W tym tygodniu:
 
 
 
Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Oliwier Bule, Oliwia Kosmol 
 
 
 
 

CSI2 Valkensvard NED

 

Grzegorz Kubiak, Łukasz Appel, Mikołaj Barański, , Laura Barańska, Zuzanna Kucharska, Sophie Von Werner 

 

 

CSI2 Opglabbeek BEL 

Maksymilian Parkitny 

 

 

 

CSIYH Zuidwolde NED

Sandra Piwowarczyk 

 

 

PLJ Biały Las 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSIO Cejle 2015 - wyniki, relacja

18/05/15 

 


Krzysztof Ludwiczak triumfował w Odense !

17/05/15 g.06.00

Krzysztof Ludwiczak w świetnej formie w Odense. Po piątkowym świetnym występie w PN na Zoweja ( 4 pkt - najlepsza polska para w PN ) w sobotę wygrał na Belycette K licznie obsadzony konkurs 140 cm.

WYNIKI / VIDEO 

 

 


CSN Sopot 15-17.05.15 - program, zgłoszenia

15/05/15

 

 

 

 

 


Sukces !! Aleksandra Kozanecka najlepsza w Cejle !!

14/05/15 g.21.15 

 


Sukces !! Jarosław Skrzyczyński wygrał konkurs otwarcia w Odense

14/05/15 g.19.50 

 


PLJ Jaszkowo III etap - 15-17.05.15 - zgłoszenia, listy, aktualny ranking

14/05/15 19.15  

 

 

 

 


CSIO3 Celje 2015 - zgłoszenia - podręczne linki

13/05/15 g.18.00

Skład Reprezentacji Polski

Zgłoszenia 

Podręczne linki

 

 


CSIO3 Odense 15-17 maja 2015 - zgłoszenia, skład Reprezentacji Polski, podręczne linki

13/05/15 g.18.00 

 


Spring Classic II CSI3 SAMORIN - 14-17.05.15 - podręczne linki, zgłoszenia

13/05/15 g.17.55

Reprezentacja Polski :

Aleksandra Lusina - Łukasz Appel -  

Klaudia Siarkiewicz

 

 

 


Maksymilian Wechta w świetnym stylu wrócił na arenę !

Maksymilian Wechta po blisko półrocznej pauzie w świetnym stylu powrócił na sportową arenę. Wygrał Grand Prix podczas CSN w Drzonkowie na London 32 i sobotni konkurs DR na wspaniałej Boliwii. Z niecierpliwością czekamy na start reprezentanta KJ Wechta Rosnówko w Sopocie podczas CSIO5.  WYNIKI zawodów i galeria Alicji Piotrowskiej dalej. 

fot. Albert Kokoszka 13/05/15

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4560
Wojcianiec Wojciech 2919
Ludwiczak Krzysztof  2771
Bobik Jan 1951
Opłatek Andrzej  1792
Kaźmierczak Michał    1765
Grzegorzewski Adam   1589
Wechta Maksymilian   1556
Grzelczyk Kamil   1495
Kubiak Grzegorz 1128

 30/06/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1589
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 323
4. Najdzionek Szymon 236
5. Milczarek Nina 230
6. Pawlicka Dajana 208
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 131
10.Libera Aleksander  125

30/06/19

1. Kierznowska Aleksandra 483
2. Lewicki Filip    446
3. Lehmann Dalia 371
4. Suska Juliana 273
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Kawa Aleksandra 211
7. Barański Mikołaj 209
8. Dobkowska Milena 171
9. Babiak Filip  130
10. Błaszczak Julia  117

 30/06/17

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  388
2. Piontek Barbara  344
3. Skotarczak Nel  322
4. Śliwiński Antoni  296
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Pawłowska Kornelia   213
10.  Janiszewska Lena  192

03/07/19

1. Piontek Helena 333
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 149
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

03/07/19

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  530
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  350
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 283
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 03/07/19

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Bar Karolina  40
7.  Jędrychowska Aleksandra 35
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  03/07/19