W tym tygodniu :
 
 
/ Jarosław Skrzyczyński, Matylda Kasner / 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Jan Chrzanowski w Hiszpanii CSI2 Oliva Nova

23 -26.10.14 AUTUMN TOUR 2014

Oliva Nova Valencia

 

WYNIKI / LISTY

LIVEstram

 


HZO Jaszkowo 24-26.10.14 - lista zgłoszeń, program


Oskar Murawski i Marek Wacławik wystartują w Ebreichsdorfie i w Neumunster

22/10/14 g.09.50

W dniach 23-26.10.14 Oskar Murawski wystartuje w CSI1 w Neumunster, Marek Wacławik w CSN Magna Racino Ebreichsdorf . Powodzenia !!!

  Podręczne linki

 


Puchar Jump Off Hipodrom Sopot sezon 2014/15

21/10/14 g.15.45.

Regulamin i pierwszy Ranking  rozgrywek - Puchar Jump Off Hipodrom Sopot , który udanie rozpoczął się w dniu 18.10.14. Finał rozgrywek zaplanowano na marzec 2015 roku. Organizator wypłaci premie finansowe za zdobyte punkty ( min. 7 zł za 10 pkt.). Podczas pierwszego turnieju świetnie spisała się Paulina Endraszka, wygrała pierwszy konkurs Rundy Diamentowej i prowadzi w rankingu w Rundzie Bursztynowej.

 


Michał Kaźmierczak piąty w rankingu Ligi Europy Centralnej

21/10/14 g,14.25

Michał Kaźmierczak w aktualnym rankingu Ligi Europy Centralnej zajmuje wysokie piąte miejsce.

 

Aktualny ranking FEI na dzień 20/10/14

 

 

 


HZO / HPLMK Leszno finały w obiektywie Katarzyny Primel

21/10/14

 

 

GALERIA Katarzyna Primel

zamówienia zdjęć foto@primel.pl

 

 

 


Grand Prix Leszna dla Huberta Kierznowskiego

20/10/14

Hubert Kierznowski wygrał Grand Prix Leszna na Denver Z. Finał Średniej Rundy Leszek Gramza na Badorette.

Klasyfikacja Halowego Pucharu Leszna Młodych Koni  po dwóch turniejach. Wyniki turnieju, video z przejazdem zwycięzcy, galeria.

 

 


JBK Odense Horse Show Galeria autor Photobykp

19/10/14 g.19.15

 Galeria / wyniki końcowe turnieju w Odense

 


Paulina Koza druga w Austrii w Finale Średniej Rundy CSI2 Lake Arena

19/10/14

Paulina Koza na Banjo Boy była druga w Finale Średniej Rundy w międzynarodowym turnieju Equestrian October Festival Lake Arena w Wr Neustadt w dniu 18/10/14. Oba nawroty konkursu pokonała bez błędów.

WYNIKI / VIDEO / GALERIA Sibil Slejko

 

 


Maksymilian Wechta w świetnej formie w Odense

19/10/14

Maksymilian Wechta w świetnej formie w 3gwiazdkowym turnieju w Odense w Danii. Na klaczy Boliwia pierwszy w drugi w konkursach 135. Na Londonie w sobotnim konkursie LR 150 dziewiąty.

W Polsce zobaczymy Maksymiliana Wechtę i fenomenalna Boliwię już za 10 dni w Lesznie. Video i wyniki sobotniego konkursu 135 w którym para zajęła 2 miejsce. 

 


Skrzyczyński Jarosław 4376
Ludwiczak Krzysztof  2343
Grzelczyk Kamil 2074
Kaźmierczak Michał  2026
Wojcianiec Wojciech  
1968
Wechta Maksymilian 1391
Opłatek Andrzej  1310
Grzegprzewski Adam 1246
Bobik Jan 1137
Kiecoń Mściwoj  1073

31/12/17

 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1310
2. Grzegorzewski Adam  1246
3. Szmytka Michalina  561
4. Pawlicka Dajana  329
5. Marciniak Joanna  222
6. Seroka Anna  212
7. Ostrowska Adrianna   168
8. Rozynek Martin 154
9. Żołądkiewicz Maciej  150
10.Minkiewicz Weronika 73

31/12/17

1. Rynkiewicz Martyna 287
2. Lewicki Filip  229
3. Baehr Maria 226
4. Lehmann Dalia 213
4.  Matuszewska Magdalena 213
6. Januszewska Zuzanna 198
7. Bado Gabriela   173
8. Bolko Aleksandra   155
9. Wilczewska Weronika  89
10. Szustkowska Oliwia 84

31/12/17

1. Kierznowska Aleksandra  3843
2. Dobkowska Milena  3037
3. Suska Juliana  2862
4. Skrobacz Olga   2046
5. Kłapińska Laura 1747
6. Barański Mikołaj 1532
7. Chmielowska Emilia  1462
8. Malepszy Matylda  1398
9. Jarocka Zuzanna  1264
10. Adamietz Maria 1003

20/12/17

1.  Zawadzka Eliza  706
2.  Konarska Marta 619
3.Pliem-PerkaAleksandra  578
4. Rynowiecki Olaf  404
5. Tuliszkiewicz Olga 396
6. Karnabal Maria 345
7. Ufnal Martyna 332
8. Ganowska Julia 320
9. Misztal Maggie 317,5
10. Jackowiak Marcelina 302

20/12/17

1. Kapel Julia   227,5
2. Derda Agata 217
3. Markiewicz Alicja 134
4. Siudzińska Dominika 72
5. Ratajska Gabriela 66
6. Frołow Anastazja 62
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Owczarz Mateusz 30
10. Kotkiewicz Edyta  25

20/12/17

1. Walorek Julia   472
2. Banaszek Zofia 371
3. Bieńkowska Anna  203
4. Grzymała Gabriela  183
5. Von Mauberg Aurelia  182
6. Henzel Dominika 160
7.  Bednarczyk Julia  154
8. Sydow Natalia 142
9. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

20/12/17

1. Kamińska Agata 1367
2. Osuch Aleksandra  1184
3. Henzel Dominika 565
4. Derda Agata  562
5. Płatek Oliwia  557
6. Stefańska Natalia  570
7.  Walorek Julia 423
8. Bors Iga  340
9. Wągrodzka Róża   336
10. Dubiniak Matylda  327

20/12/17

1. Budzyńska Zofia  493
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  250
4Golicka Zuzanna  244
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

20/12/17