CSI2 Arena Nova  3-6 października 2019 - Kamil Grzelczyk wygrywa Grand Prix !

 
Kamil Grzelczyk i Wibaro - najlepsza para konkursu Grand Prix fot. (C) CSI Arena Nova 
 

  Maksymilian Wechta i Quinchella fot. (C) CSI Arena Nova 

 

Reprezentacja Polski :

Maksymilian Wechta QUINCHELLA CELTIA II LA CALIDAD MYSTIQUE CASSIOPEIA  

Adam Grzegorzewski JUST AN HERO  AZUR   HANKY PANKY ST GHYVAN  JUST AN HERO HEARTCOR F

Kamil Grzelczyk WIBARO  FRUGO  MISTER DR HEIGL

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSI2 Grand Prix LR 145cm  1m. Kamil Grzelczyk WIBARO 06/10

CSIU25 Final  8m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F

CSI2 140cm   7m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL 05/10

CSIU25  - 8m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F

CSIYH Final 1m. Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN  

CSI2 LR 145cm 1m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA 04/10 

CSIU25 - 9m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F

CSIYH 1m. Maksymilian Wechta  CASSIOPEIA / Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN

CSI2 140cm 7m Kamil Grzelczyk WIBARO

CSIYH 1m. Maksymilian Wechta  CASSIOPEIA / MYSTIQUE

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20