W tym tygodniu :
 

CSI2/1/U25/YH Sopot 

livestream SwiatKoni 

 

 

CSI5-W Leipzig GER

 

CSI-5 Dubai UAE

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

HZODiM Leszno 27-29.03.15 - zgłoszenia, program

26/03/15 g.19.30

 

W Lesznie liczna obsada najmłodszych skoczków wystartuje w ostatnich zawodach przed HPP, który już niebawem 10-12.04.15 również w Lesznie.  

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

ZGŁOSZENIA  

 


Marek Lewicki i Marek Wacławik przebojem rundy dla 5 latków w Arezzo

WYNIKI

Chacco Nann  / Marek Lewicki - 3 x 1 miejsce
Ferrari K / Marek Wacławik - 3 x 1 miejsce
Fameus Olt  / Marek Wacławik - 2 x 1 miejsce


Marek Lewicki i Wojciech Wojcianiec zakwalifikowali się do Grand Prix Arezzo

26/03/15 g.17.00 

Marek Lewicki na Abigej i Wojciech Wojcianiec na Quasi de Kergane plasując się w zakończonym właśnie konkursie kwalifikacyjnym 145 Gold Tour w pierwszej dziesiątce zakwalifikowali się do niedzielnego LR Grand Prix CSI3 Arezzo.  W niedziele powalczą o minima olimpijskie i kwalifikacje do Aachen ( W.Wojciniec )  Gratulacje !!  

wyniki konkursu 145 Gold Tour 


Wojciech Wojcianiec drugi i trzeci w Finale Rundy dla koni 6 letnich w Arezzo

26/03/15 g.16.40

Wojciech Wojcianiec z sukcesami ukończył finał dla 6 latków w Arezzo. Na koniach należących do Grzegorza MieleńczukaPro-Fur Farm Equipment ; westfalskiej klaczy  Caloma Melloni (Cavalier/Lancer III ) był drugi a na ogierze rasy KWPN Naccord Melloni  ( Nabab de Reve Acord II ) ukończył konkurs na 3 miejscu. Konkurs wygrał reprezentant gospodarzy  Ciampiego Garofalo na klaczy Evita S ( Tygo/Casco ). 

WYNIKI KONKURSU Finał Rundy 6 latków

 


Sukces w Arezzo !! Marek Lewicki pokonał Mistrza Olimpijskiego !

26/03/15 g.13.45

 

Marek Lewicki w świetnym stylu wygrał w Arezzo konkurs otwarcia na Codetia VDL pokonując m.in Steva Guerdat - Mistrza Olimpijskiego z Londynu.   W konkursie startowało 120 koni.  

WYNIKI / VIDEO 

 


Ranking HPP po zawodach w Jaszkowie ( IV kwalifikacja )

26/03/15 g.12.50

 

Liderzy rankingu HPP po IV turniejach klasyfikacyjnych

Andrzej Głoskowski - seniorzy

Weronika Wilska - MJ

Adam Grzegorzewski - juniorzy

Robert Hestkowski - amatorzy

 

 


Dobra forma w Arezzo

25/03/15 g.18.00

W Arezzo trwają zawody dla młodych koni, z powodzeniem w konkursach dla 5 latków jeździ Marek Wacławik i Marek Lewicki, w 6 latkach Wojciech Wojcianiec. Od jutra rywalizację rozpoczną pozostali nasi reprezentanci : Zuzanna Gowin, Paulina Koza, Łukasz Koza, Klara Kostrzewa, Julia Filipowicz, Wiktor Larkowski.   Powodzenia !!

 

WYNIKI / LISTY/ PROGRAM

 

LIVEstream 

Marek Lewicki 

 


Nowa strona Jacka Zagora autorstwa Moniki Święckiej

 25/03/15 

 

 


Sukces ! Dajana Pawlicka nie do pokonania w Jaszkowie

22/03/15 g.21.00 

 

Juniorka KJ Agro Handel Śrem, Dajana Pawlicka wygrała Grand Prix Jaszkowa na Bebeto, na Bartino Finał Rundy Juniorskiej ! Gratulacje !!

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


XI Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski 2015 Leszno - medale rozdane

 

XI Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski w GRUPIE A ( 105 cm ) wygrała Justyna Łopato z Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera z Bydgoszczy a w GRUPIE B ( 130 cm ) Dagmara Piętka z Uniwersytetu Jagielońskiego. 

22/03/15 g.15.50 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4597
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1950
Grzegorzewski Adam 1654
Bobik Jan 1634
Wechta Maksymilian  1573
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Cassandra Orschel 741

20/12/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1654
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  431
4. Grundkowska Monika  349
5. Minkiewicz Weronika   335
5. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  215
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

20/12/18

1.  Milczarek Nina  407
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 132
10. Najdzionek Szymon 124

20/12/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Jannasz Wiktoria 2267
3. Jabłońska Julia  2256
4. Stefańska Natalia 2103
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

20/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Skotarczak Nel  422
4. Karnabal Maria 387
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. Ryciak Wiktoria  281

20/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

20/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Padalak Maria  198
7. Walorek Julia 182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Misztal Meggie 114
10. Zwierzyńska Żaneta  109

20/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3. Henzel Dominika 886
4. Osuch Aleksandra 816
5. Płatek Oliwia 715
6. Tralewicz-Pielak Laura 563
7. Heydel Karolina  498
8. Kołacka Marianna 471
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

20/12/18

1. Friedman Maja Bella 791
2. Jurzak Franciszek  665
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 190
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

20/12/18