W tym tygodniu :
 
 
 
 
wyniki          livestream
 
/ Marek Lewicki, Matylda Kasner, Filip Lewicki /
 
 
 
Katarzyna WIśniewska
 
 
 
 
ZO Strzegom
 
ZO DiM Strzegom
 
ZO Glinik Zaborowski 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

MP i PP Kuców i Małych Koni Strzegom 2014

25/08/14

Festiwal Kuców w Strzegomiu w dniach 28-31.08.2014

LISTA ZGŁOSZEŃ

Program / Listy / Wyniki

 

 


Baltica Equestrian Tour 2014 za nami

21/08/14

Pierwsza Baltica Tour za nami. Gwiazdą turnieju był Abdullah Al Sharbatly, spośród polskich jeźdźców najczęściej dekorowany był Oskar Murawski.W konkursach Grand Prix najlepsi polscy zawodnicy to  Krzysztof Ludwiczak i Jarosław Skrzyczyński . Dominika Bach i Monika Morsztyn były przebojem rundy dla Młodych Koni a Aleksandra Kozanecka i Jan D. Chrzanowski rundy srebrnej. Baltica Tour - to już światowy turniej rozgrywany w przepięknym otoczenie Pałacu w Ciekocinku z niepowtarzalną atmosferą, najlepszą kuchnią i świetnie prowadzonymi konkursami .


Reprezentacja Polski Alltech WEG Normandy 2014

19/08/14

Oficjalny Skład Polskiej Reprezentacji w skokach przez przeszkody - Mistrzostwa Świata Normandia 2014.

 

 

 

 


Radosław Zalewski w zawodach CSI2 Lier w Belgii

Radosław Zalewski w dniach 14-17 sierpnia b.r. wystartuje w zawodach CSI2 w Lier w Belgii

 

WYNIKI / LISTY

informacje / program

Zalewski Team fot Anne Jonchery

 

 


CSI3 Wr Neustadr Lake Arena 2014

CSI3 Wr Neustadt Lake Arena AUT

Equestrian Summer Circuit 2014

14-17 / 08/14

 

Reprezentacja :

Maksymilian Wechta

Michał Kaźmierczak

 

WYNIKI / LISTY

GALERIA   Sibil Slejko


Baltica Equestrian Tour Ciekocinko 2014


Rozkład jazdy 06-10.08.14

Baltica Tour w Ciekocinku z liczną polską ekipą już wystartowała, dostarczy nam niewątpliwie niezapomnianych wrażeń. Polacy startować będą także w Munster, Bratysławie, Wr Neustad i w Verden. Powodzenia !!

Podręczne linki

 


Polska na czwartym miejscu w rankingu Furusiyya FEI Nations Cup™ Jumping Europe Division 2 League 2014

03/08/14 g.07.30

Polska na 4 miejscu w rankingu FNC za Norwegią, Włochami i Danią.

 

 

 


Polska na czwartym miejscu w rankingu Furusiyya FEI Nations Cup™ Jumping Europe Division 2 League 2014

03/08/14 g.07.30

Polska na 4 miejscu w rankingu FNC za Norwegią, Włochami i Danią.

 

 

 


Rozkład jazdy 01-03.08.14

01/08/14 g.12.00

W 3* turnieju we francuskim Royan startuje Radosław Zalewski a w Fontainebleau Jan Chrzanowski i Aleksandra Cebulak. W Polsce kolejny turniej w Machnicach.

Podręczne linki

 


Skrzyczyński Jarosław 4127
Ludwiczak Krzysztof  2545
Wojcianiec Wojciech 2129
Kaźmierczak Michał     2045
Grzelczyk Kamil 
1756
Wechta Maksymilian 1494
Opłatek Andrzej  1402
Bobik Jan 1191
Grzegorzewski Adam 1113
Kiecoń Mściwoj  943

31/03/13

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1402
2. Grzegorzewski Adam  1113
3. Szmytka Michalina  395
4. Matuszewska Magdalena  362
5. Rynkiewicz Martyna 285
6. Pawlicka Dajana 237
7. Klein Olaf 181
8. Minkiewicz Weronika 156
9. Rozynek Martin 148
10. Seroka Anna 124

31/03/18

1. Milczarek Nina 333
2. Bolko Aleksandra    239
3. Lewicki Filip 235
4. Januszewska Zuzanna 200
5. Bado Gabriela 175
6. Głowacka Wiktoria    159
7.  Suska Juliana  154
8. Baehr Maria  151
9. Lehmann Dalia 127
10. Dobkowska Milena 95

31/03/18

1. Marchwicka Maja  435
2. Jannasz Wiktoria  310
3. Smura Kornelia 270
4. Zawadzka Eliza  245
5. Gola Katarzyna  235
6. Jabłońska Julia  230
6. Stefańska Natalia 230
8. Konieczna Róża 220
9. Barańska Laura  210
10. Biegalska Iga  185

27/03/18

1Jackowiak Marcelina  158
2.  Ganowska Julia  136
3.  Biel Zofia 131
4.  Śliwiński Antoni 130
5. Ryciak Wiktoria 120
6. Karnabal Maria  118
Von Mauberg Wiktoria 117
8. Skotarczak Nel  108
9. Dubiniak Michał 102
10. Dąbrowska Agata  101

11/04/18

1. Kapel Julia   213
2. Derda Agata  135
3. Konarska Marta 113
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 28
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 16

11/04/18

1. Walorek Julia   198
2. Wypiór Marta 161
3. Banaszak Zofia 160
3. Pietrzak Daria  128
5. Wojtaś Julia  100
6. Zawadzka Eliza  98
7. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
8. Hałoń Katarzyna  70
10. Konarska Marta 69

11/04/18

1. Derda Agata 428
2Kamińska Agata  349
3Płatek Oliwia 265
4. Jabłońska Julia 247
5. Henzel Dominika 234
6. Jurzak Franciszek 219
7. Oleszkiewicz Nina 169
8. Heydel Karolina  139
9. Walorek Julia  134
10. Gramza Amelia  127

11/04/18

1. Golicka Zuzanna  192
2. Budzyńska Zofia 135
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 60
4. Pyrek Filip  60
6. Łopucka Adrianna   56
7. Jurzak Franciszek  40
8. Olejnik Weronika  35
9. Julia Janku  20
10.  Grzywińska A / Jędrychowska O. 15

11/04/18