W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

HZO DiM Sopot 14-16 XII 2018

Hipodrom Sopot - Zwycięzcy finałów HZO DIM  16/12/18
GP Dzieci Valeriia Chebotar SCYPION KJ As Dream
Finał Jun Aleksander Lewandowski GENTLY V.D.D OSK Lipce 
GP GR D/E Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA Ponylandia
Finał Dzieci II - Barbara Kościelska ALL NIGHT KJ As Dream 
Finał D bis - Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY Poylandia 
Finał C - Maria Padalak TIGRA KJ Tabun Otomin
Finał A2 - Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT JKS Salio
Finał B - Oliwia Mycio RAIKEN KJ Koko Brzeźniki
Finał A1 - Wiktoria Ryciak CYRANO SKJ Sopot

Video Valeriia i Scypion z KJ As Dream w Gdańsku

WYNIKI TURNIEJU 


Wojciech Dahlke na AQuite wygrwa ostatnie Grand Prix 2018 roku w Lesznie 16/12/18


Polska Liga Jeździecka sezon 2019

ETAP I     26-28 kwietnia 2019  BISKUPIEC

ETAP II     3 - 5 maja 2019 BOGUSŁAWICE

ETAP III     17-19 maja 2019 MICHAŁOWICE

ETAP IV    14-16 czerwca 2019 OLSZA 

ETAP V     19-21 lipca 2019 BIAŁY LAS 

ETAP VI    26-28 lipca 2019 DĄBRÓWKA MAŁA

ETAP VII    16-18 sierpnia 2019  DRZONKÓW

FINAŁ    27-29 września 2019  OLSZA 

 

REGULAMIN   10/12/18   


Everdi dla Natalii Czernik !!


CAVALIADA POZNAŃ 29.11-02.12.2018

  

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela 02/12/18 

Grand Prix LR CSI4-W 160cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

Finał CSI4 135cm  3m. Tomasz Miskiewicz POL BELLA DONNA 106

Finał Cavaliada Future MINI  1m. Martyna Ufnal KJ Hippica Polonia RAMIRO

Finał Cavaliada Future MIDI 1m. Zofia Ćwik Pałucki KJ TETI

CSI1 135cm  2m. Matylda Kasner POL ARES

CSI4 Last Chance 140cm   2m. Krzysztof Retka POL NINTO CHICO

 

sobota 01/12/18

CSI4 LR 145cm  7m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA

CSI4 135cm  3m. Wojciech Wojcianiec POL CARTOSI MELLONI

Speed & Music LR 145cm 4m. Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI  VIDEO 

Cavaliada Future MINI 1m. Nell Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn FRANKENHOEH`S MYLORD

Cavaliada Future MIDI  1m. Zofia Ćwik Pałucki KJ TETI

CSI1  125 Final   2m. Ewelina Szczepanik POL PABLO I

CSIYH  6/7 Final  3m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

Sztafeta   1m. Mateusz Kiempa / Martyna Ufnal / Zofia Ćwik 

 

piątek 30/11/18

CSI4 LR 150cm  12m. Jan Bobik POL CHACCO AMICOR

CSI4 140cm   3m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE   VIDEO 

CSI1 130cm   2m. Aleksandra Kierznowska POL DIOR V

CSI1 120cm 1m. Wiktoria Andrzejewska POL  SPEED

CSIYH   1m. Dawid Skiba POL LA VULKANO L

Venus vs Mars  1m. Maksymilian Wechta POL  QUINTUS

 

czwartek 29/11/18

POTĘGA SKOKU  1m. Jacek Zagor POL FOR VITO

CSI4 145cm   16m. Kamil Grzelczyk POL  WIBARO

CSI4 140cm   1m.  Jarosław Skrzyczyński POL QUINTELLA    VIDEO 

CSI4 135cm   2m.  Mściwoj Kiecoń POL GIRALDO L

CSI1 130cm   1m. Jacek Zagor POL GULLIT H   VIDEO

CSI1 120cm   1m. Maja Marchwicka POL SZAFIR M   VIDEO

CSIYH  6/7     6m.  Dawid Skiba POL LA VULKANO L


Munich Indoors - Krzysztof Ludwiczak i Andrzej Opłatek 23-25 XI 2018

Andrzej Opłatek i El Camp - trzecie miejsce w piątkowym konkursie szybkości 145cm  23/11/18

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju CSI3 w Monachium:

Niedziela 25/11/18

Grand Prix LR 155cm   18 m. Krzysztof Ludwiczak POL Stalando   VIDEO 

 

Sobota 24/11/18

LR 150cm Championat von München 9m. Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind VIDEO

CSIYH 8yo - 2m. Krzysztof Ludwiczak POL Conthacca  VIDEO

CSIYH 7yo - 9m. Andrzej Opłatek POL Conthinder VIDEO 

 

