasz Troszczyński POL / Columbia  06/04/17

 

HALOWY PUCHAR POLSKI Kuców / MK / Dzieci   Leszno  

zamówienia zdjęć Katarzyna Primel  foto@primel.pl 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3788
Opłatek Andrzej  3535
Ludwiczak Krzysztof  3161
Wechta Maksymilian  2566
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1738
Kubiak Grzegorz  1514
Kaźmierczak Michał  1340
Kiecoń Mściwoj  1289

 31/12/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20