W tym tygodniu :
 
 
/ Jarosław Skrzyczyński, Matylda Kasner / 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Wywiad z Jarosławem Skrzyczyńskim po sukcesie w Neustadt Dosse

11/01/15

Zwycięska rozgrywka Grand Prix CSI2 Neustadt Dosse - Jarosław Skrzyczyński i Crazy Quick

11/01/15 g.19.40

WYNIKI TURNIEJU 


Hymn Polski w Neustadt Dosse ! Jarosław Skrzyczyński wygrał Grand Prix !!


Jarosław Skrzyczyński w świetnej formie w Neustadt Dosse

Jarosław Skrzyczyński na Inferno w sobotnim dwunawrotowym konkursie 150 cm zaliczanym do LR w Neustadt Dosse był czwarty. WYNIKI konkursu

11/01/15

 


Galeria AIEC World Finals USA

10/01/15

 


Jarosław Skrzyczyński startami w Niemczech rozpoczyna sezon 2015

04/01/15

Jarosław Skrzyczyński w styczniu wystartuje w dwóch prestiżowych turniejach w Niemczech.

W dniach 8-11.01w zawodach rangi CSI2 w Neustadt Dossse a następnie w pięciogwiazdkowym turnieju w Lipsku.

Podręczne linki, zgłoszenia.

 


Jarosław Koziarowski video z Palm Beach AIEC SRNC


KadraSkoki - Gwiazdy 2014

02/01/15

Przedstawiamy Państwu zawodników i jedną klacz, dzięki którym polskie jeździectwo w 2014 roku błyszczało na międzynarodowych arenach oraz przyniosło nam wiele emocji. Dziękujemy !!

Gwiazdy 2014 

 

Jarosław Skrzyczyński 

Zuzanna Gowin 

Andrzej Opłatek 

Michał Kaźmierczak 

 

oraz przebojowa klacz Boliwia pod Maksymilianem Wechta

 

 


Dobra forma polskich studentów w Finale Pucharu Narodów w USA

02/11/14

W dniach 30.12.14-01.01.15 w USA, odbył się finałowy turniej Studenckiego Pucharu Narodów. Polskę w finale z powodzeniem reprezentowali : Agnieszka Chmielowska, Adam Kaźmierczak i Jarosław Koziarowski . 

WYNIKI 

 


Szczęśliwego Nowego 2015 Roku życzy redakcja KadraSkoki.pl


Skrzyczyński Jarosław 4376
Ludwiczak Krzysztof  2343
Grzelczyk Kamil 2074
Kaźmierczak Michał  2026
Wojcianiec Wojciech  
1968
Wechta Maksymilian 1391
Opłatek Andrzej  1310
Grzegprzewski Adam 1246
Bobik Jan 1137
Kiecoń Mściwoj  1073

31/12/17

 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1310
2. Grzegorzewski Adam  1246
3. Szmytka Michalina  561
4. Pawlicka Dajana  329
5. Marciniak Joanna  222
6. Seroka Anna  212
7. Ostrowska Adrianna   168
8. Rozynek Martin 154
9. Żołądkiewicz Maciej  150
10.Minkiewicz Weronika 73

31/12/17

1. Rynkiewicz Martyna 287
2. Lewicki Filip  229
3. Baehr Maria 226
4. Lehmann Dalia 213
4.  Matuszewska Magdalena 213
6. Januszewska Zuzanna 198
7. Bado Gabriela   173
8. Bolko Aleksandra   155
9. Wilczewska Weronika  89
10. Szustkowska Oliwia 84

31/12/17

1. Kierznowska Aleksandra  3843
2. Dobkowska Milena  3037
3. Suska Juliana  2862
4. Skrobacz Olga   2046
5. Kłapińska Laura 1747
6. Barański Mikołaj 1532
7. Chmielowska Emilia  1462
8. Malepszy Matylda  1398
9. Jarocka Zuzanna  1264
10. Adamietz Maria 1003

20/12/17

1.  Zawadzka Eliza  706
2.  Konarska Marta 619
3.Pliem-PerkaAleksandra  578
4. Rynowiecki Olaf  404
5. Tuliszkiewicz Olga 396
6. Karnabal Maria 345
7. Ufnal Martyna 332
8. Ganowska Julia 320
9. Misztal Maggie 317,5
10. Jackowiak Marcelina 302

20/12/17

1. Kapel Julia   227,5
2. Derda Agata 217
3. Markiewicz Alicja 134
4. Siudzińska Dominika 72
5. Ratajska Gabriela 66
6. Frołow Anastazja 62
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Owczarz Mateusz 30
10. Kotkiewicz Edyta  25

20/12/17

1. Walorek Julia   472
2. Banaszek Zofia 371
3. Bieńkowska Anna  203
4. Grzymała Gabriela  183
5. Von Mauberg Aurelia  182
6. Henzel Dominika 160
7.  Bednarczyk Julia  154
8. Sydow Natalia 142
9. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

20/12/17

1. Kamińska Agata 1367
2. Osuch Aleksandra  1184
3. Henzel Dominika 565
4. Derda Agata  562
5. Płatek Oliwia  557
6. Stefańska Natalia  570
7.  Walorek Julia 423
8. Bors Iga  340
9. Wągrodzka Róża   336
10. Dubiniak Matylda  327

20/12/17

1. Budzyńska Zofia  493
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  250
4Golicka Zuzanna  244
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

20/12/17