Piątek 23/11/18

CSI3 145cm - 3m. Andrzej Opłatek POL EL Camp  VIDEO

CSI3 140cm - 12m. Andrzej Opłatek POL  Stakkatan VIDEO 

CSIYH 8yo - 9m. Krzysztof Ludwiczak POL Conthacca  VIDEO

CSIYH 7yo - 13m. Andrzej Opłatek POL Conthinder VIDEO 

 

WYNIKI TURNIEJU


Memoriał Generała Michała Gutowskiego CSI Leszno 23-25 XI 2018

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

Niedziela 25 XI 2018 

Grand Prix LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

CSI2-W 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL QUIRO 5

CSI2-W 135cm   1m. Tomasz Olszewski POL LUNA P

CSI1 130cm 7m. Łukasz Troszczyński POL  CLAUDIA

CSI1 120cm 1m. Julia Kapel POL  ULILEN   VIDEO 

 Sobota 24 XI 2018 

CSI2-W LR 145cm 4m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA VIDEO jump off

CSI2-W 135cm - 2m. Jarosław Skrzyczyński POL  QUIRO 5

CSI2-W 130cm - 1m. Robert Wilczewski POL LAVISTO STAR

CSI1 125cm 1m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

CSI1 115cm 1m. Julia Kapel POL ULILEN

 

Piątek 23 XI 2018 

CSI2-W 140cm  8m. Malwina Urbańska POL  FINNA W     VIDEO 

CSI2-W 135cm  1m. Maksymilian Wechta POL  QUINTUS 93     VIDEO 

CSI2-W 130cm  4m. Łukasz Troszczyński POL GINEKE

CSI1 125cm  3m. Hubert Polowczyk POL M BLUE'S BOY Z

CSI1 115cm  1m. Wiktoria Andrzejewska POL SPEED    VIDEO

 


Cavaliada Future 2018/19 - zakwalifikowani zawodnicy 18/11/19

 

KWALIFIKACJE  - 

KOŃCOWY RANKING 

 

 

 

 

ZAKWALIFIKOWANI ZAWODNICY

MINI - Natalia Głowacz, Martyna Ufnal, Nell Sówka, Nel Skotarczak, Barbara Piontek, Matylda Szrajer, Wiktoria Ryciak i Julia Ganowska.

MIDI - Maria Kiełczewska, Michał Dubiniak, Zofia Ćwik, Julia Pięta, Antoni Śliwiński, Maria Michalska, Marcelina Jackowiak i Wiktoria Von Mauberg.

 


CSI2 Salio 15-18 XI 2018

NAJLEPSZE WYNIKI REPREZENTANTÓW POLSKI W TURNIEJU:

Niedziela 18/11/18

CSI2 LR 145cm  2m. Seweryn Murdzia POL  ULA BAJOU K   VIDEO 1    VIDEO jump off

CSI2 140cm  2m. Łukasz Troszczyński POL GINEKE

CSI2 130cm  2m. Bogna Sąsiadek POL  GOLDDIGGER GR

CSI2 125cm  2m. Dawid Skiba POL  LA VULKANO L

 

Sobota 17/11/18

CSI2 135cm 1m. Łukasz Wasilewski POL FLOYD

CSI2 130cm  2m. Dawid Skiba POL SANTORINI L

CSI2 120cm  1m. Anna Lipińska POL   F. ADERMIE

CSIYH 6yo Final   1m.  Łukasz Troszczyński POL CORDOBA

CSIYH 5yo Final   1m. Patryk Mordaka POL DIARADO BOY II

 

Piątek 16/11/18

CSI2 140cm  3m. Łukasz Troszczyński POL DJARVI B

CSI2 135cm  1m. Adam Grzegorzewski POL  TORPEDO DES FORETS

CSI2 130cm   2m. Dawid Skiba POL SANTORINI L

CSI2 120cm  1m.  Anna Lipińska POL   F. ADERMIE

CSIYH 6yo  2m. Łukasz Troszczyński POL CORDOBA

CSIYH 5yo  1m. Jan Bobik POL FLANDRIA

 

Czwartek 15/11/18

CSI2 140cm  2m. Jan Bobik POL ONASIS

CSI2 130cm  1m. Ewelina Szczepanik POL PABLO I

CSI2 120cm  1m. Anna Lipińska POL   F. ADERMIE

CSIYH 6yo  2m. Łukasz Troszczyński POL  CLAUDIA

CSIYH 5yo  1m. Jan Bobik POL FLANDRIA

 

 


Ranking do Cavaliada Future po zawodach w Jaszkowie 11/11/18

Natalia Głowacz z KJ Liljówka i Zofia Ćwik z Pałuckiego KJ - prowadzą w rankingu Cavaliady Future po V zawodach kwalifikacyjnych. 

RANKING CAVALIADA FUTURE po Jaszkowie 

REGULAMIN Cavaliada Future 2018/19

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24