16/10/20 

Do ustalenia wciąż daty i miejsca  Mistrzostw Polski S/MJ/J/Dz oraz finałów OOM. 

 

Kalendarz Centralny  PZJ 2021      
           
22-24.01 Leszno  HZO 1      
28-30.01  Lublin CSI2 Cavaliada      
           
05-07.02 Michałowice  HZO 2      
05-07.02 Leszno  HZO 1      
05-07.02 Sopot HZO DiM       
12-14.02 Leszno  HZO 1      
12-14.02 Jaszkowo HZO DiM       
18-21.02 Kraków  CSI3-W Cavaliada    
19-21.02 Leszno  HZO DiM       
26-28.02 Leszno  HZO 1       
26-28.02 Wolica  HZO DiM       
           
05-07.03 Michałowice  HZO DIM      
05-07.03 Leszno  HZO 1      
11-14.03 Warszawa CSI3-W LF CSI1    
12-14.03 Leszno  HZO 1      
19-21.03 Leszno  HZO 1      
19-21.03 Wolica HZO DiM      
25-28.03 Leszno  HMP S/MJ/J/Dz    
26-28.09 Salio  HZO DIM      
08-11.04 Sopot HMP HPP DiM     
09-11.04 Bogusławice  HZO 1      
09-11.04 Dąbrówka Mała HZO 2       
09-11.04 Leszno  HZO 1      
09-11.04 Biały Las ZO 1      
15-18.04 Zielona Góra  CSI2 CSIYH       
16-18.04 Salio  HZO 1      
16-18.04 Michałowice ZO 1      
22-25.04 Jakubowice ZO 1      
23-25.04 Biskupiec ZO 1      
23-25.04 Leśna Wola  ZO 1      
23-25.04 Poczernin ZO DiM       
29.04-02.05 Bogusławice  CSI2*, CSIYH1*, CSIJ, CSICh    
           
01-03.05 Kwieki  ZO 1      
07-09.05 Iwno  ZO DiM      
14-16.05 Barłomino  ZO DiM      
14-16.05 Michalowice  ZO 1       
15-16.05 Olsza ZO 2 Majowy Laur Olszy     
21-23.05 Kołobrzeg  ZO 1       
21-23.05 Jaszkowo  ZO DiM      
28-30.05 Łąck  ZO DiM      
28-30.05 Leśna Wola  ZO 1       
           
03-06.06 Poznań CSI4*, CSI1*, CSIYH1*, CSIU25-A  
04-06.06 Solec Kujawski  ZO DiM      
11-13.06 Gałkowo  ZO 2 Gałkowo Masters     
17-20.06 Sopot  CSIO5       
18-20.06 Kołobrzeg ZO DiM       
18-20.06 Olsza ZO 2 Grand Prix Polskich Producentów Żywności 
25-27.06 Bogusławice ZO DIM       
25-27.06 Michałowice  ZO 1      
25-27.06 Dąbrówka Mała  ZO 2      
           
02-04.07 Dąbrówka Mała ZO DiM       
02-04.07 Leśna Wola  ZO 1       
08-11.07  Jakubowice  ZO 1       
09-11.07 Solec Kujawski  ZO DiM       
15-18.07 Biskupiec CSI2*, CSIYH1*    
22-25.07 Warszawa CSIO4* – NC EEF Final (alternatywna data #1)
22-25.07 Warka  ZO 1       
29.07-01.08 Olsza CSI2*, CSI1*, CSIYH1    
30.07-01.08 Dąbrówka Mała ZO 2      
30.07-01.08 Sopot ZO DiM       
30.07-01.08 Leśna Wola  ZO 1       
           
05-08.08 Biały Las ZO 1      
05-08.08 Sopot ZO 1      
13-15.08 Michałowice ZO 1      
13-15.08 Leszno  ZO DiM      
13-15.08 Biały Las ZO DiM      
13-15.08 Poczernin ZO DiM      
13-15.08 Drzonków ZO 1      
20-22.08 Bogusławice ZO 2      
20-22.08 Bialy Las ZO DiM      
20-22.08 Leszno  ZO 1      
26-29.08 Jakubowice MPK, PPK i Małych Koni Dz II  
27-29.08 Barłomino ZO 1      
27-29.08 Leśna Wola ZO 1      
           
03-05.09 Olsza XIII Sportowy Czempionat MK  
09-12.09 Warszawa CSIO4* – NC EEF Final (alternatywna data #2)
09-12.09 Biały Las ZO DIM       
09-12.09 Gałkowo ZO 2 Gałkowo Masters    
17-19.09 Kwieki  ZO DIM       
17-19.09 Biały Las ZO 1       
24-26.09 Łąck  ZO DIM       
24-26.09 Warnik  ZO 2        
           
01-03.10 Leszno HZO 1      
01-03.10 Jaszkowo HZO DiM       
07-10.10 Wrocław CSI2 CSIYH       
08-10.10 Leszno  HZO DiM       
08-10.10 Sowia Wola  HZO DiM       
15-17.10 Leszno  HZO 1      
15-17.10 Wolica HZO DiM       
21-24.10 Michałowice CSI2 CSI1 CSIYH     
22-24.10 Salio HZO DiM       
22-24.10 Dąbrówka Mała HZO 2      
22-24.10 Leszno  HZO 1      
28-31.10 Michałowice CSI2 CSI1 CSIYH     
28-31.10 Leszno  HZO 1      
           
05-07.11 Leszno HZO 1      
05-07.11 Jaszkowo HZO DiM      
11-14.11 Leszno  HZO DiM      
11-14.11 Warszawa   CSI3*-W, CSI1* Cavaliada    
12-14.11 Michałowice HZO DiM      
19-21.11 Salio  HZO 1      
19-21.11 Michałowice HZO 2      
19-21.11 Leszno  HZO 1 Memoriał Generała Michała Gutowskiego
19-21.11 Poczernin HZO DiM      
26-28.11 Leszno  HZO 1 Memoriał Jacka Wierzchowieckiego
26-28.11 Wolica HZO DiM      
           
03-05.12 Lesnzo  HZO 1      
09-12.12 Poznań  CSI4*-W, CSI1*, CSIYH1* Cavaliada   
17-19.12 Sopot HZO DiM       
17-19.12 Leszno  HZO 1      
           

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20