W tym tygodniu :
 
 
Krzysztof Ludwiczak 
 
 
livestream www.tv.fei.org
 
 
TV - Eurosport, TVP Sport 
 

 


CSI2 Bonheiden BEL

Adam Grzegorzewski, Michał Kaźmierczak, Wojciech Wojcianiec, 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Sukces w Wr Neustadt ! hymn Polski dla Magdaleny Kozielskiej !

 23/10/15 

Reprezentantka Polski Magdalena Kozielska zwyciężyła w konkursie Elite Tour w Wr Neustadt. Gratulacje !!
 

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI TURNIEJU


Piątek w Lesznie pod dyktando reprezentantów Polski !

Mściwoj Kiecoń w świetnym stylu wygrał na Urbane konkurs LR Diamond Tour, w pozostałych piątkowych konkursach w Lesznie triumfowali : Wojciech Wojcianiec, Marcin Bętkowski, Jacek Muraczewski,  Jarosław Skrzyczyński i Krzysztof Okła

23/10/15

 


HZO DiM Michalowice 23-25.10.15.2015 - II Kwalifikacja Cavaliada Future

22/10/15

 

Zgłoszenia, podręczne linki, ranking Cavaliada Future

 

 


CSI2 Wr Neustadt 22-25.10.15 - program, skład Reprezentacji Polski, wyniki

Reprezentacja Polski - CSI2 Lake Arena Wr Neustadt 22-25.10.15 

 

Paulina Wielgórska, Monika Grundkowska, Jarosław Koziarowski, Kamila Rokita, Natalia Koziarowska, Natalia Kościelniak, Agnieszka Kiewrel
 
 
 

Halowy Puchar Polski 2015/16 - kalendarz / pierwsze informacje

21/10/15 

Projekt kalendarza HPP 2015/16*

1 kwalifikacja: 6-8 listopada 2015 – Wrocław 

2 kwalifikacja:  13-15 listopada 2015 – Sopot

3 kwalifikacja: 27-29 listopada 2015 - Jaszkowo

4 kwalifikacja: 19-21 lutego 2016 – Dąbrówka Mała

5 kwalifikacja: 11-13 marca 2016 – Michałowice

6 kwalifikacja: 18-20 marca 2016 – Kalisz

Finał: 1-3 kwietnia 2016 – Dąbrówka Mała 

 


Wago CSN Wrocław 6-8.11.15 propozycje

21/10/15 

I Kwalifikacja HPP 2015/16 

 


CSI3-W Leszno 22-25.10. 2015 - program, zgłoszenia, aktualny Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata

20/10/15

 

 

 

 

LIVEstream    


Cavaliada Future sezon 2015/16 - I kwalifikacja Aromer - wyniki

19/10/15

 

 

 

 

 

 


CSI2 / CSI1 Leszno 2015 galeria cz 1.

Grand Prix CSI2 Leszno wygrał Marcel MARSCHALL GER Aleksandra Kozanecka 3m - najlpesza spośród reprezentantów POL w GP...

Posted by KadraSkoki.pl on 17 październik 2015

Cavaliada Poznań 2015 - propozycje

19/10/15 

 


Skrzyczyński Jarosław 4121
Wojcianiec Wojciech 2876
Ludwiczak Krzysztof  2545
Kaźmierczak Michał     1961
Wechta Maksymilian  1631
Bobik Jan  1557
Grzegorzewski Adam 1536
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1214
Orschel Cassandra 915

31/08/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1536
2. Opłatek Andrzej  1214
3. Pawlicka Dajana 458
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  217
10. Bogolecka Julia  150

31/08/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   364
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  179
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   140

31/08/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1596
3. Jannasz Wiktoria  1592
4. Kłapińska Laura 1510
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Gola Katarzyna  915
8. Wawrzyniak Pola  909
9. Barańska Laura  890
10. Krywult Amelia  730

06/09/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

06/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

06/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

06/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

06/09/18

1. Budzyńska Zofia 400
2. Jurzak Franciszek  287
2. Golicka Zuzanna 250
4. Friedman Maja Bella 208
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

06/09/18