W tym tygodniu :
 

CSI3 Braunschweig GER 

Jarosław Skrzyczyński, Wojciech Wojcianiec 

livestream


CSI3 CSIYH Arezzo ITA

 
Andrzej Opłatek, Sandra Piwowarczyk 
 

 

Natalia Czernik, Bartosz Adamus

 

Adrianna Ostrowska, Izabela Vinckier,  Jan D. Chrzanowski, Monika Dulczewska, Julia Feydych, Joanna Jankowska, 

livestream 


 

CSI2 Lier BEL

Klara Kostrzewa


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Akademickie Mistrzostwa Polski 21-25.05.15 - wyniki II półfinał, listy finał

 

23/05/15 g.16.50

 

 

 

 

 


Sukces ! Polskie Dzieci wywalczyły trzecie miejsce w PN w Lamprechtshausen !!

 

23/05/15 g.12.45 

 


Lamprechtshausen. Dajana Pawlicka druga !

Drugi dzień turnieju Amadeus Junior Specials CSIO J/Y/Ch - 22 maja 2015 

23/05/15 g.06.30


Jarosław Skrzyczyński drugi w konkursie otwarcia 150 LR w Magna Racino

© Tomas Holcbecher  22/05/15 g.20.40  

 


Akademickie Mistrzostwa Polski 21-25.05.15 - wyniki I półfinał

 

22/05/15

 

 

 

 

 


CSIO5 Sopot 2015 - program

 22/05/15  

 


CSN Cottbus-Sielow 2015

22/05/15

Mściwoj Kiecoń, Nawojka Kiecoń, Piotr Kaliszuk, Paulina Maciejewska, Artur Moksiewicz, Kacper Moksiewicz, Wiktoria Mrugała, Julia Wieczorek w dniach 22-24 maja wystartują w Niemczech w turnieju CSN w Cottbus Sielow. 

Podręczne linki, program, zgłoszenia  

 

 


Lamprechtshausen. Filip Lewicki drugi !

21.05.15 

Najlepsze wyniki  naszych reprezentantów pierwszego dnia w Lamprechtshausen :

 

Konkurs CSIOCh 115 cm

Filip Lewicki na Codetia VDL - 2 miejsce

 

Konkurs  CSIOJ 130 cm

Albert Ornat na Camillo Son - 5 miejsce

 

Konkurs CSIOY 135 cm

Andrzej Opłatek na Domingo S Ex Tip Top 28 - 20 miejsce 

 

Konkurs CSIOY 125 cm 

Urszula Kalicińska na Detroit CL - 19 miejsce

 

 

 


CSI4 Poznań 2015 - coraz bliżej

21/05/15

 

Program, pierwsze nazwiska gwiazd, można już kupować bilety, nie przegapcie !!

 

 

 

 


Rozkład jazdy 21.05.15 - podręczne linki

CSIO J / Y / Ch Lamprechtshausen  AUT

WYNIKI / LISTY       LIVEstream

 

Baltica Spring Tour Ciekocinko POL

WYNIKI / LISTY       LIVE - www.swiatkoni.pl 

 


Skrzyczyński Jarosław 4663
Ludwiczak Krzysztof  2922
Wojcianiec Wojciech 2744
Grzegorzewski Adam 2068
Kaźmierczak Michał    1822
Bobik Jan 1674
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1369
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 828

28/02/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 2068
2. Dajana Pawlicka   450
3. Szmytka Michalina 348
4. Grundkowska Monika  339
5. Milczarek Nina 324
6. Klein Olaf 277
7. Matuszewska Magdalena  212
8. Rynkiewicz Martyna  179
9. Najdzionek Szymon 143
10. Seroka Anna 119

28/02/19

1. Kierznowska Aleksandra  490
2. Lewicki Filip   435
3. Lehmann Dalia 345
4. Suska Juliana 245
5. Barański Mikołaj  232
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Dobkowska Milena 181
8. Bolko Aleksandra  160
9. Głowacka Wiktoria  114
10. Bado Gabriela  107

28/02/19

1. Kucharska Zuzanna  700
2. Jabłońska Julia  650
3. Marchwicka Maja 585
4. Jannasz Wiktoria  520
5. Pietrzak Daria 415
6Zawadzka Eliza 410
7. Biegalska Iga  380
8. Wypiór Marta  275
9.  Kłapińska Laura 250
10.  Kozioł Klara 225

11/03/19

1. Pliem Perka Martyna  108
2. Janiszewska Lena  91
3. Pellowska Paulina  52
4. Jackowiak Marcelina 48
5. Rynowiecka Pola  43
6. Karnabal Maria 40
7  Piontek Barbara  36
7. Śliwiński Antoni   36
9. Kopacz Antonia 35
9. Ryciak Wiktoria 35

11/03/19

1. Bednarczyk Julia  85
2. Piontek Helena   64
3. Jarecka Lena  42
4. Bar Karolina  38
5. Padalak Maria  35
5. Szeszuła Zuzanna  35
7. Boćkowska Olivia 34
8. Jach Oliwia 32
9. Żuk Kaja  30
10.  Misztal Maggie  22

11/03/19

1. Płatek Oliwia  260
2. Henzel Dominika 205
3. Kamińska Agata 200
4. Osuch Aleksandra 165
5. Heydel Karolina  105
5. Poleszek Dagmara  89
7. Derda Agata  80
7. Styła Olga 80
9. Kołacka Marianna  75
10. Pekal Emilia  70

11/03/19

1. Friedman Maja Bella 235
2. Jurzak Franciszek 80
3.Leszek Karwańska Wiktoria 65
4.  Iwaszczuk Alicja  20
5.  Bar Karolina  10
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

11/03/19