W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

CSIOJ / Y / CH Zduchovice 2018 fot Magdalena Gut


Piotr Morsztyn najlepszy w Grand Prix w Strzegomiu

Piotr Morsztyn na klaczy JURANDA, będącej własnością Stanisława Procajło  wygrał Grand Prix ZO w Strzegomiu. W finale  ŚR najlepszy był Krzysztof Ludwiczak na  COSTACALVO, w finale MR Mściwoj Kiecoń na QUALITY QUEEN. W konkursach dla młodych konie formą błyszczały 6 letni CHEPETTANO pod Małgorzatą Koszucką oraz 5 letnie konie Łukasza Kozy.

 

WYNIKI ZAWODÓW

Piotr Morsztyn 22/04/18


Linz 12-15 kwietnia - najlepsze wyniki reprezentantów Polski. Aleksandra Kierznowska i Laura Kłapińska przebojem niedzielnych finałów 15/004/18

15/04/18 

Aleksandra Kierznowska na Dior V wygrała Grand Prix Juniorów CSIJ, Laura Kłapińska na Santiago była druga w Grand Prix Dzieci CSICh, Hubert Kierznowski zwyciężył w Finale 2* 135cm na Lanoso. Łukasz Wasilewski był piąty w LR 145cm Grand Prix na Wavantosie a Grzegorz Kubiak na Floyd był szósty w 1* Grand Prix. 


Grand Prix CSI2 Kronenberg NED 15/04/18

Michał Ziębicki na Heartbreaker 5 ukończył konkurs Grand Prix 145cm w Kronenberg z jednym błędem w rozgrywce a Paulina Malinowska na Chirivell miała jeden punkt za czas w przejeździe podstawowym. Konkurs wygrała reprezentantka Niemiec Katrin Eckermann na klaczy Caleya. 

WYNIKI GRAND PRIX          WYNIKI TURNIEJU 

video - Michał Ziębicki i  Heartbreaker 5 - przejazd podstawowy


Malwina Urbańska w dobrej formie w Lanaken 15/04/18

15/04/18

Świetnie spisała się w prestiżowych zwodach w Lanaken  Malwina Urbańska. Reprezentantka Polski na 9 startów, siedem razy pokonała parkur bez błędów na  przeszkodach.  

 


Krzysztof Prasek najlepszy w Grand Prix Leszna 15/04/18

Krzysztof Prasek na klaczy Atiqua najlepszy w Grand Prix Leszna. 

 

 


XIV Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - Memoriał Wojciecha Smudzińskiego PODIUM Gr B 130cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODIUM HAMP 2018 gr. B  fot Paula Bartkowiak  15/04/18

złoto - Piotr Kaliszuk  srebro - Hanna Jachimowicz  brąz - Anastazja Broniatowska 

 

 


XIV Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - Memoriał Wojciecha Smudzińskiego PODIUM gr A 105cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODIUM GR  A   fot. Paula Bartkowiak   15/04/18 

 

złoto - Seweryn Skrzyniarz  srebro - Olga Mikołajun   brąz - Maria Suskiewicz 

 

 

 


Protokół z pierwszego posiedzenia komisji skoków PZJ

PROTOKÓŁ z pierwszego posiedzenia komisji skoków PZJ z dn 07.04.18

tutaj 

12/04/18

 

 


Polacy w Rankingu FEI na koniec marca 2018

Longines FEI Ranking 31/03/18

1m. Kent Farrington USA 3108

2m. Harrie Smolders NED 3103

3m. Peder Fredricson SWE 2796

86m. Jarosław Skrzyczyński POL 1405

Polacy w Rankingu FEI na koniec marca 2018  pobierz


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22